Delite
Ići dole
Hagoromo Otsotsuki
Admin
Admin

Samit Pet Kagea Na Vrhu

taj Sre Mar 28, 2018 9:14 pm

Jednom davno u sa neba na ovaj svet zemlje pala ja jedna zena. Poznata po svojom inzvarednim sposobnostima u ovom svetu. Pripadnica Otsotsuki Klana, njeno ime se i dalje pamti kao legenda koja je zapecacena na nebu. Kaguya Otsotsuki takodje i poznata kao zena zec. Svom svojom moci, sama je zaustavila prvi rat koji se desavao na zemlji. Rat bez ikakvih moci shinobija, obican ljudski rat sa oruzijem i drugim stvarima. Da bi se docepala velike moci, Kaguya Otsotsuki je pojela zabranjenu vocku sa bozanskog drveta. I tako sama zaustavila rat koji je do tada besneo svetom.

Veoma Mocni i poznati shinobi, dva sina od Kaguye Otsotsuki. Hagoromo i Hamura Otsotsuki. Hagoromo je bio osnivac ninsua, ili ti ninjutsua. Dok bi mu mladji brat Hamura u svemu tome pomagao. Hagoromo je bio poznat pod imenom mudrac sest puteva, nosioc rinnengana i poznavalac svakog jutsua u shinobi svetu. Dok bi i Hamura bio slican njemu. Medjutim radnja koju su njih dvojica otpoceli, zavrsila se borbom protiv Kaguye Otsotsuki. Uspesno su je zapecatili i poslali na nebo, a potom je mladji brat Hamura, otisao na nebo kako bi pazio na nju.

Dva sina od Hagoroma Otsotsukia. Ashura and Indra Otsotsuki. Takodje veliki poznavaoci svih jutsua u ovom svetu, i takodje reinkarnacija mnogih shinobia u ovom svetu. Indra je rodjen kao inteligentan i pametan shinobi u ovom svetu, dok bi mladji Ashura bio previse nespretan, trapav i glupav. Indra je sve radio sam dok je Ashuri uvek trebao biti neko kako bi uspesno odradio sta treba. Jednom kada se odlucivalo ko ce naslediti pred smrt Hagoromoa, Ashura i Indra su poslati na zadatke da ih uspesno izvrse. Sto su oni i uradili. Indra je koristio svoju moc za izvrsavanje zadatka, dok je Ashura imao pomoc od drugih ljudi. Kada su se vratili svome domu i kada je dosao dan za naslednika, tada je sve bilo odluceno. Za naslednika je izabran mladji brat Ashura Otsotsuki. Sto je veoma mnogo iznerviralo Indru te on ih napusta i pokusava da ih unisti. Mnogo puta su se borli dva brata, cak i posle njihove smrti i smrti mnogih clanova kaguya klana, vreme je ucinilo svoje. Mnoge reinkarnacije su se borile sa drugima za borbu dva brata. I tako sve zapocinje.

Veliki naslednik Otsotsuki porodice pod imenom Yashamaru Otsotsuki. Napravio je sav ovaj dogadjaj te poslao pozive, naciji Vatre, Vode, Munje, Zemlje i Vetra te ih pozvao u ovaj skromni dom. I od tada ce zapoceti velika prica ovog sveta.

///Obavezni su da dodju na ovaj sastanak...////

Orion:

Orion Organizacija.
Yashamaru Otsotsuki
Sa dva clana te organizacije kao njegovi telohranitelji.

Vatra:

Nacija Vatre.
Kimimaro Kaguya.
Sa dva clana te nacije kao njegovi telohranitelji.

Voda:

Nacija Vode.
Hashirama Senju.

Vetar:

Nacija Vetra.
Harukami Uzumaki.

Munja:

Nacija Munje.
Kira

Zemlja:

Nacija Zemlje
Ban.

/////Dakle sve ovo se dogadja po rp-u. Prvi koji mora postati su Yashamaru Otsotsuki i njegovi telohranitelji. A posle svi ostali kako se dogovore/////
Yashamaru Ototsuki
Special Jounin
Special Jounin

Re: Samit Pet Kagea Na Vrhu

taj Sre Mar 28, 2018 10:34 pm
(Bio je vec sumrak zvezde su okovale nebo dok su Miv i Yashamaru isli ka mestu oredvidjenom za samit kada su vec pristigli Yashamaru dade znak Mivu da ponisti summona te udje sa njim kada su usli na stolicama behu sve gospoda do gospode buduci kagei .)

Dobro vece gospodo moja mila izgrlio bih vas te izljubio kao bracu moju ali zamoran sam nesto od jutra nemojte da vas vara moj mladolik izgled salu na stranu pre svega hvala vam sto dodjoste na ovaj mali i skroman skup koji odrza povodom proglasenja vasega kao sto i sami znate proveo sam neko vreme sa vama a vi niste ni svesni toga ....

(Malo zastade te se seti da Delorin nece doci na skup onda im rece .)

Da vam se izvinim moj prijatelj Delorin se nece pojaviti iz opravdanih razloga ali veceras je tu Miv takodje vuce krve veze Ototsukia drzimo da se nasa krva veza ne zatre kao seme pasulja u strnjiki kao sto znate vi ste sada na visokom polozaju odrzavate balas naravno bez rata jer bih se onda ja morao upetljati u sve to kao sto sami znate rat se delimicno smirio i zivimo nekim blazim zivotom mislite na vase potomke i potomke vasih potomaka vase celjad kao i stanovnike koje morate da cuvate kao oci u glavi necu vas zadrzavati mnogo ali samo jos par reci....zelim vam uspeh u svemu zelim da budete dobre vodje casne i kao uvazena osoba u ovom svetu dodljujem vam titulu kagea.

(Yashamaru prilazi te stavi svima kapu na glavu i dotace ih po ramenu a onda rece .)

Kimimaro stekni vatrenu volju , vodi pravedno svoju zemlju , Hashirama ocekujem od tebe red rad i disciplinu ocekuj moju posetu u skorije vreme , Harukami malo je reci da si covek ti si vise od toga pravedno vodi svoju zemlju , Kira pamet u glavu spretnost u jucue znas sta treba raditi .... Ban ocvrsni zemlju utvrdi posjed budi ono sto jesi od tebe ocekujem dosta toga

(A onda zacuta na nekoliko sekundi te se primace prozoru gdje je sedeo Kimimaro mesec mu obasja lice a onda rece .)

Miv prinesi kutiju !

(Miv laganim koracima dolazi i pruza ruku Kimimaru a onda Yshamaru izvadi iz kutije ogrlicu i zakaci Kimimaru na vrat .)

Neka te ova ogrlica vodi putem mira Kimimaro nadam se da cu te ponovo vidjeti ...

(Blago se nasmesi i laganim koracima se vrati sa Mivom na mesto gdje stajao prethodno.)

Pre no sto vas napustimo zelim cuti vase utiske o svemu ovom .

(Skrstivsi ruke sacekao je rekciju mladih kagea koji su zurili u njega bilo mu je smesno u par navrata gledati ih tako pogubljenne ali u njima se videla ogrom a vatra i zelja za svime.)

Miv Otsotsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Mar 28, 2018 10:59 pm
Stigavsi do mesta,taman pred sam ulaz,opozvao sam sumoninga.Nestao je u dimu.Rado bih tamo samo uleteo sa mojim vernim salamanderom i pobio jadne ljude no ipak time bih prekrsio svasta.Cuvao sam svoju cast jos od starih vremena,beskrajnih ratova koje smo mi zaustavili.Hodajuci lagano iza Yashamarua,ulazimo unutar mesta gde se nalaze ljudi koje bih trebao "postovati".Suzdrzao sam se i nisam nista lose uradio.Ono sto nisam uspeo je to da sklonim moj izraz lica koji bese zeljan krvi.Cutao sam sve vreme i prekrstenih ruku klimao glavu.Nisam hteo nesto ucestvovati i samo sam radio ono sto mi je receno od strane Yashimarua.Moj glas tamo niko nije cuo,a mozda nikad i nece.Na trenutak sam se zasmejao kada je spomenuo dolazak kod Hashirame Senjua ali neprimetno.Desna ruka mi je drhtala,jedva sam je kontrolisao.Nakon zavrsetka same price i tako reci "prezentacije" Yashimarua, pazljivo sam gledao unaokolo kao i u buduce "Kage-e" nebili uradili nesto.

Guest
Gost

taj Sre Mar 28, 2018 11:05 pm
Dok je sedeo i uzivao u prelepom pogledu, odjednom udjose dva tipa u prostoriju za samit. Te se jedan nasmesi i poce pricati. Slusajuci sve vreme pazljivo u pricu mladica bele kose, sacekao je dok mu se priblizavao. Te gledao dok mu je stavljao ogrlicu.

Cutao je neko vreme i pazljivo posmatrao ogrlicu i ljude oko sebe a potom poce govoriti.

Eh ovo prokleto vreme. Prvo zahvaljujem se na vasim recima i ogrlicu koju ste mi dali, Yashamaru. Izgleda veoma mocna. Ali nisam dosao na ovaj samit zbog toga, vec zato sto ste nas vi pozvali. I ako ne znam nista o vama, niti o drugim clanovima drugih nacija mislim da bi bilo pametno da se predstavim. Dolazim iz nacije vatre, pripadnik sam kaguya klana. Nisam tacno znao da cu bas ovde postati kage svoje zemlje, niti da cete vi to uraditi. Mada nije toliko ni bitno to sada. Prvo da kazem zbog cega sam najjvise dosao na ovaj sastanak. Prvo u ovom svetu vlada veoma veliki rat koji traje predugo. Svaki clan od nasih nacija je ugrozen i prvrzen opasnostima.

Zastade na trenutak, podize ruku na usta te se zakaslja. A potom nastavi pricati.

Ja mislim da bi bilo veoma pametno da zaustavimo ovaj rat izmedju nasih nacija. Sta mislite o tome? Naravno ne obracam se samo Yashamaru vec i drugim vodjama njihovih nacija. Kao i oni sami, i ja sam ucesnik u ratu i jedanako kriv sto je taj rat vlada u shinobi svetu sada bas kao i drugi kagei. Vreme cini svoje, ali naravno. Ako mi ovde i sada ne sklopimo savez i primirje izmedju nasih nacija, rat ce se samo prosiriti.

Zavuce ruku u unutrasnjosti svog odela te izvuce jedan svitak i rasiri ga po stolu i nastavi pricati.

Ovo ovde je sporazumno resenje za mir izmedju svake nacije. Molio bih sve vas da to potvrdite kako bi osigurali i sklopili savez, mir izmedju nasih nacija. I takodje u svetu. Razmislite malo. Shinobiji nisu jedini na ovom svetu, mnogo dece i neduznih civila je stradalo. Pitate se, zasto?
Zato sto svi radite na svoju ruku, ne obracajuci paznju na ostale, niti razmisljate o ostalima. Zelite svu moc samo za sebe. Hm. Yashamaru ne shvataj ovo kao vredjanje ali.
To sto sada mi radimo, zudnja za moci, snagom i tako dalje. Isto to je radila i princeza ovog sveta. Gospa poznata kao Kaguya Otsotsuki. Ja ne zelim da ovaj svet vise prezivljava bol. Sada bismo mogli da sklopimo sporazum o miru zar ne?

Nakon sto je to rekao, podize svoju ruku i ugrize sebi palac. Te ruku priblizi svitku pravljeci znak da nacija vatre predlaze sporazum o miru.

Zatim se vrati u sedeci polozaj, cekajuci ostale da vide sta ce reci i uraditi.
Harukami Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Mar 28, 2018 11:16 pm

Harukami dolazi na sastanak.Uzbudjen ali u isto vreme i smiren.Ozbiljnim pogledom seo je na mesto koje je bilo oznaceno za naciju Vetra.Usli su ljudi.Osetila se u njima velika sanaga.Predstavili su se i po svemu sudeci njohov vodja je znao sve o pet mladih ljudi na tom sastanku.Harukami je cuo dosta reci i svatio postao je Kazekage.San mu se ispunio,postao je vladar.Sa osmehom na licu i Kage kapom je cekao da uvazeni potomak mocnog Otsotsuki klana dovrsi govor.
Rekavsi sve bio je red na Harukamia da progovori.

Ja sam Harukami Uzumaki sin vetra.Pocastvovan sam ovim pozivom i ovom titulom koja mi je dodeljena.Uzdognute glave vodicu svoju naciju casno.

Harukami zanemi te sav sretan pusti rec ostalim vladarima da progovore.Setio se Yamaguchia koji verovatno jos pesaci.Nadao se da ce ga njegov pas pronaci i odvesti Yamaguchia na pravi put.Jedva je docekao upoznati se sa drugima i cuti njihova misljenja i stavove o planovima za buducmost nacija.

U njegovim mislima je bilo svasta no ipak ih prekida Kimimaro Kaguya kage nacije Vatre.Harukami se oglasi povodom toga.

Buduci da je i meni i mojim ljudima dosta rata,smrti,mucenja slae se sa svime iznetim od strame Vladara Vatre.Pristajem na savez i primirje sa svim nacijama ukolilo se slazu s time.

Harukami se isto ugrizao za prst i krvlju se potpisa na svitak o primirju nacija.

Gost
Gost

taj Sre Mar 28, 2018 11:58 pm
(Ušao je u malu prostoriju koja je imala pet stolova , na stolovima su se nalazili znakovi nacija.Pored njega je stojao njegov brat Tobirama.Zajedno su se priključili ostalim nacijama.Pažljivo je slušao reči pripadnika Otsusuki klana.Bio je zadivljen mladom čovek, ima toliku široku svest u situaciji u kojoj se danas nalazimo,to je veoma iznenadjujuće.Kada je Yashamaru dodelio Hašhirami titulu Kagea,na Tobiraminom licu se video mali osmeh .

(Posle satima provedenih u ovoj prostoriji mogao sam da zakljucim da je poziv pet shinobija iz svih nacijao to sto zelite da okončate rat.Veoma sam ponosan na vas i mogu vam se zahvaliti.Doveli ste bolu ,patnji,tugi kraj.

(Ustao je sa stolice na kojoj je sedeo , posle njegovog shvatanja o desavanju na sastanku,bilo je i vreme da upozna sve novo rodjene vladare pet nacija.

(Drago vi je sto sam upoznao vladare :vatre i vetra.Ja sam Hashirama Senju pripadnik Senju klana ili ti sadasnji Mizukage nacije vode.Veoma mi je drago sto cu upoznati ostale vladare i nadam se da cemo zajedno dovesti ovom ratu kraj.

(Prisao je skrolu .Zakleo se svojoj krvi da nece prekrsiti svoje obecanje i srusiti mir koji je sada sklopio.Vratio se ponosno nazad i cekao da cuje sta ostale nacije imaju da kazu.
Ban
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 1:31 pm
Dobio sam poziv da dodjem na odredjeno mestu u odredjeno vreme,najpre zbog toga sto nosim ovaj rank sa sobom.Ocekivao sam da ce biti neke borbe izmedju sela koje su bile u ratu godinama,ali nije bilo tako.Sedeo sam na svojoj stolici sa svojom Kage kapom na glavi(To je bio obicaj),i tako niko nije mogao videti moje lice,vec samo cuti moje glase koje izlaze.Moji telohranitelji su bili napolju zbog razlicitih razloga,pa zbog toga sam bio bez odbrane od svojih mladih shinobija,ali to nije bilo bitno.Malo sam razgledao samu prostoriju i ljude u njoj,bili su to veoma mocni shinobiji ali jedan mi je pao za oko.U trenutku gledanja cele prostoriju,tada su usla dva veoma mocna coveka,koji nisu izgledali kao ljudi.Nisam nista znao o njima ali sam precutao svaku njihovu rec do tada.Posto je Yashamaru krenuo pominjati svakog kage-a ponaosob i sta treba raditi odma sam odgovorio:
-Da,naravno da cu da ocrvsen zemlju i napravicu temelje za moje unuke koji ce zivite na toj teritoriji.
Posto sam to rekao rukom sam spustio dole malo kapu da se ne bi nista videli,po nesto sam video sta je Yashamaru tada radio sa ogrlicom,iskreno nije me zanimalo sta ce kome dati.Te sam izkomentarisao nesto oko toga:
-Pa Vi Otsotuski-i kako se vec zvali,zasto bas vi zelite da odrzite mir zbog nas ljudi koji ratujemo svake desete godine.Mozda nas petorica kage-a budemo mirni i ne bude bilo rata,ali sledeca generacija ne garantuje to,idalje ne kapiram zasto idete toliko daleko zbog nas ljudi koji se ubijamo zbog svakakvih stvari koje ne dolikuju jednom shinobiju,ali svaki covek mora da postuje "Oko za oko,zub za zub".
Posto sam to rekao ustao sam sa stolice,ugrizao prst i tako povukao po scrollu...
Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 8:11 pm
-Pa, ja sam uvijek za dogovor.

Rekao je Kira poslije posmatranja situacije. Samo se nasmija, pomalo zlobno, ali ipak se nasmija. Pogledao je kroz prozor u zvjezdano vedro nebo, pa vrati pogled prema ostalima u prostoriji, zatim ustade i nastavi da prica.

-Izvinite ako nekom upadam u rijec. Govorio je sa osmijehom na licu. -Mislim da je dogovor uvijek najbitniji i da dogovor rijesava ono sto sila ne moze. Naravno, ako se neko ne slaze moze da izazove ostale nacije i naravno organizacije. Ja kazem nikoga na ovome zboru necu napadati, taman da se pobuni. Uglavnom, ja mislim da se moze izbjeci rat, ne volim ga. Borba je umjetnos, ali rat ne rjesava nista. Bilo kako bilo, pocastvovan sam sto ste me pozvali na ovaj zbor i mislim da mogu da doprinesem nesto miru.

Pogleda u ostale u prostoriji i opet se nasmija. Gledao je i polako sklanjao pogled sa jednog na drogog da bi ih poblize ocijenio. Otpi malo sakea koji je stajao pored njega.

-Pa ako imamo dogovor da nazdravimo?

Upitao je da pokaze da ne pretstavlja prijetnju ni za koga, ali opet znao je da ce se neko mozda pobuniti pa je trazio nekog jakog, ko bi mogao da bude uz njega.

-Hahaha. Nasmija se tiho te pogleda u pretstavnika Oriona. -Noc je prilicno lijepa, zar ne, pravo vrijeme da se sazove skup. KOliko ce biti lijepa na nama je da odlucimo.

Nasmija se zlobno pokazujuci da ceka odgovor na pitanje u vezi dogovora.

Yashamaru Ototsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Mar 29, 2018 8:49 pm
(Kada svi ostavise malo krvi na skrol uze taj skrol i stavi ga sebi na ledja a onda uz blag osmeh odluci da im se obrati uz par motivacionih recenica.)

Eto to bilo dovoljno uzivajte sada u vasem vodjstvu vidim po vama da ste dobri ljudi i da nisam pogresio nadam se da cu vidjeti najjbolje od vas da cu vas vidjeti pod pritiskom i da cu vidjeti neke vase snalazljive rekcije nadam se da cu biti zadovoljan za tim necu samo da vidim sukobe medju vama inace sada bi krenuo i da skoro sam zaboravio skrolove skrivenih juca ima svako vase mesto tako da cuvajte ih cak ni ja ne znam te jucue cuvajte ih ....

(Dade Mivu znak i uz blag naklon krenuse laganim koracima prema vratima Yashamaru podize ruku uz znak pozdrava i uz malo jeziv osmeh na licu krenu da zatvara vrata a onda se okrenu u po poslednji put ih pogleda kako sede zajedno .)

Zbogom...

(Yashamaru i Miv odlaze laganim korakom u daljinu .)

Harukami Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 9:14 pm

Harukami je cekao da gospoda ode.Uzeo je svitak sela Vetra stavio ga je na ledja i dobro ga pricvrstio.
Procenio je gopsodu Kage.Svi su bili mocni shinobi,ali je imao dojam da je tu najdominantnij on.Tu je bio zanimljiv gospodim Ban i Kimimaro.Davali su dojam snage i inteligencije,kasnije dolazi Hasirama Senju sa svojim bratom uskladjen tim,alk slabij na osnovu navedeni od pre.
Zadnji je Kira.
Imao je taj zao pogled i smeh.
Mada sigurno nije bez veze tu.

Pa gospodo vreme je za polazak.Gospodine Raikage idem  sa vama u Naciju Munje jer sam cuo da sam potreban da uradim nesto.Tamo sam se zaputio ali me je omeo ovaj poziv.Jos jednom da kazem.Cestitke svima na titulama po izgledu bi rekao da ste ih zasluzili.

Nasmesi se Harukami.Izasao je napolje gde je bio Yamaguchi.Napokon sa njegovim psom stize gde treba mada sastanak bese gotov.Sa Kage kapom fascinirao je gospodina Yamaguchia i krenuo je tamo gde su i trebali ici, ka Nacij Munje.Zaustavi se i okrenu prema Kiri koji je trebao ici za njim.

Yamaguchi idemo u Naciju Munje spremi se.I da kako vidis ja sam novi Kazekage.
Planirao sam biti tvoj sensei ali kada dodjem u selo tesko da cu moci da te treniram.

Gost
Gost

taj Čet Mar 29, 2018 9:34 pm
(Gledao je kraičkom oka ostale šhinobije,svi su izgledali veoma jako ,ali jedan član pet nacija mu je najvise zapao za oko.Kada su članovi Ostusuki klana izašli kroz vrata Hashirama je ustao sa njegove stolice ,stavio je scroll nacije vode u ranac i otisao je do stola nacije vatre.Pružio je ruku počasnom Hokageu .

(Drago mi je što mogu sa upoznam Hokagea ,nadam se da će se naše nacije složiti.)

(Okrenuo se Tobirami i pokazao mu je znak da trebaju da krenu.Kada je stigao do vratima potigao je ruku u vazduh i pozdravio se sa ostalima.Otvorio je kišobran i ižašao napolje.)
Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 9:45 pm
Kira je polako ustajao, okrenu se ka ostalim kageima pa ih pozdravi,naravno poseban pozdrav je isao mocnom Kimimarou.

-Postovani Hokage, kontaktiracu vas, do tada sve najbolje.

Mahnuo je rukom u znak pozdrava kageima dok je izlazio. Pred vratima su ga cekali njegovi pratioci, koji su po njegovom izlasku krenuli za njim.

-Idemo momci.

Krenuo je za Harukamijem i zovnuo ga.

-Gospodine kazekage, gospodine Harukami cekajte, ne mislite sami icu u munju. Dobili smo garanciju da naciju niko nece napasti dok se ne vratimo, zar ne? Napascete prije nego sto dodjem.

Govorio je sa osmjehom na licu, ali bez emocije.

Poslednji izmenio Kira dana Čet Mar 29, 2018 9:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Yamaguchi
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 9:52 pm
Nakon ne dugog hodanja dosao sam sa jednim od kerova Harukami-ja.Sunce ko je ne tako prije pržilo i stvaralo opekotine na tijelu se pocelo smirivati.Penjem se na mjesto gdje se odrzavao Samit Pet Kage-a , zaista nisam mogao da vjerujem da mogu nečemu sličnom da prisustvujem.Nisam htio da po licu pokazujem to kao da prvi put vidim u zivotu Kage-a.Put ka zadnjem katu ovog mjesta za Samit Pet Kage-a je bio poprilično dug za hodanje.Trebalo mi je par minuta dok nisam dosao , kad sam se popeo na prezadnju od stepenica vidim Harukami-ja sa odijelom Kage-a kao i sa njihovom čuvenom kapom prema kojoj ljudi prepoznaju da je ta osoba kage.Bio sam fasciniran jer nisam mogao da vjerujem.Oči su mi bile širom raširene jednostavno nisam mogao sakriti to osjećanje u tom događaju.Čuvši sta Harukami govori odluchi se uozbiljiti.Stisnuh svoje šake i stegnuo svoje zube.Konacno je ovo bilo vrijeme da dokazem ostalima da nisam neki bjednik iz Uchiha klana , dokazacu svoje postojanje i da sam jači od svih ja sam odabrani iz Elitnog klana Uchiha.Prestadoh razmisljati o tome opet vrati pogled ka Harukami-ju i vidim pored njega isto nekog od Kage-a on je bio Raikage.Izgledao je veoma jezivo kao da zeli da ide punim nagonom za ubistvo.Kad mi je Harukami rekao da ce nam on pomoci oko misije nikakve opasnosti nisam predvidjao oko njega mada mi je i dalje djelovao jezivo al to sam zanemario.

Pa mozemo krenuti obavljati nas posao
Harukami Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Mar 29, 2018 10:08 pm

Harukami je sisao dole sa svojim saputnicima.Bio je zadovoljan svojim uspehom slusao je reci Yamaguchia i do tada mracnog Raikagea Kire.Nakon nekog vremena mu zaparase za usi reci Kire.Cinilo se da on misli da Harukami ima nameru unistiti Naciju Munje ili sta vec.

Gospodine uvazeni Raikage.Ja drzim do svoje reci i svog obecanja o miru.Dolazim u vasu naciju radi misije koja me je ocekivala jos pre poziva na Samit Shinobia.Ja kao Kazekage nista nisam drugacij od drugih.Imao sam misiju,sada cu je zavrsiti a onda se vracam gde mi je mesto.

Nasmesi se Harukami.Video je da Kira opste nije opasan po njih.Sta vise i plasi se ne piznate moci.Lepo za znati,pomisli Harukami.Pored njeg bijas njegov verni pas Uhei.Svojim njuhom osetio je sve oko njih te ih mogso upozoriti na opasnosti koje im predstoje.Sav ponosan i srecan lagano ubrza tempo hodanja.Cekajuci neki napad ili nesto slicno.

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu