Delite
Ići dole
Vergil
Admin
Admin

"Vodene" ulice

taj Čet Mar 29, 2018 6:55 am
Ovo je mesto kuda prolazite da bi presli iz tacke A u tacku B.Ovde se odrzavaju razne manifestacije,skupivi kao i upoznavanje novih ljudi.

Gost
Gost

Re: "Vodene" ulice

taj Pon Apr 02, 2018 2:37 pm
(Prolazio je ulicama sa kapom Mizukagea pognutom nadole, svako ga je gledao cudnim pogledom , cuo je svakakve reci o propasti i slicno...Prisao je pored jedne tezge iz svog ranca je izvadio par 12k ryo i dao je prodavacici ona mu se zahvalila.Nastavio je brzim hodom do svoje kancelarije, rat se blizi i mora sto pre uzeti taj mac .Razmisljao je u skrolu kojeg su dali Otosuki clanovi,kakvo zlo se nalazilo u njemu ni sam nije bio siguran.Kako je godinama proveo ovde vec se navikao na ovu kisa,koja nikada nije prestajala.Ovo selo je poznato po njoj ,,Kisa koja nikada ne prestaje".Dosao je ispred zgrade u kojoj je trebao da pronadje taj mac,setio se Tsunade nije je video godinama gde bi mogla da bude ali sada nije bilo vreme za to morao je sto pre uci unutra.)
Violet Senju
Academy Student
Academy Student

taj Pon Apr 02, 2018 5:30 pm
-Cula sam da su se Tobirama i Hashirama vratili sa sastanka , nisam ih videla jednu godinu puno sam ojacala do tada.Takodje neko je rekao da je Hashirama postao Mizukage sela sakrivenom u magli , tako sam ponosna na njega.Otrcala sam na ulazu u selo,sva zadihana sam stigla i ugledala Tobiramu kako prica sa nekim mladicem.Pisla sam mu._
Gost
Gost

taj Pon Apr 02, 2018 5:41 pm
((Pognutom kapom niz lice isao je laganim korakom ka izlazu iz selo,pored njega je isao s Jonin .Kako je koracao magla oko njega je postajala sve gusca.Nekolicina ljudi koja se nalazila na ulicama brzo je nestala, kako magla nailazi tako se svi skrivaju u svojim kucama.Veoma je opasno da se nalazis napolju po ovakvoj magli,ona je poznata kao ,,magla krvi",svratili su do cesme da se napiju vodom.Posle su nastavili ka izlazu , znao je da ga tamo ceka njegov brat .
Gost
Gost

taj Čet Apr 05, 2018 4:58 pm
-Ovo je veoma hladna i opasna kisa,pljustala je sa svih strana . Svi gradjani su se skrivali u svojim kucama .Potrcao sam do kancelarije svoga brata nisam ga video vec nekoliko dana i bas sam se zabrinuo.
Gost
Gost

taj Pet Apr 06, 2018 6:59 pm
(Nekako se probijao kroz gustu maglu nije video nista pred sobom,bio je sav uznemiren zbog izdesavanja koje ce se uskoro dogoditi.Ulice su bile prazne bez ikakvog zivog stvora,nije imalo ljudi niti zivotinja.Tesko je pronaci nekoga ovde , mozda mu se brat skrivao iz ugla ,nadao se da ga ceka u kancelariji sa Tsunadom.Pozurio je sto pre do svoje kancelarije i ako je bilo tesko da se probije.)
Korosko Pyron
Genin
Genin

taj Pet Apr 06, 2018 7:49 pm
Pyron je izasao iz svoje kuce, te od spolja zakljucao ulazna vrata svog doma.
Polako je poceo sa setnjom kroz selo...
,,Zar je ovo mesto uvek prekriveno moglom, covece...", pomislio je u sebi.

Taman posto je to pomislio, slucajno je od prolaznika k,oji su medjusobno pricali, cuo kako je Mizukage sazvao sastanak svih raspolozivih shinobija...
,,Mizukage kazes...to je onaj lik koji je glavni ovde, zar ne...?
Mozda bih trebao da odem na taj sastanak..."
, rekao je u sebi dok je pazljivo slusao ono sto su ti ljudi govorili.

Ubrzo se raspitao o svim korisnim informacijama, te se uputio na mesto sastanka...
,,Ovo bi moglo biti zanimljivo..."
Violet Senju
Academy Student
Academy Student

taj Pet Apr 06, 2018 9:27 pm
Isla sam po pozivu Mizukagea u sali za sastanke.Na sebi sam nosila belu kosulju , kao i zelene pantalone.Uzivala sam u prolecnoj kisi koja je zaokupirala nase selo.Nasmejala sam se veoma glasno , konacno su ih ponovo sresti posle jako dugog vremena.Posle lagane setnje dosla sam do zgrade u kojoj se odrzava sastanak.
Đing
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 08, 2018 3:07 am
Đing krece premo sali za sastanke tamo bi se danas trebala odrzati dodjela titula.
Provjeravam spisak oruzja i uredno ih slazem u torbu.
Vani je padala kisa i puhao hladan povjetarac.
Napokon sam dosao do sale za sastanke iz vana je iizgčedala svecana i ljepa.
Stao sam ispred vrata pricekao par sekundi pa zatim otvorio vrata i usao u nutra.
Gost
Gost

taj Pon Apr 09, 2018 8:59 pm
((Hladna kisa koja je cinila da ovo selo izgleda kao grad duhova.Ni jedne zive duse , ni coveka , pa ni zivotnje.Bilo je jako hladno , vracao se sa ispita.Imao je dobre vesti mada nije imao kome da kaze, brat mu nije kuci vec jako dugo , Tsunade nije video jos od sastanka.Proslo je jako dugo od kada je osetio toplinu porodice.Gazio je u baricama koje su se stvarale od kise.Njegova kuca se nalazila pored kancelarije svoga brata.U tom delu sela se najvise stvarala gusta i jako opasna magla.Uzeo je iz svog dzepa lampu i polako dosao do svoje kuce.))

Đing
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 12:26 am
Đing je setao prema uredu Mizekagea ne bi li danas ugrabio neku dobru misiju.
Kad nije bilo misija Đing se dosađivao nije imao sta da radi mrzio je to sto je uvijek sam.
Na ulicama je sreo nekog ninju kako sece selom i gleda oko sebe vidjelo se da nije znao gdje je.
Prisao sam mu i upitao ga hej ti si novi ovdje treba li ti pomoc ?
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 12:29 am

Naruto je video nekog blesavca kako mu prilazi.Prisao mu je a onda mu se obratio.Cudan klinac,ali nema veze.

Da li je bitno ko sam.Ko si ti?

Rece drsko Naruto.Malo i besan jer se muci na misij i mora u ovo mokro selo da dolazi.

Đing
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 12:35 am
Ja sam Chunin ovog sela i red je da pitam nove ljudi sto su i sta rade ovdje u ovom selu.
Pa postavio sam ti pitanje a ti jos uvijek nisi odgovorio.
Ako mi ne odgovoris mogao bi upasti u gadne probleme.
Ljutiti gledajuci covjeka koji je bio ispred njega.
Hajde ne stvaraj mi probleme moram na misiju.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 12:44 am

Ovaj nije bio pri mozgu.Izgleda da misli da Bog cuva hrabre.Sad cu da mu slomim rebro.Bili su malo van ulice sada.Da ne bih povredio civile.Te odluci uci u borbu s njim.

Ja sam dosao povodom misije.Izazvao si me i moja cast pada ako ne ragujem.Spremi se druze ugasen si.

Samo sto rece izletise lanci s njegove ruke.Direkt prema opasnom liku.

(Ulazem 800 ch u napad.Zbog kontrole ch 300 napad mi skida 500 ch)

A onda baci wind napad da zaokruzi pricu sa njim.

(Zbog kontrole ch 300,napad mi skida 30 ch)

Napomena:

Moj lik nosi masku lisice uvek.Tako da niko ne zna koje sem ljudi iz njegovog sela.

Vrednosti :
HP : 400
EP : 400
CP : 1000 - 530 (470)

Đing
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 1:01 am
Na Đing-a je u trenutku isao smrtonosam nalet napada.
Vidjelo se da je ovaj ninja bio na potpuno drugom nivou naspram mene nisam uspio ni da ga pipnem.
Primam sav Dmg i cekam svoju sigurn smrt.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 1:07 am
Naruto je video da decak pada.Naravno nije znao sta da mu uradi a mogao je sta je hteo.Bili su sami u tom delu ulica.Prisao je i odsekao mu ruku.Pridigao ga i ostavio tako.Nije mogao da zna sta mu se desilo.Bitno je da je ziv.Naruto se smilovao te mu nije vise sekao nista.
Napomena:
Nema ruku vise desnu.A ostao je ziv jer sam povukao dosta toga i nisam pustio da umre.Za 1 dan u rl vremenu se budi iz kome.A do tad je u velikom mirovanju

Naruto je svatio da Yukia ili kako se vec zove decaka nema.Otisao je opet ka kapij jos brzi no ikada pre.
Korosko Pyron
Genin
Genin

taj Sre Apr 11, 2018 11:34 am
Pyron je pokako hodao ulicom, sve dok u jednom trenutku nije video telo kako nezi sa odsecenom desnom rukom.
Na sav ovaj prizor, Pyron se nije previse uzbudio, nego je, ucen iskustvom, polako prisao bezivotnom telu, te mu je poverio vitalne funkcije...
,,Gospodine, da li ste dobro? Da li me cujete? Otvorite oci...", rekao je na sav glas, da bi ga ovaj cuo.

Momak koji je lezao na zemlji nije odgovarao...
,,Ima puls i disanje, ali nema svest...Moram biti brz, uskoro ce iskrvariti na smrt...
Srecom pa se u blizini nalazi bolnica"
, pomislio je.

Brzo je nasao povesku, te je njom obmotao ruku ranjeniku. da bi mu zaustavio krvarenje...
,,Ovo ce biti dovoljno za sad...U bolnici ce se pobrinuti za ostalo".

Popeo je mladica na svoja ledja, te je svom brzinom krenuo prema bolnici.
U tom trenutku je zastao, te je kraickom oka opazio ruku koja je lepomicno lezala na zemlji...
,,Ponecu je sa sobom, da ne bi izazvala paniku na sred ulice...", pomislio je.

Obmotao je ruku svojom jaknom, te se sa ranjenikom na ledjima, i njegovom rukom, uputio prema bolnici.
Violet Senju
Academy Student
Academy Student

taj Sre Apr 11, 2018 3:45 pm
Hladne kapljice kise su se slivale niz mom licu, vracale su uspomene koje smo zajedno proveli.Hladan vetar je cinio da tama preovlada mom telu.Jako sam uznemirena cuvsi da je Hashirama umro.Moje suze prekrivene pohlepom, mrznjom, bolom, jadu , uz hladne kisne kapi koje su se sklopile , pogrbena sam setala sama ka paklu kojeg zovemo zivot.Jako sam zelela da mu prenesem dobre vesti, ali sada je sve otislo dodjavola, nisam mogla da zamislim kako se Tobirama sada oseca .Sela sam na klupi sa pogledom u crveno nebo prekriveno krvi, oko mene je bilo dosta cudnih zvukova , osecala sam da se neko u mojoj blizini bori.Ustala sam sa klupe , pokusala sam da sto brze trcim kako bi se sklonila od datle.

Korosko Pyron
Genin
Genin

taj Čet Apr 12, 2018 1:12 am
Pyron se sa krvavom jaknom u rukama vracao iz pravca bolnice.
Zeleo je da vidi sta ce se dalje dogoditi, ali je shvatio da bi mogao upasti u probleme ako njega povezu sa ubistvom mladica na cije je telo naisao.

Setao je tako ulicom, sve dok nije primetio pticu koja mu je isporucila pismo...
,,Ovo je pismo od drugog Mizukagea", rekao je u sebi.

Procitao je sadrzaj poruke, te se brzo uputio prema kancelariji Mizukagea...
,,Drugi je dosao na vlast, a jos ni prvog nisam upoznao...
Mozda ce ovaj i doci na sastanak na koji nas je pozvao..."
, pomilio je u sebi.

Polako se priblizavao svom ciljanom odredistu.
Na ulazu je video mnogo vise shinobia nego prosli put...
,,Izgleda da je ovog puta ozbiljna stvar...", rekao je Pyron.
Violet Senju
Academy Student
Academy Student

taj Čet Apr 12, 2018 2:08 pm
Hladna kisa je padala sa tmurnog teba.Trcala sam po krovovima kuca , u svojoj desnoj ruci sam drzala pismo drugog Mizukagea, u tom trenutku nesto se dogodilo sa mojim srcem, tama je pocela da ga zaokupira , upalila sam tamnu sebe.Plasila sam je se , ali mi je pomagala da se smirim , da nepatim , ne tugujem... Bila je savrsena , brzo sam je prihvatila i mogu reci da mi se dopala.Ubrzo sam stigla ispred kancelarije Mizukagea, otvorila sam velika gvozdena vrata i kao duh uletela sam unutra.

Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Apr 12, 2018 10:55 pm

Naruto je jurio kroz ulice.Isao je prema delu gde je osetio mnogo chakre.Prisao je mestu i setio se klinca kojeg je raskomadao.Jadnicak je izvaljen bez ruke.Prosao je i zurio.

Mozda nije trebao sam ici u vucije gnezdo.Ali sta je tu je.

Guest
Gost

taj Čet Apr 12, 2018 11:04 pm
Stigavsi na odredjeno mesto, ugleda nepoznatu osobu te ga upita.

Ko si ti? I sta trazis u ovom selu?

Rekavsi mu to, napravi ozbiljnu facu na licu i stade u svoj borbeni gard. Kao i uvek. Dok bi se pripremao za borbu, kosti same izlaze iz njega. A zatim ponovo upita.

Pa hocu li dobiti odgovor uskoro?

Ne znajuci nista o shinobiu ispred njega, prvo je zeleo da ga proveri, a potom je ucutao i sacekao odgovore.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Apr 12, 2018 11:09 pm

Ispred njega dosao je licno drugi Mizukage.Poznat mu od nekuda.Upitao ga je par pitanja.

Moj identitet je ne bitan.A ako smem da pitam,usli ste u borbeni gard zbog?

Rece Naruto smijuljeci se ispod svoje maske gledajuci u mladog shinobia.Iako je sam bio jos decak od petnaest godina.Ovo ce biti zanimljivo ako je Mizukage opasan u borbi koliko i na pogledu o recima.Naruto isto stade u gard.
Guest
Gost

taj Čet Apr 12, 2018 11:16 pm
Dok je razgledao okolo, ubrzo izvadi jednu svoju kost iz tela stvarajuci oruzije. Te doda par reci.

Pa vidis shinobi u ovom selu ne nose takve maske. Pritom. Jedan clan ovog sela je ubijen od nepoznatog shinobia koji je nosio takvu masku. Nije ni bitno uostalom, a sada reci. Ko si ti? I sta trazis ovde?

300dmg

Vreme bese poce da se menja, neka sitna kisica poce da sipi i da pada na njih. U Kimimaro se budio osecaj za borbu, a potom se jednim brzim naletom napade shinobija. A potom rece.

A sada ces umretiiii.

Vrednosti
H-300
E-300
C-900-30=870

Sposobnosti
Kontrola chakre-300
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Apr 12, 2018 11:25 pm

Naruto je gledo u protivnika koji je bio glavom i bradom Mizukage.Stvorio je neko cudno oruzije od kosti te napao.
On na to uradi zamenu.

( Zbog kontrole chakre 350,izbegao sam za 30 ch ).

Te se nasmesio ispod maske i oko njega zablesta plava aura.Usao je u svoj chakra mode.

Nadam se da si mocan onoliko koliko pricas.

Onda zanemi i saceka sledeci napad.

Vrednosti Harukami :
HP : 400
EP : 400 - 200 (200)
CP : 1700 - 30 + 400 (2070)

Poslednji izmenio Naruto Uzumaki dana Pet Apr 13, 2018 12:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu