Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnika

"Vodene" ulice

taj Čet Mar 29, 2018 6:55 am
First topic message reminder :

Ovo je mesto kuda prolazite da bi presli iz tacke A u tacku B.Ovde se odrzavaju razne manifestacije,skupivi kao i upoznavanje novih ljudi.

Guest
Gost

Re: "Vodene" ulice

taj Čet Apr 12, 2018 11:34 pm
Pogledavsi u panj koji je presekao, samo se nasmesi i rece.

Hm, koliko mogu primetiti dobar si.

Nakon toga se blago osmehnu i poce pricati..

Moje ime je Kimimaro Kaguya. Mizukage ovog sela. Kao mizukage, moja duznost je da ovo selo cuvam od takvih kao ti, takodje. Nije mi do borbe, a sada reci ko si ti?

Nakon sto je zastao, neki vetar poce duvati, nanoseci Kimimaru kosu na razne strane. Te se samo nasmesi i pomisli.

(Hm, ne mogu toliko ulaziti u borbu. Pun sam obaveza, imam sastanak. Ah, moracu ovo da zavrsim sto je pre moguce.

Nakon toga blago pogleda u nepoznatu osobu i rece.

Pa hoces li mi reci? Zbog cega si ovde?

taj Čet Apr 12, 2018 11:43 pm

On sav uzaren plavom aurom oko sebe gledao je u mladog Mizukagea.Malo smesno sto tako ne napada.
Vetar je vijao jako,savrseno za njega kao gospodara vetra.

Dosao sam po dva mlada decaka.Moraces da ih predas,ili si dosao do kraja puta.A moj identitet je tajan.

Mislio je to dok su svi civili poblegli odatle.
Samo sto to rece aktivirao je ogroman napad.

(Zbog kontrole ch 400,napad mi skida 300 ch).
(Zbog preciznosti 50,napad radi 750 dmg).

Vrednosti :
HP : 400
EP : 200
CP : 2070 - 300 (1770)

Poslednji izmenio Naruto Uzumaki dana Pet Apr 13, 2018 12:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Guest
Gost

taj Pet Apr 13, 2018 12:01 am
Gledajuci u napad koji je isao na njega. Kimimaro se nasmesi, te mu malo potece znoja. Nakon sto mu je vetar koji je poceo duvati poceti raznostiti znoj po licu. Kimimaro poce raditi znake rukama, te se ispred njega pojavi ogromni napad vetra koji je ublazio protivnikov napad.

Nakon sto je ostatak napada nastavilo ka Kimimarou, On brzo napravi znake rukama pretvarajuci se u panj. A potom se stvori iza neprijatelja aktiviraci mu se tehnika.

(Ovo se aktivira automatski, nije bitno da li si ti blizu mene ili ja blizu tebe. Takodje ovo se racuna kao zag dmg, moras skratiiti Health.)

Nakon toga se odvoji od osobe sa maskom, gledajuci ga par minuta tako povredjenog. Nakon sto je proslo malo vremena, Kimimaro progovori.

Hm, dobar si. Pa hajde, jedva cekam da skinem tu tvoju laznu masku sa lica i otkrijem ti identitet.

H-400
E-400
C-870-275-60=535

Sposobnosti
325 na kontrolu chakre.

taj Pet Apr 13, 2018 12:11 am
Message reputation : 0% (1 vote)

Lepo mada Naruto se odaljio sto vise te odlucio da ovo privede kraju.Poslao je lance na njega koji islocise velikom brzinom.

(Ulazem 800 ch u napad,ali zbog kontrole ch 400,jutsu mi zahteva 400 ch).
(Zbog preciznosti 50,napad radi 850 dmg).
I ti si dobar,ali ja sam trenutno dominantnij ovdje.

Odma zatim posla zmaja od vetra na njega.

(Zbog kontrole ch 400,napad mi skida 100 ch).
(Zbog preciznosti 50,napad radi 550 dmg).

Vrednosti :
HP : 400 - 200 (200)
CP : 1770 - 500 (1270).
Guest
Gost

taj Pet Apr 13, 2018 1:59 pm
Dok je pazljivo posmatrao i gledao u lance i zmaja koji idu ka njemu. Kimimaro poce praviti znake rukama poslavsi napad munje na lance kako bi ublazio napad. Ali lanci uspevaju da ga dotaknu i nanesu deo stete.

U tom trenu zmaj koji je jurio ka Kimimarou, on brzo poce raditi znake rukama stvorivsi krila iza sebe i time poleti.

Dok je leteo povredjen iznad nepoznatog shinobia izvukao je svoje oruzije a potom se zaleteo na protivnika.
Pasiv:

//Ovo oruzije je pasiv jer sam ga aktivirao jos u prvom potezu 300dmg//

Vreme je cinilo svoje, Mladi Kiimaro Kaguya se nije predavao tako lako u borbama. Dok je napadao nepoznatu osobu, rekao mu je.

Umrii.

H-400-200=200
E-400
C-535-275-125=135

325 na kontrolu chakre

taj Pet Apr 13, 2018 2:11 pm

Naruto je gledao u protivnika koji se jedva izvukao iz mog napada.To je bilo zadivljujuce.
Odluci mu odati malo postovanja.

Mocan si Shinobi to ti priznacijem.Nadam se da cemo se nekada u boljim okolnostima.

Rece to te se zamenom spase i stvori po strani.

(Napad izbegavam sa 30 ch zbog kontrole ch 400)

Nakon sto se sklonio video je da je iscrpio svoj chakra mode i izasao je iz njega.

Ti si Mizukage ovdje.Pa ako te pobedim zelim jednog ili dva mlada shinobija da podju zamnom.

Nadao se da ce ovaj pristati.Jer ako ne pristane to ce da ga kosta.

Vrednosti :
HP : 200
CP : 1270 - 30 (1240)
Guest
Gost

taj Pet Apr 13, 2018 2:19 pm
Gledajuci u njega sta mu je govorio, krila koja su vec polako pocela nestajati, Kimimaro se spusti na zemlju, govoreci.

Ti mora da si lud, zar ne?

Upitavsi ga to, obrisao je lice od krvi. Hladan vetric je brzo nestajao, magla je pocela padati oko njih. Gledajuci kako magla postaje sve gusca, Kimimaro se nasmesi te pomisli.

(Ovo mi mozda moze ici u korist heh)

//MAGLA U SELU JE OPASNO GUSTA I SVAKOJAKA, TAKO DA NEMA POTREBE ZA KARTICOM SKRIVENE MAGLE. PLUS DOK JE MAGALA TU JA RADIM SKRIVENI. Nastavicu skriveni posle tvog poteza, Skriveni saljem Faustu u priv.

taj Pet Apr 13, 2018 2:28 pm

Narutu je pitanje bilo cudno.Mada je video maglu oko njih.Primetio je da ovaj Mizukage dobro napada na blizinu i necu da rizikujem da me napadne dok ga ne vidim.Naruto uzleti gore i poce raditi znake rukama za napad.

(Zbog kontrole ch 350,jutsu mi skida 100 ch)

A onda je napao neverovatnom snagom sto je prekrilo sve i sigurno ce pogoditi mladog Mizukagea.
Ovaj napad radi siline sklonio je i deo magle na terenu alo samo oko njih dvojice.

( Zbog kontrole ch 350 napad trosi 250 ch)

Napomena:
Krilima izbegavam te skrivene i uzdizem se u nebo.Te onim razornim napadom cistim malo magle na nasem delu terena.

Vrednosti :
HP : 200
CP : 200

Guest
Gost

taj Pet Apr 13, 2018 2:42 pm
Napomena:Gotovo je stun si na jedan potez. Evo skrivenog od prosli put.

Ovo si uspesno izbegao time sto si odleteo, medjutim.

Ovo ide na sve strane, gore dole ama svud. Ne mozes da izbegnes time sto ces odletis vec moras zmuris, ali sad gotovo. Ti onako oslepljen padas na zemlju i stun si.

Vreme je nacinilo svoje. Protivnik je pao ispred Kimimaroa zaslepljen. Dok pada ispred Kimimaroa biva udaren od paukove munjevite mreze(i gubis 150health, tako da ostajes samo na 50health) Nakon sto je zarobljen pao ispred njega, Kimimaro uze svoje oruzije te ga posece po telu.(Moje oruzije pasiv ima 300dmg a ti imas 300health, gotovo je.)

Pasiv:

Kad ga je presekao po telu, nasmesi se te mu pridje malo blize. Sagnu se do njega i potom mu skinu masku sa lica. Gledajuci ga tako neko vreeme upitao je.

Hm, ti izgledas kao dete?

Potom ispred Kimimaroa se pojavise dva strazara. Uhvatise mucenog i zarobljenog protivnika odnesose ga u kancelariju drugoog mizukagea a potom nastavise ka zatvoru sela. Dok bi Kimimaro nastavio ka sastanku drugoog mizukagea..,

//Napomena. Ovim sto sam uradio ti bivas ukupno stun na 3poteza. 2 Strazara te odvode u zatvor a oni su npc spec jounini. Tako da ono, pazi kako se ponasas u zatvoru.

taj Pet Apr 13, 2018 5:50 pm

Naruto se spustio dalje malo od Kimimaroa.Mizukagea koji je pao.Izgubio je svest ali je bio ziv.Odlucio je da je previse napao.Bila je to greska,sreca pa je ostao ziv.Naruto je otrcao prema kapij da ne bi podigao zbrku.Nadao se samo da ga nece napasti ovdje.Vraca se kao pobednik kuci.Cilj mu je bio da vidi snagu Mizukagea i to je to.Nadao se najboljem kada se kuci vrati.

Missing Ninja
Missing Ninja

taj Pet Apr 13, 2018 8:41 pm
Nakon sto je Shisui izleteo iz kancelarije mizugagea potrecao je prema ulicama pritom je spremio svoju Anbu masku u torbu.
U daljini je vidio nekoga kako laganim korakom odlazi iz sela.
Na sebi je nosio Anbu masku nacije vatre.
Zatim sam poceo da trcim prema njemu
( Nastavak na kipiji )

taj Sub Apr 14, 2018 9:13 pm
Pyron je polako koracao prema lokaciji koja je bila zapisana na svitku koji je dobio od Mizukagea.
Lokacija je bila kancelarija policije Sela Sakrivenog u Magli...
,,Ne bi trebalo da je daleko...", pomislio je u sebi.

Nakon duze setnje, dosao je na svoje odrediste.
Zgrada je bila ogromna...
,,Zanimljivo...Znaci, ovde cu od sada  raditi", rekao je u sebi.

Krenuo je ka ulazu.

taj Ned Apr 15, 2018 6:18 pm
Izasla sam iz kancelarije drugog Mizukagea.Stala sam pored trotoara sa pogledom u nebo.Kisa je sve vise padala , kao da nebo nikada nije prestalo da place.Stavila sam ruke u dzepove , zajedno sa kisom sam plakala . Zelela sam da posetim njegov grob, krenula sam ka izlazu iz sela.
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Ned Apr 15, 2018 7:15 pm
Shisui hoda ulicom nakon sto ga nekoliko dana nije bilo ovo stvarno izgleda kao raj.
Vani je pada kisa i oblaci su prekrivali nebo puhao je hladan povjetarac.
Na kraju sad nacija vatre zna moj indentitet moram da nabavim novu Anbu masku pomislio sam i nastavio prema svojoj kuci.
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 24, 2018 2:35 pm
Setao je ulicama citajuci svoju knjigu,a onda je legao na klupu u hladovini,nastavio je da cita svoju knjigu a onda odjednom pogleda u nebo i zapita se

Sta bih danas mogao da radim?

Anbu
Anbu

taj Uto Apr 24, 2018 2:52 pm
(laganim koracima posle uspesnog zavrsetka mog ispita za jounina, konacno sam stigao do ulica sela vode, pritom sam malo ogladneo, nisam nista jeo danima, sa velikim bolom u tomaku blizu mene nasao se jedan covek, bio je ninja, nosio je traku jounina, predpostavljao sam da je jak, zeleo sam da saznam ko je on, idalje sam nosio svoju masku jer sam anbu, ne smem da otkrivam svoj identitet,
dosao sam do tog coveka i pogledao ga pravo u oci, poprilicno mirno ga upitao)

-Da li je spobodno?

(blago se nasmesim te cekam njegovu reakciju).
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 24, 2018 9:42 pm
Dok je citao svoju knjigu ugledao je jednog nindzu kako mu prilazi,sklopio je svoju knjigu a zatim je stavio u torbicu.
Naravno,sedi.
Nisam ga ranije vidjao u ovom selu da li je on nov ili samo ja nisam dovoljno obracao paznju.krenuo je da pruza ruku prema nindzi koji je sedeo tu
Zdravo,ja sam Hatake kakashi,drago mi je da smo se upoznali.

Anbu
Anbu

taj Uto Apr 24, 2018 9:57 pm
(gledavsi u svog novog prijatelja kakashija, iz svog ranca sam izvadio jedan chips i otvorio ga, te ga upitao)

- Da li zelis malo?

(Laganim glasom mu takodje rekao)

-Zao mi je kakashi, ja sam anbu dela vode i nikome ne smem otkrivati svoj identitet, ali ipak, ako ti ne smeta, da li bi zeleo sa mi kazes malo vise o sebi?

(Uzimam jedan chips i stavljam ga u usta).
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 24, 2018 10:09 pm
A,razumem.
Gledao je  u nebo i drzao glavu  podignutu dok je pricao sa nindzom kojeg je upravo upoznao.
Hmm,nemam nista posebno da kazem o sebi...upravo cekam rezultate sa mog s jonin ispita.

Anbu
Anbu

taj Uto Apr 24, 2018 10:15 pm
(malo zacudjeno i prefinjeno sam ga pogledao, trudio sam se da mu ne dam do znanja da je jaci, bilo mi je drago sto u ovoj nasoj naciji ima i jacnih od mene, verovao sam da ce Mozda u preuzeti moju titulu kapetana anbua, ko zna, blago sam se nasmejao, te mu porpilicno glasno rekao)

-Cuo sam da se otvorila neka nova biblioteka u nasoj blizini, u cadt lorda Mizukageja, da li zelis sa svratimo do tamo?

(Upitao sam ga gledajuci u oblake).
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 24, 2018 10:50 pm
Sedeo je na klupi i slusao nindzu koji je sedeo pored njega
Nije kao da me zanimaju kniige koje se tamo nalaze ali sto da ne
Pristao je da ode do biblioteke sa novim prijateljem jer nije vise mogao da sedi na klupi na kojoj vise nije bilo ni hlada
Anbu
Anbu

taj Sre Apr 25, 2018 2:25 pm
(uvidevsi kako Kakashi zeli da ode do bibilotekem, nisam se zadrzavao ni sekund, lagano sam sa svojim novim prijateljem ustao sa klupe i otisao do biblioteke, posvecene nasem dragom lodru mizukageju)

-Pa hajdemo..

(krecem do biblioteke sa Kakashijem)
Anbu
Anbu

taj Sre Maj 09, 2018 11:41 pm
Nagato polako ulicom odlazi prema svojoj kuci polako se klima jer je pijan i samo sto se ne srusi.
Vani je bila noc i polako je zahladilo.
Nagato gleda gdje li mu je kuca znao je da je tu negdje ali bio je pijan pa su mu sve kuce izgledale isto.
Nagato ulazi u prvu kucu na koju nailazi nazalost bila je to kriva kuca te nastavlja dalje od vrata do vrata.

taj Sre Maj 09, 2018 11:45 pm
Nakon sto sam iznerviran izasao iz kafane,malo pripit od piva,nisam znao sta da radim,vec je pocela da pada noc,a ja nisam imao gde da prespavam,trazio sam po naciji vode i posle dosta dugog trazenja sam naisao na kucu gde pise:

Kuca na prodaju!Po vrlo povoljnoj ceni!

Pokucao sam na vrata i na vratima se nasla neka mlada zena koju sam upitao :

Vidim prodaje se kuca,da li moguca prodaja,na rate?izvinite sto se nisam predstavio ja sam Vali lucifer

Na sta mi je ona odgovorila naravno da je moguce,bio sam srecan posto mi je bar nesto krenulo od ruke u ovom selu!Rekla mi je da udjem i unesem svoje stvari i udobno se smestim.Dok sam se raspakovo ona je vec uzela svoje stvari i otisla u drugu kucu.Svidela mi se cena kuce i jos to sto mogu na rate da placam!Konacno nesto dobro u selu!
Anbu
Anbu

taj Čet Maj 10, 2018 12:04 am
(posla odlaska iz homra bara dolazim do ulica porpilicno smoren i umisljen, sedam na jednu klupicu koja je bila u hladu ispod drveta, bilo je poprilicno mracno, obozavao sam noc,  nisam mogao da izdrzim svetlost, prispavalo mi se pa sam usput i zaspao, sanjajuci konobaricu iz bara i njene predivne dojke).

Poslednji izmenio Zoro dana Čet Maj 10, 2018 12:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu