Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnika

Kapija Nacije Vode

taj Čet Mar 29, 2018 7:23 am
First topic message reminder :

Da bi ušli u selo na ulazu dajete svoj potpis koji je dat krvlju,ne garantujemo da cete se vratiti zivi.Jedini nacin da udjete je camcem .

Re: Kapija Nacije Vode

taj Čet Apr 12, 2018 10:44 pm

Nacija Vode opet.Ta mokra zemlja.Vlaznost se u zraku oseti.Ulazivsi tamo gledao sam u cuvare.Anbu maska im je dala znak da sam verovatno na misij.Nisu smeli da ga mu prilaze.Prosao je na ulicu i zaputio se prema kancelarij Mizukagea.
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Apr 12, 2018 10:58 pm
laganim koracima ide ka kapiji regije vode,citajuci svoju knjigu...bacio je pogled u nebo a onda spusti glavu i poce da gleda unaokolo...
hmm...bas lepo selo,mogao bih naci nekoga da mi pomogne da ga malo bolje upoznam
nastavi da cita knjigu ulazeci u selo

taj Pet Apr 13, 2018 8:28 pm

Naruto vec malo umoran od borbe vraca se ka kapij sa maskom.Video je sta je imao Mizukage je jak ali ne dovoljno.Naruto izasao iz kapije i u prvi slobodan brod seo i spremio se za polazak.Uzeo je vesla i pogledao ka lepoj drzavi.Spremio se i tek onda odlucio zaploviti.
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Pet Apr 13, 2018 8:55 pm
Nakon sto je Shisui vidio da je nepoznati ninja sa maskom odlucio otisi ubrzao je korak i nakapiji se nacrtao za tren.
Izgledao je veoma opasno.
Ako se Mizakage sa njim obracunavao a on je ostao ziv mora da je veoma mocan ninja.
Shisui stane i povice hej ti ako mi odlucis dati moc bit cu ti sluga.
U ovom slabom selu nemogu postati pravi ninja sa drue strane ti mi se cinis kao netko veoma mocan.

taj Pet Apr 13, 2018 9:01 pm

Naruto se nalo otisnuo kada je cuo glas.Okrenuo se i saslusao decaka.Nije znao kako da reaguje ispod njegove maske bese osmeh od uva do uva.Odlucio mu je odgovoriti.

Uskaci u camac.

Bio je na oprezu jer mu je bio ne poznat,ali ne i preplasen.
Kada je decak usao,veslao je ka drugoj obali.
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Pet Apr 13, 2018 9:05 pm
Shisui nakon sto je cuo radosnu vjest uskocio je u camac i poceo da vesla.
I poceo je sa predstavljanem: ja sam Shisui, Shisui Uchiha Chunin ovog sela.
Vec dugo tragam za moci ali u ovom selu ju nikad necu pronaci.
Na svu srecu naleteo sam na tebe.
Upitao bih te kako se zoves ali vjerovatno je to tajna zato i nosis masku zar ne ?

taj Pet Apr 13, 2018 9:26 pm

Klinac se cinio kao pametan i razuman.Nije znao da li da mu se oktrije.

Ko zna kako izgleda lice ispod ove maske i moje ime zasluzio ga je znati i ima tu privilegiju s razlogom.

Rece Naruto iskreno sa smeskom mada nije znao kako da reaguje s klincem koji izgleda zeli biti nesto vise do vrece za udaranje.Pricali su o ovome dok su bili u camcu.Stigli su na kopno.

Sad si otisao,presao si granicu nacije.Vise nisi stanovnik svog sela.Sada ides samnom.Imas par pravila da postujes.

1.Nema suvisni pitanja.
2.Moje naredbe su svetinja
3.Za izdaju ili neku gresku secem prst,onda ruku,onda nogu.

To je je to za sada sto trebas znati.

Missing Ninja
Missing Ninja

taj Pet Apr 13, 2018 9:32 pm
Nakon sto su presli granicu Shisui je bio malo nervozan zato sto nikad ranije nije odlazio iz nacije vode.
Nakon sto je nepoznati ninja izgovorio par pravila rekao je u redu imacu to na umu.
Nakon toga Shisui pocne pratiti nepoznatog ninju i u semi je poceo misliti kakvu li ce nevjerojatnu moc dobiti.
Guest
Gost

taj Ned Apr 15, 2018 3:08 am
Vreme je promatralo svoje. Mladi mizukage je pred sobom imao dalek put. U tom trenutku seal koji je postavio na anbuom koji je otisao na misiju poce svetlucati. Brzo je sklopio ruke te osetio chakru. Nakon malo razmisljanja i gledanja u nebo, bacio je pogled na strazare te samo rekao.

Vracam se brzo. Budite pazljivi.

Nakon sto je to rekao strazarima, brzo se pokrenuo i nastavio svoje kretanje sto je brze mogao. Prolazivsi kroz guste i velike sume, mocvara, reka i tako dalje. Izbija na povrsinu borbe. Zastade de jedno drvo, te pogleda malo. Shvativsi ko je sve tu, Iskocio je ispred Yato, Yamaguchia i Zoroa.

taj Ned Apr 15, 2018 6:21 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Trcala sam jako brzo , cinilo mi se da sam brza od kisa pri udaru u zemlju.Dosla sam ispred ulaza u selo, pokazala sam skrol policajke cuvarima i sto pre istrcala van sela.
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Ned Apr 15, 2018 7:08 pm
Shisui dolazi do kapije kapije nacije vode tamo su bila 2 cuvara prolazim pored njih i pozdravljam ih nakon toga prelazaim kapiju i govorim.
Dome slatki dome.
Ulazim u selo i polako laganim korakom krecem prema svojoj kuci na kraju krave dugo me nije bilo.

taj Ned Apr 15, 2018 11:34 pm
Krajnje opusteno uz blagi cvrkut ptica i zvuka obliznjeg vodopada dolazimo do kapije gde zivi mlada devojka.Zuborenje potoka do nas je bio umirujuc.Uzdahnuo sam te sam se setio I Mizukagea koji je ovde poslednji put bio kao ziva osoba,ne racunajuci put koji smo mukotrpno proputovali.Uz trzaj ruku okrecem se te gledam u mog Gospodara...

Khm...Sta cemo dalje...(Tiho) ocemo li reci za I Mizukagea mada mislim da su oni sve vec culi?

Pitanje sam postavljao tiho jer ko zna kakvih spijuna ima unaokolo koji bi umrli brzo ako bi ih primetili.Sunce je sijalo tacno u moje oci i tako sam na celo selo magle bacio senku.Nasmejao sam se i cekajuci odgovor Yashamarua istegao sam prste na rukama...

taj Ned Apr 15, 2018 11:48 pm
(dolazeci prilaze kapiji a onda pred njih izadjose odma S jounina sa izbucenim oruzjem a onda Yashamaru i Miv sidjose sa salamandera i rekose cuvarima.)

Mir ...bez oruzja ovako naslimo devojcicu kako lezi onesvescena kraj drveta mislim da je udarila glavom odnesite je doktoru mislim da ce biti dobro .)

(Spusti djevojku kraj kapije a onda joj rukom skloni vlasi kose sa lica i u maloj teglici ostavi hranjivu pilulu te rece cuvarima.)

Kad dodje sebi dajte joj ovu pilulu i ovak svitak nadam se da vam nismo smetali .(a onda sedose na salamdera.)

Vidimo se...

(pogleda u miva i nasmesi se i sapnu mu.)

Si lud da nas hvatajh ovuda neka recicemo im posle HAAHAHA !

(a onda nestadose.)
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 17, 2018 12:43 am
Dolazim u naciju sa trakom na celu iskrizanom da se zna da vise ne sluzim Konohi. Dosao sam ovde kod Kimimaroa jer sam verovao da je in bolji od ona dva bilmeza koja su dosla u Konohu i oreuzela vlast.

"Zdravo strazari ja sam bivsi Hage sela lista. Nadam se da modu uci."

Bilo im je cudno sto sam iamo isrizanu traku ali su me oustili bez nekih zadrzavanja. Usao sam u naciju vode i krenuo do Kancelarije Kage-a Kimimaroa da zstrazim dozvolu da postanem njihov sugradjanin.
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Apr 17, 2018 12:48 am
Kimimaro nije bio u selu obisao sam ga celog.... Nisam ni sam mogao da verujem da Kage napustio selo. Verovatno se jos nisu vratili iz sela munje. Pa nista otisao sam u maglu i iscezao u njoj. Otisao sam u nepoznato.

taj Čet Apr 19, 2018 10:17 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Polako sam pocela da otvaram oci , hladna kisa je padala na mom skrhkanom telu.Izgubila sam pojam o vremenu , proslo je dosta dugo od kada sam se osecala zivo.Nadam se da nisam prespavala mesece, godine.Jedino cega se secam je plavokosi momak koji me je doneo ovde, i te zveri prekrivene plavim plamenovima. Ustala sam sa zemlje, bila sam sva mokra , pokusala sam da ustanem sa zemlje u tom trenutku jaki bolovi su dolazili iz mog stomaka , osecala sam drugo bice u meni , osecala sam se jako cudno mada nisam ni slutila sta mi se izdesavalo dok sam bila u nesvesti.U ovom trenutku sam jedino razmisljala da prezivi , nisam imala vremena da razmisljam o nikakvoj osveti . Skrhkano sam hodala do svoje kuce , grajdani su me gledali zlim pogledima kao da sam cudoviste ali vec sam navikla i nije mi smetalo.
Genin
Genin

taj Sub Apr 28, 2018 2:41 pm
Dosao sam sam na selo skriveno u magli sa camcem, dosao sam do kapije gde sam ugledao cuvare koji su mi rekali da moram da dam krv kako bih prosao, naravno pristao sam, kad su zavrsili proceduru usao sam u sel

taj Sub Maj 12, 2018 11:46 pm
(Dolazeci pred kapiju odmah se potpisa na skrol a onda udje u camac i dodje do male obale na kojoj se nalazila kapija a onda pridje cuvarima kapjie i rece .)

Ako vam je zivot mio pomericete se sa kapiji i otici po vaseg Mizukagea ili nekog jaceg shinobia potreban mi je da obavimo nesto nemojte se usuditi da cekam ili ce biti posledica i za vas i za vase selo pozurire...nisam dobar u cekanju .

(Dva cuvara odmah odose do Hokage zgrade a Yashamaru stade pred kapiju a onda duboko udahnu i ispusti udah gledajuci okolo hocel se ko pojaviti i pruziti mu borbu za pamcenje ali skoro pa nikog nije bilo ni na vidiku .)

Valjda ce skoro....nadam se da ce me neko vidjet neccu da stojim kao neka budala ovde...kao strasilo Boze sacuvaj

(skrsti ruke i uozbilji se .)
Anbu
Anbu

taj Ned Maj 13, 2018 12:21 am
Nakon sto je Nagato vidio stranca na kapiji stavlja svoju Anbu masku na glavu te mu polako prilazi i napada ga.

Sad radim znakove rukama i napadam ga.

Hp 300
En 400
Ch 750-125=625

Kontrola Ch 175
Inteligencija 100

taj Ned Maj 13, 2018 9:55 am
(ugledavsi anbua koji ga napade iz zasede dok je cekao Mizukagea Yashamaru se zameni sa drvetom i pojavi se na drugoj strani kao senka a onda mu rece.)

ako mislis da bi me tom tehnikom zaustavio cekaj da vidis sta ti se sad sprema bolje se pozdravi sa svojim narodom i selom nemas pojma sa kim se trenutno boris a sad da manem šuplje price i predjem na dela srecno...

(Yashamaru skupi ruke i akativira byuakugan i seal na njegovom celu tako da ako si imao sta skriveno otkri a onda ti prilazim i napadam te.)

(dmg prvog tajuca je 650 i 25 zagarantovan drugi 250 i 25 zagarantovanog.)

Hp-1000 en-400 ch-1970
Anbu
Anbu

taj Ned Maj 13, 2018 10:55 am
Dok su na mene isli napadi iz leđa mi izlaze krila te sa njima letim i izbjegavam sve tvoje napade.

I sad te napadam iz zraka te radim 1 klona kojeg ostavljam da miruje.

Hp 300-50=250
En 400
Ch 625-275-25--125=200

taj Ned Maj 13, 2018 5:39 pm
(Stojim smireno a onda stvaram veliki chudori koji prepolovljavam jedan deo na tebe jedan deo na tvoje klonove deo dmg koji ide na tebe udara u tvoj napad tako da na tebe ide 650 dmg a na klona 850 byuuakugan mi je jos aktiviran tako da ako imas nesto skriveno otkri .)

Plasim se da se ovde tvoja prica zavrsava ... Zao mi je ali ipak nisi nista posebno do obican prosecan shinobi koji je samo trag ili senka steta za tebe...

(Ogroman veliki chidori ide ka tebi da napomenem od svakog ide po 25 zagarantovanog i na tebe i na klona .)

Predaj se...ne umraj se vise nemas sanse protiv mene...

Razmisli jos jednom decko .... ni ime ti ne znam dok se vec borimo mozes mi se bar predstavit...

Hp-1000 en-400 ch-1770
Anbu
Anbu

taj Ned Maj 13, 2018 7:50 pm
Jos uvijek letim i izbjegavam tvoj napad.
Sad ch pretvaram u en pa en u ch

Ako zelis znati moje ime morat ces me pobjedit

Ch 250-250=0+750=750
Hp 225
En 400+175-500=75

taj Ned Maj 13, 2018 8:37 pm
(Yashamaru sa ledja podize ruku a onda se raskezi izvlaceci veliki mac sa ledja a onda skupi energiju iz sebe i zaleti se na decka dmg ide na daljeinu .)

znas...ja tvoje ime zelim da saznam nije fer da te niko ne pomene kad umres vidis vidis ovo mozda neces prezivjeti ali ne zameri mi crvenokosi sta ja tu mogu svako ima svoj cilj sta ja mogu zao mi je...  

(dmg maca je 800 plus zamah 1600 zagarantovan 75 , byuuakugan je i dalje aktiviran  .)

Pa .... crvenokosi zavrsio si svoje.

Hp-1000 En-300 ch-1710
Anbu
Anbu

taj Ned Maj 13, 2018 10:42 pm
(u trenutku cuvsi razne grmljavine, udare, i ostale destruktivne stvari kod kapije, brzo sam stigao dotle, tu sam ugledao onoga crvenokosog pijanca i  yashamarua kako se bore, po izgledu pomislio sam da nagato opet pravi kavgu neku, medjutim, ovo je izgledalo durgacije, yashamaru ga je napao nekim velikim macem, ogromnom silom, zeleo sam, da zastitim selo, yashamaru, mislio sam da zeli da ga unisti, uradio sam ono sto sam morao i napao ga svom silom).. (kad bih dodao sve teme koje imam za xp imao bih verujem oko 120lvl, tako da cu koristiti te tehnike)..

Aktiviram sharingan i stavljam na intaligenciju

Spremam se za napad

Zatim, pravim 4 glave od vatre

(dmg jedne glave je 300)
I zatim stvaram vatrenu glavu koju spustam sa neba na yashamarua (spajam i sve glave u taj napad +1200 i glava je +200dmg)

(i da naglasim da napad ovaj ide ka nagatu ne ka meni ja sam tu cisto radi nacionalne podrske)
(sve ukupan dmg na yashimarua je 2000, lvl je Bogami velik ja msm oko 300 mrzi me racunam stv)
// odbijam dmg od fausta ne napadam ga//
Passivne:

Ch=900-150+150+30+350=900-680=220
En=400
Hp=400

Kontrola ch=250
Intaligencija=200

// tesko je ovo bilo ali ono ocekujem neku nagradu kolko sam jak//  
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma: