Delite
Ići dole
Vergil
Admin
Admin

Kapija Nacije Vode

taj Čet Mar 29, 2018 7:23 am
First topic message reminder :

Da bi ušli u selo na ulazu dajete svoj potpis koji je dat krvlju,ne garantujemo da cete se vratiti zivi.Jedini nacin da udjete je camcem .

Guest
Gost

Re: Kapija Nacije Vode

taj Pon Maj 14, 2018 9:12 am
(Pojavljujem se na sred kapije nisam verovao sta vidim svojim ocima covek koji mi je dodelio ovu titulu podarijo brojnim ljudima moc izveo dosta shinobija na pravi put sad stoji pred mojom kapijom i razara moje selo tlači moje ljude odmah sam se spustio niz kapiju i stao kraj Zoroa koji je napao Yashamarua a ondah ga upita .)

Zar je ovo moralo ovako da se desi Yashamaru ? Cemu ovo sve ? Nismo ti nista uradili ali vidim da te necu moci oterati samo recima moracu da upotrebim silu cak i ako poginem bice vredno ako cu i tebe povuci sa sobom u grobnicu ! Bez obzira na sve znam da smo mi krvorodnici iz slicne loze ali videcemo ko je sada jaci !

(Bese mi jako krivo zbog reci koje sam rekao Yashamaru ...)

Nadam se da ce tri na jedan biti fer za tebe Nagato , Zoro kada se umorite mozete se povuci .... ako zelite mozete me i sada ostaviti da zavrsim ovo...

(gledajuci u Yashamarua ispruzio sam ruku i stavio na zemlju i kroz nju poslao veliku kolicinu munje na Yashamarua .)

hp-400
En-400
Ch-780
Vule
Jounin
Jounin

taj Pon Maj 14, 2018 10:30 am
Nakon što sam došao čamcem dovde. Izašao sam i došao do luke. U daljini se videla lepa kapija! Malo je hladno u ovom selu al nema veze poneo sam svoj kaput! Išao sam polako ka kapiji i naglo sam se iznenadio. Video sam puno ninji kako se bore! Nisam tačno mogao da vidim ko je to ali odlučio sam da ostanem po strani i posmatram dalje dešavanje. Nadam se da Vali nije umešan u ovo.
Nagato
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 14, 2018 9:27 pm
Primam zag dmg.

Znaci pomoc je napokon stigla.
Lorde mizukage uz vas sam Zoro molio bih te da otiđes i onako ces sam samo smetati.

Sad napadam Yashamaruom sa Wind tehnikom

Sad jedem 2 pilule

Hp 225-75=150+100=250
En 75+100=175
Ch 750-125=625+100=725
Vali Lucifer
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 14, 2018 9:52 pm
Nakon sto sam stigao do kapije,imao sam sta da vidim...Tu su se nalazili osoba iz kafane koja je obratala turu i anbu-a skojim sam se nedavno rastao.Tu je bila jos jedna ne poznati nindza kog prvog put vidim u selu ali sam osecao da iz njega izlazi neka cudna aura...Kad sam se malo bolje zagledo primetio sam jos jednu osobu koja se koliko ja vidim borila sama protiv njih trojice.Razmisljao sam sta da radim,i ja i moj pas Tetsuya smo se malo uplasili posto smo obojica oseteli veliku kolicinu cakre sakrio sam se iza nekog zbuna zajedno sa Tetsuyom i nadgledali situaciju.

Yashamaru Ototsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Pon Maj 14, 2018 9:55 pm
(Kada se Zoro u sekundi pojavio i spasao Nagata Yashamaru se nasmesio jer se u tom momentu pojavio i mizukage kao i neki shinobi koji je stajao po strani a onda Yasharu samo rece .)

Mizukage predaj mi crvenokoso kopile i pusticu celo selo nikom nece falit ni dlaka sa glave a to sto sam sad ovakav saznaces na kraju naseg druzenja jer je ova borba tek pocela a ja nisam ni pet posto svojih moci aktivirao zato zasto da se malo ne testiram u svojim sposobnostima .... pa da vidimo sta moze jedan mlafi mizukage i dva ANBUA .... Srecno u nastavku borbe plasim se da ce vam biti potrebna.

(Byuuakugan mi je i dalje aktiviran a onda saljem telegram flesh na Zorov dmg tako da na zora ide 100 dmg jer imam jucu master stavljam svoj veliki mac nazad a onda izvlacim drugi koji ponistava potez mizukagea a onda radim zamenu i izbegavam vetar od nagata posto imam brzinu od laida zamah saljem na zoro dmg je 550 .)

hp-1000 en-200 ch-1670
Zoro
Jounin
Jounin

taj Uto Maj 15, 2018 9:15 am
(Gledajuci u Yashamarua, znao sam da ne mogu jos dugo, lako je izbegao sve napade, a Nagata nisam hteo da slusam, jednostavno je glup ne bih da se petljam s njim, velikom brzinom sam pokusao izbeci napad yashamarua ali me je zakacio i naneo mi nesto dmg-a)

(izbegavam 400dmg i pogadja me 250)
Krvav, povredjen, zadnjim atomima snage upijam vatru sa terena (nznm tacno kolika je al je odprilike 300)

Zatim stvaram eksplodirajucu vatrenu loptu i saljem je na Yashamarua

(dmg je 800 zbog svih buffova)
I uzaravam napad

(1k dmg ka yashamaru)
(gledam ga pravo u oci i govorim mu)

-Yashamaru... Na sta si spao kad ti je ovaj bezvredni crvenokosi potreban, kako zelis, verujem da ga zelis uciniti jacim, medjutim, po meni los izbor, ne zelim vise da se petljam oko ovoga, Gospodine Mizukage ostavljam ovo vama, a ti nagato, krij se iza Mizukagea da ne umres, nemas dovoljno snage da se boris sa Yashamaruom, ja sam se istrosio, ne mogu jos dugo, ostacu ovde jos malo, ali, moram da te pitam Yashamaru, sta ce ti ovaj bednik?

(zatim sedam na zemlju cekajuci odgovor yashamarua)..

Passivne

Ch=220-30+50+50=90
En=400-400=0
Hp=400-250=150

Kontrola ch=250
Intaligencija=200
Guest
Gost

taj Uto Maj 15, 2018 11:04 am
(Stajao je i gledao borbu nije htio da napada Yashamarua jer je primetio da je drugaciji a onda rece Zoru i Nagatu.)

Bili ste dobri povucite se u selo necemo konflikte ako bude potrebe za borbom ja cu nastaviti Lucifere i ti se povuci nisam dzabe postao Mizukage slobodno se povucite u selo svestan sam da je on dovoljno jak da nas sve pobije i bori se duplo vise nego mi zato se povucite nije vredno dalje nastavljati ovu borbu hajde sad poslusajte me i krenite ja cu sacekati ovde...

(A onda se okrenu ka Yashamaru i rece mu .)

Izvini ali ja svoje shinobije ne prodajem niti dajem zato te molim da ides dalje ja tu ne mogu ds.ti pomognem necu konflikte precutacu ovo i necu nista reci feudalnim lordovima ako odmah odes nece ti se nista desiti kreni odmah preporucujem ti to idi sad nemoj da ljutis i mene i sebe podji bez brige .... putuj u miru .

(A onda Kimimaro saceka rekciju Yashamarua dok je ogromna vatrena lopta isla na njega htio je da je zaustavi ali izgleda nije bilo potrebe.)
Nagato
Academy Student
Academy Student

taj Uto Maj 15, 2018 2:25 pm
Lorde Mizukage moramo ga sada srediti ko zna ovo nam je mozda jedina sansa sad se zaljecem prema Yashamaru-u sa svojim rasenganom.

Hp 250
En 175
Ch 725-20=705

Poslednji izmenio Nagato dana Uto Maj 15, 2018 6:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Yashamaru Ototsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Maj 15, 2018 4:18 pm
(Dok su svi pokusavali da ga i ogrebu Yashamaru je samo mirno stajao a onda ga Zoro iznenadi velikim napadom ogromne razornosi ali pre jo sto ga je usisao Yashamaru im svima rece.)

Vidite shvatite ovo kako hocete ali ovim gestom vam dajem do znanja da cu objaviti rat kad tad svima svim nacijama nije me briga za feudalne gospodare i za njihove bolesne obaveze zahtjeve ne zanima me pokoricu vas sve svojim mocima ! A sad odlazim a vi zivite u strahu od ovog dana i nemojte da sturite sa uma sebi rat...sledi...

(Yashamaru malo zastade jer mu se kolicina emergije ispraznila a onda spoji svoje ruke i u vazduhu se oseti velika kolicina zasicenosti cakrom vetar je poceo da duva na sve strane a na Yashamaruovom licu se pojavise crne crte kao i dosta znakova cakra ga obuze kao i dosta crne aure .)

(upijam zorov potez a onda se okruzujem nabojima vetra tako da odbijam Nagatov rasengan aktiviram sage mod a onda oldazim byuuakugan mi je i dalje aktiviran tako da imam 300 brzine pa odlazim velikom brzinom tako da niko ne moze da me prati .)

Hp-1000 en-400 ch-2870

Vule
Jounin
Jounin

taj Uto Maj 15, 2018 11:04 pm
Nakon mog dolaska na kapiju, gledao sam strahovitu borbu više šinobija. Kao da sam već negde video te shinobije. Njihova borba je bila žustra. Varnice su letele unaokolo i osetila se ogromna i tamna čakra. Siguran sam da su i mene osetili ovde ali se nisu obazirali jer su bili previše okupirani borbom. Bio sam siguran da će neki šinobi ovde da umre. Tamo je bio jedan mnogo jak šinobi koji mi je izgledao poznat sigurno sam ga video negde. No nebitno, razmišljao sam u trenutku šta će se desiti ako me napadnu kako ću se odbraniti. Ali odjednom taj šinobi je otišao velikom brzinom nazad. Nisam shvatio šta se dešava ali nakon što je šhinobi otišao ugledao sam poznatu facu Valija! Joj majka mu nesrećna zašto se on mota tamo. Brzo sam dotrčao i poviknuo:
Vali!!!!!!!!!!!!!!
Nagato
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 9:38 am
Nako sto se Yashamaru povlaci Nagato krece nazad kuci te u bar.
Vani je na neko vrijeme zastala tisina onda se neki kreten poceo derati Vali !-! Nisam obracao paznju na to nego sam samo produzio naprijed
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sre Maj 16, 2018 9:59 am
(Yashamaru bes po muke lako upija moj napad i brani se od nagatovog bednog rasengana, odjednom, oko Yashamarua pojavile plave zmije, nekako, izgledao je mnogo drugacije i mocnije, nisam znao sta je to uopste, malo me je pocecao na zmaja, nadao sam se da ce mi ta tehnika ostati u secanju, kada je on otisao, postalo je tiho, previse tiho, neki covek je krenuo da vice Vali! ali nisam obracao baznju na to, predosetio sam da je to sitna riba nepotrebna ovde, okrenuo sam se gledajuci nagata kako mirno odlazi kao da se nista nije desilo, znao sam da je uplasen, videlo mu se to cak i iza maske,
tamo je bio kao sto sam predpostavio Lucifer, nisam znao sta on trazi ovde, previse je slab, nema on znanja da se nosi sa svime ovim, cak ni ja, nista mu nisam mogao, pogledao sam u zemlju razocaran zbog moje slabosti, idalje sam bio ukocen, nisam mogao da se pomerim, nekako sam uspeo da krenem napred prema mojoj kuci, da se malo opustim..
---------------------------------------------------------------------------
(mirujem svo vreme)

Kamina
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 11:44 am
(Posto nemam idalje nijedan rp post sada cu napisati neku malu pricu mog lika zasto je u ovoj zemlji)
Polako i spokojno prilazio sam kapiji sela kako bi se vratio u svoje rodno mesto i konacno video svoju porodicu posle 4 godine treniranja.Sav naporan trening buba u naciji vode je bio nesto novo i tesko za mene.Banje i sami izvori su bili bogati mineralima tako da su moje bube tamo mogle da razvijaju sam tok chakre i vezivanje samnom.Ucio sam svakakve nacine koriscenja buba u ovoj naciji jer je sam moj klan poticao iz ove regije.Moji pretci su svi radili isti rezim treninga i kao ja iz glavne porodice Aburame klana morao sam da pratim tu lozu i da naucim najjace tehnike Aburame klana.Posle mnogo razmisljanja o stvarima koje sam uradio u ovom selu i koje su mi doneli neki novi nacin zivota,stao sam pred kapiju gde sam video mnostvo ljudi koji su se borili i radili sta god je bilo potrebno za svoj zivot.Prvo sto sam video jeste mladic koji je okrenuo svoja ledja protivniku,to me je puklo i odmah sam se stvorio ispred njega.Sve moje bube sam rasporedio po celoj kapiji tako da niko u ovoj regiji vise nema nacin na senzor(samo razorni napad vetra ce rasterati bube,pod razorni mislim 200lvl,nista manje).Nisam hteo mnogo da radim ovom klincu koji je bio nevaspitan.Opkoljen od mojih buba gledao sam ga sta ce kao mali genin uraditi.Imao je traku tako da sam znao da barem nesto zna o ovom svetu i sta se sve moze naci u njemu.Osecao sam jos par velika i jaka znaka chakre,na koje nisam mnogo paznje davao.Cim su se moje bube rasporedile kako treba rekao sam malom decaku:
-Mali,nikad ne okreci ledja protivniku,na primer sada ubicu te a za glupost.Moras u sledecem zivotu da bolej razmisljas.

(Yashamaru ne sme da koristi samuraj tehnike da bi dosao do mene ili nagata,naravno sme ali to ce za njega ostaviti posledice.Svaki vid senzora vam je onemogucen tako da vi ne znate tacno gde se nalazim u mom dimu buba,nije velik dim ali napadi ispod 100lvl-a vam nece znaciti.)
Hp-1000
En-1000
Ch-820
Vali Lucifer
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 12:00 pm
Nakon sto se konacno bojno polje smirilo osetio sam da je bezbedno,i ja i moj pas Tetsuya smo izasli iz zbuna,ugledao sam par nindzi,dok sam gledao da li ima nekog poznatog cuo sam glas koji je dozivao Valii.Glas mi je bio veoma poznat pogledao sam i to je bio stari dobri prijatelj Vule.Bio sam srecan sto ga vidim ali nije mi bilo jasno sta trazi ovde.Krenuo je ka meni,a ja sam pogledao sa strane i zatekao osobu sa crvenom kosom koja mi je pokvarila proslavu u baru.Vule je stigao do mene i upitao sam ga:
Da li bi zeleo da mi pomognes u borbi protiv osobe sa crvenom kosom imam neke ne razresene racune sa njim?

Zatim sam odma posle toga viknuo:

Ej ti crvenokosi stani da razresimo nesto!
Vule
Jounin
Jounin

taj Sre Maj 16, 2018 12:06 pm
Nakon što sam dotrčao ka Valiju nepoznati ninja je napravio barijeru od buba. Nije mi bilo jasno koga je napao pa sam se spremio za odbranu. Znao sam da će doći do ovog trenutka.
Aktiviram water release!

I u momentu kad sam krenuo da aktiviram papirice po terenu. Vali me je upitao da se osvetimo crvenokosom dečku zbog njihovog konflikta. Ja sam odgovorio
Nema problema!
Nakon što sam aktivirao water release čekao sam da vidim koga napadamo kako bih aktivirao Kami Field!
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 9:36 pm

Naruto spojen sa Ranekiem dolazi tamo na kapiju.Jedva izvukavsi glavu od Tobija.Raneki je bio potisnut u Narutovom telu.

// Sharingan aktivan,Dojutsu moj aktivan//.

Naruto je video sa njih par idu na Nagata.Klinca kog je upoznao davno.Naruto je stvorio klonove.
TajuKage Bunshin No jutsu.

( Zbog kontrole ch 600,jutsu mi skida 400 ch ).

Dok Naruto bese spreman za nastavak.Klonovi uradise Rasengane.

(Zbog kontrole ch 200,klonovi skidaju 30 ch za Rasengan).

//Klonovima aktivan sh,i moj dojutsu,tako da je lvl napada 280//

( DMG : 100 × 30 = 3000 )
( ZAGARANTOVANI DMG : 75 × 30 = 2250 ).

Onda je Gamure koji je uvek uz Naruta napao.
Katon ogroman na njih.

( Zbog kontrole ch 200,Gamure skida 500 ch ).

Gamure onda nastavi macem da pokosi ostatak.
( 500 DMG , 50 ZAGARANTOVANI ).

//BTW OVI SVI NAPADI IDU I NA VALIJA JER JE DO VULETA//.

VREDNOSTI KLONOVI :
HP : 50
CP : 100 - 30 ( 70 )

VREDNOSTI GAMURE :
HP : 1000
EN : 400 - 200 ( 200 )
CP : 700 - 500 ( 200 )

VREDNOSTI NARUTO :
HP : 850
EN : 900
CP : 1900 - 400 ( 1500 ).
Nagato
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 9:52 pm
Nakon sto je Nagato bio stjeran u cosak tu se pojao Naruto na svu moju srecu.
Naruto u zadnji cas hvala ti.
Upravo sam izasao iz jedne vece borbe ne znam koliko cu jos moci izdrzati ali probati cu ti pomoci sto vise.

Nakon toga nagato radi znakove rukama i pomocu svoje Wind tehnike rastjerujem sve kaminine bube.

Hp 250
En 175
Ch 705-225=480

Vule
Jounin
Jounin

taj Sre Maj 16, 2018 10:23 pm
Nakon što je došao nepoznati ali veoma moćan nindza niotkuda. Iz čista mira poslao je na mene i Valija mnogo klonova, i njegov debeli gmaz od žabca je zamahno mačem i poslao vatru na nas! Ne mogu da računam na Valija pa se moram sam od ovoga odbraniti!
Aktiviram šurikene oko sebe!

(Klonovi mi moraju prići da bi mi lupili rasengan a jedan rasengan ima 100 dmg tako da sam se odbranio od tih silnih rasengana i od tog zagarantovanog. Takođe svi su klonovi umrli jer su mi prišli i popili 200 dmg.)
Nakon što sam se otarasio klonova moram nešto uraditi po pitanju ove vatre!
Pravim bogovsko koplje! Ispaljujem ga na tvoju vatru
(zbog vatre ono se zapalilo i ima +200dmg)
I za koplje lepim 10 papirnih bombi!

(Ukupan dmg koplja je 900) Uništio sam vatru i 200 dmg sam negirao od žabčevog zamaha a na nas ide još 300 i uzdam se u Valija da će to rešiti...

Hp=300
Ep=300-300=0
Cp=750-30-30=690
(kontrola čakre 225)
Miv Otsotsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Maj 16, 2018 10:49 pm
Prilazio sam iz daljine cuvsi raznu buku.Pismo poslato od Mizukagea je bilo strahotno.Moguc rat izbiva na samom ulazu u selo magle.Eksplozije dim cak i vrisci su dopirali do mene.Prisao sam i kada sam video ko sve to cini , kratak bes me obuzeo. Najvise me iznervirao Naruto mada kada sam polje pogledao izgledao je cudno.Mogao sam da zakljucim da je to on po njegovim tehnikama i po kosi mada imao je i masku na sebi.Uradio sam brze znake rukama te stvorio Salamandera.

Salamander:

Stoji kraj mene.

Moje oci crvene te razgledam situaciju.Nepomicno stojim i samo cekam dobru priliku kada cu uleteti.

(pored obicnih stvari, sve na intaligenciju)

Dan bese suncan tako da se moglo malko videti da se Suncevi zraci krecu oko mene.Samo sam posmatrao kako bih video sta ce biti...Skoro istog momenta skacem na salamandera gledajuci predstavu..

HP-1000
EP-1000
CP-1940

Kontrola:700
Intaligencija:150
Brzina:100
Preciznost:200

Poslednji izmenio Miv Otsotsuki dana Sre Maj 16, 2018 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Vali Lucifer
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 10:51 pm
Nakon sto sam se uputio crvenokosom odjednom je dosao jos jedan ne poznati nindza.Malo me je strah uhvatio jer nisam znao sta da radim.I na nas je iz cista mira poslao nekoliko klonova i njegov debo zabac je zamhnuo macem i poslao vatru na nas.Uspanicio sam se i ali je Vule odreagovo da nas zastiti.Nakon sto je Vule brzo odreagovo i odbranio na od vecine napada,ostao je samo zamah maca od zabca debelog(od 300 dmg).Odlucio sam i da ja bar nesto uradim!Dajem mom psu Tetsuyi mac!

Vataj Tetsuya!

Zatim saljem mog kera na zamah maca od zabca!

(E ovk ovo ima 200dmg +90 dmg=to je 290dmg ,ali taj mac ima i 50 defence posto ostaje 10 dmg razlike moj ker ne gubi nikakav hp)

Hp-200
en-300
ch-250

Ker: hp-200
en-500-300(za napad) -90( za sword) =110
ch-300

Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 16, 2018 11:01 pm

Ugledao je Hokagea.Miva,cudno odakle sad on ovdje.On se onako nasmesio.
Prisao mu samo pazljivo na Gamuri cisto radi reda.Pa onda progovorio.

Mive odakle ti ovdje Lorde Hokage.

Rece mu Naruto,nekako probijajuci ga sharinganom.Gledao je u neverici a onda se okrenuo prema
ostslim shinobima koji su napadali naciju vode.

Imate 20 minuta da odete odavde ili cu vad pobiti kao macka miseve.To nek vam je jasno.
Obrati se svim shinobi-ma van nacije vode.
Glasno i jasno.
Onda se nakloni Lordu Mizukageuc i spremi se poci.
Kamina
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 17, 2018 9:59 am
(kao sto sam napomenuo u samom postu bube se ne mogu rasterati na Nagatov nacin,njegov post je nevazeci i ja posle 24 sata radim svoj post)
Video sam kako je mali decak sve nekako uplasen od mojih buba krenuo raditi znake ruku i tako napravio povetarac koji apsolutno nista nije uradio mojim bubama.Napad je nastavio da ide ka meni koji sam odbranio sa kapijom.

Kapija je bila dovoljno jaka da ostane na terenu(Da pojasnim ja i nagato se nalazimo u dimu buba,svi vi ste na otvorenom bez koriscenja senzora).Stajao sam iza kapije i cekao sledeci napad od malog decaka,jer sam mislio da je on mnogo jaci od ovog povetarca.
Hp-1000
En-1000
Ch-670
Miv Otsotsuki
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Maj 17, 2018 10:26 am
(Naruto naruto.. Krece ti Cooldown na zabranjenu karticu sobzirom da je nisi napomeniuo u postu , ajde sharingan jesi ali ga nisi odrzavao tako da moras skinuti Chakru za njega sledeci potez.

Sisao sam sa Salamandera te prilazim sad sigurno Narutu zbog njegovog ponasanja.Malko sam ga klepio po glavi (DANGLA BAJOO) i nakon toga sa rukom na ramenu progovaram.

Ahh..Bices Sankcionisan..Izvukao si se sa time sto ih sad teras odavde ali da li shvatas da zapocinjes rat..ne samo ti..vec...ko god je napao...A voleo bih da znam ko je krivac za ovo...Tako da mi reci...

Mrzovoljno posmatram osobu ispred mene sa iscekivanjem da ce mi dati prave informacije.Suncevi svetlosti su obasjavali nas deo dok je moj Salamander bio u iza nas.

HP-1000
EP-1000
CP-1910

Iste vrednosti od proslog puta.
Vule
Jounin
Jounin

taj Čet Maj 17, 2018 10:55 am
Nakon što smo se Vali i ja odbranili od veoma jakog napada, prepoznao sam ko je nindža koji me je napao! To je Naruto! Sećam se da je napravio skandal na kapiji sela i da sam ga zaštitio.Sada izgleda mnogo drukačije ali sam uspeo da ga prepoznam,  Hm baš i ne vraća uslugu. Nakon toga zapretio nam je i rekao da će nas sve pobiti kao mačka miševe. Ja sam se samo nasmejao:
ha ha hahAAHAHAHHAHAHAHAHAH. Ajde mili da se igramo mačke i miša.
U momentu kad sam krenuo da radim znakove rukama. Došla je još jedna poznata glava. To je bio Miv Otsotsuki. Hokage sela sakrivenog u lišću. Jedan od najjačih shinobija. Spustio sam ruke i gledao šta će da radi. Došao je do Naruta i razvalio mu danglu . Upitao ga je ko je započeo ovu borbu. A u barijeri buba čuli su se neki zvuci ali ništa nije moglo da se vidi od buba. Stojeći pored Valija krenuo sad sam da pričam sa hokageaom.
Pozdrav poštovani Hokage. Veruj da me se sećate. Ja sam Vule iz Hagane klana. Bio sam pripadnik vašeg sela dok me vi ili neko drugi nije isterao iz sela. Uz dužno poštovanje hoću da vam kažem da smo Vali i ja hteli samo da popričamo sa crvenokosim nindzom koji je u onoj magli od buba ali nas je jedan nindža preduhitrio. (Prstom pokazujem na barijeru od buba)

Aktivno:

Poslednji izmenio Vule dana Čet Maj 17, 2018 11:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Vali Lucifer
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 17, 2018 11:15 am
NAkon odbrane od napada koju je vecinu napada odbranio Vule,video sam koji je nindza u pitanju,mada ga nisam prepoznao,zatim nam je zapretio da ce nas pobiti kao macka miseve,sto je izazvalo strah u meni,ali samopozdanje mi se vratilo kada je Vule hrabro odgovorio na pretnju!Vule je kreno da radi znakove ali smo zatekli jos jednog nindzu koja mi ne bila dosta poznata od negde, to je bio Miv,hokage sela lisca,nadao sam se da ce nam pomoci,prisao je ne poznatom nindzi koji nas je napao i pitao koje zapoceo borbu.Izgledalo je kao da je nasoj strani.Zatim je Vule krenuo da prica sa njim i krenuo da objasnjava kako je doslo do ovoga!
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu