Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnika

Kapija Nacije Vode

taj Čet Mar 29, 2018 7:23 am
First topic message reminder :

Da bi ušli u selo na ulazu dajete svoj potpis koji je dat krvlju,ne garantujemo da cete se vratiti zivi.Jedini nacin da udjete je camcem .

Re: Kapija Nacije Vode

taj Čet Maj 17, 2018 4:55 pm

Nnaruto pogleda Shinobija sa dugim jezikom.Onako znajuci da da ce uskoro da ga ugasi od zivota.Samo mu se smeskao u facu.

Mislis da si hrabar,da ce te Miv spasiti.Ili mozda mizukage?A pre par minuta si punio gace.
Upozorio sam te.Sada cu ici na drugi nacin.

Rece Naruto,te velicina Gamure i oblaci napravise hlad i temperatura se smanjila.Mozemo da se igramo na lepom terenu pomisli.Nakon sto je kroz borbe trenirao.Imao je podpunu kontrolu.
//Khm Pelle hvala na Yang Release//

I onda iz ruku izletese lanci.Poznata tehnika Uzumaki klana.

//Ulazem 700 ch,Yang deluje sto je 1400 dmg ciste chakre,lvl napada 350//

// Napad ne ide ba Vali Lucifera,vec samo na ovog punoglavca ispred Naruta,ako se Vali lucifer umesa,napad cu premostiti i na njega,te u sledecem potezu napasti jos jace obojocu,a Miv se ne sme boriti jer je tu kao promatrac a ne borac.Tako rp-a,mada  iskreno ne bitno je//

Miv ja i ti imamo pricati dosta toga,ali na samo.Objasnit cu ti i zasto sam tu, i sta sam otkrio.

Rece mu Naruto,ozbiljan i nekako besan u žaru bitke.

// Btw za oci sam oduzeo jos tamo kada sam ih aktivirao i sve to,cd za teleport jedino imam,a cd za aktivaciju prosao //.

VREDNOSTI :
HP : 850
EN : 900
CH : 1500 - 130 ( 1370 ).

Poslednji izmenio Naruto Uzumaki dana Čet Maj 17, 2018 8:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Anbu
Anbu

taj Čet Maj 17, 2018 5:05 pm
Nakon nekog vremena cekanja stavaram Wind oko sebe tako da mi ni 1 Kaminina buba ne moze prici ni nista uraditi i polako odlazim kuci.

I prije nego odem Naruto prebacujem 400 moje Chakre

Hp 250
En 175
Ch 480-20=460-20-400=40

Narutu ide +400 Ch
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Maj 17, 2018 7:44 pm
Skriveni Napad:

Skriveni je poslat adminu,on se sa time slozio tako da je malog Nagata pogodio moj Chakra laser u koji sam ulozio 500ch,sa tim da 250 ch skidan.
Svaki njegov post posle ovog je ne vazeci i ako bi moglo da on umre sada,nit je pokazao imalo pameti za svoj rank koji ima niti je postovao samo pravilo posle svog posta.
Video sam sam kako mali genin pada na pod,nisam znao da li je mrtav ili ne.(Moje bube se nisu pomerile od njega jer na ovo priblizavanje se odnosi 1m najvise,a ne 2,5 do 3m kao sto su moje bube od njega i mene.)Prisao sam malom decaku koji je bio u punom dimu buba,prislonio sam sve svoje bube na njega i tako izvukao svu chakru iz istog.
(POSTO JE MOJ LASER BIO NARAVNO BRZI ZBOG SLOTOVA TRANSFER NIJE NI USPEO TAKO DA SE ONIH 400CH IDE MENI)
Dalje samo gledam iza kapije dva jaka shinobija kako se gadjaju lancima i pljuju otrovima.
Hp-1000
En-1000
Ch-1000

taj Čet Maj 17, 2018 7:58 pm
(Ovako...Ovo je post cisto onako jer moram pre Vuleta tako da postujem red postovanja...Naruki ti si osto bez chakre sobzirom da si me tako pustio da te pipnem za rame cak i da ti lupim danglu usisavam celu chakru i ona ide u moje rezerve.U rp postu cu izrpati nesto sad nebi bilo uredu.+ Odakle ti Yang..ocekujem objasnjenje...Napad lancima ti ne vazi jer sam pre samog tog napada uzeo tebi chakru tako da se osecas prazno bez chakre.Sharingan ti se gasi i skidam ti nausnice jer mi roka bila do jedne sto je dovoljno da se razdvojis.Raneki lezi pored mene verovatno onesvescen zbog opterecenja.

Skriveni:

Chunin
Chunin

taj Čet Maj 17, 2018 8:25 pm
Nakon što sam se obratio Hokageu, Naruto mi je uputio par bezobraznih reči na šta sam se samo nasmejao. Kreno je da radi znakove rukama ali iz toga su izašle samo neke male iglice. Opet sam se nasmejao i rekao sam mu:samo me gledaj!
Water release mi je već odavno aktiviran. A sada aktiviram Kami Field.
(ovi papiri su samo oko Naruta i njegovog debelog žabca.)
Nakon toga pravim vodeni tornado koji ide ka Narutu!

Nakon što sam odradio ove jutsue okrenuo sam se ka Valiju i rekao sam mu:
Beži odavde, naćićemo se u kafani tu sam za 5 min samo da odvalim ovog glupana.

Hp=300
Ep=0
Cp=690-175-75=440
Water release 60lvl

taj Čet Maj 17, 2018 8:37 pm
Ubrzo Naruto je kreno da radi znakove rukama ali se skoro nista nije desilo,kao da je ostao bez cakre,zatim je Vule ugledao priliku i napao ga.Razmisljo sam kako je doslo do ovoga ali u mom razmisljanju me je prekinuo Vule koji je posle upucenog napada rekao da odem u kafanu da ce uskoro doci.Na sta sam mu odgovorio:

Ako si siguran da mozes sam ovo da resis,ja cu se onda uputiti ka kafani,pivo te ceka u kafani nadam se da ces uskoro stici!

taj Čet Maj 17, 2018 9:12 pm
//Napad ide na vuleta,ja imam ch 400,Raneki je u nama mozda cak i meditirao,jer sam ja kontrolisao vrednosti i sve.Vule brani se od ovoga kao da se nista nije desilo.A Ja i Raneki smo u spoju idalje.

HP : 900
EN : 850
CP : 400 - 130 ( 270 ).
Anbu
Anbu

taj Čet Maj 17, 2018 9:32 pm
Daksi posto vidim da bas se i ne razumijes u igru nema veze prosvjetliti cu te.
Znaci evo ti 1 video izdvoji 3 minute i pogledaj ga.

Ja sam sa mojom Wind tehnikom rastjerao sve tvoje bube ti skidas svu vh koju si upio nakon sto sam ti rastjerao bube i upitao te jel imas koji skriveni rekao si da nemas.
Tvoje neznanje ja sam sad na nekom drugom mjestu a ne u nesvijesti poy
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Maj 17, 2018 10:11 pm
Iz skrivenog mesta koje niko nije mogao da vidi izlaze moja 3 klona koja su pratila Naruta zbog moje odredjene sumlje na njega. Nisam se ni sam nadao da ce Naruto upasti u tucu ovolikih razmera.

Klonovi AKTIVNO:

Klonovi zu uvek imali ove dve tehnike uplajene iz nekoliko razloga...

Yang Relase (u slucaju iznenadnog napada GARD NA NIVOU)

Chakra Supres (da Naruto ne oseti klonove dok ga prate)

Klonovi sa maskama bez neke preterane lulture dolaze laganim koracima do mesta borbe... Jedan od njih progovara

"Naruto znam da si budala, ali ne znam sto se mesas u svaku tucu."

U tom trenutku klonovi krecu da rade znake rukama.

KLON 1:

HP 500
CH 450+800=1250-230-20=1000
EN 500

Kontrola 450+100=550
Brzina 50
Snaga 50
Preciznost 0+100=100
Intelignecija 100

Klon ulazi u Wood Sage.

Laganim potezom ruke radi tehniku kojom prebacuje 200ch.

Nakon toga pali senzor i pregleda Harukamija od glave do pete...

Video je svaki seal ukoliko postoji i sve sto se nalazi na njegovom telu... Kuris mu je nesto mali.... Ah nece on jebati jos dugo...

KLON 2:

HP 500
CH 450+800=1250-230=1020
EN 500

Kontrola 450+100=550
Brzina 50
Snaga 50
Preciznost 0+100=100
Intelignecija 100

Klon ulazi u Wood Sage.

Nakon toga ne radi nista.

KLON 3:

HP 500
CH 450+800=1250-230=1020-250=770
EN 500

Kontrola 450+100=550
Brzina 50
Snaga 50
Preciznost 0+100=100
Intelignecija 100

Klon ulazi u Wood Sage.

Nakon toga stvara Wood Golema.

Na Wood Golemu su svi klonovi i Naruto.

Sa Wood Golema Mivu jedan od klonova govori...

"Izvini zbog Naruta i svega sto je uradio... Videcu sta cu sa njim da uradim, nekako mi je totalno sumljiv u vezi necega..."

U trenutku kad sam stao da pricam Wood Golem je krenuo da mase rukom te da ide od toga mesta... To bi bio kraj ive borbe nadam se..

MIV AKO SI POSTAVIO NEKI SEAL NA NARUTA ILI BILO KO DRUGI MORAS MI PRIJAVITI TO I DATI KARTICU JER SAM GA PREGLEDAO NAJJACOM SENZOR TEHNIKOM TE VIDEO SVE STO IMA NA TELU I SAMO TELO... KURIS MU JE MALI :-D

taj Čet Maj 17, 2018 10:17 pm

//Ne znam sta imam sta ne,bitka je gotova i ja i Raneki se posle pregleda razdvajamo,nausnice su kod mene,miv ne izmisljaj.Seal prijavi i meni.
Kada smo se rastavili na meni ostaje to tvoje,Raneki je cist.Imam ch za teleport ali msm da nisi toliki krele da nastavis bitku.A za tobia itd rp nece bude,nek ti vule objasni oko toga.

(Pelle moj kuris je 25 santima,samo mozda je taj deo tela od Ranekia ili ti senzor ne radi).//
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu