Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnika

Ulaz u Selo

taj Čet 29 Mar 2018 - 23:31
Velika kapija na ulaz u selo.Hokage ce u sledecem postu navesti sta se nalazi na njoj (cuvari,shinobii itd)

Re: Ulaz u Selo

taj Sub 7 Apr 2018 - 22:48
Dobio sam informaciju da idem sa Harukamijem na misiju i bio sam srećan, konačno još jedna misija nadam se da ovoga puta neće poginuti. Brzom brzinom sam stigo do kapije i tamo čekao svog Kagea da me vodi na misiju, kad sam stigo tamo nije prošlo ni 10 minuta a Kage je već stigao.

Vreme je da misija počne!

taj Sub 7 Apr 2018 - 23:10

Harukami je prosao na kapiju iz jedne borbe.Video je daga ceka njegov Chunin da idu na misijju.Misija se odvijala u nacij munje.

Lepo,spreman si.Pa onda krenimo.

Rece Harukami sa osmehom te se sa mladim chuninom zaputi u naciju munje.Spreman za borbu i pomoc drugima.

taj Pon 9 Apr 2018 - 17:04

Naruto je sav sretan stigao pred kapiju nacije vatre.
Neki strazari su bili tu,ali ako pokusaju nesto,napascu ih i nazalost ubiti.Naruto je osetio veliku kolicinu chakre,mada se nije plasio jer je i on bio poprilicno jak.Usao je tamo i bio je jako pazljiv.Nadao se najboljem
Special Jounin
Special Jounin

taj Pon 9 Apr 2018 - 17:15
Dosao sam do kapije kampa u izvidnicu jer nije bilo glavnog cuvara kapije vec samo 4 s jounina. Video sam da su oni zaustavili jedng malog ninju, koji iako je bio mali nekako je izgledao jako... u njemu se video potencijal.

"Hej ostavite ga! Mali vidim da imas potencijal u sebi, ako zelis mozes da udjes i podjes zamnom."

Nasmesio sam se gledajuci u mladica, izgledao je pomalo uplaseno. Drhtao je pred cuvarima koji su ga ispitivali. Agh, nadam se da ce se brzo uklopiti...

taj Pon 9 Apr 2018 - 17:20

Naruta su peglala dva cuvara,u prevodu trazili su borbu,taman se spremio za borbu kada je video coveka sa Hokage kapom.Gospodin Hokage.Poznati kao Pelle,Naruto u glavi je video viziju i setio se ko je on iz proslog njegovog zivota.Te je svatio da je mali ipak doneo pismo koje je trebao.Sada kada sam nova osoba neka niko ne zna za mene.Bicu kao normalan decak.

Da zelim gospodine,ucniite me mocnim !

Rece Naruto sa osmehom na licu i zeljom za treningom.

Special Jounin
Special Jounin

taj Pon 9 Apr 2018 - 17:25

Odjednom kada me je decak video nasmejao se kao da je znao neke informacije o meni. Nesto mi je bilo cudno, ali nisam zeleo da se pravim lud pred cuvarima. Uveo sam ga unutar zidina mog sela, a zatim krenuo sa njim do moje kancelarije. Zeleo sam da mu postavim nekoliko pitanja jer mislim da je on ustvari jedna veoma vazna osoba...

taj Pon 9 Apr 2018 - 21:50
Kashuu je dosao u potrazi za novim domom , proslo je jako dugo od kada je bio na sigurnom.Bilo je medju jacim ninjama svog klana , nije se toliko fokusirao na jucue svog klana, bio je opsednut Samuraima.Zato je dosao u novo selo da zapocne svoj novi zivot.Usao je polako u selo, cuvari su bili sa strane kapije, Kashuu je pruzio ruku u vazduh i pokazao skroll cuvarima, oni su klimnuli glavom i pustili ga unutra.
Special Jounin
Special Jounin

taj Uto 10 Apr 2018 - 0:27
Message reputation : 100% (1 vote)

Igraci Pelle Senju (Hokage) i Itachi (Vodja ANBU) su svojom voljom kupili po NPC Jounina koji ce da cuva kapiju kampa.

Trenutna lista cuvara kapije:
1.NPC Jounin - Nishiki
2.NPC Jounin - Amon

Njih dvojica su stalno na kapiji i ne odvajaju se od nje. Cuvar kapije (ko bude dobio tu titulu) kada dodje neko moze da koristi ove Jounine kao svoju podrsku ili da ih pusti da sami rese posao.
Srecno svima koji zele da udju <3

Ako zelite da udjete mozete uci radeci opciju uspeh/neuspeh.
Uspeh - Ulazite neopazeni i slobodni ste u selu
Neuspeh - Pokusavate da prodjete neopazeni ali upadate u zamku i bivate stunovani dok Kage ne dodje i oslobodi vas.

Ja kazem da se rizik isplati. <3
Anbu
Anbu

taj Uto 10 Apr 2018 - 21:41
Decak i ja smo trcali ka kapiji. Dok sam trcao osecao sam jaku cakru kod decaka i volju za rad, ali osecam da je decak mnogo uznemiren i kad smo dosli kod kapije upitam ga

Sto si toliko uznemiren?

Upitao sam ga tihim tonom dok su oko nas bila 2 Jonina koji cuvaju kapiju.
Nadam se da ce misija proci bez ijednog ubijenog cilj nam je da vratimo odbeglog ninju njegovoj Naciji, a ne da ga ubijemo.

taj Uto 10 Apr 2018 - 21:44

Naruto je trcao za Itachijem bio je mnogo brz i spreman da za ovo misiju.Malo sumljicav prema Itachiu bio je rame uz rame s njim.Malo su zastali pred izlaz radi strazara.Cuo je glupo pitanje Itachia.Te ga pogledao da mu da doznanja da je ovo pitanje bilo malo glupo i suvisno.

Ne plasim se ja.Ti si mocni Itachi,znam da si jak hahaha.
Odgovori mu te umuknu i nastavi hodati.

Anbu
Anbu

taj Sre 11 Apr 2018 - 22:23
Posle nekoliko sati putovanja ka selu stigli smo do kapije i stali ispred sela da odmorimo. 2 jonina su nas lepo docekala ispred sela i bili su srecni sto smo se konacno vratili. Ja sam takodje bio zadovoljan kako smo odradili misiju i dalje znam da smo mogli brze da uradimo ali bilo je tesko naci klinca. Sada smo dosli napokon nazad u selo konacno cu pojesti svoj ramen. Vreme se takodje poboljsalo jako je lepo i vedro nema ni oblacka. Dok sam sedeo ispred sela ispod jednog drveta sa Narutom zajedno smo slusali cvrkut ptica i bilo nam je drago videti opet lepo vreme posle nekoliko dana na misiji. Odlucili smo ja i Naruto da malo odremamo ispred sela i onda sam Narutu sapnuo

Ah Naruto opet smo kod sela posle onoliko gluposti kroz koje smo prosli i paucina i kuca opet smo u nasem selu u nasoj Naciji.

Nasmesio sam se i legao da odremam da bih se opet odmorio za sledecu misiju.

taj Sre 11 Apr 2018 - 22:30

Napokon su stigli.Skoro da je ljubio zemlju od srece.Imao je jedan svitak.Odlucio je da od danas uci tehnike i da se spremi da ubije prokletnika Delorina.

Kada prijavimo misiju Hokageu.Idem da te naucim par tehnika koje ce ti trebati hahaha.

Rece Naruto Itachiju sa osmehom i udje u kapiju.Zaputivsi se ka ulicama.

Anbu
Anbu

taj Sre 11 Apr 2018 - 22:33
Itachi se nasmesio na Narutov komentar i odgovori mu

Hehe moze moze da i ja nesto naucim novo.

Uzvikne Itachi i poceo je pratiti Naruta do Hokage Kancelarije. kako bih prijavili da smo zavrsili misiju i kako bih mogli da vezbamo i unapredimo nase tehnike.

taj Čet 12 Apr 2018 - 22:32

Naruto je prosao kapiju.Ne znajuci ni on iz kog razloga.Posao je prema nacij vode.Odlucio je tamo da se nadje sa Mizukageom.Trcao je i projurio napolje.Naravno sa svojom maskom.Velikom brzinom je bio van sela.Nadao se necemu zanimljivom.

taj Pet 13 Apr 2018 - 21:34

Nakon pjesacenja sa malim Shishuiem uchihom stigao je pred kapiju.Sav smoren Naruto usao je.Strazari su gledali sa nevericom.Izbacili su oci a Naruto ih je mogao zdrobiti kao mrave.Usred misli obrati se malom Shisuiu.

Od sada je ovo tvoj novi dom decace.

Rece to i onda rece strazarima.

On je samnom.

Onda prodje kapiju i zaputi se na ulice.

Missing Ninja
Missing Ninja

taj Pet 13 Apr 2018 - 21:50
Kad smo dosli u selo vatre strazari kapije su me gledali u nepovjerenju.
Na srecu tu je bio maskirani ninja da nije bilo njega ko zna sta bi se dogodilo.
U ovom selu nije kise i bilo je pomalo vruce.
Shisui se osjecao mocno jos od kad je krocio u tako mocnu naciju.
Nakon sto su presli kapiju poceo sam pratiti ninju koji me je doveo.

taj Sub 14 Apr 2018 - 22:24

Sa ulica je stigao pred kapiju.Hodao je i hodao.Nadao se brzom i lakom izlasku.Ovo ce biti zabavno pomisli on.Za njim idalje hodajuci Shisui nije nista pitao i zamarao ga putem.Poceo je da ubrzava i Shisui za njim.
Ostavio je Hokagea koji se spremao u lov na akatsuki.Cudna li je ta organizacija.Dok sam bio ziv kao Harukami sreo sam jednog proklenika.Nadam se da cemo se sada opet sresti.
Pomisli Naruto i stegnu pesnicu od besa.
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Sub 14 Apr 2018 - 22:48
Stigli smo da kapije ali i dalje mu nisam bio spreman reci ma nije toliko ni bitno pomislio sam.
Kapija je bila velicanstvena kao i uvijek a ne kao u selu vode.
Shisui priđe ninji i upita ga pa bih li sada mogao doznati tvoje ime i nesto vise o tebi.
Pogledavsi ga u oci ozbiljnim pogledom.
Special Jounin
Special Jounin

taj Ned 15 Apr 2018 - 10:03
Video sam kako moji shinobiji napustaju selo, ali bez moje dozvole pa sam krenuo za njima... Nije mi bilo jasno gde idu... Mozda je Naruto moj najpoverljiviji i najodaniniji ANBU postao moj protivnik i udruzio se sa Missing ninjom. Mlrao sam sve da ispitam, kada ih budem sustigao, odnosno kada budu stali. Pratio sam ih na razdaljini od oko trideset metara.

taj Pon 16 Apr 2018 - 0:17
Klon je doneo Naruta i Hokagea nosio ih je te se zaputio prema ulici i kuci Naruta da ih smesti dok se ne probude.Ovo je bilo tesko za Naruta koji je mirovao.Hokage povredjen je dosao malo ksebi ali opet je pao u nesvest od jakih bolova.

taj Pon 16 Apr 2018 - 8:20
Duga putovanja su me polako umarala.Laganim koracima po baricama stvarao je dodatnu dramu pri prilasku kapije.Cuvari su mozda bili uplaseni jer sam po sebi imao par flekica krvi.Svaki casak mogli smo biti napadnuti ali to se nije dogodilo.Meni je jako malo falilo da obezglavim strazare samo zato sto mi je dosadno.Prosli smo kapije svakako ne povrednjeni.Svaki tren se moglo promeniti nase raspolozenje i ukoliko neko od strazara pokusa da potegne ruku ili da istom uradi znak glava bi mu padala sa ramena.Osecaj u meni je bio cudan,veoma cudan.Nisam znao zasto.Okrenuo sam glavu Yashamaru-u te sam rekao...

Gde li je II Hokage?

taj Pon 16 Apr 2018 - 8:44
(Dolazeci pred kapiju uzurbanim korakom gledali su u pravcu cuvara koji su stojali pred njima a onda im Yashamaru glasno rece.)

Sklonite se sa puta novom Hokageu naculi smo da se Konoha raspada pa dolazimo da sredimo sto se srediti moze vidim imate samo nekoliko cuvara , par malo bolje obucenih bandita bi sve ovo obisao bez zamki , bez Yamanaka odreds , bez barijer i seal zamki nemate nista apsolutno nista ....

(A onda skrenu pogled prema sealu koje je bilo puno ljudi gradsko uredjenje nije bilo Bog zna sta ali je bilo koliko toliko uredjeno da moze da se zivi .)

Gdje vam je Hokage ? Treba da popricamo o vaznim stvarima za ovo selo ocekujem da ce biti svega ovde....pogotovo mnogo restrikcija a najjvise otkaza jer slabo ovde ko obavlja svoju duznost .

(Malo se okrenu i pogleda prema malom uzvisenju cinilo mu se da neko dolazi prema njima ili je to bio samo osjenak od drveta.)
Chunin
Chunin

taj Pon 16 Apr 2018 - 10:56
Nakon burnih izbora i raznih incidenata izabran je novi hokage, slavni Miv. Po mitovima, načuo sam da je jedan od najboljih shinobia danasnjice. Bio sam uzbudjen što će takva jedna persona biti Kage mog sela. Uzurbano sam krenuo prema kapiji gde je bila masa ljudi koji su kao ja čekali dolazak velikog Miva.

Na kapiji su bili čuvari koji su uradili sve što su mogli kako bi dolazak Hokagea bio što spektakularniji. Hokage je trebao doći svakog trenutka.
Special Jounin
Special Jounin

taj Pon 16 Apr 2018 - 21:07

Dosao sam do kapije znajuci da se nesto desava. Pa izlgeda je bilo vreme da umrem jer ce me ova dva coveka ubiti... a da bog te ja imam neke keceve u rukavu ako me napadnu.

"Molim vas pokazite moc i slobodno radote sta zelite. Evo mozete da uzmete jednog cuvara za zamorce ili da unistite neku planinu u okolini... To nakar ja mogu."

Nasmesio sam se iako sam znao da cu verovatno sada umreti zbog provociranja, ali nema veze.

(Ako umrem ovde i sada zahtevam lvl200 Jounin na sledeci acc nmg stvrn da skupljam lvl)

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu