Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnika

Ulaz u Selo

taj Čet Mar 29, 2018 11:31 pm
First topic message reminder :

Velika kapija na ulaz u selo.Hokage ce u sledecem postu navesti sta se nalazi na njoj (cuvari,shinobii itd)

Re: Ulaz u Selo

taj Pon Apr 16, 2018 9:35 pm
Cuvsi novosti Kira dolazi do kapije i obraca se ninjama koje tek dolaze. Govorio je jer nije znao ko je u pitoanju, samo da je veoma moguce da ce biti novi hokage. Ostro, ali sa postovanjem ogleda crvenog i bijelog ninju.( Vjerovatno dolaze sa sjevera hehe, ako neko shvata? )

-Ko ide, da li mogu da znam? Zaboravih, ja sam Kira, Jiton Kira.

Idalje gleda istim onim pogledom, cekajusi odgovor.
Special Jounin
Special Jounin

taj Pon Apr 16, 2018 9:37 pm
Polako sam mogao videti nekolicinu ljudi koja bese preplavila kapiju.Nesto meni cudno se desavalo.Video sam u dalekoj daljini Vuleta ali do njega nisam mogao doci od velikog broja ljudi.Odjednom sam dosao do mase i nisam mogao da hodam dalje.Odjednom pocinjem da se kratko gusim ali to nije trajalo dugo.Pokusao sam pogledati kroz masu da vidim sta se desava.Kratko sam video dvoje verovatno jacih ninji.Nisam imao predstavu sta se desava ali se nadam da ce sve biti uredu.

taj Pon Apr 16, 2018 10:00 pm
Kagami je polako prilazio kapiji,videvsi da neko stoji pred kapijom polako se popeo na kucu i poceo da posmatra.Nije bilo znakova borbe,mada posetilac mu se nije cinio prijateljski nastrojen.Polako je krenuo ka torbi da uzme kunai a onda je prepoznao posetioca.Nije mogao verovati da viti jednog od najmocnijih shinobia.Polako je poceo da se preznojeva misleci da u svakom trenutku moze da napadne.Polako je vratio ruku i posmatrao pokusavajuci da vidi dali ce se upustiti u borbu.Ali u sebi je jos razmislja sta on moze protiv takvog tipa
Genin
Genin

taj Pon Apr 16, 2018 10:03 pm
Dolazio sam zajedno sa Alekom iz bunkera.Koraci su mi bili teski jer nikada ovoliko nisam hodao.Spavalo mi se i nije mi bilo do zivota.Odjednom na horizontu vidim Kapiju koja bese velika.Pokazao sam prstom na nju i video sam neki plamen u ocima Aleka.Mozda je jedva cekao da dodje novom "domu".Prilazeci video sam dosta ljudi.Ispred svih tih ljudi odnostno ispred nas okrenuti ledjima stoje dva coveka.Kad smo jos vise prisli skontao sam da su ti ljudi isti ljudi koji su bili u Bunkeru.Izgleda da su misiju vec zavrsili pre no sto smo mi dosli..mozda je i ovo misija..ko zna..Prosao sam pored njih i stao u masu ljudi...Nasmejao sam se...
Anbu
Anbu

taj Pon Apr 16, 2018 10:09 pm
Setao sam se po selu i video sam kako masa ljudi ide ka kapiji naseg sela zanimalo me je sta se desava pa sam i ja krenuo. Vidim mnogo sinobija koji su i Cunini i Jonini a i normalni ljudi. Skakutao sam po zgradama da sto brze pratim masu ljudi koja ide direktno ka kapiji. Stao sam u masi ljudi i posmatrao moje prijatelje sta rade i nasmejah se.
Anbu
Anbu

taj Pon Apr 16, 2018 11:10 pm
Nije zeleo da ga obicni ljudi gledaju, bio je veoma uzdignut.Sedeo je na krovu jedne stare kuce koja se nalazila malo dalje od kapije.Velika masa ljudi , svakavih uzrasta je stajala u redove cekajuci novog Hokagea.Kashuu je nosio njegovu masku u obliku lisice na svom licu , bio je senka Anbu timova.Jako se isticao od drugih.Gledao je nezahvalne ljude kako se boje svojih prokletih zivota, mrzeo je njih , selo,svoj klan , sve sto je zivo, sem samog sebe.Na ramenu mu je stajala mala lisica koja je bila njegov pomagac u borbi, sedeo je smiren na krovu sa pogledom u veliku gomilu naroda .Cekao je da Hokage uradi nesto sto je dovoljno njegove paznje.

Chunin
Chunin

taj Uto Apr 17, 2018 7:46 pm
Već dugo čekam.
Pomislih. Odlučao sam malo da se krećem oko kapije ne bi li uočio nešto zanimljivo. Stvarno je bilo puno ljudi različitih zanimanja. Takodje i puno shinobija različitih rankova. Masa je već počela da ne goduje zbog dugog čekanja. Odlučio sam potražiti Kabuta koji je ovde došao sa mnom ali smo se izgubili. Tražeći, video sam jedno poznato lice. Jiton Kira kako priča sa dvojicom čuvara kapije. Otišao sam da vidim šta se dešava, čisto da ubijem vreme malo dok hokage ne dodje.

Pozdrav Kiro! Vule je, da li me se sećaš? Igrali smo poker zajedno.
U tom trenutku njihov dijalog je stao.

taj Uto Apr 17, 2018 8:59 pm
Isao sam tacno uz L-a.Dugo setanje nije moj stil.Jednostavno ne volim hodati.Koracanje me zamaralo tacno sam hteo da se bacim i da zaspim.Odjednom sam u daljini video Kapije.Prisavsi vidim i Poznate osobe kao i nepoznate.Miv i onaj drugi su bili tu.Sta se desavalo?Nisam znao.Samo sam pratio L-a dok nismo prosli pored njih.Usli smo u masu ocekivajuci neki odgovor na sve ovo.Tacnije samo sam hteo znati sta se desava.Samo sam mogao misliti sta ce biti samnom i L-om...

taj Uto Apr 17, 2018 9:49 pm
Narod sela lista se polako okupljao na kapijama.Polako sam opceo uzdisati jer moram svasta ispricati a to svakako je cist smor.Najradije bih ceo ovaj narod pobio ali medju njima se nalaze osobe sa potencijalom koji osetim cak do ovde.Primetio sam takodje da se u ovoj masi nalazi jedan spijun koji ne pripada ovde.Ocima sam  gledao ko je ta osoba dok nisam upazio istu.Zakasljao sam se nebili me ta osoba primetila i otisla sa glavom na ramenima.Medjutim osoba se nije ni mrdnula.Verovatno nije shvatila moj gest.Pusti cu ga jos da zivi,mozda mi zatreba.

Nakon kraceg vremena vec mesec bese iznad.Meseceva svetlost je obasjala Yashamarua i mene.Osetio sam poznato prisustvo dva mladica.Krajickom oka sam pogledao u desnu stranu i video kako se priblizavaju dva genina koji su bili u bunkeru.Kada su i oni stali u masu ljudi polako sam razmisljao sta da kazem.Zakasljao sam se glasno i pomalo zastrasujuce.Progutao sam knedlu u grilu i uzdahnuo.Usta polako pocese da se otvaraju.(Imacete muziku ovde,utisajte ako je preglasna i citajte sad govor.)

Dobro vece narode sela lista.Mozda me ne znate i mozda nikada i niste imali nameru da me upoznate,ali od danas,od ove veceri postajem vas novi vodja koji ce vas voditi kroz teska vremena.Nije mi namera da vas plasim ali organizacija sprema razne planove koje se odnose na Konohu na ovo selo.Moja duznost od ovog momenta jeste da vas sve zastitim...da zastitim ovo selo...Sve vas smatram kao svojom porodicom.Svi smo jedna velika zajednica.Mozda ima onih koji se ne slazu dobro ali radi opstanka zajednice to se treba promeniti.Jacajte veze izmedju sebe.I Hokage je poginuo..Telo mu nije pronadjeno ali ono sto je nadjeno jeste njegova krvava kapa koja oznacava Hokagea.II Hokage se povlaci sa te pozicije a ne znam zasto..Ja kao III Hokage..Nosicu Volju Vatre (WILL OF FIRE).Selo cemo odrzati za buduce generacije koje ce u sebi imati Volju Vatre (WILL OF FIRE).

Malo sam zastao kako bih uzeo predah jer sam skoro sve rekao uzimajuci jednom dragoceni vazduh.Na sekund sam spustio glavu te je naglo podigao gledajuci pravo u ljude...

Zelimo da buducoj generaciji omogucimo kvalitetan zivot u miru.Ratovi su samo prepreka ka boljoj buducnosti.Mozda zvuci gadno ali istina je takva.Kao Hokage pokusavacu da kroz sve konflikte resim diplomatskim mirovnim putem ali ako to ne uspe prepreka mora biti zaobidjena.Mnogo je poginulih u proslim ratovima sto ostavlja otisak na buducnost.Neka nasi potomci pamte svoje pretke po hrabrosti, po junastvu, i da zapamte da su njigovi preci izgubili zivot braneci ono sto vole...njihove najmilije...njihovu domovinu! Cuo sam i price da su shinobi-i ovog sela napali selo magle...Posto nemam nameru da kaznjavam odma...Resicu mirovnim putem...Zabranjeno je izlaziti van granica Nacije vatre cak i Sela Lisca bez moje dozvole...Mnoga pravila ce biti ubacena...Ocekujem da ce sva ta pravila da se postuju...Dobicete vase zadatke koje cete ispunjivati...Moje selo....Ne...Nase selo...Dovescemo do vrhunca...Ovaj svet ce postati..LEPSE MESTO!

Zastao sam praveci topli osmeh.Povisio sam ton Uz reci sam drzao kapu na kojoj pise III.Kapa je oznacavala III Hokagea.Polako sam je stavljao pri izgovoru sledecih reci....

Kao III Hokage...Zaklinjem se...Da cu ovo selo...Selo Lista...Konohu...Dovesti do reda i da cu ga stititi koliko mogu...

Potom se sa osmehom okrecem ka Yashamaru-u i pruzam mu ruku...

Zelim da se zahvalim..Yashamaru-u bez koga nebih nikako dosao do ovde gde sam sad...Proglasavam ga Saninom...On ce mi pomagati u ovom poslu.Ocekujem najbolje od njega.

Sa osmehom se krecem kroz masu ljudi.Oni su koliko mi se cini bili zadovoljni i verovatno ponosni.Ko zna sta su mislili...Potom iz sebe izbacih jos par reci...

Zaboravih...Uskoro ce biti Samit...Pa cu biti odsutan...Ocekujte takodje dodele zadataka uskoro...Za one koje idu da spavaju...Laku noc!..Za one koje idu u provod..Uzivajte!...

Sa osmehom sam se setao kroz masu zajedno sa Yashamaruom.Uputili smo se prema kancelariji...

taj Uto Apr 17, 2018 11:08 pm
Kagami je bacio kunai ispred lll Hokagea zatim se ispravio i povikao Zasto bi mi tebi verovali?Mi te cak i nepoznajemo.Sem toga kako mozemo znati da nas neces prevariti u nekom trenutku i unistiti selo,ili da nepokusavas da manipulises nama?Ti si za nas stranac koji nam nudi bolji zivot ali uz ta pravila cini se ko da smo u zatvoru zarobljeni oko sela lisca(konohe)?
Zatim se polako poceo preznojavati neznajuci sta da radi jer je upravo gadjao 2 legendarna shinobia koji bi ga mogli u jednom potezu dokrajciti.Polako je izvadio jos 1 kunai i spremao se za njihov napad znajuci da moze u bilo kom trenutku napadaju.Zatim je u sebi pomislio
Gde mi je bila pamet da izazivam takve shinobie covece mogu me unistiti jednim potezom ali ipak odan sam selu lisca....nesmem ga predati tako lako makar morao da umrem!
Zatim je izbacio nekako lazan osmeh na lice i polako je poceo da se preznojava.....jos uvek nije shavtio sta je uradio u tom trenutku u kojem je pokusao da ispadne faca

taj Uto Apr 17, 2018 11:25 pm
Tokom koracanja cuo sam cepanje vetra.Kunai je leteo i zabio se u  zemlju ispred mene.Neki klinac je opceo da trabunja nebuloze.Iako sam sve to vec objasnio idalje sa osmehom pricam gledajuci direktno u oci mladica.

Preskocio si casove istorije?Ehh...Pojasnicu ti nesto...Yashamaru i ja..Smo prekinuli rat...zaasto bi sada unistavali sela cije smo smo gradnjenje fakticki omogucili prekidom paklenog rata.Vase je da li cete verovati.Ja cu se u potpunosti potruditi da dobijem vase poverenje.

Na koji trenutak sam se nasmejao.U sebi sam tako teo da ubijem ovog klinca ali ipak je verovatno genin.Osetio sam nesto cudno.Bolje sam se skoncetrisao...

Huh?Ti si pripadnik Kaguya klana...Ti meni spadas daleki potomak.Hehehe...

Nastavio sam koracanje prema zgradi gde se nalazi moja kancelarija.
Chunin
Chunin

taj Uto Apr 17, 2018 11:33 pm
U razgovoru sa Kirom, desio se jedan incident. Pa sam ja odlučio da uskočim.

Poštovani Hokage, u potpunosti se slažem sa ovime što ste rekli, ali slažem se i sa ovim momkom. Mi nismo ni imali priliku da glasamo za Hokagea. Kako mi da znamo da vi samo nećete izmanipulisati našim selom radi vašeg ličnog interesa? Želeli bismo neki oblik obećanja da će te ostati odani ovom selu!

taj Sre Apr 18, 2018 12:31 am

Naruto je dotrcao u blizini kapije.Ogromna chakra osstila se sve vise i vise.Bio je tu neko vreme i posmatrao.Cuo je dosta toga,ali i smotanog genina,koji je trazio da umre na licu mesta.Naravno to se sada ne sme desiti.Tu si bili Yashamaru i Miv Otsotsuki.
U trenu kada se Miv nasmesio Naruto je osetio blagi strah za tog klinca.Skocio je ispred sa Shinigami maskom.Skinuvsi masku njegove oci bile su crvene i gledale su u Miva sa porukom ne prilazi ili ces zazaliti.

Onda je odlucio da je vreme da progovori.
Pozdrav,ja sam Naruto,Naruto Uzumaki.A vi ste gospodin Miv Otsotsuki.Da bi bio direktan,jer ne volim okolisati.Nisam bio prisutan od pocetka,ali kako sam cuo vi ste novi Hokage.Preciznije III Hokage?
Posto ste sada tu,imam pitanje sta se desilo sa II Hokageom Pelletom Senju?I zasto ste se odlucili na dolazak.

Sharingan mu bese aktiviran,i pokusao je prodreti u misli Miva Otsotsukija.On mu je bio sumljiv jako,ali se pomirio s tim da je sudbina da Miv vodi selo.Jaci je od mene,kvragu.
Pomislk Naruto.

( Zbog kontrole ch 500,aktivacija mi trazi 30 ch ).

( U ovom slucaju biram brzinu ).

Vrednosti :
HP : 400
EP : 400
CP : 2000 - 30 (1970)

taj Sre Apr 18, 2018 9:02 am
(Stojao je kraj Miva saslusao govor i vidjeo mnoge reakcije ljudi koji su bili tu a onda u masi ljufi ugleda coveka naradzaste kose koji se predstavio i podstavio cudnovato pitanje ali na jednom njegove oci se zacrvenise jasno se vidjeo sharingan koji je gledao prema Mivu a onda Yashamaru udyade i samo izbuce mac na jednom ilizuja se stvori na terenu i na Naruta idu 2 klona ne znas ko sam ja pravi niti znas ko je lazni na tebe ide 750 dmg i 100 zagarantovanog.)

Ovo je samo mala opomena....sledeci put ces ostati bez udova .... pobuci se ! Ili senpriblizi da te dokrajcim !

(Cuvari kapije de takodje priblizise ali nisu smeli da pridju jer du i oni bili zbunjeni zbog cega se napad desio .)

Ako mislite da cu trpiti vase svinjarije samo se nadjate...

Hp-1000 en-700 ch-1940
Chunin
Chunin

taj Sre Apr 18, 2018 9:08 am
Videvši sve ovo, odlučio sam pomoći glupom Narutu jer je ispao debilčina ali nisam hteo da umre.

Odlučio sam prosuti vodeni sirup kako bi zaustavio oba napada.

(palim senzor kako bih ih razlikovao i znao da koga da bacim napad)

Poštovani Hokage i Poštovani Yashamaru. Mislim da nema potrebe za ovako iracionalnim potezima. Ni nama ni vama nije u cilju da neko umre u ovom selu. Tako ako biste bili ljubazni zanemarite njegov ispad i nastavite dalje. Mislim da je naučio svoju lekciju. Izvinjavamo se.

Hp=200
Ep=200
Cp=450-175-30=245(kontrola cakre 125)

taj Sre Apr 18, 2018 11:04 am
(Na jednom oseti da je sve nekako postalo lepljivo ali mac koji je bio jako dug nastavi da ide prema Narutu , ali Yashamaru pogleda u genina koji je pokusao zaustaviti napad plus decko bi izasao na crtu saninu uvidevsi njegovu hrabrost prekinu potez tako to je ponistio klonove koji su bili tik kraj Naruta a onda Yashamaru otkopca dzep i izvadi 15000 ruya koliko je bilo u kesici i baci geninu koji je zaustavio potez a onda mu laganim tonom rece .)

Talantovan si izvoli malu nagradu ispuni moja ocekivanja i sledeci put kad se vidimo imam zelju da bas sa tobom ukrstim ostrci....

(A onda napravi blag naklon izvinjenja jer je omeo skup ali nije supstai gard radi Naruta koji je stojao na malo vecoj udaljenosti nego on i Miv.)

Ko nacini i najjmanji korak prema Hokageu umire istog momenta ili odlazi u Zatvor kako bi obrazlozio svoje postupke...
Chunin
Chunin

taj Sre Apr 18, 2018 11:14 am
Nakon mog vodenog sirupa, Sanin je ipak odlučio da zaustavi i ne ubije glupog Naruta. Davavši mi 15000ryo negde i nekad u budućnosti zakazao je našu borbu.

Pomislih u sebi: Super, saću imati leba da jedem!

Zahvalio sam se Saninu i rekao mu da će se naš meč itekako desiti!

Izgovorivši to, sve se vratilo u normalu. Hokage i Sanin su nastavili ka kancelariji, a ja nastavio razgovor sa Kirom srećan jer sam izvukao živu glavu i time dobio 15000ryo!

taj Sre Apr 18, 2018 1:48 pm

Naruto je gledao mali smesno u Yahamarua koji je pokusao da ga napadne ili ubije.On nije regovao prodirao je u njihove misli Sharinganom.
"Aha znaci zato su tu,zele spreciti rat"
Ta informacija je bila uredu.Bili su premocni da bi im mogao videti ista vise sem toga da su tu da sprece ratove.Koje sam i ja sam izazvao.
Napad se odigrao u sekundi a hrabri genin regova pre mene.
Onda se sharingan ugasio.I on je zavrsio sa time.
Samo pre nego od progovori.

Dobro dosli u selo skriveno liscu.Nema potrebe za borbom,ja sam Anbu operativac i Sanin lorda drugog.Ako mogu opet ta ponovim.Gde je Pelle Senju?

Rece to u pocetku blag,a onda zavrsi nervozan i malo besan.

Sada nije mogao da se nosi sa dvojicom.A u ostalom znam ko su i nisu kao propaliteti iz nacije vode.
Oni su legende shinobi sveta.Malo ga je zaprepastio mac koji je Yashamaru imao.To je mac Akatsuki clana.
Opasno je sto su tu sada.Cekajuci odgovor odmaknu se od Shinobia koji je bio iza njega.Pustio ih je da nastave ka ulicama,a on bijase na distanci.

taj Sre Apr 18, 2018 3:03 pm
(Stavi ruku na usta a onda se zakaslja nasilno smeskajuci se a onda skrsti ruke i rece laganim tonom i veoma tihim recima.)

Slusaj Pelle Senju vise ne postoji ni ne zanima nas dosli smo da vase selo ucvrstimo i sprecimo bilo kakav upad na tudju teritoriju zbog pretjeranog forsiranja ljudstva smatram da vam je cvrsta ruke i jaka čizma koja bi vas vodila putem pravde verujem da ce vam biti savrseno ovde zaista se nadam de ce vam biti lepo sa nama dok smo mi ovde obecavam dok god sam ja Sanin i desna ruka Kagea bicete u totalnoj formi pogotovo mocicete da sprecite rat ako se ikad ponovo desi ili se ponovi neki od proslih sto se nadamo da se nece desit.

(A onda nastavi posmatrati situaciju i reakciju ljudi pred njima.)

Naruto verujem da si Sanin bivsi cenim to ne brini neces ostati bez posla nacicemo ti nesto samo sledeci put nemoj da bezis.

(nasmesi se a onda namignu smeskajuci se.)

taj Sre Apr 18, 2018 4:41 pm

Naruto je pomno pratio reci Yashamarua Otsotsukija.Nije odluciø da reaguje burno vec se smirio.Sada vec normalnim i opustenim glasom rece.

Dobro,razumem.Samo Pelle Senju je bitan kao II Hokage.Mada zna te li sta se desilo Lordu prvom?Nestao je pre mesec dana,mozda i vise.

Priupita ga Naruto.Iako je i sam znao o tome.Mada Otsutsuki sigurno znaju nesto.Tako da Naruto je gledao sa licem koje trazi odgovore.Nije imao neko preterano znanje o Delorinu,osobi koja ga je ubila.Ali je znao kako se zove i sa pripada bakuton klanu.

Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Apr 18, 2018 6:02 pm

Dosao sam nazad na kapiju iz male setnje, ali sam usput bacio svoj stitnik za celo... nisam zeleo da ga nosim, a ionako je samo odavao informacije o meni.

"Pa dobro otisao sam pre nego sto su se ona dvojica samoproglasili za vodje Konohe. Kako ste sada? Da li je bolje bez mene?"

Pogledao je u sve ljude koji stoje na kapiji...

"Ti... Ti si pomocnik onog lika sto je dosao da bi preuzeo Hokage titulu, molim te reci mu da zelim totalnu slobodu kretanja i sa mogu da napustam granice sela kada zelim. Bicu njegov ANBU operativac ako bi zeleo da me primi."

Pogledao sam u ninju bele kose... Izgledao je opasno, zastrasujuce ali sam mislio da ce nesto sada da pokusa da uradi. Izgledao je kao da nece nikome nauditi...

Anbu
Anbu

taj Sre Apr 18, 2018 8:17 pm
Hladan prolecni vetar se prozimao po celoj naciji , duboko tiho nebo puno zvezda kao i velike meseceve mene koje su se menjale.Lezao je visoko na krovu jedne stare kuce, nije zeleo da ga obicni seljani primete , ipak je bio viseg nivo od njih .Novi Hokage je delovao jako snazno , mozda je mogao da pobedi Kashuua, zeleo je da testira tu snagu ali ne sada.Stojao je pored strane i cekajuci da se nesto zanimljivo dogodi.Na licu je nosio njegovu masku Lisice , koja je opisivala njegovu lukavost i inteligenciju.Lezevsi na krovu vec nekoliko sati odlucio je da tu i ostane, dok se velika guzva racisti i omoguci mu da pita III Hokagea jedno veoma vazno pitanje.Njegova lisica je bila sva smorena i zelela je da odu dok je Kashuu bio odlucan da ostane.

taj Sre Apr 18, 2018 10:14 pm
Kagami je polako stojao i gledao u lll Hokagea videvsi sve to tu reakciju mladog genina koji je uspeo da zaustavi deo napada lll hokagea.Odjednom se izbezumio poceo je da drhti. 
Nemoguce taj napad je uspeo da zaustavi...Cak i taj jadan dzicu vode je takvu silu zaustavio...Nemogu da verujem.Ja...Ja ja sam mislio da sam ja jak za genina ali nisam upravu ovo,ovo je neverovatno on je sve to uradio kao genin.
Zatim je polako osetio vrtoglavicu i poceo da sklapa oci u tom trenutku je poceo da pada sa krova kuce...

taj Sre Apr 18, 2018 10:32 pm

Naruto je gledao razvoj situacije.U trenu ugleda klinca kako pada sa  krova kuce.Ako dohvati pod pri toj silini i brzini pada,razlepece se kao palacinka.Aktivirao je sharingan te njegove oci promenise boju.

( Zbog kontrole ch 500,doijutsu mi skida 30 ch ).
( Stavljam na brzinu ).

Onda je celikom brzinom bio na zidu kuce sa koje pada decak.Uhvatio ga je i odbacio se na isti krov.

Onda je pogledao Pelleta.Ostro i besno,ipak je pokusao da ga ubije zbog Mizukagea.Taj pogled je odavao spremnost Naruta da ubije Pelleta isti tren.

Posle tog pogleda koji mu je uputio,spustio je dete na isti sa sigurnoscu da je sada bezbedan, onda pogleda njegovu temperaturu,i razlog pada na pod.Decak je bio uredu,previse se uzbudio i preplasio pa ga je to pregazilo.Ostavio ga je tu.A onda skocio na zemlju i krenuo je ka ulicama.

Vrednosti :
HP : 400
EP : 400
CH : 1970 - 30 (1940).

taj Čet Apr 19, 2018 9:31 am
Svasta se desavalo,kao da su podivljalji svi shinobi-i.Odjednom bivsi Hokage progovara na sta ja klimnuh glavom i sa povisenim tonom rekoh...

Odbijeno.

U tom trenutku zahukta vetar i oduvase me.Moje telo se pretvaralo u cist vazduh.Na putu ka kancelariji su takodje isli i 4 S. Jounina.

HP-1000
EP-1000
CP-1650
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu