Delite
Ići dole
Admin
Admin
Pogledaj profil korisnikahttp://narutoshinobiway.serbianforum.info

Pravilo Postovanja

taj Sre 21 Mar 2018 - 1:52
Pravila postovanja

*Posto se XP zaradjuje postovima u shinobi svetu, da ne bi bilo zloupotrebe uvedena su odredjena pravila:

1. Post mora imati odredjenu duzinu, ovo je solidna duzina posta:

------------------------------------------------------------------------------------------
Protracio sam dragoceno vreme i nisam postigao apsolutno nista od naseg poslednjeg susreta.

(Rece povisivsi glas pomalo..Bio je nervozan,shvatavsi da sva ona potraga,njegov trud,da je sve bilo uzaludno,cak se nije ni u tehnikama leda popravio.)

Zanemarimo to...Sta si ti radio?Da li si se vratio iz istog razloga kao i ja ?Bio si danas zar ne?Na upisu u Akademiju?Nismo vise klinci,moramo da se prikljucimo desavanju ovog sveta iako znamo sta to donosi.

(Rei je postavljao niz pitanja,na koje je i sam znao odgovore ali opet je cekao Saitovu reakciju)

--------------------------------------------------------

OVO NIJE POST:

--------------------

(Ulazi i cuti mudro)

-------------------------

Duzina postova, nema svoju minimalnu granicu , no ipak nemojte admine dovoditi u nedoumicu dal da vas sankcionisu zbog prekratkih postova.

2. U svom kutku, kuci, stanu itd mozete dnevno postovati 5 posta koji moraju biti nesto duzi, ali to mogu biti vasi mali razgovori, sami sa sobom u vidu postova koji mogu ici jedan za drugim i nece se smatrati za spam.

3. Gde god da postujete ne mozete postovati iza svoga posta, vec samo posle tudjeg. U slucaju da je u pitanju tema za putovanja taj post je automatski( rp opcija: putovanje) i ne nosi XP tako je dozvoljeno...

Administracija je korektna i nece vas glaviti, ali ukoliko vas neko prijavi ili admini sami pronadju da na neki nacin gomilate xp i ne postujete ova pravila, bicete kaznjeni. Post rp je pozeljno da sadrzi minimalno 40-50 reci...primer gore ima oko 85 sto prestavlja solidan RP.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu