Delite
Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Hashirama vs Yashamaru

taj Čet Apr 05, 2018 9:48 pm
(Laganim koracima prilazi Mizukagea a onda sde nasmesi te mu rece .)

Vreme je da vidim sta znas ovog puta Mizukage dokazi mi da nisam pogresio sto sam ti dodelio tu titulu nadam se da ce borba biti dobra

(Saljem vetar na tebe a onda stvaram veliku ruku vetra i napadam te sa desne strane .)

Hp-1000 en-1000 ch-1940

taj Pet Apr 06, 2018 1:45 pm
(bese zadovoljan kako se snasao mladi Mizukage a onda odluci da mu maoo oteza situaciju u kojoj se nalazi .)

Lepo odradjeno da te vidim sad .

(Izvadi iz torbice jedan senbon koji naelektrisa u ruci senbon je poceo da bljesti kao omanja svetiljka a onda Yashamaru iz sve snage baca senbon na Mizukagea a onda se zatrca i stvori rasengan u svojoj ruci. )

Hp-1000 En-990 ch-1880

taj Pet Apr 06, 2018 2:34 pm
(Izvlacim svoj mac tako da ponistavam tvoj napad munje a onda elektrisem mac i aktiviram laido ukupan dmg maca je 800 pravim ogroman zamah koji unistava tvoje vukove i deo dmg ide na tebe dmg je 500.)

Drzi se sad Mizukage

Hp-1000 en-890 ch-1820

taj Pet Apr 06, 2018 9:30 pm
(Posto laido i moj mac koji je naelektrisan jos radi ne trosim slotove za to trosim slotove samo za napad radim jedan zamah tako da odbijam tvoj napad i od tog zamaha dmg je 300 koji ide na tebe .)

Sada je vreme da se uozbiljim

/////Dmg zamaha je 400 dmg zagarantovan 50 jucu munje koji sam poslao na tebe je 600 a zagarantovan 50///

Hp-1000 En-790 ch-1720
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu