Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mesto za Treniranje [RP]

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 2:57 pm

Ovde moze te trenirati i poboljsati vase tehnike
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 10:09 pm

nakon sto sam se dosta odmorio hteo sam malo da treniram dosao sam na ovo mesto kako bi trenirao sharingan pokusavao sam da ga aktiviram ali mi nije islo iz ruke pokusavao sam pola dana ali mi nije idalje islo iz ruke. nadam se da cu u toku dana uspeti da ga aktiviram
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitimeSre Apr 15, 2020 11:32 pm

Stigao sam do mesta za treniranje te sam krenuo da aktiviram svoj sharingan,te povikah (SHARINGAN) Posle sharingana sam uradio jutsu za chidori (ox heandseal,spread fingers,rabbit handseal,spread fingers,monkey handseal,spread fingers)Te stavlja ruku ispred sebe i povika (Chidori)Sve vrane su se razbezale od tolike snage krenuo sam na 1,2,3 lutke i razneo sam ih u komadice osetio sam u sebi preopterecenje
te sam iskljucio svoj sharingan i uzeo svoje stvari spakovao se i otisao prema konohi da me tsunade izleči😊
hp 700
eng 700
ch 275
Mesto za Treniranje [RP] Picsar10
Mesto za Treniranje [RP] Picsa111
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitimeČet Apr 16, 2020 1:57 pm

Čim je Tsunade čula da je traži, požurila je napred ka njemu. Stavila je prednju stranu svog dlana na Sasukovo čelo, da proveri stanje tela kao i temperaturu. Uspela je da zadrži smiren izraz lica na svom licu, čak i kada je zatvorila oči i fokusirala se. „Sad ću da te pustimmm da malo odmoriš. mhm..“
Nazad na vrh Ići dole
Doctor Graves




|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 7

Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 11:25 pm

Nakon 3 sata intenzivnog treniranja i bacanja surikena u mete, taj pasulj sto sam jutros pre treninga pojeo je konacno udario i jedva sam stigao do kuce a da se ne userem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mesto za Treniranje [RP] Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za Treniranje [RP]   Mesto za Treniranje [RP] Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mesto za Treniranje [RP]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» | Trening Mesto |

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Mesto za Treniranje-
Skoči na: