Delite
Ići dole
Yamaguchi
Academy Student
Academy Student

Napušteno naselje

taj Sub Apr 14, 2018 8:54 pm
Ovo je mjesto gdje su neki od gradjana Nacije Vode živili.Imalo je velike posljedice u ratu pa je naselje bilo unisteno , mada je ponovno u izgradnji.Nalazi se par kilometara dalje od Nacije Vode.

Yamaguchi
Academy Student
Academy Student

Re: Napušteno naselje

taj Sub Apr 14, 2018 9:00 pm
Vjetar duva sa svih strana mada ja i moja dva saborca koje jos nisam upoznao mada sam čuo neke glasine o njima.Nadao sam se da neće biti neki beskorisni i da nece se oslanjati na druge.Drzao sam svoju ruku malo iznad očiju jer je vjetar vodu gurao u nas.Yato i Zoro su se iza mene vukli kao neke kilave babe.Stao sam i poceo govoriti sta trebamo raditi na današnjoj misiji.

Eh ovako , trebamo naći jedan svitak koji postoji jos od zadnjega rata.Taj svitak je potreban starešinama i Mizukage-u.Mozda naidjemo na neke bandite jer se ovdje odvijaju cesto pljacke mada nista tesko nece biti.

(Samo sam nastavio hodati pretpostavljajuci da ce i oni zamnom
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sub Apr 14, 2018 9:24 pm
(konacno sam se nasao sa svojim saborcima i zapocelio smo ono sto nam je dodelio mizukage, bio sam srecan i pomalo napaljen jer cu se mozda boriti protiv pravih i snaznih shidobia, Yamaguchi se ponasao malo previse nadmeno i pomalo cudno, nisam imao predpostavku da je takav covek, nisam govorio ni rec samo sam cekao da yato krene zamnom prema Yamaguchiju).
Alucard
Academy Student
Academy Student

taj Sub Apr 14, 2018 9:28 pm
Posle nekog vremena smo ja i moji saborci Yamaguchi i Zoro došli na misiju koju nam je dodelio Lord Mizukage i misija ne deluje lako ali ipak će biti prava misija za novog člana ANBU odreda. Krenuo sam za Zorom i Yamaguchijem do sela i borbe koje su nas čekale.

Evo stižem i borba počinje.
Yamaguchi
Academy Student
Academy Student

taj Sub Apr 14, 2018 9:34 pm
Bili smo vec prakticiki usli u naselje mada smo se blizili centru.Polahko sam mogao osjetiti neku slabu chakru , medjutim sto smo se sve vise priblizavali chakra se osjećala sve vise i vise.Stadoh u mjesto progutah pljuvaču i stegnu zube te napravi ozbiljnu facu.Moje ponašanje je trebalo biti znak da se uozbilje i da nesto opasno slijedi

Da li vama mozda nesto ovdje nije uredu , ne spustajte gard ko zna sta nas ocekuje

(Bio sam u dilemi da li ce ovi Shinobi-ji umrijeti mada sam mogao osjetiti u njima veliki žar za borbu)
NSW GAME MASTER
Admin
Admin

taj Sub Apr 14, 2018 9:34 pm
Član 'Yamaguchi' je izvršio sledeću akciju : RP:OPCIJE

'Npc Chunin' :
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sub Apr 14, 2018 9:43 pm
(kada sam ugledao sve te silne napade pokusao sam sve nas da odbranim od napada)

-Kada nas sve spasem vi napadate i ubijte ih! Pokusacu i ja malo da vam pomognem..

(trosim 175ch zbog kontrole 125)
Zatim stvaram vukove koji napadaju!

(trosim 175ch)

Ch=500-175+175=150
En=500
Hp=300
Alucard
Academy Student
Academy Student

taj Sub Apr 14, 2018 10:02 pm
Ulazio sam u naselje sa svojim saborcima kad sam od jednom osetio chakru koja se povećavala iz sekunde u sekundu i od jednom nas je napao razarajući napad koji je rušio sve pred sobon. Zoro nas je zaštitio svojim zidom od zemlje. U tom trenutku sam znao da treba da koristim svoj Kusanagi i krećem da napadam.

Ovo će biti lagano!

I krećem sa napadima.

HP = 300
EN = 300 - 130 = 170
CH = 550
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sub Apr 14, 2018 10:59 pm

Doputovajuci tamo sa malim Shisuiem osetio je par shinobija.Imali su znak druge nacije pa je odlucio da ih presretne i ubije na misij.Sto da ne.To ce usput biti trening za mladog Shisuia.
Ovo bi trebalo biti lako.Iz daljine uradio je znake i poslao jeda n od njegovi omiljeni napada.

RasenShuriken !

(Zbog kontrole ch 450,jutsu mi skida 350 ch).

Ovaj napad ide na sve njih.Dok je on to radio,mali Shisui je iskoristio priliku te napao na sve njih.

Vrednosti :

HP : 400
EP : 400
CP : 1900 - 350 (1550)
Shisui
Missing Ninja
Missing Ninja

taj Sub Apr 14, 2018 11:19 pm
Nakon sto je sreo svoje stare prijatelje iz sela vode Shisui izvadi svoju Anbu masku sela Vode i stavi ju na glavu te se okrene prema ninji pored njega.
I kaze mu izgledas iznenađeno kaze Shisui osmjehujuci se.
Te mu pocne govorit vidis ja sam Anbu sela Vode i to jedan od boljih promatrao sam tvoju borbu sa lordom Mizukageom i tako da bi moja misija bila uspijesna niko nije smio znati za nju osim lorda Mizukagea.
Zar ti nije bilo sumnjivo kako sam odma posao sa tobom i isao nazad do nacije vode.

Sad si upao pravo u moju zamku spremi se da umres rekao je Shisui smijajuci mu se u lice zatim palim poseban alarm seal koji mi je postavio lord Mizukage.
Zatim pocinjem da ga napadam.

Prvo palim sharingan i stavljam ga na inteligenciju

Hp 350
En 350-100-100-50=100
Ch 550-30-30=490
( Dmg je 800)
Guest
Gost

taj Ned Apr 15, 2018 3:07 am
Stigavsi konacno ispred Zoroa i ostalih. Zakoracio je ispred shinobia nacije vode, te se pripremio za napad koji je poslao Naruto Uzumaki. Poce brzo raditi znake rukama te posla ogroman napad munje da ublazi dzinovski shuriken poslat od strane Naruta. A potom ispruzi ruku i upi ostatak napada.

Potez.:

Nakon sto je upio ostatak napada, spusti glavu na trenutak a potom opet podize, gledajuci u Shisuia i govoreci mu.

Zaista dobro obavljen posao Shisui, zasluzujes nagradu. Takodje se nadam da ga neces ubiti tim napadom hehe.

Nakon toga, brzo pogleda u shinobie iza sebe te im rece.

Yato, Yamaguchi, Zoro. Da li ste spremni?

Upitavsi to, nasmesio se te pogledao u Naruta Uzumakia, zeleci da zna kako ce izbeci napad poslat od Shisuia.

H-400
E-400-200=200
C-900-275=625

Kontrola Chakre:325

////Napomena.Zoro, Yato, Yamaguchi i Shisui, ne postajte nista dok nas dragi prijatelj ne napise post../////
Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 10:15 am

Dosao sam prateci Naruta i Missing ninju, bilo ih je pomalo tesko pratiti jer su bili veoma brzi... Posto sam bio nekih sedamdesetak metara od njih nisam znao sta se desava kod njih... Odjednom sam video svetlost koja se probijala kroz grane, to je kada se malo bolje zagledam bio rasensuriken koji je Naruto napravio. Malo sam ubrzao i dosao do mesta na kom se nalaze njih dvojica. Tu su bile ninje sela vode i sam Mizukage. Ja kao Hokage nisam zeleo da se mesam jer po meni ovaj Missing ninja treba da umre, a ako Narutu zaskripi uletecu samo da ga spasim. Jedino mi nije bilo jasno kako su se bas ovde sreli i krenuli da se bore...

(napomena ja sam 20m od terena na kom se bore posmatram sve sa grane)
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 11:13 am

Gledao je napad malog Shisuia taj bedni genjutsu bio je bedni i od njega samog.

Ovo je bilo jadno.Shisui ovime si zapecatio
svoju kratku sudbinu.

A zatim je bio besan.Neverovatna chakra je iskocila iz Naruta.Sijao je i onda se okrenuo u pravcu gde je osetio chakru svom prijatelju.

Pelle izadji da se smesimo.

Pelle je izasao i stao u gard pored mene.Dok je mali Shisui pretrcao tamo.
Znao sam da me je Hokage pratio svo vreme.
Mada video je problem od sitnog oruzija.

(Ulazem 530 ch u napad)..

( Zbog kontrole ch 500 napad mi skida 30 ch )

( Zbog preciznosti 50,napad radi 580 dmg ).

Vrednosti :

HP : 400 - 200 (200)
EP : 400 - 200 (200)
CP : 1550 + 400 - 30 (1920)
Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 12:35 pm
Kirina setnja se ubrzo zavrsila. Cuo je veliku buku i krenuo prema njoj. Kiru je zacudilo kako je to bilo daleko, ali ipak se culo. Brzo je isao, ali je dosao za nekih 10 do 15 minuta. Vidjevsi svoje saborce napao je na anbu tim sela Magle. Najvise za oko mu je zapao ninja u ogrtacu, te stade ispred njega, vadeci mac.

-Stizeemm.

Kira vadi mac.

Zbog slota+ mogu jos jednu kombinacionu tehniku.

DMG- 550

HP= 450
CH= 800-50=750
EN= 450-270=180
Guest
Gost

taj Ned Apr 15, 2018 1:43 pm
Vreme je bilo dosta grozno. Neki demoni su se pojavili i napali mizukagea i ostale. Kimimaro Kaguya gledajuci u njih. Vreme je cinilo svoje mladi Kimimaro Kaguya napravi znake rukama stvorivsi vetrovitog zmaja.

Na Kiru ide 250dmg

Zaista je proslo puno vremmena zar ne Naruto Uzumaki.

Obrativsi mu se malo brzim recima. Ali veoma kulturno, neki povetarac poce duvati. Nakon sto je to izjavio, pogleda u svoje saborce te odskoci do njih. Govoreci pritom.

Pa ja bih rekao da je vreme, sta vi mislite?

H-400
E-200
C-625-175-30=420

Kontrola chakre 325
Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 2:15 pm

Malo sam sagledao situacije na obe strane... Harukami je bez razloga napao selo Magle kao najveci debil na svetu. Jeste da je jak ali to apsolutno nije uredu.
Pomocu nekoliko znaka rukama sam brzo pomocu tehnike wood make napravio nekoliko stvari.

(za 700ch. zbog kontrole loristim 400ch. stvaram korenje oko Naruta koje ga stunuje i nema odvrane jer sam to iznenada uradio stunovan je dok ga ne oslobodim...)
(za 500ch. sa mojom kontrolom za 200ch. Sam napravio zid izmedju dve strane koje su se borile... Posto je zid napravljen od najjaceg drveta Sekvoje ima 10x def u odnosu na ulozenu cakru... 5k def. - ovo drvece je veoma tesko za napraviti i moze se raditi jednom godisnje)

Svi napadi koji su poslati su se zabili u zid...

"Kimimaro izvini zbog gluposo mojih Shinobija molim te dodji gore kod mene na zid da se nesto dogovorimo."

(bio sam na zidu tacnije stvorio ga ispod sebe)

CH 1000 - 600 = 400
HP 500
EN 400
Guest
Gost

taj Ned Apr 15, 2018 2:28 pm
Gledajuci u novog shinobija koji je sve zaustavio, Kimimaro se nasmesi te ga pogleda i skoci gorre kod njega. Govoreci pritom..

Pa da li si ti hokage?

Upitavsi ga to, pogledao je u clanove svog tima te im rekao.

Sacekajte ovde, da raspravim nesto..

Nakon toga prebaci pogled na Hokagea, i tako ga gledao. Vetar koji je poceo duvati, je bio sve jaci. Vreme je cinilo svoje, te potom prebaci pogled na Naruta i ostale. Govoreci hokageu.

Ovako stoje stvari. Shisui pripada nama, ne mogu vam dati.. Takodje je ovaj vas shinobi, Naruto ili kako god. Upao u moje selo jednom i napao me, pustivsi tu borbu, poslao sam Shisuia da to ispita. Pa dakle ovako stoje stvari. Trazim mir vaseg sela, dosta je bilo ratova i slicno. Ukoliko ne zelite da zavrsite mrtvi, molio bih da potpisete ovo.

Izvadivvsi jedan svitak iz svog dzepa, napravio je dogovor o miru izmedju dva sela. Potpisavsi isti, predao je dokument hokageu. Govoreci.

Pa hocete li potpisati? Lorde Hokage.

Nakon toga se nasmesi, i mirno saceka odgovor hokagea.
Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 2:37 pm
Kira se ubacuje u rijec slusavsi ispod zida.

-Naruto je doveo ovog vaseg ninju, zna previse. Ja predlazem na razmjenu- njegov zivot za svitak tehnika.

Odgovori odlucno, smireno, gledajuci u kagee. Vrati pogled na Naruta, pa opet pogleda gore.

-Ja mislim da je to uredu, ako hocete mozemo i da vam isplatimo neku cijenu.

Gledao je dok se cvrsto drvo nalazilo svuda oko njega, Naruto je bio zarobljan, a Kira nije smio da se popne gore, jer je razmisljao da li ce to uzeti za napad. Samo je stajao posmatrao je tisinu, koja je nastala poslije ogromne buke oruzija i jutsua. Odlucno je cekao odgovor Kagea.

-Ako necete to, pristajem i na brisanje pamcenja.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 2:51 pm

Gledao je i slusao u necerici.Hokage je vio ne pravedan.Ovo je bio tezak udarac.Neke razmene su padale.Cudno ali istinito da su zapravo za sve okrivili mene.Cekao je da barijera oko njega padne ne progovarajuci nista.

Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 2:55 pm

Video sam sta mi je Mizukage ponudio... Ja sam nakon toga progovorio... Bilo mi je nekako drago sto sam stunovao Naruta odmah.

"Hvala na ponudi potpisacu cim nesto sredim sa Narutom jer vidim da vam je napravio puno problema. Ne zelim rat, a on je sada skoro dva pura zapoceo rat za sta je zasluzio kaznu od mene."

Osetio sam malu bol u grudima, nisam mogao da prihvatim da je moj najverniji ninja toliki huskaros i da toliko zeli rat. Brzim pokretnom nogu skocio sam sa zida i sleteo pored Naruta koji je bio stunovan. Uzeo sam svoj mac malo nesiguran i sa odredjenom dozom straha, ali sam uradio ono sto sam namerio. Macem sam krenuo ka njemu sa namerom da mu odsecem obe ruke i noge, tacnije da mu oduzmem udove da ne bi mogao nista vise da uradi. Prije toga sam skinuo Shinigami masku sa njegovog lica i stavio sebi u torbicu.

"Izvini Naruto, ali ovo je trenutna kazna. Pomocu mojih wood celija cu ti vratiti udove kada budem odlucio da si dovoljno propatip za svoje gluposti. Kimimaro daj mi da potpisem taj ugovor mislim da je bilo dosta nemira ovde."

Uzeo sam skroll u ruke i potpisao skroll svojom krvlju. (Zagrizao sam prst i ostavio otisak krvi tj. prsta na skrollu) To je bio kraj danasnjih nemira makar sam se nadao. Sada je samo ostalo da Kimimaro svojim shinobijima kazu da se vracaju nazad u selo i zavrsili smo sve.

"Kira ti uzmi Naruta na ledja i nosi ga do sela, ja se vracam u selo tek kasnije."

U tom trenutku sam propustio sakru kroz zemlju i oslobodio osahacenog Naruta od mog korenja. Kira ga je uzao i otisao dok sam ja seo na ovaj zid da bih se smirio i ako Mizukage zeli popricao sa njim o buducnosti nasih sela.
Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 3:13 pm
Kira velikom brzinom sprijecava hokagea da ubije Naruta.

-Pelle, ovo je jako glupo sto radis. Zasto? Da bi se dokazao pred mizukageom. Nemoj da si glup. Imam postovanja prema tebi, ali ovo je stvarno van svih granica.

Rekao je kira gledajuci hokagea u oci, gledao je ostro odlucno. Polako uze Narutovu masku i dade mu je. Odrezao je drvo i tako oslobodio Naruta, misliuo je da je to najbolje za njega.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 3:16 pm

Bio je slobodan te je mogao da se krece ustao je otresao prasinu i zaputio se sa maskom na licu van tog mesta.

Sve sam video.Propalice!

Rece to i hodajuci nestade sa tog prokletog mesta.Maska mu je skrivala lice te se nije videla suza koja mu je isla niz lice.
Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 3:26 pm
Ne znam sta je mali mislio, ali saslusao sam ga... Nije mi uopste delovalo kao da mari za Naruta nekako je bio zgrozen mojom odlukom. Znam da je to bilo veoma bolno u tom trenutku, ali ipak je morao da dobije kaznu.

"Ne znam kako to ne shvatas Kira alo Narito je skoro dva puta napravio rat izmedju sela Vatre i Vode i ne zelim da to kojim slucajem napravi jos jednom pa da stvarno udjemo u rat. Eto necu ga ostaviti sakatog, ali cu mu odseci jednu ruku. Vraticu mu u ruku kasnije sa mojim wood celijama nemoj da brines."

Kada bi mu ja vratio ruku mogak bi da radi Senu tehnike sto bi mu samo islo u korist, ali eto ako ne zeli da mu odsecem ruku nek makar progovori da vidim sta misli.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Ned Apr 15, 2018 3:36 pm

Ideci dalje van tog mesta cuo je neke reci koje su mu zagrebale uho.

Samo jos nesto.Ti propali Mizukageu si se uzdigao.Prvi si me u nacij napao iako nisi znao razlog doslaska.Kada si bio porazen utrpao si mi ovo stene da me prati.I onda sam ja izazvao nesto.
A hokage je samnom zavrsio.Ti si sramota,a od danas me gledaj kao odbeglog Shinobia.

Rece to i nastavi hodati.Bila je sreca sto je Kira zaustavio napad.A jos vec sreca sto sam pusten iz ovog mrtvog korenja.Suza je postala bes.Ali se suzdrzao i plava aura oko njega je nestala.

Poslednji izmenio Naruto Uzumaki dana Ned Apr 15, 2018 4:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Corazon San
Admin
Admin

taj Ned Apr 15, 2018 3:55 pm
Trceci kroz sumu pojavi se na bojnom polju vidno izmucen i izmoren obrisa znoj sa cela i skinu skrol sa ledja i baci pred shinobije a onda pomisli....nadam se da nisam zakasnio valjda niko nije umro.)

Pozdrav shinobiji razlicitih nacija....Feudalni lord me salje da vas upozorim da prekinete ovo sto radite jer se priprema Turnir moci u znak proslave rodjendana njegove cerke mlade princeze on vas licno moli da prekinete sa ovim jer nece da ostane bez ljudstva sposobnog za borbu.

(Na jednom vetar poce da duva i dosta mladog lisca podize se sa zemlje i otpade sa drveta.)

(a onda malo zastade te pogleda u levu stranu i ugleda chunine i jounine pa cak i kage koji su bili umesani u ovaj konflikt borbe.)

Trabalo bi da vas je sram....

(Tiho promrmlja skoro necujno sebi u brado dok je otvarao skrol a onda ga otvori pred sve shinobije koji su bili i dalje iznenadjeni pojavom shinobia.)

Da naglasim svi su pozvani na ovaj velicanstven dogadjaj zarto putujte u miru ...

(Sklopi ruke i ispusti kolicinu cakre a onda nestade u vidu ogromnog vetra.)

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu