Delite
Ići dole

Selo Nakavari

taj Pon Apr 16, 2018 4:53 pm
Selo Nakavari je dobro poznato selo u svetu ninji.Ovo selo se veoma puno puta pominjalo u istoriji velikih
ratova.Ovo selo je poznato kao selo koje je "prozivelo" veliki broj sposobnih i obucenih shinobija.Nekada
je to takodje bilo i veoma lepo mesto za zivot.Medjutim,kada je celu naciju obuzela vecita zima i sneg
gotovo polovina ljudi je napustila ovo selo i zaputilo se u toplije krajeve.Ostalo je dosta ljudi koji su zeleli
da bez obzira na sve ostanu ovde jer im je ovo selo dalo i dom,toplo utociste...Sve je bilo lepo dok se u
ove krajeve nije pojavio ozloglaseni kriminalac,takozvani Misteriozni Uchiha.Kazu da svako ko vidi njegove oci ne
prezivi vise od 24 sata posle toga.Nakon hladnoce koja je vladala na vladarski tron je dosao on,i nije
postojala osoba na shinobi kugli koja bi bila spremna da mu se suprotstavi...

Re: Selo Nakavari

taj Pon Apr 16, 2018 7:31 pm
Sasuke je idalje zamisljeno hodao iza Suzakua i Shigerua,ili kako vec.Sasuke nije bio tacno siguran koje ime je
bilo u pitanju.Shageru,Shingeru,ali misli da je Shigeru.Razmisljao je o svemu i svacemu.O svom sharinganu.
Bilo mu je cudno sto taj sharingan jos od onog dana kada ga je dobio nije evulurao.Isti crveni pogled,ista brzina,
isto se vid okrece i muti kada ga aktivira.Sasuke je znao da je sharingan jedan od najjaci dojutsu-a na shinobi
zemaljskoj kugli.Koliko je sazno o svom klanu,njegov sharingan bi trebao da evoluira jos jednom i postane jaci,
a sledeca faza treba da bude Mangekyou sharingan.Naravno,zna za jos puno vrsta i oblika sharingana i evoluiranja,
ali trenutno njegova sledeca faza je malo jaca od ove,a zatim Mangekyou Sharingan.Kako zapisi kazu,mangekyou
sharingan se dobija gubljenjem osobe koja vam znaci.Gubljenje nikada nije bio problem.Sasuke je tokom svog
zivota shvatio da je ubistvo u shinobi svetu potpuno normalna stvar i ubio je toliko osoba,da su mu krv i ubistvo
postali nesto potpuno normalno.
Medjutim problem bi bio osoba koja znaci.Sve sto je Sasukeu u zivotu znacilo nestalo je tada.Sa njegove cetiri
godine.

Pogledao je Suzakuova i Shigeruova ledja.Hodali su tako ponosno zbog ove misije i doprinosa selu.Sta im je
donelo selo pa da im se oni oduzuju.I te titule.To je po Sasukeovom misljenju bila obicna glupost.Snaga ninje
se ne odrdjuje tako.Bar on tako misli.

(Sasuke je jos uvek hladan i ne oseca nista prema selu i ljudima u njemu,mozda ce misija i borba koja ce uskoro
uslediti,promeniti njegova osecanja i emocije prema selu i ljudima u njima...)

taj Uto Apr 17, 2018 10:40 pm
Put nas je poveo do jednog sela po imenu Nakavari koje je bilo prekriveno snegom. Sam ovaj put do nacije snega me nije nešto umorio i imao sam i dalje snage da hodam osećajući se odmorno i veoma spremno za misiju. Ali kakvu tačno? To nisam znao. Nisam znao ništa u vezi misije osim toga da su detalji opisani u svitku koji je nosio Suzaku krećući se ispred mene. Iza mene je hodao Sasuke i nisam znao nešto više o njemu ali po njegovim dosadašnjim delima i reakcijama mogao bih reći da je on neka usijana glava i da sve radi brzo i ishitreno ne mareći da li je to uopšte ispravno. Ali za sada mi je delovao u redu i imao sam neki osećaj u vezi njega da ga nešto vuče da bude takav kakav jeste, samo nisam imao predstavu o čemu je reč. Hodao je mirno i dok je bio iza mene nisam do sada čuo ni jednu reč od njega ili bilo šta da započne neki razgovor kako bismo se bolje upoznali. Ali po nekoj mojoj proceni mislio sam da nije za to spreman i da je na neki način uplašen što se tiče toga jer po onome na koji ga ja način vidim, imao sam osećaj kao da ne može verovati ljudima i da ga to vuče nazad sprečavajući ga da bude malo otvoreniji i malo mekši. Ali sam ga i na nekin način i razumeo jer je on sličan meni zato što sam i ja takođe bio takav pre nego što sam se doselio u selo Peska, a i sad sam ostao isti. Nisam imao neko veliko poverenje u ljude jer sam stalno mislio da su neki skriveni neprijatelji i sa takvim mišljenjem i takvim osećajem sam morao da živim i živeću i dalje tako. Mada kada god ga pogledam u njegove oči imale su tu neku hladnoću i želju za krvi i ubistvima, a u tome smo se veoma razlikovali.

Što se tiče Suzakua, nisam imao neko veliko znanje o njemu. Jedino što mi je bilo poznato u vezi njega je to da je on Kazekage i da do sada mi je to bilo sve što sam znao.
Njegovo lice do onog trenutka kada smo se upoznali na kapiji Peska mi nije bilo poznato. Onaj moj svitak nije govorio ništa više od navedenog, tako da je Suzaku na neki način za mene bio pomalo misteriozan. Pratio sam ga dok smo se svakim narednim korakom približavali selu Nakavari a misli su mi stalno bile skoncentrisane na to da li ćemo ovu misiju izvršiti i o kakvoj je misiji reč.

Ja sam delovao pomalo hladno i bio sam veoma skoncentrisan na ovaj put kao i na samu misiju i bio sam stalno u neizvesnosti pitajući se da li će sve dobro proći.
Osećao sam kako mi hladan vetar prolazi kroz kosu pomerajući je i kako prolazi po mojim ušima udarajući ih svojom jačinom. Podigao sam svoju kapuljaču i stavio sam je na glavu, dok me je moj ogrtač okruživao i grejao, izgledajući kao neka misteriozna osoba o kojoj niko nije znao ama baš ništa.
Kazekage
Kazekage
Pogledaj profil korisnika

taj Uto Apr 17, 2018 11:26 pm
Polako sa dva mala shinbija setao sam kroz malo selo koje nije imalo ulogu u nasoj misiju,nisam zeleo da budu u neizvesnosti oko same misije tako da sam istog trenutka krenuo pricati i opisivati radnje o misiji:
-Pa ovako draga deco mi danas idemo na specijalnu misiju koja ce presuditi razvoj nase zemlje.Idemo da se borimo protiv vrlo jakog nindze koji u sustini potice iz Uchiha i ima dobro razvijen sharingan,a i vidim ti mladicu imas svoj sharingan.Znam da ga nisi jos pokazao i sada ces se cuditi kako ja to znam,ali ipak kroz svoj zivot sam se borio protiv svakakvih ljudii tako da sam pokupio neke osnove.No malo sam skrenuo sa teme,posto je ova misije trebala prvobitno da bude kage-ova misija ali naravno morao sam nekog da povedem,smorio bih se od dosade uprotivnim.Tako da cete od sada vi biti moja desna ruka,dacu vam neke nagrade posle misije mislim da ce vam se svideti.Ali za sada cete biti prvi koji ce uci u Yamanaka konverzaciju samnom.
Stavio sam ruke na obojcu te uradio svoje Yamanaka stvari.

Posto sam to uradio cekao sam odgovore od svojih saputnika.

taj Sre Apr 18, 2018 12:15 am
Sasuke nije slusao ono sto je Suzaku pricao.Poceo je kao da se radilo o petogodisnjacima...Sasuke se odmah iskljucio
iz price.Sasuke se ledjima naslonio na jedno drvo koje je bilo kraj mesta na kom su oni stajali.Nije gledao ni u Suzakua,
a ni u Shigerua.Trenutno su bili na nekoliko metara pre ulaza u selo.Izgledalo je tako pusto.Jak vetar.Hladnoca.Ogromna
kolicina chakre se osecala u vazduhu.Sasuke je gledao unistene kuce koje su bile svuda unaokolo.Osetio je bol u glavi,
Zatvorio je oci nakratko.Trpeo je bol.Nije hteo ni po koju cenu da ga pokaze.Kada je otvorio oci,hladnoce i nije bilo.Bilo
je toplo.Sunce je grejalo,a selo potpuno drugacije.Kuce su bile na sve strane.Vesele i razdragane porodice su sedele
u prelepim dvoristima sa komsijama i prijateljima.Mirisi hrane i graja dece koja su se igrala ninji su parali Sasukeova cula.
U jednom trenutku se jedno dete pojavilo tik ispred njega.Veoma je licio na Sasukea i podsecao ga na sebe kada je bio
mali.Sasuke je tada ispruzio svoju ruku kako bi pomilovao decaka po glavi,a potom je osetio kako se pahuljica snega
topi na njegovoj ruci.Podigao je glavu i pogled prema nebu.Sunce je nestalo.Hladan vazduh je jezio njegovo telo.
Kada je ponovo spustio pogled ljudi su uzurbano bezali iz sela.Vrska je bila na sve strane.Zamenila je deciju graju dok
je mirisom sada preovladavao gusti dim,koji se sirio iza Sasukea.Pogledao je unazd i video razne vatrene tehnike
kako pale kuce.Iz gustog dima se polako pojavljivala silueta.Silueta mladom muskarca.S'obzirom na visinu veoma
mladog i s'obzirom na snagu tehnika koje je izveo,veoma jakog muskarca.Kako se priblizavao,njegove oci su svetlele.
Svetlele su u crvenoj boji,a kada je potpuno izasao iz dima,Sasuke je zapanjeno gledao mangekyou sharingan.

U tom trenutku ga je probudio iz svog sanjarenja Suzaku koji se spustio ruku na Sasukeovu glavu.Sasuke je krenuo da
je skine,ali je video kako Shigeru zmuri,potpuno verujuci Suzakuu.Mozda je trebalo da mu i Sasuke veruje,pa je i on
zatvorio oci i u tom trenutku biva povezan sa Suzakuom,kao i sa Shigeruom.Kada je otvorio oci pogledao je Suzakua i
Shigeruau.Njihhova usta se nisu pomerala,ali cuo je njihove glasove.Shvatio je da je povezan mislima i da tako moze da
komunicira sa njima.Pogledao je Suzakua u oci i iznervirano rekao:

Jesam li ti ijednog trenutku dozvolio da me povezes sa tobom i njim?Siguran sam da to nisam trazio.

Rekao je to Sasuke veoma samouvereno i iznervirano,ali ipak mu je bilo drago sto je sada povezan sa njima i sto mogu
dosta lakse da komuniciraju....

taj Sre Apr 18, 2018 3:01 am
Slušao sam detalje misije koje nam je Suzaku govorio i trudio sam se da upijem svaku reč koju nam je saopštavao. Bio sam miran i pokušavao sam da ostanem pribraniji i spremniji da izvršimo misiju zajedno. Dok smo se kretali naišli smo do sela kom smo se približili pa je u tom trenutku Suzaku zastao kao i nas dvoje da nam kaže ostalo šta treba.
Prema Suzakuovim rečima mi moramo da se borimo protiv nekog jakog šinobija koji potiče iz Učiha klana.
 Znači da on Sasukeu dođe nešto, nije mi bilo svejedno a najverovatnije nije ni njemu kada se mora boriti protiv vlastite krvi. Pitao sam se kako je podneo ove informacije, i stalno sam razmišljao o tome da li će sve proći kako treba i da li će Sasuke imati snage i odlučnost da se bori protiv nekoga koji mu je porodica. To me je malo zabrinulo jer sam borbu među braćom i bližnjima veoma mrzeo i nisam je nikad razumeo a nadam se da neću nikada. Mnogo me je zanimalo šta li se mota po Sasukeovoj glavi i o čemu je razmišljao, ali po njegovom pogledu sam mogao pretpostaviti i zaključiti da ga uopšte ne zanima protiv koga se moramo boriti što me je dovelo do neke male zbunjenosti očekivajući da će bar malo reagovati zbog ovakvih informacija koje nam je Suzaku saopštavao.

Yamanaka konverzacija? Da li je to ono o čemu sam mislio? Znao sam za taj klan i za njihove neverovatne umne sposobnosti i sposobosti da prenose svoj um u druge osobe kao i da uništavaju nečiji um. Moj klan je bio veoma upoznat sa veštinama koje je Yamanaka klan posedovao, ali ja nisam nikad prisustvovao da vidim kako to oni rade, a sada imam čak i privilegiju da neko sa mnom spoji svoj um i da možemo komunicirati zajedno, ali to nije bilo ko, to je Suzaku Yamanaka, Kazekage. Bio sam uzbuđen zbog ovoga ali nisam hteo ispustiti to osećanje napolje da se ne bih previše opustio, ipak smo na misiji i moram držati svoj gard kako ne bi bili neprijatno iznenađeni od strane neprijatelja.

Skinuo sam svoju kapuljaču i okrenuo sam se u pravcu Sasukea, ali nas je on ignorisao, naslonio se na neko drvo i nije nas pogledao, odlutavši negde u svom svetu koji je ko zna kakav. Ali sada nije vreme za to, morali smo biti spremni za sve, a Sasuke nije ništa radio, jednostavno nije mario i polako je nestajao u nekim njegovim mislima, barem je po meni tako izgledao.

Suzaku mi je prišao, podignuo je svoju ruku i stavio je na moje hladno čelo zahvatajući mi jedan deo moje kose na kojoj su se nalazile nekoliko malih pahuljica koje su njegovim dodirom padale, pridružujući se svojoj beloj braći na zemlju prekrivenu snegom. Zatvorio sam oči i usledila je tama, crnilo i velika praznina. Odjednom kao u nekoj mračnoj sobi kada se otvaraju vrata i ulazi svetlost tako je došla neka svetla silueta koju tama nije obuzela u obliku čoveka. To je bila Suzakuova umna projekcija koja mi je prišla gubeći svoju svetlost  i otkrivajući svoj izgled. Ispružio je svoju ruku kao i ja moju i dohvatili smo se, spajajući naše umove, a njegova projekcija je polako bledela i nestajala je u tami.

Sve je ovo brzo prošlo kao munja i na kraju otvorio sam oči i mogao sam čuti njegove misli veoma jasno kao da govori sa mnom, a usta mu se nisu uopšte pomerala. Bilo sam veoma počastvovan što je Kazekage imao toliko poverenja u mene da je svoj um spojio sa mojim i da smo umno vodili razgovor.

(Znači ovo je ta čuvena Yamanaka tehnika? Impresivno, nisam nikad pomislio da ću je iskusiti na ovakav način.)
Govorio sam svojim mislima jer ustima nije bilo potrebno, a ovako je i sigurnije jer se nije znalo da li ćemo se boriti sa više neprijatalja i da li nas možda prisluškuju.
A onda se Suzaku skoncentrisao na Sasukea da i sa njim učini kao što je uradio sa mnom. Ali je Sasuke još uvek negde lutao mislima i nije bio prisutan sa nama, osim fizički naravno. Ko zna gde je mislima odlutao? A onda mu je Suzaku spustio svoju ruku na njegovo čelo što je Sasukea trgnulo i nateralo da se vrati u stvarnost što je omogućilo
da svo troje možemo mislima razgovarati nadajući se da će sada Sasuke malo smekšati kada mu je bila ukazana ova privilegija.
Ali ne lezi vraže, ostao je isti. On je onako drsko i iznervirano pokušao otkloniti Suzakuovu ruku sa njegovog čela ali je ipak promislio i ostavio da stupi u umni kontakt sa nama dvojicom.
Njegov drzak i pomalo bezobrazan odgovor me je naterao da povisim svoj ton i rekao sam mu svojim mislima.
(Ćuti! Barem možeš biti zahvalan na ovome što je uradio i stišaj ton, ko zna da li nas prate ili možda prisluškuju. Znam da nam ne veruješ i da si veoma hladan, ali makar pokušaj da budeš malo prijatniji i prijateljski nastrojen. Mi smo ti prijatelji a taj bes i nervozu sačuvaj za neprijatelja.)
Iako su moje reči bile pomalo grube uradio sam to iz dobre namere nadajući se da će me poslušati i da će smekšati.
Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Apr 18, 2018 8:46 pm
Muro setajuci i osmatrajuci sa sharinganom vidi 3 lika. Izgledali su kao prijetnja. Lagano prilazi prema njima i izgovara, naizgled cudne rijeci.

-Hej, hajde da se igramo.

Muro se nasmija glasno, nastavi ka njima straseci ih saringanom.

-Ja bas volim da se igram, budem citav crven hhhh.

Murov priguseni smijeh se savrseno uklapao uz njegov napad. Isao je brzo i divljacki, tesko se mogao zaustaviti jer je isao prema krvi. Posto je bio psihopata, to je bilo, na neki nacin, normalno.

-U redu igracke krecem lagano.

CH- 770
EH- 1000
HP- 1000
Kazekage
Kazekage

taj Sre Apr 18, 2018 9:01 pm
Sa sve papirom za misije setao sam sa svoja dva saputnika i istog trenutka je jedan mladic sa upaljenim sharinganom izasao,pogledao sam u sliku sa natpisnice ali da to je bio on.Istog trenutka pravim ceo plan sa genjutsu-om i bacam na protivnika.

Sredio sam svoje napade te sam rekao svojim saputnicima:
-Dovoljno ste jaki da zaustavite vatru ja sam napao protivnika genjutsu-om,imate jacu snagu od kada sam vas povezao samnom.Mozete vi to.
Hp-800
En-400
Ch-770

taj Sre Apr 18, 2018 10:43 pm
Sasuke je cuo kako je Shigeru poceo da prica i da mu drzi pridike.Nije ga slusao.Sasuke je znao da niko ne
moze da mu drzi pridike i da mu naredjuje sta ce da radi.Shigeru je pricao neko vreme,a nakon sto je zavrsio,
Sasuke je shvatio da je tisina i da sada moze mirno da kaze.Opet nije pomerao usne,a mogao je da govori.
Ova sposobnost je zaista jaka,morao je da oda priznanje Suzakuu.Oci koju su mu bile zatvorene dok je Shigeru
pricao,otvorio ih je i pokazao ih Shigeruu.

Nakon sto ih je otvorio i pogledao Shigerua direktno u oci njegovim krvozednim,ubistvenim pogledom,krenuo je
da prica mislima...

Slusaj.Ti svakako nisi osoba koja moze da mi izdaje naredjenja i pridike,tako da je bolje da mi se ne obracas.
Ove oci su stvorene da ubiju.Pogledaj ih.Zagledaj se u njih.Krv.Ubistvo.Osveta.Kao sto mogu da ubije druge
ljude mogu i tebe...

U pola price ga je zaustavilo prisustvo chakre.Osoba bele koze,sa potpuno belom odecom i sharinganom.
Dakle sharingan protiv sharingana.Sasuke je bio srecan sto ce opet moci da ubije nekog.Da ponovo oseti ukus
krvi...
Protivnik je medjutim bio na dosta jacem i visem nivou.Suzaku je spremao svoj genjutsu,dok je Shigeru stajao
nepomicno.Napad je bio poprilicno jak i Sasuke je ulozio dosta napora kako bi ga ublazio,ostalo ce ostaviti
Shigeruu kako bi video njegovu snagu...

Napad:

/Zbog levela tehnike koja je 220,ova tehnika je razorna i ona automatsk pali ceo teren,ja upijam tu vatru i dodajem
je u napad Fire Breath ciji je dmg 200 zbog Katona i sharingana
Zbog aktiviranog sharingana katon dodaje dodatnih 100 dmg,a kada se na to doda
dodatnih 80 dmg zbog preciznosti koju nam je dodao Suzaku racunica mog napada je:
220+200+100+80=600 dmg
Vrednosti:

H-300
E-300
C-700-30-30-30=610
Kontrola chakre iznosi 175
/

Poslednji put izmenio Uchiha Sasuke dana Čet Apr 19, 2018 4:30 pm, izmenio ukupno 2 puta

taj Čet Apr 19, 2018 3:43 am
Nakon što sam se obratio Sasukeu i držao mu pridiku mogao sam pretpostaviti kako će reagovati. A ova njegova reakcija mi je sve rekla, mogao sam je na neki način i predvideti, ali iako sam ga mojim govorom naterao da razmisli i da se ohladi ja sam ga i na neki način mojim rečima testirao da vidim njegovu reakciju koja je bila ispunjena nekontrolisanom mržnjom, besom i ljutnjom kojom je on sada odisao. Zbog moje pretpostavke mogao sam i predvideti da će upaliti svoj šaringan što me nije nimalo uznemirilo videći u njegovim očima krvožednog ubicu koji nije znao ni za šta drugo osim za ubistvo, krv i osvetu. Tada mi je bilo sve jasno, slušao sam njegov govor ali ga nisam registrovao i po tom samom govoru mi je bilo jasnije da je on isuviše slab da upravlja svojim emocijama a kamoli da ih kontroliše kada ih već kanališe na ovakav način. U toku njegovog govora zastao je i mogao sam kao i oni osetiti neku snažnu čakru koja nam se sve više približavala. Međutim, ostala je još jedna stvar da uradim, pa sam svojim mislima rekao više sebi nego Sasukeu sa sitnim osmehom koji se iznenada pojavio na mome licu.
(Ha, slabić. Tako sam i mislio. Bolje iskoristi taj šaringan na nadolazećeg neprijatelja)
 Pokazujući u jednom pravcu gde se na snegu izražavala jedna senka koja nam je bila sve bliža i bliža.

Sada sa prisustvom veoma snažne čakre ispred nas se stvorio neki šinobi nepoznatog imena koji je vukao korene iz Učiha klana sa potpuno belim tenom kože, kao i sa belom kosom i odećom. Ali jedna i jedina stvar koja je bila drugačija od njegove da kažem prirodne boje je bila crvena i to ni manje ni više nego sam šaringan. Ja sam kod sebe imao pripremljeno oružje a u glavi sam odavno imao smišljen napad u slučaju da se pojavi neprijatelj i u slučaju da dođe do situacije kakva je ova trenutno. Video sam da je Suzaku prvi krenuo sa svojim genjutsu napadima, a potom je Sasuke sa već aktiviranim šaringanom napao neprijatelja sa svojim Katon tehnikama.

Ja sam stajao nepomičan posmatrajući i proučavajući njihove napade kao i napade ovog nepoznatog ninje koji su bili slični Sasukeovom stilu borbe, što je bilo uobičajeno među Učihama. Što se tiče Sasukea on je jak, to mu priznajem i bio sam impresioniran njegovim snažnim napadom. A onda da se ne bih izdvajao konačno sam se spremio i čekao svoju priliku da i ja napadnem vadeći svoje skriveno i pripremljeno oružje i moj već smišljen plan je bio pretočen u delo.
Plan i izvršenje mog napada:

Vrednosti i računanje:

Kontrola chakre - 190            Preciznost - 80 (preneo Suzaku)
Dakle moj vetroviti napad iznosi 300 i zbog sečiva dobijam dodatno 100 štete na sve vetrovite napade i na napad se povećava i za 80 zbog preciznosti.
300+100+80=480
HP-400
EN-400-50=350
CH-800-110=690
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Apr 19, 2018 9:17 pm

Blokiran napad vatrene kugle.

-Hahahahaha, bolje se igras od mene.

Govori Muro ninji koji je koristio genjutsue.

-Sad cu da izgubim u igri, uhvatio si me, sad sam ja suga ahahahahaha.

Admin
Admin

taj Pet Apr 20, 2018 11:59 pm
Zbog samog ne znanja admina o osnovnim pravilima genjutsu-a i losem racunjanju u matematici,ne znam kako mogu da nastavim dalje.Suzaku i njegov tim su napali protivnika koji se nije odbranio(jer admin je sam na discordu u privatnom odbio da edituje post i napise vrednosti)mislim da je ovo dovoljno od borbe,sam rp ce se nastaviti tako sto je tim pobedio uchihu koji je sa malo snage ostao na podu.
Kazekage
Kazekage

taj Sub Apr 21, 2018 3:01 pm
(Zbog napisanog posta preko 1000 reci i slucajnog brisanja istog izgubio sam zelju za pisanjem istog,napisacu ukratko sta treba i tjt)
Video sam kako je uchiha padao polu mrtav,istog trenutka sam doskocio do njega te uhvatio i izvadio njegov sharingan,potom ga stavio u teglu. Te sam rekao svojim saputnicima:
-Ljudi znam da ovo ne dolikuje kage-u ali sta ces treba mi moccccc,idemo sada.
Otisao sam ka selu.

taj Ned Apr 22, 2018 9:54 am
Sasuke je gledao kako misteriozni,ali slab i jadni Uchiha,koji uopste ne zasluzuje da nosi ime Uchihe,pada na zemlju
gotovo mrtav.Dok se grcio u bolovima,vikajuci i stenjuci,njegova bela koza se potpuno promenila.Sva je bila u
opekotinama.Sasuke se spremao da zavrsi ovo i ubije ga,ali u tom trenutku,Suzaku iskoci ispred njega i izvadi mu
sharingan,na sta je njihov protivnikh glasno zavristao.Nakon sto je uzeo njegove oci,Suzaku ih stavi u teglu,a onda
poce nesto da prica,sto Sasuke naravno nije slusao.Izvadio je kunai i krenuo ka prtoivniku koji se drzao za svoje oci,
i vidno povredjen jedva pomerao.Kako mu je prilazio,sve je vise stezao kunai,a kada je stao iznad njega,rekao je
hladnokrvnim,ubilackim glasom:

Ne zasluzujes da nosis ime Uchihe.Ti si beda i jad za nas klan.Budi srecan sto si danas umro ovde.

Nakon toga mu snazno zaode kunai u vrat i krv poce da prsti.Sasuke nakon toga izvadi skorz krvavi kunai i isece
jedan deo svoje odece.Nakon toga on baci kunai snazno u drvo,a komad odece zguzva u baci ga na lice,sada vec
mrtvog Uchihe.Pogleda ga jos jednom i nasmeja se,a zatim rece:

Nemam salvetu kojom bi mogao da se obrises,ali mislim da je ovo dovoljno.

Nakon ovoga prodje pored vidno uplasengo Shigerua,i krenu za Suzakuom nazad u selo...

taj Ned Apr 22, 2018 3:01 pm
Zahvaljujući udruženim snagama našeg čudnog tročlanog tima uspeli smo da izvršimo ovu misiju koja mi je svakim narednim trenutkom bila sve više čudnija i vrlo mračna. Nas trojica smo posmatrali palog Učihu koji je pao na zemlju od povreda što smo mu ih mi zadali. Veoma brzo njegovo belo telo je počelo da gubi svoju belu boju koju je zamenila snažna crvena što je predstavljala razne opekotine prouzrokovane od strane Sasukeovog vatrenog stila. Dim se uzdizao iz crvenih rana protivničkog palog ninje koji je polako i sve više umirao u jakim bolovima ležeći na zemlji dok je sneg poprimao crvenu boju od njegove krvi koja se slivala sa njegovog tela. Ja sam ga posmatrao svojim sažaljivim očima tog palog Učihu kratko uzdisajući i veoma hladnog lica znajući da je ovo surova realnost kojoj se neki slepo i bez ikakvog pogovora pokoravaju kao neke sluge koje nemaju hrabrosti da je menjaju na bolje kao što je to Sasuke koji je veoma nemilosrdno i krvnički gledao ovog sada skoro mrtvog protivnika i približavao mu se da ga ubije bez ikakve savesti.

Odjednom, primetio sam kako je Suzaku stao na Sasukeovom putu sprečavajući ga da izvrši ono što je naumio i sprečavao ga je da mu se približi jer sam imao neki osećaj da će Suzaku nešto učiniti sa skoro mrtvim protivnikom. Tada je svojim rukama skinuo svoj ranac koji se nalazio na njegovim leđima i izvadio je jednu praznu teglu koja je u meni probudila neku sumnju pretpostavljajući šta će se sada desiti. A onda kada je izvadio teglu, prišao je protivniku i sa svojim rukama je krenuo ka njegovom licu da uradi ono što sam predvideo. Pali Učiha je vrištao iz sve snage i jako se drao dok mu je Suzaku sa sada svojim krvavim rukama vadio njegove oči. Iz ove scene mi je bilo kristalno jasno koja je bila njegova namera i zašto ju je upravo izvršio. Trebao mu je šaringan iz meni još uvek nepoznatog razloga pretpostavljajući da želi moć i ništa drugo.
Njegove reči su mi to potvrdile i polako ih je stavljao u oni teglu koju je ranije izvadio a potom ju je zatvorio i vratio nazad u svoj ranac izvršujući njegov konačan cilj.

Sasuke je na sve ovo gledao veoma hladno ne mareći šta se dešava pred njegovim očima, on je samo želeo da dokrajči ovog šinobia bez imalo samilosti. Međutim, kada je Suzaku završio svoje, Sasuke je nastavio sa onim šta je naumio. Video sam ga kako vadi jedan kunai i približavao se palom protivniku koji je svojim rukama prekrio svoje prazne očne duplje iz kojih je tekla krv koja je padala sa njegovih duplji i prekrivala mu jedan deo lica, vrišteći od nanetih bolova. A onda kada mu se konačno Sasuke približio rekao mu je nešto što sam sasvim dobro čuo i zario mu je kunai u vrat, ubijajući ga. Krv je jako potekla i prsnula na sve strane oko njegovog vrata padajući na sneg koji je polako postajao sve više crven od krvi. A zatim je izvadio zaboden kunai koji je umesto svoje crne boje bio prekriven krvlju kod dela bodeža. Onda je Sasuke iscepao jedan deo svoje odeće a kunai je bacio sa strane zabijajući se u jedno drvo dok je komad svoje odeće zgužvao i bacio na lice mrtvog Učihe koga je duh napuštao.

Ja sam sve ovo posmatrao iz daljine i nije mi uopšte bilo svejedno kada sam prisustvovao ovom delu. Moglo bi se reći da me je i neka zabrinutost preplavila i izražavala se na površini na kojoj bi se mnogi prevarili tvrdeći da sam bio uplašen. Ali to nije bilo tako, u meni su bila prisutna mnoga osećanja ali strahu nije bilo mesta, taj sam osećaj ignorisao i otklonio. Strah je bio samo za one koji su se plašili i koji ne bi želeli da prisustvuju ovim scenama, ali ja sam i dalje bio tu pokušavajući i uspevajući da ostanem pribran, ravnodušan i nervozan od svega ovoga. U tom mi se trenutku približavao Sasuke i na njegovom licu sam mogao zaključiti da je on svoja osećanja u ovim trenutnim scenama izgubio, ne raspoznajući i razlikovajući moja osećanja koja je najverovatnije pogrešno protumačio gledajući me direktno u oči, kao i ja njega što sam gledao.

Kada me je prešao Suzaku nam je naredio da krenemo dalje a ja sam sada sa jednom manjom dozom nervoze koja je i dalje bila prisutna krenuo ubrzanim korakom prestižući Sasukea i dok sam hodao našao sam se na istom mestu kao kada smo dolazili, između njih dvojice. Ne progovarajući ni reč stavio sam kapuljaču na glavu prekrivajući mi lice i sa otiscima stopala u snegu koja smo ostavljali za sobom smo se vraćali nazad u selo Peska.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu