Delite
Ići dole
Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

Ulaz u Pecinu

taj Pon Apr 30, 2018 8:02 pm
Ulaz u pecinu koji je bio veoma velik te ne izgleda kao da se nesto krije unutra. Pecina ko pecina ne ide u dubinu vec u duzinu i od ulaza do kraja pecine ima 200 metara. Dimenzije ulaza su 5 m u visinu i 6 u sirinu.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

Re: Ulaz u Pecinu

taj Sre Maj 02, 2018 9:49 pm
Naruto se teleportovao sa Pelleom na ledjima.Video je veliki ulaz u pecinu.

Njegov dojutsu bese aktivan  mogao je sve da vidi.Uleteo je u pecinu brzo i sto manje dodirivajuci pod sa sirom otvorenim ocima.Usao je unutra.Izgledalo je cudno,mali sobicak za odmor.Druga prostorija bese kao laboratorija.Naruto je brzo uradio znak.
Te stvorio klona.

( Zbog kontrole ch 600,jutsu mi skida 400 ch ).

Klon je bio asistent.Naruto je zeleo da Pelletu pomogne.Video je seal na ruci,odmah je znao o cemu je rec.
Stavio ga je za stol u operacionu salu ili ti cudnu laboratoriju.Vezao mu je ruke i noge.Uzeo je drvo i stavio mu ga usta.

Pelle,necu da lazem ovo ce da boli.

Rece Naruto te mu polako odsece ruku.

//Ruku na kojoj je SEAL//

Cela ruka je bila tu.Onda je odsekao teo ramena na kom se nalazio seal.Naruto zatim pruzi ruku i klon mu odsece ruku.Tada je Pelleovu senju ruku ugradio sebi.Klon ga je odneo u jedan deo prostorije kojem su bili kameni kreveti i spustio ga.Tu je doneo i Pelleta.

//MIRUJEMO PAR DANA,KLON RADI RP//

VREDNOSTI :
HP : 400
EP : 400
CP : 1140

//Klon stiti i lagano zatvara pecinu kamenjem itd.//
Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 02, 2018 11:07 pm
Spontani vetar lagano je prenosio lisce na sve strane koje je udaralo u Ranekievu crvrstu masku. Ugledao je u daljini tajnovitu pecinu i nije mu bilo sve jedno. Ipak se nalazi na nepoznatoj lokaciji i nije znao da li su nindze ovde zeljne novih nindzi ili zeljne da ubiju nove nindze, ali se nije plasio. Sta vise, bio je speman da se suoci sa gomilu neprijatelja, ionak je to radio celo svoje putovanje od kako je otisao iz svog sela. Odlucio je malo da ispita situaciju pre nego sto kroci. Trebala mu je vidljivost na trenutnu situaciju, ali kada je pomsilio VIDLJIVOST mislio je bukvalno na tu rec. Ranekieve oci su dobile crvenu boju i kroz male rupice koje su bile nevidljive na njegovoj masci je gledao u kamenje pecine. Tu je mogao da primeti dvoje nindzi, po njegovoj proceni. Sharingan je nestao i Raneki je opet imao normane oci. Zakoracio je ka ulazu u pecinu i trazio je ulaz u nju.

970 ch
Pelle Senju
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 02, 2018 11:08 pm
Video sam sta Harukami radi te mi je laknulo jer vise nemam seal te sam znao da nece moci da radi ni jednu tehniku iz Wiod Sage i Yang Relase jer su obe tehnike za sad nepotpune i nisam ih razvio dovoljno.

Zamolio sam Harukamijevog klona da me zaveze tako da ne mogu da se pomeram. Rekao sam mu da me ne pusta dok mi se ne pojavi nova ruka na mestu odsecene ruke, ma sta god se desilo. Nakon toga sam zaspao... 5 dana spavam i tacno u 5. dan ce moja nova ruka postati operativna.

Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 02, 2018 11:15 pm
Naruto i Pelle su mirovali.Klon se kretao i motrio na njih.Onda je osetio poznatu chakru.

//Dojutsu mu je upaljen//

Prisao je i cekao da udje u pecinu.U ruci je imao macolu da onesvesti protivnika

//Ako ovaj udje kao budala,a ne kao Shinobi igra se uspeh/neuspeh

USPEH - KLON GA LUPA PALICOM PO GLAVI I PADA U NESVEST
NEUSPEH - KLON GA FULAVA I ON SE IZMAKAO.//

Narutov klon je gledao kakp se Chakra priblizava.Spremao se da nekoga zvizne po glavi.
Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 02, 2018 11:39 pm
Raneki je vec poceo da se nervira. Nije on imao vremena za ovo cekanje i pogledao je ispred sebe veliku kamenu stenu koja se cinila kao neka vrsta ulaza. Samo sto je bila previse teska i masivna kako bi se pomerila, pa je Raneki morao da napravi alternativni ulaz. Uradio je brze pokrete rukama i stvorio je dzinovsku vatrenu loptu koja je krenula ka masivnoj steni. Vatra je bila toliko mocna da je lako razorila ceo ulaz ciji su sitni delovi padali na sve strane. Misterioznog nindzu koji je bio iza kamena je jedan deo udario i ovaj se stumbao unazad. Raneki se samo nasmesio ispod maske zato sto je tacno znao da je iza njega neki nepoznati nindza i namerno je srusio ulaz ocekuvajuci da ovaj nece da ocekuje to. Sharingan mu je svetlucao u ocima idalje i to je njegov razlog zasto je znao ko je iza vrata. Raneki je prosao pored komadica kamena i pogledao u nindzu preko koga je bio kamen. Naslonio se na obliznji zid i gledao prazno ispred sebe. 

Sta bi ti trebao da budes, clan neke sekte mozda ?

Upitao je Raneki glasom koji nije pokazivao nikakve emocije idalje gledajuci prazno ispred sebe, kao da ne mari za svog sagovornika.

910 ch
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 02, 2018 11:48 pm

Narutov klon je gledao u coveka sa maskom.Bio je nadaren a ispod maske je sijao sharingan dojutsu poznat kao trofej Uchiha.
Upitao ga je tako glupo pitanje.Da se Narutovom klonu kosa najezila.

Pu..Pu kakva sekta.Ja sam samo jadni genin koji se slriva u pecini.

Rece Narutov klon u nadi da ce zavarati shinobija.Nadao se da nece otici u prostoriju pored gde Pelle i Naruto miruju.
Taj shinobi je imao poznat glas.Samo nekako nije mogao da se seti ko je ispred njega.

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 12:16 am
Raneki je primetio svojim sharinganom nivo snage ovog nindze koje je bilo na nivou vecem nego sto bi jedan genin posedovao. Sada je vec okrenuo pogled ka njemu. 

Genin ? Pa vidis postoje dve mogucnosti ovde. Ili ti ne ide bas toliko teorije ili je rangiranje kod vas veoma strogo i napredno. Ali postoji i treca mogucnost da me lazes. A lagati mene nije pametno. 

Rekao je Raneki otisao je napred malo gledajuci pecinu ok osebe. Zatim je stao i pogledao u njega. 

Gde ste vas dvojica ? 

Rekao je Raneki znajuci da je to klon jer je to uocio sa svojim sharingaon jos odavno.

Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 12:26 am
Narutov klon je gledao u Shinobija koji je kao komandir hodao pecinom.Njegovo oko vidi dublje od obicnog.Prozreo je sve moguce u toj pecini.
Onda se setio tog glasa.Da li je moguce?Upitao je sam sebe.

Raneki,jesi li to ti?

Rece Naruto drhtajucim glasom.Jer je znao ako to nije ona osoba na koju cilja.Ovdje bi mogao biti kraj i za njega i za Pellea.

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 12:54 am
Raneki je ostrim pogledom centrirao nepoznatog nindzu. Kada je zacuo njegov glas da izgovara njegovo ime odmah je premotavao film u glavi i pokusavao da se doseti ko je to. Tada se konacno setio. 

Naruto ?

Rekao je Raneki nadajuci se da nije izmasio ime, ali idalje je morao da bude oprezan i da ne pusta gard. 

Nisi mi idalje odgovorio na pitanje, Naruto. Gde ste vas dvojica ?

Rekao je Raneki malo ostrijim glasom ovoga puta.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 12:58 am

Videvsi da je to Raneko.Laknulo mu je
Nije spustao kard ali se pridigao i rekao

Oh to si ti,umalo da me pukne srcani.Ja i moj drugar smo u prostorij do.Trenutno je strogo mirovanje tu.Nego sta te dovodi ovdje.Kako si,sta se desilo zadnji godina.

Ispricao je sve Naruto u jednom dahu.Prosetao se i seo na kamaen.Cekajuci da Raneki odgovori.Pucketao je svoje prste.

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 1:46 am
Raneki je idalje fokusirano gledao oko sebe i pecina mu je bila jako cudna. Kada je cuo gomilu pitanja od Naruta odmah se smorio od silnih pitanja i samo ga je pogledao. 

Sigurno te interesuje mnogo, da pocnemo prvo od moje maske, ona ti je sigurno najzanimljivija. Ali ovo cu ti sve ispricati kasnije, kada bude mirnija situacija. Jedino sto cu ti sada reci je da sam shvatio koliko je zivot zapravo lose mesto. Dakle da li ste ovamo ? 

Pokazao je Raneki ka jednom smeru pecine.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 1:52 am
Narutov klon je gledao u Ranekia.Odlucio je pokazati mu gde se nalaze tacno tela.Pokazao je psrtom te usao u prostoriju.

Ovdje su,moraju mirovati dugo vremena.Noc je mlada.Ako mozes zapali Katonom vatru i da se ispricamo kao ljudi.A ta maska me je zavarala prvi minut od kad si usap ovdje.

Rece Naruto te sede pored jednog mesta gde je bilo drveca i kamenja.Napravi krug oko drveca i cekao je da Raneki zapali vatru.
I napokon da pocne pricati.
Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 2:01 am
Raneki ga je pogledao i odradio brze poteze rukama i ispalio plamen ka jednom delu zemlje. Tu je ostala da gori vatra, ali Raneki se nakon toga nije pomerao idalje. 

Kako znas da je noc mlada ? Ovde si poprilicno dugo vidim. 

Rekao mu je Raneki ciljajuci ga pogledom maske.

Ch 910

Poslednji izmenio Raneki Uchiha dana Čet Maj 03, 2018 4:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 2:11 am

Naruto je osetio toplotu.Nasmesio se na Ranekija.Stari drugar se vratio u zeznuto doba.Pogledao ga je,i cuo reci.

Ma tebe prijatelju mogu slusati i dan i noc
Stigao sam skoro ovdje.

Rece Narutov klon te zanemi,pucketajuci prste idalje.Malo je razgledao pecinu.Secao se stari dana.Secao se svega.Iako je bio onaj klinac.Mali klinac kog cuva Raneki.
Sad je veliki klinac pa je Ranekiju veliki problem.Pomisli on.
Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 2:18 am
Ranekia je smorilo sa stoji vise i samo je seo pored vatre gledajuci u nju kako gori, kako zivi. Zatim je pogledao malo i u Naruta. Stari dani nisu bili toliko losi ali ni toliko dobri, pa nije bas zeleo da ih se priseca. 

Blago tebi sto imas tu mogucnost. 

Rekao je Raneki gledajuci kako plamen lagano pucketa.

Kada bih samo bio poput ovog plamena. Kada bi samo moja volja gorela ovako.

Rekao je Raneki Narutu gledajuci u plamen idalje.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 2:30 am

Mi nismo macke,da nas zivot mazi.Pomisli Naruto.Gledao je u Ranekija.Njemu se izgleda zivot ogadio,desilo mu se svasta.Nekako ga je Naruto razumeo.Odrastao je bez oba roditelja.To bi slomilo i najjaceg.

Ajde pocni da pricas.
Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 11:23 am
Raneki je posmatrao plamen kako je buktao na sve strane i uzdigao je pogled ka Narutu

Shvatio sam tokom svog zivotnog putovanja koliko je ljubav zapravo lazna i koliko te moze unistiti i uprljati ti pogled na svet.

Rekao je Raneki smoreno.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 1:54 pm
Naruto je slusao pricu Raneki-a.To je bilo poucno,a sto je najgore istinito.Pogledao je u plam.Bugti i unistava devece.Tako i zivot slomi coveka.Tuzne sudbine su mnogih koji zele ljubav.A nikada je ne ostvare.

U istom smo sosu druze moj.I ja sam video svega i svacega.To ti je zivot,baca nas k'o ruka kamen.

Rece Naruto i seti se onih lepi dana.Mada koliko je imao lepi,troduplo je imao losi i tamni dana.Zasto je to tako.Zasto ga zivot pati?Zasto je povredjen i zasto zivot nije bajka? Pitao se Naruto.Uvek se pitao,i uvel ce da se pita.

//Svo vreme Narutov Klon prica sa Raneki-em dok Pelle miruje sa pravim Narutom.//

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 4:59 pm
Raneki je ovoga puta pomerio pogled sa plamena u gledao je u prvacu stene koju je izlomio. Mesec je vec bio visoko na nebu i Raneki je zeleo da sutra ujutru nastavi svoje putovanje. Nekoliko momenta je gledao prazno u mesec i onda opet ka Narutu. 

Ma kao da je i bitno, nase postojanje je ionako nevazno trenutno. Sutra ujutru cu najverovatnije krenuti na put kako bi pronasao svoju sudbinu. 

Rekao je Raneki mirno.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 5:08 pm

Naruto ga je slusao,slusao je te reci coveka koji prakticno vise ne zeli da zivi.Zivi sto mora i to je to.Cudno,zasto neko to zeli.Da nije ona osoba koja je bila zaduzen za moju sogurnost pustio bih ga.Ali kada sam bio dete i imao deset godina on je bio tu,malo starij ali iskusnij.Cuvar i prijatelj.

Pa zasto si pobegao iz naseg starog malog sela?I ne ides nikud sutra odmah da znas.Tek smo se nasli,za par meseci idi,a sad sedi i odmori se.Naravno i ispricaj mi taj deo zivota dok smo bili daleko jedan od drugog.

Rece Naruto u pogleda van pecine i videlo se da polako noc pocinjr postajati jutro.A onda skrenu pogled na Ranekia i nastavi slusati.

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 5:14 pm
Raneki ga je gledao i neko vreme nije govorio. Imao je masku pa Naruto nije mogao da vidi njegov izraz lica u tom momentu, sto je i bio glavni razlog maske. Samo je cutao i gledao a zatim je konacno odlucio da progovori.

Rekao sam da je nevazno, Naruto. A i sutra moram da idem kako bi pronasao svoju svrhu. Ne mogu da se zadrzavam ovde a i ne znam koliko neprijateljskih nindzi ima u ovom okruzenju. 

Rekao je Raneki idalje ga gledajuci kroz masku.
Naruto Uzumaki
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 5:22 pm

Naruto je slusao a onda ga zacudjeno pogledao.

Svrhu kazes...Secam se da si me cuvao kao dete,bio si vrsta sensei iako si tek chunin bio sa trinaest godina.Staresine su predvidjale talent u tebi.Uchiha geni su u tebi.Samo sto si se promenio.Cemu ta prokleta maska.Skini je da ti vidim lice nakon tolikog vremena.

Rece Naruto sa malo visocim tonom.U njegovim ocima se video taj zar.Isti kao ona vatra koja je gorila u pecini.

Raneki Uchiha
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 5:51 pm
Raneki je buljio u njega ne pomerivsi se sa mesta i ne pomerivsi pogled. Lagano je podigao ruku i skinuo svoju masku na jedan trenutak i gledao ga je po prvi put sa svojim ocima bez ikakve maske dok mu je sharingan svetleo u ocima.

Nije mi potreban sharingan da vidim kako se sada osecas, ali ipak da budemo sigurni. Mom sharinganu nista ne moze da promakne.

Rekao je Raneki gledajuci ga tim crvenim okom.

Jiton Kira
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 03, 2018 7:10 pm
Kira dolazi pred pecinu i polako krece unutra, pomalo mokar, ali nista strasno. Kisa je bila tek pocela i padala je kao suze tog dana kad je bio ostavljen, ali on se na to nije obazirao, naucio je da potisne emocije. Samo sto je zakoracio u pecinu, cuo je glasove, i dalje ga je sve potsjecalo na to, glasovi beskucnika ispod mosta gdje je bio ostavljen. Nije se obazirao, rekao je malo dubljim glasom jer nije znao kakve sve tehnike protivnik ima.

-Zdravo, ima li koga? Izvinite ako smetam.

Cim je to izgovorio jos se vise povukao, jer se mogla osjetiti vatra, mogao je cuti njen zvuk i vidjeti svjetlost, iako toplota nije dopirala do njega.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu