Delite
Ići dole
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

Kagamijeva kuca

taj Ned Maj 20, 2018 6:54 pm
Kagamijeva kuca se nalazila pri ulazu u selo kroz prozor se vec mogla videti kapija od sela.Kuca je bila poprilicno velika imala je nekoliko soba,kupatilo,kuhinju i hodnik.Cim bi neko usao u sobu automacki bi usao u hodnik.Ispred njega bi bio dugacak hodnik par metara.Sa leve strane su vrata koja vode do Kuhinje i trpezarije a sa desne do kupatila ispred se nalaze stepenice koje vode do drugog sprata na koji se nalaze 3 sobe

Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

Re: Kagamijeva kuca

taj Ned Maj 20, 2018 7:06 pm
Kagami je polako ustao i istrcao niz stepenice.Polako je otrcao u kupatilo i odradio sta se odrati mora.Rasejan se odmah presvukao i stavio stitnik za glavu.Otisao je do kuhinje i sa obzirom da nije imao pojma kuvati samo je otvorio frizider.Ladan povetarac je polako izlazio a on je dograbio sta je stigao i odneo na sto.Kada je jeo odlucio je da se istegli i da malo pocne da vezba posto nije dugo.Odlucio je da prva stvar koju bude vezbao je Chakra nature transformation polako je izvadio chakra list koji kada se malo propusti chakra reaguje:vatra(spali),voda(nakvasi),munja(skupi),vetar(presece na 2 dela),zemlja(iztruli).Odjesnom papir se prepolovio na 2 dela i tad je Kagami shvatio da je njegov chakra nature vetar.Zatim je odluci da vezba kontrolu chakra prirode i poceo da uzima papirice i da presece ga.Polako je presecao deo za deo i zatim je odlucio da malo odmori.Znoj mu se polako oblivao niz lice,Kagami se samo uvalio u stolicu i pogledao u sliku svog oca i rekao "prevazicu te!"Zatim je ustao i opet nastavio da trenira

Poslednji izmenio Kagami Namikaze dana Pon Maj 21, 2018 3:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 20, 2018 7:46 pm
Nakon nekoliko sati vezbanja odlucio je da stane.Znoj je oblivao njegovo pocrvenelo lice kosa mu je bila sva od znoja.Polako je odlucio da kontrolise chakru,uzeo je kunai i pokusao da pusti chakru u njega ali mu nije polazilo za rukom.Nakon nekih 5 minuta odustao je i seo na stolicu.Ruke su mu drhtale od umora.Polako je otisao do prozora i skontao da je proslo vecina dana,nije znao sta da radi trening je zavrsio setao se po kuci i odlucio da jede.Stavio je da mu se pece meso i otisao do kupatila.Kada se vratio jeo je i otisao da se okupa.Zatim posle toga je odlucio da cita malo o kekei genkai-ima to je bila knjiga koja je objasnjavala sta je kekei genkai.Pisalo je da postoje 3 velika doudzutsua sharingan,byakugan i rinegan.Takodje pisalo je da se kombinovanjem 2 elementa moze dobiti novi element:lava,olujni,parni,magnetni...Zatim je otisao do sobe i napravio krevet.Bio je spreman da spava ali je pre toga odlucio da razmisli malo o svemu i shvatio je da mu treba sensei koji ce ga nauciti da koristi vetroviti stil i da ga pripremi za chunin ispite
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 3:24 pm
Kagami je nakon nekog vremena ustao i proteglio se.Na prvi pogled mogao je videti obicnu kucu pod i sve zatim je odlucio da izadje iz sobe.Polako se spustao niz stepenice,osecao se kao da ce sad pasti.Odlucio je da se probudi a posto nije imao ideje odlucio je da uradi staru,ali efikasnu metodu.Otisao je do kupatila i pustio ledenu vodu koja ga je momentalno razbudila.Kad je to sredio otisao je do vrata da vidi dal mu je stigla posta.Imao je i sta da vidi,mesecna isplata koju je primao posto je ziveo bez oca i majke(poginuli su u ratu) on je primao na neki nacin odstetu koju je pokrivalo selo.Odlucio je da ode i da kupi nesto sto bi jeo.Otvorio vrata i izasao na ulicu.Sa jedne strane se videla prekrasna ogromna kapija koja je velicanstveno izgledala.Krenuvsi ka centru sela mogao je videti obicno razne ljude ali danas nije mogao videti ni jednu osobu odjednom hladan povetarac je polako poceo da duva i da se zaukava sve jace i jace.Kagami je poceo da trci kako bi stigao do prodavnice na vreme.Stigavsi uzeo je samo najpotrebniju hranu i poceo trcati nazad.Polako se zaleteo kroz glavnu ulicu i popeo na kucu.Zatim polako krenuo je ka svojoj kuci ali odjednom je jak vetar poceo da duva.Kagami je pogledao u nebo i rekao "Sranje,stize oluja.Moram stici kuci."nakon toga pozurio je i konacno video svoju kucu.Zatim se polako spustio i utrcao u kucu.Ulazeci u kucu odmah je ostavio stvari na sto i zakljucao vrata.Videvsi da nema sta dalje da radi odlucio je da ce da jede
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 3:45 pm
Skontavsi da je oluja smirila pravac odlucio je da trenira.Trening je zapoceo kondicionalnim treningom.Poceo je da trci u mesto neko vreme kako bi se zagrejao i naterao u rad misice.Videvsi da se znoj sliva niz njegovo lice obrisao je znoj rukom i odlucio da nastavi.Uvidevsi da je chakra kontrola na dobrom nivou odlucio je da vezba taidzicu.Poceo je da vezba neke osnovne pokrete koji bi trebalo biti dovoljni za chunina mada naravno nije uspeo ni jedan od njih da uradi dobro.Videvsi da je sustao polako je otpuzao do kuhinje i uzeo malo vode.Zatim je polako prisao stolici i seo na nju.Zatim je uzeo neku knjigu"Uvod u svet nindzi" tu je sve detaljno opisano o klanovima o chakra nature o kekei genkai i kekei tota.Odlucio je da istrazi malo vise o svom klanu i procitao da oni koriste Wood realese,proizvod vodenog elementa i zemljanog elementa.Kad je to procitao tolko se razocarao...wood realese?Sta da sa tim radim zalozim vatru?Procitavsi to odlucio je da svoj trening prenese napolje.Stao je ispred kuce i pogledao u nju.Zatim je u sebi pomislio:

Moja kuca je dosta velika i ima specificne delove tako da bi lagano mogao da se penjem uz zidove i povecam pokretljivost.

Zatim je poceo da skace sa zida na zid i da se penje uz nju naravno nakon nekog vremena bi pao dole.Poceo je da se nervira a i polako umara.Odlucio je da trening nastavi neki drugi put.Zatim je usao u kucu i odlucio da malo odmori
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:12 pm
Krenuvsi ka kuci koja je bila skoro blizu mene i sigurno je to moji komsija,stigao sam do vrata i tu je pisalo Kagamijeva kuca,sigurno tu neku zivi.odmakao sam se par metara i gledavsi kucu koja je bila visoka kao da je neko ziveo u palati,bio sma zadivljen kucom da sam sa dve ruke stiskao obraze od lepote ove kuce i mrdao sam glavu levo i desno dok mi kosa bila dugacka i tresla se isto levo desno kao neki magnet.dosao sam do vrata i pokucao.
kuc kuc jel ima ikoga ovde?
pokucao sam na vrata i pitao jel neko ovde i ceka osam da neko otvori vrata i da saznam jel smo komsije.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:17 pm
KKagami je taman zavrsio pripremanje vecere kad je cuo kucanje na vrata.Buduci da nije imao bas prijatelja niti porodice zapitao se ko bi to mogao biti.Zatim je dotrcao do vrata i otvorio ih.Iznenadio se kada je video osobu koja je drzala ruke na glavi i tresla ih.Prvo je pomislio da je neki zlocinac i polako krenuo unazad da dohvati kunai ali tada se setio da ga je video kako jednom prilikom prolazi ulicom.Kagami se ispravio i pruzio ruku i rekao

Zdravo moje ime je Kagami.Ako zelis mozes mi se pridruziti na veceri.

Zatim je cekao njegov odgovor
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:28 pm
gledajuci u kucu i odjednom otvori vrata covek i naravno video je da sam se hvatao sa glavom i gledao me je cudno ali naravno to uvek ovako radim kada vidim nesto lepo ili slatko,odjednom sam pocrveneo i cak me primetio,naravno bio je fin i pruzio mi ruku sto sam i ja njemu takodje i rekao sam mu.
ja sam Rio,inace ne obaziri se sto se nekad hvatam za glavu obicno kada vidim nesto lepu kao tvoju kucu ili kada vidim zivotinju nek uslatku isto se tako hvatam jer je takva moja rekacija,izvini ako sam te uplasio.
nasmejajuci se i rekavsi mu to da nebi mislio da sam neki pshihopata i lud i dalje sam bio pocrveneo od sramote,i naravno meni su krcala creva pa sam prihvatio tu veceru.
da naravno bas sam ogladneo nesto.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:47 pm
Kagami je cuvsi to se nasmesio i usao u kucu.Zatim mu je rekao da udje i polako otisao do kuhinje zatim je rekao sledece:
Sedi za sto,a ako moras da ides u wc kupatilo tije sledeca vrata a uz stepenice imam spavace sobe tako da ako ti zatreba mesto mozes tu prespavati.
Zatim je polako izvadio veceru gostu i sebi i seo za sto
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:55 pm
usao sam u kucu i naravno seo za sto i videvsi da je stavio hranu na sto uzeo sam viljusku i lagano sam poceo jesti,bilo je jako ukusno da sam uzivao u tome kao da je znao da kuva.
mmmmm njam,pa ovo je ukusno sigurno si naucio da kuvas jer ovakvu hranu nisam do sad probao ovo.
pohvali osam ga sto dobro kuva i njegove kulinarske vestine,gledao sam levo i desno ovo mesto i videlo se da je kuca velika cim mi je objasnjavao gde je uopste wc a inace nije daleko,ah sigurno covek voli velike kuce ko ce ga znati.
nisam ynao da smo komsije,pa sam naravno hteo da se upoznamo jer kad vec zivimo malo blizu kuce sto da ne.ja sam ti drustven covek.
nastavio sam jesti i video u kuhinju jel ima negde soka ili mozda vode,ali se nisam obazirao samo smo jeli i cekao njegov odgovor.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 5:14 pm
Kagami je posle nekog vremena primetio da je Rio žedan pa je otisao do frižidera i izneo sok od jagoda.Zatim je sipao Riu jednu casu i rekao
Sigurno ti se svidja kuca.Vidis ja se nesecam se bas dobro ali sam cuo da je ovu kucu moj otac kupio nakon sto sam se preselio iz nekog manjeg sela u zemlji vetra.Inace moja prirodna chkra je vetrovitog elementa.Ako zelis da proveris koja je tvoja mogu ti dati ostalo mi je jos par papirica
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 5:32 pm
seo sam i zavrsio sa jelom i doneo mi sok od jabuke koji nikad nisam probao pa sam uzeo jedan gutljaj i jedno mi oko igralo kao da sam pojeo limun pa sam nastavio malo da uzmem i trljao jezik ka nepcetu dok mi je bila sok i bilo je tad ukusniej kada trcljam nepcima i slusajuci sta je hteo reci i bilo mi zanimljivo oko tog papira pa sam hteo da proverim sto da ne.
papir?element?kako to da proverim i na kakav papir mislis ovo mi prvi put da cujem za to nesto,ali me bas zanima koji element imam.
ustao sam sa stola i gledao gde je taj papir i gledao sam u sto ocekujuci dal treba da stavim nesto ili da sednem na podu da uradim nesto od toga,ali nisam ni znao ni dal imam il nemam dok ovo nisam cuo za neki papir koji je mozda obican ili posebno napravljen.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 5:38 pm
Kagami je cuvsi pitanje ustao i poceo da objasnjava:
Ah pocecu sa osnovama....Nije da te vredjam jer sam i ja skoro to saznao ali ajmo ovako svaki dzutsu koji postoji kao vatreni stil tehnika vatrene lopte i ostali verovatno si cuo za neke...za njih je potrebno dati odredjenu vrstu chakre.Postoji 5 osnovnih vrsta chakre to su vatra,voda,vetar,munja i zemlja to si vec znao e sad ovaj papiric sto cu ti dati je uzgajan sa chakrom te tako cim malu kolicinu das on reaguje ovako:ako je vatra spali se ako je zemlja iztruli ako je voda nakvasi se ako je munja skupi se i ako je vetar podeli se na 2 dela.To je to za sad sto trepa da znas mogo pi ti pricati o kekei genkai i kekei tota ceo dan ali to nije bitno za sad tako da samo uzmi ovaj papiric sto ti dajem i zatim pusti chakru kroz njega.
zatim je dao papir riu i rekao propusti chakru kroz njega
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 5:57 pm
video sam papiric koji mi je dao i uzeo sam ga i koncentrissao sam se na cakru i na papiric stao sam u mestu i drao papir,10 sekundi proslo i osecao sam moju cakru kroz moje telo kako ide ka tom papiru do mog prsta,nisam video da se nesto dogodilo jer sam ionako akademit student,sigurno je trebalo malo vise vremena pa sam osecao da nesto dolazi.
oh osecam da nesto dolaziiii.
pricao sam kroz zube i nakon sto sam se koncentrisao toliko jako kao da msa se naprezao u mestu odjednom sam osetio nesto snazno i jako osetio sam nekakav zvuk koj iprodire iza mene i naravno nista se nije desilo sa papirom ali sam osecao cakru koja je bila u meni ali mi je bilo olaksanje kada se nesto desilo.
jel ovo nesto znaci taj zvuk jer sam cuo neki zvuk koji prodire iza mene i zasto ima miris uopste?
papir je ostao isti i nista nije bilo sem to zvuka iza mene sto sam cuo i bio je neki miris.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 6:03 pm
Kagami je ostao zbunjeno gledajuci sta Rio radi.Nakon nekog vremena shvatio je da se nista nece desiti zatim je uzeo jedan papiric i propustio chakru.Kada se listic presekao na 2 dela Kagami je rekao vidis ja imam chakru vetra i zato se presekao.Predpostavljam da to sto tebi neradi mora da znaci ili da si Samurai ili da nemas chakru.Zatim je pokupio sudove i odneo ih u sudoperu.Zatim je rekao Rio iznenadjen sam da u selu Peska postoji samurai ti si nesto retko,pogotovo jer kolko ja znam selo peska i selo celika nisu bas u nekom dobrom odnosu,bolje reci da je njihov odnos ko da nepostoje jer je zemlja celika neutralna u odnosu na ostale tako da verovatno su tvoji roditelji dosli u proslosti ili neki dalji rodjaci.Zatim je ustao i rekao aj nesto radimo dosadno mi samo stojati ovde i pricati...
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 6:11 pm
nakon sto se nista nije desilo gledajuci u mene bilo mi cudno da sam opet pocrveneo i ako sam saznao da sam pustio goluba,sedajuci na sto i slusajuci sto mi je Kagami pricao u vezi sela peska i celika i ako ga nisam razumeo sta je hteo reci u stvari razumeo sam nesto o toga nekom odnosu ali nsiam razumeo kako je mislio da sam ja samurai,i ak osam razmisljao da budem samurai jer ionako volim nesto kul i dobro i svidja kakvi su samurai pa sam mu rekao.
mislis da imam sanse da budem samurai?i oces reci da sam ja jedini samurai u selu peska bas ja?jedini ili postoji barem jos neko kad si vec pomenuo retko
malo smo hodali i gledao sam dalje u Kagamiaj sta je hteo reci time i mislim da cu sigurno postati najbolji samuraj,sacekao sam da odgovori jer me zanimalo odgovor koji ce mi reci nakon postavljanja pitanja.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 6:21 pm
Kagami cuvsi sve to malo se razocarao i izgubio volju,znao je da ce morati da mu to objasni kad je poceo a to je pokusao sve krace da nebi morao nesto preterano da objasnjava.

Vidis Samurai nisu u stanju da koriste chakra nature ali oni su jako vesti u kendzicuu.Ako te nesto vise zanima dacu ti knjigu o Samuraima

Zatim je otrcao do police i izvukao knjigu o samuraima i predao mu.Davsi mu je otisao je do kuhinje i izneo neki cips i posluzio ga i rekao mu
druze to je sve sto imam u kuci ako zelis mozemo da idemo u prodavnicu da mi zajedno ujedno da oboje nabavimo namirnice
Zatim je sacekao da cuje Riov odgovor
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 6:32 pm
bilo mi zanimljivo slusati ga o samurajima tak oda cu i ja jedan postati od njih i bicu samuraj i to jaki kada budem bio,ceka osam par sekundi da ide da uzme knjigu i kada se vratio uzeo sam i video jednu stranicu i bio sma odusevljen da mi je bio osmeh na licu i inenadjen i rekao mu.
pa hvala na knjizi.
zatim sam uzeo cips koji mi je dao i izgledalo je krckavo i lepo i dobro da sam uzeo jedan i grickao taj bozanestveni ukus i naravno posle toga me pitao za namirnice da kupimo u prodavnici sto sam i hteo da pristanem da mu pomognem oko toga.
hmm pa moze kakve nam namirnice trebaju i znaci ovog trenutka idemo u prodavnicu?
stavio sam knjigu u dzep i jednu nogu i drugu nosu sam stao na palcima i tako nekoliko puta jer sam ocekivao da cemo krenuti.
Kagami Namikaze
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 6:36 pm
Videvsi da je on spreman da krene uzeo sam novcanik,Obukao trenerku i obuo sandale.Prisao sam vratima uzeo kljuc i rekao ako si ti spreman samo je pricekao dali ce Rio krenuti.Kagami je zatim polako razmisljao sta da kupi i sta mu treba.
Rio moramo pozuriti kad sam bio danas u brzu nabavku pocela je oluja i verovatno ce se vratiti.A i sem toga moze se zatvoriti prodavnica
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Uto Maj 22, 2018 4:17 pm
bio sam spreman da idem sa njim i naravno bio sam obucen kao i on da sam ga sacekao a nakon sto je otvorio vrata jurnuo sam iz kuce kada i on posto ne znam ni ja kada ce biti oluja al sto pre da krenemo da nebi zakasnili.
ah dobro ne brini sticicemo na vreme do prodavnice do oluje i kise sta vec,ah kad bi imali neki prevoz kao summoning bili bi duplo brzi nego sto sad hodamo na nogama.
nasmeajo sam se i onda smo zatvoril ivrata i otisli.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu