Delite
Ići dole
Shimazu
Academy Student
Academy Student

Glavna ulica konohe

taj Ned Maj 20, 2018 8:22 pm

Ovo je glavna ulica u konohi gdje se sastaje vecina ljudi iz konohe a i iz cjele nacije vatre.
Tu je uvijek prometno jer je cjela ulica puna restorana ducana i raznih drugih radnji ...

Rayleigh
Chunin
Chunin

Re: Glavna ulica konohe

taj Ned Maj 20, 2018 10:51 pm
(Posle male setnjice naisao je na ulice koje su bile veoma duge hodajuci tako ugledao je dva coveka koja su se svadjala oko nekog izloga Rayleigh je samo gledao iz daljine a onda skinu svoje naocare te ih malo protrlja krpicom jer su bile zamagljene mnogi su mislili da ga vid i godine izdaju ali Rayleigh je bio u punoj snazi skoro da je bio najjpametnija osoba u celom regijonu a onda krenu ka ljudima koji su se svadjalida izgledi situaciju ali oni se razidjose Rayleigh se nasmesi na tren prebacujuci dvoju kosu na drugu sttranu krenu prema malom parku a onda kada je vec bio u blizini ostavi kraj tudje tezge svoj dzak ribe samo namignu prodsvcu i rece mu .)

Izvoli mali poklon prodaj ovo po maloj ceni zelim da stanovnici ovog sela budu siti ....

(smeskajuci se nastavi hodsti prema obliznjem parku kako bi odmorio .)
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 20, 2018 11:00 pm
Hodao sam ulicama pokusavajuci da izbegavam narod sto je bilo nemoguce.Svuda ljudi hodaju, pricaju , smeju se , zabavalju se dok ja hodam zamracenog lica sa kapuljacom preko glave povucen iz drustva.Drzao sam se za rame koje me je urnebesno bolelo od povrede koje sam stekao u davnoj proslosti.Ponekada bi se zakasljao ali pokusao bih da to ne uradim no kada bi zakasljao cela ulica bi orila od istog. Jedno oko mi je bilo polu slepo no nije mi smetalo ni za sta.Teski koraci vukose se po podu dok je sunce vec zalazilo ispred mene mada je moguce da nisam dobro video...Glavu nisam podizao niz celu ulico dok nisam dosao do jednog cudnog parka.Privlacio me je jer me podseca na mene...
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Sub Maj 26, 2018 9:19 pm
(Prolazeci kroz ulice setao se i razgledso selo na jednom mu je zakrcao stomak nastavio je da seta do malog obliznjeg kioska sa hranom koji je samo nudio knedle u casama izgled knedli je bio razocaravajuc izgledale kao nesto sto niko ne bi ni primirisao ali pak ih je kupio .)

Uzecu dve knedle u casi molim...

(Uzimajuci knedle stavlja ih u torbu i nastavi hodati prema kapiji a onda pomisli .... Covece gdje onaj ah..opet sam mu ime zaboravio valjda se setim stvarno moram pocet da zapisujem.)
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Sub Maj 26, 2018 10:25 pm
Velikom brzinom dolazim do ulica kad u daljini vidim meni poznatu siluetu.To je bio Rayleigh.Krenuo sam ka njemu kad se odjednom izgubio , stopio se sa narodom kao i ja.Krenuo sam putem kuda sam ga video dok nisam shvatio da se krecem ka kapiji sela.Bilo mi je izuzetno cudno.Prolazio sam kad odjednom vidoh kako nekoj osobi ispada vrecica sa novce. Dotrcao sam te je uzeo mada kroz glavu mi prodjose Rayleigh i sta bi on uradio pa sam dotrcao do vlasnika vrecice.

I..Izvinite...Ispalo Vam je nesto...

Covek se nasmejao pa mi je dao malo novca i zahvalio se. Novac sam stavio u moju praznu vrecicu te nastavio dalje...
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 12:04 am
(Kako se kretao ka kapiji ugledao je Kariya kako hoda ulicama malo dalje od njega krenuo je odmah prema njemu i stavio mu ruku na rame a o da rekao .)

Kariya to si ti jedva sam te prepoznao sa ledja hajde da sednemo vidim da si glada kupio sam ovo u blizini znam da nije ukusno ali verujem ds ti nisi probirljiv uzmi slobodno sacuvaj novac nekako cu se snaci za kuci nemoj da da sikiras nista bilo je i tezih situscija bar smo u zatvorenom selu bar smo tu bezbedni zamisli da smo na vrh neke cuke kako bi nam tad bilo sigurno gore nego sad zato jedi ti ja cu malo da odmorim .

(A onda Rayleigh zacuta sedevi na klupi pogleda u zvezde skidajuci svoje naocare i sklanjajuci kosu sa cela nebo je bilo ukovano zvezdama sve je bilo nekako lepo Mesec je bio mlad .)
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 12:27 am
Setajuci beznadezno po ulicama medju masi ljudi neko me dovatise za rame.Pogled mi zahvata Rayleigha se se osecah bolje.Izvadio je neke kendle u casi i rekao je da verovatno nisu ukusne mada ja nisam mario.Moja glad mi nije davala mira pa sam uzeo.Seli smo na neku klupu kako bi na miru pojeli.Samo sam klimao glavom te kada sam pojeo rekoh sa osmehom...

Hvala mnogo...Pokusacu da se ovde zaposlim kako bi zaradio nesto novca...izgleda da ce nam trebati...

Moje raspolozenje se promenjivalo sa vremenom provedenim u selu.Osecao sam se izuzetno bezbedno.
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 11:38 am
(Okrenuvis se prema Kariy rece mu .)

Mi tu nista ne mozemo za sad moramo cekati naredbu feudalnog lorda koga ce nam poslati kao Hokagea to jeste vladara ovog sela on ce nam valjda dodelit poslovanja kakva nam sleduju ali vidjecesmo sta ce se desiti sto se tice nase sudbine i sudbine sela kao i pvih ljudi ali ja mislim da ce doci neko pametan ko ce nas iscupat iz ove jame ...

(A onda okrenu glavu ponovo posto je bio jako , jako umoran osecao je veliku bol u plucima a onda se malo nakaslja , razvalaceci osmeh od uha do uha razmisljao je o tome kako ce do kraja zivota biti shinobi ovog sela a onda pogleda u svoju traku lista koja mu je bila zavezana na ruci i stavi svoju ruku na nju. )

Tek smo na pocetku....cini mi se da ce ovo biti dobra avantura , sta ti mislis Kariya ? Mislim da ce ovo biti jedna dobra avantura ako se ne pokazemo ovde onda moramo dalje sta da se radi .

(Osmehnu se i provuce prste kroz svoju kosu. )
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 12:23 pm
Klimajuci glavom slusah reci Rayleigha.Izgledalo mi je kao da je vec noc padala zamracujuci nebo. Jelo me je zasitilo i cak mi je bilo i ukusno. Odjednom cujem par reci koje me zanimase.

Hmm..avantura? Mislim da ce biti veoma izazovan zivot ovde...Mislim da cu krenuti putem shinobia...

"Odluka je pala" -pomislih. Bio sam cvrst u ovoj odluci zbog osvete. Nisam hteo reci Rayleighu za skriveni motiv moje odluke kako me nebi zaustavio u tome zbog njegove mudrosti.Protrljao sam kosu te je namestio gledajuci u prazninu tamnog neba...
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 3:32 pm
Još od mog ulaska u Konohu i očekujući da ću se olakšati bar malo od svega ja sam u sebi osećao zabrinutost i nisam mogao da zaboravim onu lavinu mrtvih ljudi koji su iz svojih čaura ispadali na crnu zemlju samo da bi se kasnije uselili u nju, ali iako mi je bilo drago što je bilo preživelih nisam mogao prestati da razmišljam o onima koje smo ja i preživeli ljudi sahranili, a bilo ih je mnogo. Scena njihovog pada na zemlju kao i scena njihovog sahranjivanja što je bilo mnogo veliki broj iskopanih rupa za pokojnika su u meni ostavili neki ožiljak koji će me stalno pratiti i na koji nikad neću zaboraviti. Moje oči su izgledale kao da gledaju u neku prazninu pored toga što sam jasno video oko sebe, ali su oči bile prazne i veoma zabrinute pretpostavljajući da će se ovo opet desiti pošto se dogodio ovaj incident sa Šinđuom i nepoznatim genjutsuom za koji sam sumnjao da je to Večni Tsukuyomi. Misli su mi odlutale i zarile su duboko u moju prošlost kada sam ja zajedno sa par svojih saplemenika proučavao genjutsue i otkrio u jednom starom rukopisu koji je bio kod nas od davnina da je u njemu zapisano kako je postojao jedan snažan genjutsu koji je mogao zahvatiti čitav svet, a onda prisećajući se tih događaja iz prošlosti sam mogao pretpostaviti i najverovatnije zaključiti da je ovaj pretpostavljeni genjutsu zapravo onaj o kom sam čitao pre mnogo vremena pod nazivom Večni Tsukuyomi. Ali ono što me je više brinulo je bilo Šinđu, ono božansko drvo koje je zahvatio ceo svet, mada iz onih spisaka iz starine sam odavno zaključio da nema Večnog Tsukuyomia bez tog drva. Tako da mi je pala na pamet ideja da ako postoje neki znaci koji će ukazivati da će se opet ovo dogoditi mi moramo da zaustavimo to drvo pre nego što ponovo zahvati ceo svet. Samo, koliko će biti onih koji će pokušati da se suprotstave tome? I da li je nadolazeća katastrofa ostvarljiva? Mada su ovo bile samo pretpostavke da li će se ovo opet desiti, ali mi moramo biti spremni na sve, da reagujemo na svaku lošu situaciju koja će možda prethoditi Šinđuu i Večnom Tsukuyomiu, možda čak i na svaku negativnu akciju koju neko uradi, jer je to ipak i da kažem neki cilj šinobia, da štiti boreći se. Senke su se u mom umu još uvek odazivale, ali koliko god da sam se i dalje naprezao nisam mogao da se setim ničega. Svako sećanje u drvetu je potisnuto i uspavano, samo što izgleda da mi još uvek šalje te senke iz mog sna koje su za mene predstavljale misteriju pitajući se da li je moguće prisetiti se svega što smo sanjali, a nadao sam se da jeste, samo je problem taj što mi nije uspevalo da se setim ničega.

Noge me još uvek nisu izdavale, imao sam snage da i dalje hodam. Kaput koji je landarao sa svakim duvanjem vetra me je otkrivao dok me je naredni vetar rashlađivao jer kada sam se probudio u čauri sam bio mnogo znojav i bilo je vruće. Svežina mi je odgovarala i neverovatno mi je prijala, ali do mozga i misli nije delovala jer su one bile zaokupljene raznim mislima o zadnjim događajima koji su se do sada desili i za njih odmora nije bilo, stalno su bili zaokupljeni time, ili bolje da kažem celim putem do Skrivenog lista. Odjednom dok sam razmišljao o svemu ovome,  zabrinuo sam se još više jer su mi kroz glavu prošle misli o mojim ljudima iz istog klana za koje se nadam da su preživeli kao što sam ja preživeo. Odjednom dok sam hodao ulicama sav zamišljen i udubljen u tim mislima dunuo je jedan vetar koji je poneo lišće sa jednog obližnjeg drveta i oborili su se tačno pored mojih nogu i zastao sam. Držao sam glavu pognutu gledajući to palo lišće jedno dva minuta, da bih se posle osvrnuo oko sebe i iznenadio sam se da sam se toliko zagubio u mislima da nisam bio svestan da sam se konačno našao ispred svoje kuće. Posmatrao sam je iz daljine i razmišljao da li da odmah uđem ili da još malo lutam po selu jer sam dovoljno dugo stajao u jednom položaju dok sam se nalazio u čauri Šinđua i nastavih da šetam ulicama.

Poslednji izmenio Shigeru Uzumaki dana Ned Maj 27, 2018 6:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Ned Maj 27, 2018 6:24 pm
Kawakiju se odeca vec natapala znojem,dok su mu se niz lice slivale kapljice znoja.Idalje je trcao po
Konohi u potrazi za Rayleightom,ali od njega ni traga ni glasa.Bio je siguran da je pretrazio celo selo,
sve dok nije dosao ovde.Ulica je bila jako siroka i svuda su bile tezge.Dosta je podsecalo na pijacu,
dok se masa ljudi sudarala na ulici od ogromne guzve koja je bila tu.Kawaki je znao da je Rayleight
sigurno ovde,jer nije ni u jednom drugom kraju sela.

Kawaki se dobrh pola sata nemilosrdno gurao i izvinjavao ljudima dok je jos uvek tragao za
Rayleightom.Kada je vec zeleo da odustane,vide Rayleighta kako se svojom visinom i sedom kosom
i bradom izdvaja iz mase.Kawaki se progura i stize do njega,a onda i rece:

Rayleight!Zasto ste otisli iz parka imam jos toliko toga da Vas...

Prekinuo je da govori kada je video jos jednog,pomalo stidljivog tipa kako stoji pored Rayleighta,pomalo
se skrivajuci iza kape koju je nosio na glavi.Kawaki je primetio da je on zaista stidljiviji cak i od njega,
pa odluci da probije malo tu njegovu stidljivost.

Zdravo-rekao je pruzaci mu ruku-Moje ime je Kawaki Kai.Kako se ti zoves?
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 27, 2018 7:29 pm
Sedeci na klupi i gledajuci u daljinu cujem neko dernjavu. Neko je zvao Rayleigha koji bese do mene.Okrenuo sam pogled ka tom mestu te nevideh nikom meni poznatog mada ga je Rayleigh verovatno znao sobzirom da ovaj zna njegovo ime. (Nisam stidljiv moj lik ne moze biti stidljiv ccc) Sa kapuljacom preko glave posmatram u osobu ne sklanjajuci pogled sa njega nakon cega mi se obratio i pruzao ruku.

Moje ime je Kariya...

Pruzao sam ruku mada idalje ne siguran.
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pon Maj 28, 2018 7:44 pm
(Podizuci flasu sa poda i ispijajuci cug pogleda u Kawakija koji se pojavio sa njegove desne strane a onda zatvori flasu i ustade gledajuci u njega a omda se okrenu i pogleda u Kariya te mu rece.)

Idem da nam resim stambeno pitanje upoznaj se sa Kawakijem dobar je covek a ti Kawaki izvini idem da uradim nesto sto se tice mog stanbenog problema nemam gdje da spavam a vucem i mog prijatelja sa sobom tako da pricacemo jos nista se ne sikeraj.

(a onda pogleda u momka koji je takodje dosao takodje ga pogleda stavljajuvi svoje naocare a omda se okrete te im rece.)

Vidjecemo se jos mi vidiko se sada pozdravljam vas sve i da moje ime je Rayleigh cisto da znas momce ako ti ikad zatreba nekakav savet mozes da me nadjes na jezeru obicno tamo provodim vreme....

(a onda nastavi hodati drzeci svoju ruku uspravno podignutu u znak pozdrava.)

Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Pon Maj 28, 2018 8:24 pm
Posmatrao sam kako Raylegih ustaje sa klupe i prica par recenica.Doduse samo sam klimao glavom sobzirom da sam bio zedan.Grlo mi bese suvo mada imao sam malo novca.Pogledao sam u Kawakia pa sam mu rekao...

Ocemo negde na pice?

Dok je Raylegih odlazio povikao sam...

Vidimo se Sensei..hehe...uzgred PUNO HVALA!

Stavio sam ruku u dzep kako bi opipao vrecicu sa novcem te odprilike da osetim koliko novca imam...
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Maj 28, 2018 9:00 pm
Kawaki je jos jednom ostao razocaran,jer je Rayleigh opet morao da ide negde.Izgledalo je da ni on nema
kucu,a tako je dugo ovde.Kawaki je dosta ozedneo tokom svog trcanja,taman se osvrtao oko sebe,ne bi
li video nekakvu cesmu ili tako nesto,ali ga je Kariya preduhitrio ponudom za pice.Kawaki se nije dugo
premisljao iako je tip idalje bio dosta nesiguran.

Hmmm...Pice?Pa zasto da ne?Dok sam dolazio ovamo video sam nekakav bar,mozemo da odemo tamo.

Kawaki je to pricao smeskajuci se,a kada je video da Kariya zavlaci ruku u dzep i nakon toga cuo malo
zveckanje novica,ne vise od 2 ili 3,Kawaki shvati da ni Kariya nije u bas dobrom materijalnom stanju.
Kawaki je zasigurno imao vise novca od njega.Tada mu on spusti ruku na rame i rece:

Kariya,zar ne?Hajdemo u taj bar.Ja castim!

Kawaki nije zeleo da se on oseti nepirjatno zbog svoje materijalne situacije pa zato obojica brzo krenuse u
taj bar.
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Uto Maj 29, 2018 2:44 pm
Polako sam ustao sa njegovim recima da je video neki bar ublizini, Sunce je odavno zaslo i Mesec obasjase njegovim svetlom.Fenjeri su takodje obasjavale ulice no dok smo hodali prema baru potapsao me je po ramenima te se nasmejah...

Hvala mnogo...Obecavam da cu vratiti kad zaradim nesto hehe..

Hodajuci dalje dolazimo do bara i tacno pred ulazak skidam kapuljacu...

Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Jun 03, 2018 10:03 pm
Polako izlazim iz Bara gde bejasmo Kawaki i ja. Nisam nesto mnogo pio.Hodao sam neko vreme dok me mesecina obasjavala.Lutao sam ulicama u nadi da cu naci slobodnu cistu klupu gde bih mogao da odspavam.Setajuci malo dalje dolazim do jedne kuce kroz ciji sam prozor video Rayl Potrcao sam ka toj kuci te slucajno ne razmisljajuci usao bez kucanja...
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 1:14 am
(Prolazim kroz ulice veoma opustenim hodom drzeci glasu pica u ruci hodao je gledajuci prolaznike nekad bi se osvrnuo iza sebe gledajuci pratil ga neko a onda se zaputni ka kapiji sela gledajuci u sivo nebo koje su obasjavale munje sa svih strana samo sto kisa nije pocela i iz neba i iz zemlje toliko se stamilo da skoro nikog nije bilo na ulicama sve je hvatala jeza od vremena bile su tih dana ceste kiše ali Rayleihtu nije smetao kratak pljusak jer je izuzetno voleo kisu i njeno padanje.)

pa? Hoces poceti da padas vec jednom ?!

(Rece teskim i strogim tonom kao da je bio ljut na vreme kao da je bio ljut na to sto kisa ne pocinje.)
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 9:15 pm
Koracajuci po manjim stepenicama izlazim iz kuce. Hodao sam malim dvoristem te izlazim na ulice.Pogledao sam unaokolo te velikim udisajem vazduha krecem u moju desnu stranu. Stavio sam ruke u dzepove i krenuo sam sa setnjom. Prolazio sam pored dosta ljudi i osecao sam se dosta sigurnije nego prvi put. Koraci su mi bili lagani , kao da hodam po oblacima. Idalje se nisam pozdravljao sa stanovnicima ovog sela jer nikog ne znam osim Rayleigha , Zuko-a i Kawakia.
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 9:25 pm
(dok je hodao i tumarao po ulicama ugledao je Kariya koji je takodje hodao nekud Rayleigjt mu pridje sa ushicenjem na licu a onda ga upita.)

Pa ? Gdje si ti covjece posao jesi zakljucao kucu ako nam neku udje i pokupi stvari mislim da smo nadrljali sto se toga tice.

(Nasmesi se malo gledajuci u Kirya a onda mu se ponovo obrati potapsavajuci ga po ramenu .)

Sta ti mislis da se prijavimo za neku kratku misiju cisti da zavrsimo nesto za sitne pare posto mi se izuzetno radi a zesce mi je dosadno u ovom selu verovatno bi sad isplovio i bio na plavoj pučinj a ne ovde u ovom sivilu crnom
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 9:30 pm
Setajuci ulicama prepunim ljudima zaticem Rayleigha kako ide prema meni. Sa osmehom podizem glavu i gledam u Rayleighta koji kad je rekao da kuca treba da se zakljuca istog momenta okrecem ledja i za 2 minute se vracam. Te govorim...

hehe..Zakljucao sam kucu..Nece niko krasti ne brini se.

Video sam neki osmeh u njegovom licu sto mi je nagovestilo da je nesto dobro, valjda je nasao neki poslic za nas...Klimao sam glaovm na njegove reci i smeskao se.Te govorim...

Mhm...Bas bi mi legao neki poslic...Na sta ciljas? Iskreno bi mi prijao poslic gde ce biti akcije, trebao bih poceti sa nekim treningom.

Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 9:48 pm
(poceska se po glavi a onda se osvrnu oko sebe gledajuci u svim pravcima trazeci pogledom oglas koji bi mu mogao omoguciti bilo kakav posao ali nista mu nije padalo na um samo bi mudro cutao i gledao ali nista nije bilo ponudjeno sa vise akcije jer je vladao mir ipak je to bilo vreme posle ratova.)

Ne znam ni sam sta vise i kako sta ti mislis ? Ma iskreno kakav god posao mi daju odradicu cujem da se traze neki kucni ljubimci koji pobjegnu to je interesantno lak novac i za nas i za selo ako me razumes borzuji se razbacuju sa novem za sitne stvari dok mi ovde ginemo kao stoka.)

(Malo umiri ton jer se razljutio dok se prisecao scena u kojim je vidjao kako ljudi bacaju novac dok se sirotinja gurala za parce hljeba ... Rayleight stisnu pesnicu a omda sjednu na klupu .)

Pih sta da radimo ...
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 08, 2018 10:02 pm
Slusao sam Rayleigha dok je razlgedao okolo. Odlucujem da mu pomognem tako sto i sam gledam unaokolo nebili nasao neki oglas. Medjutim sve je bilo bezuspesno.U jednom trenutku cujem neku konverzacuje jedne dame i jednog muskarca...

Dama: Kako mislis? Kakav si muskarac da ne mozes vratiti ukradenu robu? Ti lopovi setaju slobodni ulicama, zasto ih ne prijavis?

Muskarac:Pa..Pa.. (za sebe) uh...kako da joj kazem da ih se plasim? Pretili su mi smrcu ako ih prijavim...sta da radim ?

Dama:Oces li odgovoriti?

U tom trenutku dodirujem Rayleigha te pokazujem rukom neprimetno na damu i muskarca.

Sta kazes da mu pomognemo?
Itachi Uchihaaa
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 11, 2018 12:25 am
Napolju su svi bili srecni, ali ne i ja. Imao sam taj neki osecaj krivice, zato sto nisam uspeo da spasim svoju porodicu. Iako sam se od skoro doselio u Konohu pokusavao sam da nadjem prijatelja koji ce me razumeti, ali to je bilo veoma tesko. Video sam obliznju radnju koja se zvala ,,Ichiraku". Usao sam unutra i video jednog decaka koji je bio mojih godina i koji je delovao srecno u odnosu na mene. Seo sam i uzeo sam da jedem, tada sam razmislajo (da li da uspostavim neki kontakt, da li ce on hteti da prica samnom, ali vredelo je pokusati).
Kaneki
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 11, 2018 9:42 pm
Kad sam izasao iz kuce video sam da su svi oko mene srecni. Krenuo sam da setam da bih nasao mesto gde bih mogao da jedem. Setao sam oko pola sata i prosao sam nekoliko restorana jer su svi bili puni. Nakon 5 minuta video sam jedan restoran zvao se ''Ichiraku''. Usao sam unutra i bio je prazan.
Sponsored content

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu