Delite
Ići dole
Rayleigh
Chunin
Chunin

Jezero Hawki

taj Ned Maj 20, 2018 10:59 pm
(Ovo je veoma bistro jezero okruzeno malom sumom , jezero je veoma bistro i cisto njegov oblik podseca na oblik sokolovg oka .)

Kariya Matou
Genin
Genin

Re: Jezero Hawki

taj Ned Maj 20, 2018 11:06 pm
Zakoracio sam u park te hodao dugackom stazom.Park je bio skoro prazan tek po koji beskucnik bi lezao na klupi.Nekako mi se svidelo ovde van drustva sobzirom da svaki put kada upoznam prijatelja "oni" ga ubiju. Nisam imao zelju vise da se zdruzujem sa ljudima jer samo hocu da ih zastitim.Nakon daljeg setanja kroz park nailazim na jezero.Zvug zuborenja vode me umirivalo.Seo sam kraj obale gledajuci daleko u vodu.U jednom trenutku se naoblacilo te poce nevreme.Kisa je lila sto mi je i prijalo.Pogledao sam u nebo gledajuci u meni lepu sliku.Malo sam se vec opustio ali nisam skidao kapuljacu sa glave.

Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Ned Maj 20, 2018 11:17 pm
(Hodajuci mesto u park Rayleight naidje na veliko jezero koje je bilo veoma lepo a onda se spusti niz obalu i ugleda drvo jabuka ibra jednu trljajuci je od svoj ruka jabuka se sijala a onda se pope ponovo istim putem , hodajuci prema klupi koja nije bila daleko ali na njoj je neko sedeo , hodajuci tako zapeo je za kamicak i tako mu jabuka ispade i otkotrlja se bas do tog stranca koji je sedeo i posmatrao ga a onda Rayleigh ugleda da je to neki beskucnik kom je potrebna neka pomoc sazelivsi se nad covekom pridje do njega sage se i istu tu jabuku ponovo obrisa smeskajuci se dodade mu u ruke .)

Rayleigh .... Rayleigh je moje ime strance kako se zoves nadam se da ne zameras sto sedam kod tebe vidim da nisi iz ovog sela ? Ili me to utisak samo vara jesi dobro ? Treba ti novac ili neka pomoc ?

(Boze .... zasto li ovaj mladic pati ovako ? Hah...sigurno ga sudbina nije mazila dok ima ovaj oziljak po sred lica)
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Ned Maj 20, 2018 11:30 pm
(Sedeci na klupi i opsmatrajuci nebo odjednom cuhu neki tup zvuk.Pogledao sam ispred sebe i video kako mi se jabuka dokotrljala do nogu.Na prvi pogled sam umislio da je jednostavno pala sa drveta blizu mene ali odjednom cujem korake coveka koji mi je prilazio.Hteo sam da ustanem i da otrcim mada ispao bi nekulturan sto nisam hteo.Uzdahnuo sam te podigao glavu pogledavsi osobu ispred mene pravo u oci.Cilj mi je da se ne sprijateljim sa njim previse mada mozea i mogu jer ovo selo izgleda bezbedno.Dao mi je jabuku sto moja dusa u pocetku nije htela no telo je drugacije govorilo.Zagrizao sam jabuku slusajuci coveka ispred sebe i gledajuci ga u oci...)

Hvala ti...Rayleigh...Moje ime je Kariya..Sedite slobodno...Nisam iz ovog sela danas sam usao u njega trazeci bezbednost...Jedina pomoc koja mi treba je...ma nema veze...

(Zastao sam na kraju sa recima kad sam se odjednom predomislio te gledam u Rayleigha cekajuci njegov odgovor.Usput sam jeo jabuku koja je bila veoma ukusna.Lepsu jabuku dugo nisam okusio sobzirom da dolazim iz krajeva koji zive od vocarstva...)
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pon Maj 21, 2018 8:50 am
(Gledajuci u decka sa kojim je sedeo bilo mu je jako zao jer ga je tistilo saznjanje da je on jedan od milion momaka ovog vremena koji nema posla i primoran je na neki vid prosijacenja i beskucnjistva Rayleigh je prosto osetio da ga jos nesto vece tisti a onda ga laganim tonom upita .)

Verujem da je tesko ... ali vidim da te jos nesto tisti slobodno mi reci sta meni mozes da verujes ja sam ti sto bi se reklo stari morski vuk ....

(kako je to izgovorio malo se i nasmesi gledajuci u decka nije htio da ga rastuzi ovim jer je vidjeo da mu nije lako pogotovo njegov oziljak na licu mu se nije svidjao , znao je da ga je sudbina gazila kao travu tako dok je cekao odgovor okrenu se i pogleda u jezero .)

Pih..da su svi prokleti ljudi iskreni i cisti u dusi kao sto je bistroca ovog jezera ne bi ti bio ovde prijatelju veruj mi ...
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Pon Maj 21, 2018 4:38 pm
(Gledajuci u osobu do mene videh nesto u ocima, moglo bi se opisati kao neka vrsta sazaljenja mada to sam ignorisao. Pokusao sam da ne mislim na "Njih" , plasio sam se ako se sprijateljim sa nekim da taj neko umre skoro istog trena no misleci da je ovo selo bezbedno odlucujem da se sprijateljim ipak. Stekao sam neko cudno poverenje u Rayleigha, nikad toliko poverenja nisam imao. Nesto mi govorilo da trebam verovati ovoj osobi mada nisam znao sta..Potom polako otvarajuci usta iskreno govorim...)

Zelim...zelim...nauciti da se....borim...

(Reci su tesko izlazile iz mene mada kako sam to reko osetio sam cudno olaksanje. Teret sam zbacio sa ledja. Dovrsio sam jabuku te je bacio iza sebe. (Nisam zagadio jer ce se razgradi sto pomaze prirodi xDD) Naslonio sam se na klupu gledajuci u istom pravcu gde i Rayleigh...)
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pon Maj 21, 2018 8:30 pm
(nasmeja se glasno a onda potapsa decka po ramenu pa mu rece.)

Kako se zoves mladi covece...da ti kazem moja trenutna titula u ovom selu je genin verovao ili ne nikad nisam napredovao niti sam to htio ali cu napredovsti i uciti tebe da se boris nije sve u moci snaga bez ikakave tehnike i taktike nije korisna ja sam ti stari morski vuk sto bi se reklo san mi je bio da budem pirat velikog srca da bacim more pod moje noge i obidjem svet a sad sam nista drugo do jebeni prokleti ribar koji raducka za selo i malo pomaze novajlijama sada sam odlucio da se posvetim sebi i da napredujem potreban sam ovom selu ...

(gledajuci u decka uze mu jabuku iz ruku i ogluli mu a onda je isece u komade i dodade mu u ruke a onda malo podize svoje naocare i razgrnu kosu te mj rece .)

a sad jedi treba da jedes vidi osusio si se kao grana treba da se podgojis a ne da ostanes grana pocni da vezbas malo bices dobro veruj mi radicemo zajedno

(nastavljajuci da se smeska ohrabljivso je svog novog prijatelja .)

Kariya Matou
Genin
Genin

taj Uto Maj 22, 2018 6:19 am
(Gledao sam u daljinu razmisljajuci svasta no moje misli prekinuse potapsivanje po ramenu od strane Rayleigha nakon cega me je zacudio zaboravivsi moje ime a tek ga spomenuh, no moje misljenje o njemu je ostalo isto pa nakon njegovih reci zacutah duboko nakon cega iznutra srecan a spolja polumrtav izgovaram...)

Vec sam rekao...Moje ime je Kariya...Svet je jedno okrutno mesto i put koji izaberes nece uvek ici pravo...imace pregrst skretnica gde jedno pogresno skretanje te dovodi do gorkog zivota. Takodje sam naucio da ne procenjujem knjigu po koricama, jer sam zbog toga zazalio...

(Par mozda mudrih mozda glupih reci istekose iz mene no ja nisam tu stao.Uzeo sam krisku oguljene jabuke te je zagrizao nakon cega sam rekao...)

Hvala na jabuci...treniracu..postacu jaci ali ne znam kako...nemam gde da zivim jos...

(Tokom reci kroz moju glavu jada se motala cudna upitna recenica koju nisam mogao da izbacim iz glave.)

*Kako je on jos uvek genin??*

Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Uto Maj 22, 2018 9:06 am
Uh..izvini nesto i nisam dobar u pamcenju imena desi se tako da zaboravljam izvini jos jednom pa da delimicno si sve lepo rekao sto se tice ciljeva uvek negdje moras da skrenes to je jednostavni tako tesko je ici svojim ciljem a da te nista ne sputava na nasu veliku zalost ni ja nemam kucu ovde ali sta znam probacu da nadjem neki smestaj pa ako hoces za prvo vreme mozes da zivis kod mene i to bez placanja kirije tako da mozes da uzivas bez problema samo treba naci nesto ... I da ako razmisljas o tome i i cudis se kako sam genin to je zato sto sam davno postao genin i napustio ovo mesto moje vestine koje posedujem su čin Joujina ili iznad vidjeces u skorije vreme kada te budem trenirao malo .

(Uh...mozda mu nisam trebao obecati trening sta ako opet odem kao muva bez glave negdje to nije dobro volim da drzim rec ali pih gotovo je sad ali neka dobar je mladic necu da ga mucim .)

pa... Kariya drago mi je sto smo se upoznali nego ti nemas roditelje ili si ij napustio ? Slobodno mi ispricaj o sebi malo volim da saslusam ljude.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Uto Maj 22, 2018 12:29 pm
(Sa cudnim osmehom na mojoj lici gledam u Rayleigha.U pocetku sam cutao i pazljivo slusao reci Rayleigha.Nije mi toliko smetalo to sto je Rayleigh zaboravio moje ime. Bio sam izuzetno srecan sto je hteo da mi pomogne te sam polako izgovorio.)

Bio bi izuzetno zahvalan ako bi mi dopustili da zivim sa Vama.

(Par reci i tu zastadoh rana na mom licu izbacise malo krvi mada to mi nije toliko smetalo, samo sam rukom obrisao krv te prozborih nakon njegovih reci...)

Roditelje sam davno izgubio, nikada ih nisam upoznao, ceo zivot sam proveo u izgnanstvu. Poglavice jednog sela su me proterale jer su verovale da imam neku kletvu. (Poceh kasljati i stisavati ton) Svaki moj prijatelj bio nov ili stari biva ubijen od strane "Njih" crni mantil i crvene fleke po njemu, strah od njih mi idalje raste i svaki put kada pomislim na njih jeza prodje kroz mene. Dalji zivot sam nastavio lutajuci po drugim selima posmatrajuci razne strahote ubijanja.(Jos vise utisavam glas te dosta tiho odgovaram) Zato se i sad...plasim.. ako se sa Vama sprijateljim... da i Vas ne ubiju...Mada ipak nemam toliki strah jer izgledate jako...

Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Uto Maj 22, 2018 1:51 pm
(srce mu se cepalo na komade dok je slusao kako mu decko prica o svojim iskustvima i o njegovoj gordoj sudbini koja ga zadesi tako mladog skoro pa ga je i sasekla kao mladu biljku u korenu i u punom cvatu a onda mu rece .)

Slusaj verujem ds ti je veliko zlo i da te sve skupilo sa svih strana ali moras da naucis u zivotu jedno ako je sad tesko bice jos teze iza strmog brda postoji jos strmije brdo koje ce te pokopat zato bolje sad pocni da se trudis a ne kao ja sledio svoje ciljeve zelje kada je to propalo dad moram u svojoj cetrdeset petoj da ginem .... Odlucio sam da ispolazem te vrazije ispite i postanem pravi sensei koji ce da uci sve...

(Kucnu u rame Kariya i nasmesi se a onda mu ponovo rece podizuci svoje naocare .)

Idem malo da osmotrim situaciju u selu da vidim izdajel ko stanove ili prodaje neku kucu pa cu da vidim sta i kako ajde sad uzivaj idem ti ja...

Kariya Matou
Genin
Genin

taj Uto Maj 22, 2018 3:31 pm
(Kisa prestadose padati i Sunce izmilise iza oblaka obasjavajuci celo jezero sto je cinilo neverovatan lep prizor.Nisam vise imao snage da pricam pa sam samo klimao glavu na mudre reci Rayleigha.Ostao sam na klupi dok sam ga posmatrao kako on krece.Kako se udaljio opruzio sam se po klupi i zatvarajuci lagano ocim tonem i mali san.Brzo sam zaspao sobzirom da dosta dugo san osetio nisam, retko kada sam i sedeo...)
Zuko
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 23, 2018 4:59 pm
Zuko setajuci dodje do jezera pod imenom Hawki. Ime je bilo specificno (One piece) i izgledalo je kao sokolovo oko (One pieceeee)
Ugledavsi na izgled zanimljiva lika, Zuko pridje i pozdravi se.

-Cao.

Pogleda u njega sa laganim osmijehom.

Poslednji izmenio Zuko dana Pet Maj 25, 2018 5:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Sre Maj 23, 2018 5:26 pm
Nakon odspavanog dana polako ustajem uz Sunce koje se izdizalo i slalo predivne zrake svetlosti koji su me polako budili.Otvarajuci oci vidjam jednu osobu u daljini koja govori reci pozdrava.Nisam mogao protumaciti jel mi se javlja starija ili mladja osoba.Polako se uzdizem uz zevanje i trljanje ociju.Naslonio sam se na naslon klupe te idalje pospan govorim...

Zdravo..Ko si ti?

Par reci i tu nemah snage sobzirom da sam idalje pospan.Nakon par sekundi vidim osobu ispred sebe vrlo jasno mada ne pokazujem bilokakva osecanja...
Zuko
Academy Student
Academy Student

taj Sre Maj 23, 2018 5:33 pm
Zuko pogleda u cudnog lika i nakon njegovog pozdrava Zuko se pretstavi.

,-Moje ime je Zuko, djelujes zanimljivo oa rekoh da se upoznam sa tobom.

Uslijedio je lagani Zukov smijeh. Nije mu bas bilo do smijeha, jer je lik bio jeziv, ali je odlucio da se tako ponasa. Vrijeme je prosto davalo energiju, pa je Zuko morao da se ponasa peijateljski.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Sre Maj 23, 2018 9:46 pm
Gledajuci u osobu po imenu Zuko sticem sumnju u njegov smeh, kao da je veoma sarkastican ili cak uplasen.Nakasljah se na trenu ne skidajuci kapuljaci pokrivajuci rukom polu lica gledajuci u zemlju govorim...

Moje ime je Kariya..Kako to mislis delujem zanimljivo?

Pitanje upuceno Zukou mozda zvuci zbunjujuce mada iskreno me interesovalo to kako sam "zanimljiv".Istegao sam se u potpunosti te prekrstavam ruke praveci mesta Zukou ako oce da sedne mada nisam bas bio uveren da bi on to zeleo......
Zuko
Academy Student
Academy Student

taj Čet Maj 24, 2018 9:04 pm
-Pa, iskreno da ti kazem- cudan si. Ja volim cudne ljude. Ne djelujes kao civil, da li si ninja?

Rece Zuko gledajuci bez njegovog laznog osmijeha. Gledao je samo ozbiljno, ali opusteno. Smatravsi d aje tako najbolje. Lik mu se cinio kao prilicno jak ninja i vrijedan, ako nesto izbije. Pogleda ga ostro, ali prijateljski svojim hladnim ocima, pokazivao je da nije tu iz lose namjere, ali nije ni slab.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Pet Maj 25, 2018 6:18 am
Digavsi ruku pokazujem Zukou ka mestu pored mene te polako izricem..

Sed ako oces...

Nakon toga saslusavam njegove reci i prvo sam se naljutio mada sam sekund kasnije shvatio da je biti cudan veoma dobra osobina.Otvaram usta gledajuci u Zukoa te progovaram..

Hmm...nisam ninja..mada planiram ici tip putem..

Reci su bile normalnog tona dok sam bio zavaljen u klupi naslanjajuci se na naslon iste...
Zuko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Maj 25, 2018 3:35 pm
Zuko sjede. Krenu da izgovori recenicu, te malo zastade, ali ipak odluci da kaze novoupoznatom liku njegov put.

-Takodje, zelim da postanem ninja, ali znam da je potrebno mnogo napora.

Pogleda ga, okrenu se u drugu stranu i dok je gledaou jezero, upita ga hoce li sa njim na rucak, jer je bio pomalo gladan. Zuko je cekao Kariyinu reakciju.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Pet Maj 25, 2018 4:56 pm
Osecajuci glad imadeh zelju da odem na rucak no shvatam da nemam novca pa izgovaram...

Neka, nisam gladan, cekam neku osobu...

Posto nije seo do mene lezem na istu klupu ispruzujuci se.Gledao sam u plavo nebo koje bese prelepo. Svaki pogled plavu beskonacnost mi je davala nadu za slobodom, bez pravila bez icega...
Zuko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Maj 25, 2018 11:28 pm
-Thh, pa koga sad da castim? Dosadno je kad jedem sam...

Rece Zuko gledajuci u vrlo stidljivog Kariyu. Okrenu se opet ka njemu nasmijesi se i ne progovarajuci nista zamisli se.

-Pa, kako zelis, ako cekas nekog, pretpostavljam da ne bih trebao da ti smetam.

Gledao je u lika i u njegove cudne vene koje su bile kao zive, kao crvi koji su isli ispod koze.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Sub Maj 26, 2018 10:17 pm
Lezeci na klupi primecujem da je Zuko ipak hteo da me casti mada nisam hteo to da prihvatim.Podigao sam ruku te prekrivam Sunce zaklanajuci pogled na isto.Iz lezeceg polozaja govorim par reci...

Izvini me..Moram da idem...hvala sto si potrosio vreme na bezvrednog mene...

Nakon toga idale lezeci nogama odskacem i nestajem.U daljini mi se samo mogla videti silueta kako se krecem perma ulicama sela...
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu