Delite
Ići dole
Rio
Academy Student
Academy Student

Riova kuca

taj Ned Maj 20, 2018 11:06 pm
kuca spolja.
ovo je kuca koja je lepa

nalazi se tu kuca i sve je zenelilo i trava je lepa kao i priroda koja se nalazi.

kuca unutra inc ovo je lepo dvoriste i za treniranje i odmaranje.
Rio
Academy Student
Academy Student

Re: Riova kuca

taj Ned Maj 20, 2018 11:11 pm
probudio sam se u svom hodniku i gledajuci pod i plafon i razmisljao sam jel sam ja uopste u svom krevetu jer sam se cudio zasto spavam na podu i bolela me kao glava,ima osam osecaj kao da se nesto desilo pa da sam zaspao ili sam jednostavno mesecario.
kako sam se ja probudio uopste i ukocen sam ne mogu se skoro pomeriti.
bolelo me celo telo ali sam se rastezao cak i celo da sam se pomalo pokretao i bilo mi nekako bolje.
Vule
Jounin
Jounin

taj Ned Maj 20, 2018 11:24 pm
Probudio sam se. Jako me bolela glava. Cvrkutanje ptica i zraci sunca koji su mi pucali u glavu su me probudili. Kada sam ustao razgledao sam okolo i nisam znao gde se nalazim. Ovo sigurno nije bila moja kuća. Moje telo je jedva imalo snage da se pomeri. Ustao sam i kao da sam zaboravio da šetam snalazio sam se po kući. Imam osećaj kao da sam prespavao nešto bitno. Pokušavam da se setim šta sad radio sinoć al sam zaboravio. Ne mogu ništa da se setim šta sam radio prošlih godinu dana. Poslednjeg čega se sećam je moje druženje sa prijateljima u kafani. Ali ne sećam se njihovih faca ili imena. Kako sam šetao po kući ugledao sam osobu duge plave kose. Zapitao sam ga:
Pozdrav, ko si ti i gde se nalazimo?
Nakon mog pitanja čekam njegov odgovor.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 20, 2018 11:29 pm
nakon rastezanja cuo sam neciji glas i znao sam da je neko iza mene okrenuo sam se i video jednu osobu vitku i visoku sa dobrom kosom kao jez i pitao sam se otkud je on u mojoj kuci,ali sam se i dalje pitao zasto se nalazim mi ovde na podu,pa sam mu uzbrzo odgovorio.
pozdrav i tebi to sam i ja hteo pitati,Iinace ja sam Rio i nalazis se u mojoj kuci,jel znas mozda kako si dospoe ovde ili zasto smo se upravo probudili u sred poda?
ustao sam a noge su mi klecale kao da me neka devojka sutnula nogom i otisla bez glavom ozbira,otvori osam vrata terase i mog dvorista,udisajuci vazduh koji je bio lep i sunce koje malo sijalo,cudeci se i gledajuci tu osobu koju ne poznajem,videvsi i da je on tek ustao kao sto sam ja u nesvesti,okrenuo sam se i seo napolju sa otvorenim vratima i stavljaljuci noge na ivice i disajuci taj vazduh sto me razbudilo.
Vule
Jounin
Jounin

taj Ned Maj 20, 2018 11:47 pm
Nakon što mi je odgovorio na pitanje, seo sam na terasu zapalio cigaretu i rekao sam mu:
Ja sam Vule, stvarno nemam pojma kako sam došao dovde i zašto sam ovde. Jedino što trenutno znam je da sam Vule i da sam nekada bio shinobi sela peska. Usput, gde se nalazi ova kuća?
Treseći pepeo u pepeljaru pogledao sam ka njemu i iščekivao odgovor. Kuća mu je naizgled lepa i raskošna sa puno detalja. Nisam od njega osećao neku veliku snagu pa se nisam puno plašio jer sam bio ubeđen da sam jači od njega. Moram što pre naći svoju kuću i setiti se svega šta se desilo i da saznam zašto se ovo desilo.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 20, 2018 11:54 pm
gledajuci u njega i taj dim sto je isao jer se videlo da taj covek pusi i to mi naravno zasmetalo pa sam mahao rukama kako nebi isao dim na mene,cak sam se par puta zakasljao a onda sam se nasmejao i rekao sam mu.
ali mi smo jos u selu peska dragi Vule i ova kuca se isto nalazi u Selu peska nije kao da smo u nedoddjiji pa da si se izgubio.
nakon toga opet sam se nasmejao jer mi je bio pomalo smesan ili je bio zbunjen nakon ovoga,osecao sam kod njega jaku energiju i neku cakru i znao sam nekako da je jaci od mene i sigurno je genin ili sta vec,jer ionako bih trebao uskoro da idem na genin ispit kako bih polozio i da se pokazem najbolje,ionako me nije nesto zanimalo ali imam volju da sad nekako hocu.nakon nekoliko minuta me glava jos bolela i pitao sam se jel njega uopste boli i pitao ga.
jel tebe boli glava ili meni samo jedino? imam osecaj kao da me neki gentjusu pogodio ili neko sa oklagijom u glavu.
Vule
Jounin
Jounin

taj Pon Maj 21, 2018 12:03 am
Nakon što mi je odgovorio na pitanje, polako sam ustao gaseći cigaretu u pepeljaru i rekao sam mu:
Da naravno, glava me cepa ko da me je neko opizidio palicom po glavi otkad sam se probudio. Hmm, ne znam šta da ti kažem. Ja polako idem. Moram pronaći put do svoje kuće i da se setim šta se desilo dok sam spavao i zašto se ničega ne sećam. Rio, uživaj želim ti sreću. Srešćemo se opet verovatno.
Nakon što sam se pozdravio sa njim, polako sam se uputio ka njegovoj kapiji i izašao sam mu iz kuće.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 21, 2018 4:09 pm
nakon kratkog upoznavanja sa Vuletom,on nje naravno otisao i izlazio iz moje kuce ka vratima i otisao u negde pravcu koju nisam ni ja znao.
ah vazi vidimo se i tebi isto.
ustao sam sa poda i otisao sam do kuhinje kako bih uzeo hladnu vodu sa frizidera u flasu koju sam sipao,popio sma je i bila je veoma dobra i hladna,nakon toga izasao sam da vidim kakvo je vreme i sve to i bilo je fino i pogledoa sam ostale kuce i jedna mi zapala za oko ima osam osecaj da mi je to neki komsija,pa dobro mogao bih ga upoznati.
ovo ce biti zanimljivo.
obuo sam cipele i obukao sam se i istrcao se ka vratima ulaza i krenuo u tu kucu da ga upoznam.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pet Maj 25, 2018 1:44 pm
dosao sam kui,nakon setnje i provod sa Kiluom koji je bio dobar i nezaboravan,nekako mi se poceo svidjati selo peska,kao da sam zavoleo jer ionako je sve od peska ali sam znao da kod druge je drugacije i da nismo jedini koji je prekriven peskom sigurno ima i jos nekih ali nisam ni planirao da se selim na drugu naciju i selo,

oh covece pa ja sam jos akademit student nisam jos polagao za genin ispite,ah pa dobro imace vremena do genin ispita,i postacu onda samuraj,i to mozda jaci samuraj ali naravno prvo cu geni nispit polagati to mi je u planu i naravno imam da rokam i da iz prve polozim ako ne onda 4 5 6 puta.

razmisljaljuci o genin ispitu,uzeo sam sa dzepa knjigu za samuraje sto mi je dao i sto ce mi naravno pomoci oko toga,nije toliko tesko postati ah imam duha u sebi imam volje ali mi samo treba jedan mac,a gde bih mogao naci aah ali sigurno cu naci.

moram napraviti mac ili kupiti ili uzeti neki koji ima.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pet Maj 25, 2018 1:54 pm
dok sam razmisljao o svom macu ali sam prestao jer sam znao kako cu dobiti ili barem pokusavati,ipak sam bio zadivljen samurajima sto su barem bili hrabri,vesti i bolji,a posto nemam vec element ipak cu imati,ali sta ce se desiti ako imam samuraj umesto te sto mi on pokazao jedan papir ne znam kako ce reagovati dal ako se posece na pola isto znaci da sam samuraj.

jooooj moram opet doci do njega kada budem genin barem.

a onda sam izasoa u dvoriste moje kuce iza i sakako na velikim kamenama do drveta kao neka vezba dal mogu stajati na jedno nozi i ako drzim tu nogu do glave i naravno pokusavao sam ali sam nekoliko puta pao sto je bil odbro jer sam samo ustajao,dobro pa je malo dalje gde nije pesak inace bi moja kuca bila sva od peska i izgledalo a to mi se nebi svidjalo,ali sam barem iamo kao neku reku sto tece,ali sam se tako i namazao kada sam se posekao.
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 28, 2018 7:36 pm
sedajuci na krevet i nista ne radeci a buduce da je bilo dan ja sam se samo pokrivao jer mi je bilo ionako dobro i to cebe sto sam se pokrio da se nisam hteo sklonim ceo dan,setajuci do hodnika i izasajuci napolje i naravno tu je sve bilo zelenom travom i drvecem barem sam nasao kucu koja nije skoro bliz peska inace ne znam kako zive koji su u pesku i sto je napravljeno od peska.uzejuci uze i pentrao se na drvetu i vezao sam struk i pravio neke akrobacije da mi bude zanimljivo dok se zabavljam jer nikog niej bilo ali je dan i lepo vreme dok su kuci ljudi umesto napulju.razmislajo sam o tome kako ce biti na genin ispitu posto sam se prijavio a imao i nekih drugih pa ono barem cu pokusati biti genin i da najbolje uradim jer su nesto drugacije,naravno ocekivao sam da ce biti neke borbe sa lutakama da se pokazemo ili biti u ucionici.
oh pa jedva cekam.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Maj 28, 2018 7:59 pm
(posle kratke setnje, nailazim na drugu kucu, na prvi pogled zanimljivog izgleda, sainteresovao sam se i usao u njeno dvorište, bilo je puno zelenila i trave, ugledao sam nekog coveka kako se pentra po drvima, nisam znao sta izvodi, gledao sam u njega neko vreme, pa mi zatim i laganim koracima prisao, i pozdravio se sa njim, takodje ga upitao i sta radi na drvetu u sred bela dana)

-Zdravo decace, sta radis ti bre na devima, da nisi neki rod majmunima ili nesto?

(nisam zeleo mnogo da ga nerviram, cisto malo da ga bocnem kao sto sam uvek to i radio, strpljivo sam cekao njegov odgovor)..
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 28, 2018 8:07 pm
video sam da neko dolazi u moje dvoriste sigurno je bio neki moji komsija ili postar a onda sam video da neko dolazi pa sam naravno sisao sa drveta kako bih bolje video kako izgleda nisam bas u ova bela dana video kako izgleda tak oda msa se priblizio i naravno pozdravili,nakon toga pitao me neko cudno pitanje sto mi je i meni bilo zbunjujuce ali je vise i izgledalo kao da se penjem na drvetu i da se majmunisem da sam se na to nasmejao ali i cudno.
ah ma nista samo ovako sedim uzivam u zivotu i blejm i gledam tamo neki pogled,kao da si video da se neko prvi put penje na drvetu?
gledajuci dalje u njega i pitavsi se ko je to kao da ga nisam nikad video i naravno odlucio sam da ga pitam u vezi imena.
i da ja se zovem Rio a ti?
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Maj 28, 2018 8:16 pm
(smejajucu se u sebi, kakav je ovo majmun zapravo, imao je neki mac na sebi, Mozda je samurai, brzo sam mu odgovorio na njegovo pitanje)

Ja sam Zoro, borac cistog srca, odane duse, hajmo u kucu, ako zelis, ne bih da budemo napolju po ovakvom suncu..

(Cekao sam sta ce mi on reci, da li ce hteti da idemo u njegovu kucu, pitao sam se, koliko je jak ovaj momak, poseduje mac, kao sto sam vec pomislio verovatno je samurai, Mozda je i jaci od mene, ko zna)..
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Maj 28, 2018 8:29 pm
zanimljivo je slusati zoroa pricati o tome kako je odan sa cistog srca kao da je plemenit jel sigurno on mozda genin ili tako nesto,nebih ni ja znao ali smo u laganom hodu hodali do kuce do kuce culo bi se do hodanja na zemlji zemljotres koje su bile bube,dok smo usli on nje seo na fotelju i gledao moju kucu kao da m use svidela pa sam ga pitao.
pa zelis li zoro mozda nesto da jedes ili da popijes taman imam da te posluzim.
oticajuci do kuhinje i stajao sam dok sam cekao zoroa da ista nesto kaze pre nego sto posluzim u moje dve ruke su bile drske koje jos nisam otvorio ali je bilo i taman otvoren prozoro posto je ionako vruce.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Maj 28, 2018 9:20 pm
(rio je prihvatio moj zahtev, i zajedno samnom usao u njegovu kucu, ozedneo sam od silnoga setanja i hoda, taman se tu naslovna njegovo pitanje, ja sam mu sav srecan odgovorio)

-Daj mi nesto vode..

(Rekao sam mu, sledeci na fotelji, bila je dosta udobna, svidela mi se, sedeo sam i cekao da mi Rio donese casu vode).
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Sub Jun 02, 2018 4:42 pm
Isao sam u kuhinju kako je rekao da zeli voda sto sam i ispunio,uzeo sam casu sa visecei prvi red uzeo i sipao malo hladnu i osvezavajucu,dosao sam i stavio sam casu na sto i cips ukoliko mu se gricka a zatim me veoma zanimalo da li je nesto polagao.
Pa reci mi jel si polagao neki ispite ili si mozda sigurno genin ili chunin?
Pitavsi se ne osecajuci njegovu neku snagu ili je tek polagao neke ispite.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Jun 04, 2018 3:38 pm
(dok sam ispijao svoju vodu koja je konacno stigla, hrabro i sigurno odgovorio sam svom prijatelju riu)

-Ja sam jounin, elitni ninja, velike snage i moci...
A ti? Predpostavljam da si neki genin ili chunin

(cekao sam njegov odgovor, sa malo nesigurnoscu, ko zna mozda je bas ovaj ninja veoma jak, snazan, pa cak mozda i snazniji od mene)..
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 04, 2018 3:56 pm
bilo mi je poprilicno dobar lik i nekako samouvereni smesan ,ali sma se razmisljao da li je stvarno jounin vise je licilo koji cita neke pripovetke sa bajke,jednom sam verovao a u drugo nisam vervao jer mi je bilo cudno,jer bi se osecal oda ima bas veliku cakru ili energiju u sebi ali je vise samo uveravao u sebe da je hrabriji i snazniji sto m ise i to svidjalo jer pokazuje da je samouveren ali nije ni mogao lagati o tome da je jounin.
vauu.
bio sam iznenadjen ali sam se smejao u sebi a onda sam rekao.
ah da ja sam genin pre neki dan sam isao da polazem kao i svi i polozio sam i niko nije pao,a ovo sto si sad pomenuo chunina bas se razmisljam kada je da se prijavim jer sam malo zaboravan pa da na vreme se prijavim.
obicno sam bio zaboravan sto se tice nekih stvari,sigurno bih razbijao chunin ispite i bio sam samouveren bitno je da sam ja samuraj,oh kad buem bio spreman izvadicu iz ormara u dnevnu sobu moju,misleci u sebi u bolovima u glavi.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Jun 04, 2018 9:56 pm
(rio mi je izgledao poprilicno cudno, kao da nije verovao u ono sto govorim, bio sam tuzan zbog toga, ne zelim da ispadnem lazov, ali me briga za tudje misljenje, vec sam saznao dosta o njemu, i njegovim mocima, mislim da je vreme da malo pricam o svojima, poceo sam se po glavi, udobno se smesio u fotelju i krenuo da pricam)

Ja sam kao sto sam vec pomenuo iz slavnog i mocnog Uzumaki klana, poseduju veliku kolicinu chakre, snage i moci, ja sam probudio element vetra, kao i mnogi uzumakiji, jaki su i u mnogim stilovima borbe, imaju dobre tehnike sealova, barijera, mogu cak i zapecatiti demona, cak se i ja plasim tolike moci, ima jos par stvari o meni, ali ne zelim to da odkrivam, sve ces uvideti na vojnom polju..

(nastavio sam da lezim u udobnoj fotelji, uzivajuci u njegovoj po pravom cudu predivnoj vodi).
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 04, 2018 10:16 pm
U trenutku kada je rekao da je uzumaki klan cinilo mi se zanimljivim kalnom koji je on nego sto sam ja,ja sam nara klan i ne smatram nesto specijalno dobro klanu imam i ja senku kao senku.
Ah pa to je lepo sto si uzumaki da sam ja ti uzumaki bilo bi super a tek demoni ko zna gde su demoni mosda ih ti imas,jer kad si vec rekao da se moze zapecatiti a sto se mene tice ja sam nara klanne vidim nesto specijalno sto sam nara koji mogu kontrolisati senke ali sam zato odlucio ici putem samuraja.
Mozda i ne vidim neku svrhu ili sam nezadovoljan ali znam sigurno da on ima odgovor kakav je nara jer ne mogu videti sebe nesto kao dobrog naru.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Jun 04, 2018 10:25 pm
(gledajuci ga ne obracajuci mnogo paznje na ono sto prica, po njegovom licu predpostavio sam da se divi mom klanu i mojim sposobnostima, ali moram jos mnogo ojacati kako bih mogao raditi mnoge jake tehnike, ko zna mozda i u buducnosti budem i najjaci ninja, sto mi je i cilj, cuo sam da je nara klan, stvaro mi se svideo, kontrola senkama je dosta dobra, mozes lako iznenaditi i niotkuda napasti svog protivnika, ne daj Boze da se protivnik priblizi pa gotov je, palo mi je na pamet dok sam lezao u fotelji, izgledalo je kao da nije odusevljen svojim klanom, pa sam hteo da ga uverim da to nije slab klna,
da je jedan od jacih zapravo, ali kad sam malo ukljucio mozak, i shvatio da je on nara samurai, pao mi je mrak na oci, ali nisam zeleo da ga odvlacim od svog zivotnog puta, kao samuraia naru iako to nema veze s vezom)

Pazi Rio, nara klan je jako dobar i koristan klan, ipak, nisam siguran koliko je dobra konbonacija nara i samurai, mozda bi bilo bolje da si bio lutkar, pa mozda i da naucis kontrolisati lutke senkama, to bi bilo stvarno jako, ali opet, tvoj ninja put, ako zelis biti samurai, onda samo nastavi, i postani, najjaci!!

(sve sam mu to rekao dok sam sedeo na toj pre udobnoj fotelji, svidela mi se, moja jeste dosta dobra takodje, ali ovde kao da tonem u neki san, polako sam poceo da sklapam oci ne shvatajuci to,
nadajuci se da mi nece dati da zaspim ovde, ne bih da spavam u tudjoj kuci, bilo bi dosta nepristojno)..
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 08, 2018 12:29 pm
Dok sam sedeo u fotelji i otisao da popijem i ja malo vode odjednom sam cuo kako prica da je nara jak klan a sigurno najaci ali opet nisam video tu svrhu o tom klanu a mozda nista ne znam o tom klanu ali cu vremenom nekako znati.
Naravno i ocu.
Dok smo pricali i smejajuci se sro nam je bilo lepo da se druzimo odjednom smo culi neki grubijanski muski glas duboki koji se culo iz ulica da dodjemo?to mi je bilo cudno pa sam naravno hteo da vidim sta se tamo desava.
Hmmm jel imas mozda prestavu ko se to dere ko neki majmun?pa jel zelis mozda da proveris posto ja bih da vidim ko je to.
Izasao sam iz kuce i krekuci se ka ulici i videjuci neku mini osobu ali nisam video kako izgleda dok se zoro spremao.
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 08, 2018 5:29 pm
(u toku nase price zacuo se neki cudni i dubok glas, prvi put ga cujem, malo sam se zabrinuo, nisam bio siguran dal trebamo da odemo tamo iako nas je dozivao, rio je krenio da izlazi, nisam znao sta da radim, u trenutku velikom brzinom ustao sam sa fotelje, pogledao u ria koji je polako odlazio iz njegove kuce, izgleda da nije mogao da me ceka, predpostavljam da je bio radoznao, krenuo sam ka izlazu uputujuci se ka ulicama sela, da vidim sta se to desava)..
Rio
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 18, 2018 4:05 pm
od kuce sta sa mradio bilo mi je jako dosadno samo sam skakao na kamencicima u dvoriste moje kada mi uvek ovako ponekad i postane dosadno,nisam ni znao sta da radim i pitao sam se jos uek za nas kazekagea koji je pre nekoliko dana bio na ulici malo cudan koji pusi sa ogromnom kolicinom dima i plus sto je jaci jer moze uvlaciti pesak sto me osebno iznenadilo,razmisljao sam se o tome kako se misli na nas poslove da se dele i ako nisam znao neke druge poslove sem da cistim po kuci sa metlom vrteci je u rukama i tako lakse rascicsavam prasinu.presta osam skakati na kamencicima a sam odlucio ipak ici na ulice da bih se prosetao i dalje sam se pitao po cemu je pesak poseban i zasto.kako jer je sve od pesa mozda ne bas sve ali nesto i razmisljao sam se kako je kod drugih dalje i mozda se preselim i otici tamo na neko lepo mesto umesto ovog kada stalno upada u oci.obuo sam se i izasao sam na ulicu.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu