Delite
Ići dole
Vule
Jounin
Jounin

Ulice sela sakrivenog u pesku

taj Pon Maj 21, 2018 8:52 am
First topic message reminder :

Ovde su ulice sela sakrivenog u pesku. Uvek ima ljudi koji negde žure ili se šetaju. Cela ulica je od peska.

Zoro
Genin
Genin

Re: Ulice sela sakrivenog u pesku

taj Sub Jun 09, 2018 8:42 pm
(gledao sam u naseg novog kazekage, sa malim razocarenjem na ocima, nisam bio siguran da li je ovaj covek za kazekagea, uopste ne podnosim njegovu aroganciju, kao i njegovu samu licnost,
medjutim, ono sto me je iznenadilo je to sto moze kontrolisati pesak, izgledao je poput magneta, medjutim to ne menja moje misljenje, ali sam se uverio da je stvarno jak, odjednom, svi su se ponasali dobro prema njemu, kao da su ga odjednom zavoleli, a pre samo par sekundi svi su se pitali ko je on, i sta to trazi, misljenja su se naglo promenila, prvo sto mi pada na pamet jeste da je to zato sto su shvatili da ako budu bili losi prema njemu umrece, ali ne verujem u to, najverovatnije je zato sto je on kazekage, zele da mu se uvlace, kao da ce im to nesto pomoci, verovao sam da nece biti nesto mnogo od ovih, uput tu je pojavila jos jedna osoba, isto iz sela, gledala je naseg kazekagea malo drugacijim ocima, slicno mojim, zanima me njegova reakcija, kako ce on postupiti zato sto je taj covek rekao da je kazekage, spomenuo je da je marioneta, to me iskreno ne cudi, kad si takve naravni, pomislio sam, nisam zeleo da ispadne da cutim, i da sam se uplasio, zarko sam zeleo da izrazim svoje misljenje, dubokim glasom sam mu rekao u lice)

-Ti si nas Kazekage? Ahh, bolje bi bilo da su mene izabrali za kazekagea...

(verovatnoca da ce me ubiti je bila velika, ali ipak je on nas kazekage, ako me ubije on ce najebati, ionako me to ne zanima, siguran sam da se to nece desiti, kako god da okrenes, idalje nisam srecan,
polozio sam za genina, nadao sam se da ce uskoro doci na red i chunin ispiti, mozda ce ovaj covek imati nekakve povezanosti sa time, predpostavljao sam da ce ovaj covek imati neke veze sa time,
ne bi dosao bezveze u ovakvom trenutku posle genin ispita, ne znam gde ce se ispiti odrzati, ali ne verujem ovde, jer je ipak ovo bedno selo, voleo bih da posetim jos neko, ako zapravo postoji, ako je taj covek marioneta, mora biti marioneta nekoga, a ovde nema ljudi za takav poduhvat, te najverovatnije postoji jos sela, cak i jaceg od ovoga, okrenuo sam glavu i vratio se par koraka unazad, stao pored mog prijatelja Ria, pravio se srecan, kao da se nekako obradovao, a znao sam da se ni njemu ovaj covek ne svidja, uzdahnuo sam, i ostavio sve kazekageu da resi, idalje se nadajuci da ce uskoro poceti chunin ispiti)..
Sarada
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 9:38 am
Klimnuvsi glavom i dalje je gledala u Crocodila koji je stojao kao ogroman kip i pricao sa njima bilo je fantasticno gledati kako izvodi onakve stvari sa peskom nekako bilo je strava a onda sam odlucila da ga pitam nesto vezano za poslove u selu .

Dobro razumela sam nego sto se tice poslova u selu ? Kakav ce biti raspored mi smo jos uvek po cinu svi genini sumnjam da bi mi mogli da obavljamo neke velike zadatke kakvo je vase misljenje o tome ?

A onda sam preko ramena pogledala zoroa koji se ponasao kao sedmogodisnjak...
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 11:20 am
Mladi ratnici stajali su svi na svojim nogama na glavnoj ulici sela skrivenog u pesku. Večina njih bila je opremljena u uniforme ratnika a njihove vlasi kose vijorile su se na vetru. Glavni čovek tu bio je njihov Kazekage koji je vodio glavnu reč. Nije imao oružje sa sobom, ali njegovo oružje bio je ceo pesak koji ih je okruživao.

„Hej, koliko dugo će trajati ovo okupljanje?“ Junko upita prvog na koga je naletela.
Vule
Jounin
Jounin

taj Ned Jun 10, 2018 11:26 am
Kazekageovo prisustvo je napravilo čudnu i hladnu atmosferu na ulicama. Mnogo njih su mu postavljali pitanja, iskreno ja nisam hteo jel još ne znam ništa o njemu. Nakon što je odgovorio na pitanja uozbiljio se i krenuo da uvlači pesak u sebe. Hm ovaj čovek nije za zezanje, pomislih. Nakon lepe predstave njega i njegovog peska osetio je moje prisustvo i oštrim očima me pogledao i zapitao da li imam da iznesem neki komentar. Nazivajuci me šarenoliki za šta će sigurno dobiti osvetu. Odgovorio sam mu grubim i dubokim glasom. Kratko i jasno bez ulaženja u dalji dijalog.
Nemam.

Stvarno nisam imao snage da sad pričam tu sa njim i da se svađam. Dodji će red i na to. Ipak je postavljen za Kazekagea što znači da nije samo prazna priča. Ostavio sam dijalog za neki drugi put i pažljivo posmatrao reakciju ostalih ljudi kao i samog Crocodila.
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 12:22 pm
 Levo, desno, svuda okolo, bila je okružena ratnicima koji takođe nisu imali odgovore na postavljena pitanja. Pokušala je da se izmigolj iz mase, pomerajući svoje udove, ruke i noge, ali nije bilo mesta ni da se napravi uzak prolaz kako bi prošla, ali nije mogla. “Jebeno ne mogu da dišem” posmisli.
Htela je da se pomeri, da skoči i pobegne malo u stranu, što je najzad i učinila.  Naslonila je svoje telo na obližnji zid a glavu podigla uvis kako je udahnula vreli vazduh. Celo telo se  zatim ispunilo naletom kiseonika i to je prijalo.
Za momenat joj je kliknulo da bi trebalo da obrati pažnju na to što se kazekage spremao izreći prisutnima, moglo je biti od životne značaknosti te ostade da čuje…

Crocodile
Kazekage
Kazekage

taj Ned Jun 10, 2018 1:30 pm
(Posto je doslo jos novih shinobija cija lica jos nije vidjeo sacekao je njihovu reakciju i njihovo iznosenje misljenja a onda je odlucio da se nadoveze na njihovu pricu zelenokosog je jos ignorisao stroljivo kaki ga ne bi zgazio kao bubu. )

Molim za mali momenat pzanje posto zelim medjusobno povezivanje da selo budeo kao jedno i necu uljeze medju redovima odlucio sam da vam udarim po zig "Zveri„ o tom vu posebno da vam kazem verujem da ce to svi podnjeti stojicki sto se toga tice zao ki je ali i dame ce morsti da ga nose i mali i veliki ali verujete mi tako je najjbolje za nas nego sta htjedo reci da ?! Sto se tice zadataka zadaci ce biti djeljeni prema ranku ako ste genini radicete kucne poslove po selu izmedju ostalog , chunin kao pojedinac moze da vodi tim za borbe koje cu licno da vam predajem za jounina , anbua to vec sve znate tako da zelim samo odane ljude u svojim redovima oni koji nisu odani pa sta reci ko dezertira i ode nema zatvora ja to ne kvalifikujem kao kaznu odrubicu mu glavu na licu mesta sto se toga tice tako da verujem da morate da budete poslusna deca .... zabiravih da kazem Chunin ispiti ce takodje biti odrzani ili u selu peska ili u selu skrvenog medju liscem prema njima gaimo prijateljske odnose bilo kakav prelaz u zemlju vatre necu da tolerisem bilo kakve aktivnosti o napadima tudjih nindzi necu tolerisat tako da molim za normalno ponasanje a sada razmislite o svemu predlazem da odete u setnju i odmorite sto se tice ziga bicete obavesteni o njemu ...

(Vadeci cigaretu iz dzepa sapali je a onda pogleda kevo i desno upucujuci ostar pogled masi koja se tu nalazila vetar je poceo da duva ponovo lagani povetarac raznosio je crnevlje peska svuda u malom viorcu poput omanjeg tornada Crocodile je iscezao kao da ga nije ni bilo .)

Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Ned Jun 10, 2018 1:45 pm
Cujevsi sta kazekage ima da kaze,samo sam klimuo glavom,nisam ni primetio da se u medjuvremenu na tom mestu okupilo jos ninji,posto vecinu njih nisam poznavao, a i retko ko od njih mi je privlacio paznju,sem jedne osobe koja je bila jako kratka sa recima i osecao sam nesto posebno u vezi njega,takodje njegov stil oblacenja je bio veoma specifican i simpatican,odlucio sam da zanemarim ostalu masu i da mu pridjem,imao sam veliku zelju da se upoznam sa njim.Pre nego sto sam krenuo do njega uputio sam se Kazekageu:

Hvala na informacijama,ja sada krecem svojim putem,zbogom do sledeceg vidjenja!

Rio
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 4:59 pm
ako je ovo nas kazekage i da jeste pomalo je i cudan i ima neki crni humor u njemu ali osecam nekako da je jak ali ga nisam niakd cuo za njega a kada to cujem onda mi je sve jasno a ta sumlja oko njega kada je rekao da ce unistiti selo peska,pomislio sam da taj neki kriminalac ili neki koji ce razarati svetom to mi je bilo u glavi a kada sam cuo za ispite za chunine razmislajo sam se da li se prijaviti i ak osam tek polozio za genina ko ce ga znati ko ce biti tamo ili cu biti samuraj ili cu uciti tehnike moga klana.noge su me i dalje bolele a hteo sam kuci cim je on zavrsio ili mozda jeste pa sam se obraio zorou.
vau nisam ni ocekivao da je bas cudan ali vise je nego cudno pa ocemo li nazad kuci kod mene?
rekao sam tiho ka njemu blizu kako bi me ucio.
Zoro
Genin
Genin

taj Pon Jun 11, 2018 9:50 am
(stojao sam gledajuci i slusajuci sta je kazekage pricao, vecinu toga sto je rekao sam i sam znao, to smo ucili na akademiji, ahh, ponovo mi je za dzaba oduzeo vreme, moram da pozurim da stignem kuci, moram da treniram, ne smem se zafrkavati, verujem da ce uskoro chunin ispiti, dok sam razmisljao o tome i o svom treningu prisao mi je rio, nisam znao sta da mu kazem, ali morao sam da odem do kuce da treniram, nisam smeo da gubim vreme sa njim, pocesao sam se po glavi i jasno ga odbio)

Moram do kuce da nesto obavim, ne mogu kod tebe, ja sad odoh, videcemo se ponovo, Rio...

(pomalo je izgledao uplaseno kad sam mu rekao da ce mo se ponovo videti, ali uradio sam ono sto sam morao, okrenuo sam glavu i krenuo u pravcu prema mojoj kuci, pomalo razmisljajuci o kazekageu,
koliko je on zapravo jak, kako moze da kontrolise pesak, kako on to radi, zamisljeno sam se udaljio sa ulica i dosao do svoje kuce).
Vule
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 3:12 pm
Nakon Kazekageovog odlaska, ostala je čudna tišina na ulici. Sa kesom u ruck polako sam se okrenuo ka putu za svoju kuću. Medjutim, jedan niski dečak stao je ispred mene i svojim velikim plavim očima me posmatrao. Nisam znao šta hoće od mene jer ga prvi put vidim u životu. Obratio sam mu se:
Izvoli dečko, kako ti mogu pomoći? Jel si se izgubio?

Nakon mog pitanja stao sam i sačekao da se pomeri sa mog puta.
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Pon Jun 11, 2018 4:50 pm
Dosavsi do sarenolikog,stojao sam i gledao u njega,nesto sam se zamislio,ali on me je ubrzo upitao,da li mi treba nesto i da li sam se izgubio.Sto me je iznerviralo jer misli da sam slabi klinac po mom izgledu,i odma sam promenio izraz na svom licu i odgovorio mu:

Ha ha ha , nisam ne boj se.Zeleo bi da porazgovaramo,ali na nekom drugom mestu,vec se predugo ovde.

Vule
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 8:36 pm
Belokosi dečak je izoštrio svoju auru i svoj pogled, u pogledu sam video da i nije baš druželjubivo nastrojen. Pogledao me je drsko tim očima kao da hoće da me ubije. Malo mi je to smešno jer jedan klinac hoće meni da prkosi. Nakon što se uozbiljio velikom brzinom sam se stvorio njemu iza leđa i prislonio mu moju oštru ivicu karte pri grkljan. Jedan njegov grub pokret i mrtav je. Hm šta on misli ko sam ja pa da imam vremena da se zajebavam sa klincima kao što je on. Dubokim i tihim glasom sam mu rekao.

Dečače, nemoj da si drzak i bezobrazan prema meni. Nauči da poštuješ starije. A sada vodi put do kog hoćeš da pričamo. Slažem se da je zagušljivo ovde.

Nakon moje rečenica sačekao sam njegov odgovor polako sklanjajući kartu sa njegovog grkljana.
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Pon Jun 11, 2018 8:57 pm
Nakon sto sam mu odgovorio na pitanje osetila se borbena atmosfera i zelja za ubijanjem kod obojice.Odjednom sarenoliki se stvorio iza mene i stavio mi ostru kartu na vrat.Pretvarao sam se iznenadjeno i zastraseno da vidim sta ce se dalje desiti,uputio mi je par ne bitnih reci,sem jedne bitne informacije a to je da odemo na neko drugo mesto.Pretvarao sam se zastraseno i samo sam cutao,polako je kreno da skida kartu sa vrata,i ja sam u tom trenutku uradio zamenu u stvorio se licem okrenut prema njemu!

Zatim sam mu uputio par reci:

Dobar pokusaj,mada ja svoj gard nikad ne spustam,moraces se vise potrudi da bi mene savladao!Pa hajde polako kreni zamnom!

John Peterson
Academy Student
Academy Student

taj Čet Jun 14, 2018 9:54 pm
Siromašan, jadan i umoran lagano se kretao prema svojoj kući.Napolju je bilo veoma hladno i već se polako smrzavao.Probušeni stari kaput mu uopšte nije pomogao pri borbi sa hladnoćom.Njegov hod je gubio brzinu, polako je počeo da se ruši prema podu.U očima mu je zasijala svetlost, koja je prikazivala njegovu ženu, koja ga čeka u zagrljaj.To mu je dalo snage da nastavi, svetlost koja je postajala sve jača ga je podstakla da potrči, i nekako uspe da stigne do kuće.
Vule
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 14, 2018 11:30 pm
Nakon što sam malom dečku došao iza leđa sa kartom, shvatio sam da to nije on nego panj... Mali je malo arogantan te nisam uopšte hteo da pričam sa njim pa sam mu rekao:
Ej dečko, stvarno žurim. Pričaćemo drugi put sada stvarno ne mogu. Požuri kući roditelji te sigurno traže.

Nakon što sam mu to rekao sa kesom u ruci okrenuo sam se i zaputio sam se ka svojoj kući.
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Čet Jun 14, 2018 11:37 pm
Hah,cujevsi sta ima da mi kaze,i opet govorece mi da sam klinac,nisam vise bio zainteresovan za neozbljian sa sarenolikog klovna,koji je izgleda promasio lokaciju,pa sam mu reko:

Hahahhahaha dada,ja idem kuci,al ti si sigurno zalutao nije ti ovde cirkus,klovnu!

Uputivsi mu ove reci razmisljao sam sta bi mogao da radim i probao sam da se prisetim gde sam ja zapravo krenuo pre nego sto sam dosao ovamo,a onda sam se setio da sam se uputio ka parku da se odmorim od genin ispita pa sam odlucio da odem tamo nasamo da ohladim glavu malo.Polako sam laganim korakom krenuo ka parku sela peska!
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 6:28 pm
(izasao sam iz svoje kuce upucujuci se ka jednom parku, ceskajuci se po glavi, pomalo zamisljeno, zasto danas uopste nema ljudi, da se ne odrzava nesto mozda za sta nisam obavesten, idalje se secajuci onog glupog govora kazekagea, zar su nam mogli nekog losijeg izaprati pomislih, pljunuo sam u stranu, odjednom malo sam se iskreno i naljutio, krenuo sam da ispustam cudnu auru iz sebe ne znajuci ni sam zasto, zraci sunca kao da su se odbijali od mene, osecao sam se cudno, pomalo uplasen samog sebe, nastavio sam da koracam, nadajuci se da cu naleteti na nesto zanimljivo)..
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 7:35 pm
Junko je žurila da stigne pre gužve na ulice svoga sela i odradi kondicioni trening u što kraćem roku.

"Uspećeš!"... "Uspećeš" ubeđivala je sebe.

Adrenalin je rastao u njenim venama, dok je trčala. Još jedan krug, još jedan, još jedan, sve dok sunce toliko nije upeklo te je morala da zastane i odmori malo. Njena koža poprimila je braonkastu boju, a nabacila je i naočare da zaštiti oči od jarkog sunca, no kako joj se približavao neki nepoznati tip, koji je privukao njeno oko, morala ih je skinuti i osmotriti ga kako treba...

Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 7:45 pm
(dok sam namrgodjeno isao ka parku, ugledao sam neku zenu koja me cudno gleda, bila je na treningu po mojoj predpostavci, pravio sam se da je ne vidim, iako je to bilo nemoguce, njena lepota je dopirala do ovde, samo sam nastavio napred, ne gledajuci u nju, kao da me ne zanima, malo sam ubrzao korak, te pomislio da nije mozda neki spijun, izgledalo mi je kao da sam je video negde, malo sam razmisljao, te se setio da sam je video na skupu kad smo prvi put upoznali kazekagea, vise nisam imao sumnje, ali me i nije nesto zanimala, kao po obicaju pljunuo sam u stranu, vise ne toliko ljutito, samo sam nastavio napred)..

Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 7:57 pm

Junko je ženska brzog temperamenta, koja je želela da bude najbrži shinobi ikada. Radila je na veštinama tajutsu-a, ninjutsua ali i u pukoj kondiciji brzine trčanja. Trudila se da sve to kombinuje sa ninjustuom. Želela je da osmisli nove tehnike, kombinacije, nešto što nikome nije padalo na pamet od početka shinobi sveta. No sada je bilo vreme da napravi mini pautu od treninga. Nepoznati tip koji je primetio, baš kao i ona njega i postidela se

ali čim je krenuo ka poznatom parku, nije časila ni časa te krene za njim. Bila je ubeđena da je sam i da se ne nalazi ni sa kim, ali to opet ne znači da se ne nalazi s nekim u parku ili da neće stesti nekoga tamo.

Araya
Academy Student
Academy Student

taj Sub Jun 16, 2018 11:13 am
Nalazilo se visoko na nebu, sa njegovim zracima pržilo je svje prjed sobom, da sonce ,sonce  i ponos ,,Sjela Sakrivenog u Pjesku". Hodao je porjed svoje mati da je zaštiti i odbrani od meprikladnih napada.Njegov otac ih je napustio kada su ušli u sjelu.U svojoj ruci Araya je držao  sliku kako bi njegova new house trebala izgledat.Posje lutanja i naglog dobivanja stresa od vrućine, Araya i njegova mati su finnaly found there house.He was so happy so he run inside it.Ušavši u kući Araya i prvo otisao do svoje sobe!!

Araya Puppet King
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Sub Jun 16, 2018 3:31 pm

Junko se smešela setno kako je iskoračila iz svoje kuće i svog prostora, misleći kako neke uspomene trebaju ostati sakrivene i zaboravljene kada se izađe u javnost...

Zoro
Genin
Genin

taj Sub Jun 16, 2018 3:43 pm
(konacno sam dosao do ulica, eh koliko mi je dugo trebalo, bas sam gladan covece, valjalo bi da neto prezalogajim, samo sam isao napred pracuci Junku, nadajuci se da ce me ona odvesti na neko lepo mesto)..
Araya
Academy Student
Academy Student

taj Sub Jun 16, 2018 3:50 pm
Puste , bezrizne duse su lutale po ovoliko toplom vremenu. Araya je trcavsi po ulicama udario jednu malu curicu po ramenima. Ona je izgledala kao neko njegovih godina, Araya je bio veoma znatizeljan, prvo sto je uradio jeste podigao curicu sa zemlje a zatim rekao.

Sorry , u velikoj sam zurbi.Pruzio je ruku djevojci i rekao.Ja sam Araya tek sam se doselio ovdje a ti si ?

Araya Puppet King
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Sub Jun 16, 2018 4:00 pm

Zoro je izgledao rasterećeno dok je išao verujući njenom izboru, a Junko je bila zaintirgirana da vidi ima li šta novog. Šetali su zajedno tako, jedno do drugog, razmenjujući povremen poglede ne mareći za ostale, ne znajući šta se događa oko njih.
....
Junko je nakon sudara sa nepoznatim ninjom uspravila se i podala ga u oči. Mogla mu je pročitati iz pogleda kako se zabrinuo za njen pad. Pre nego sto je počela da prevrće po glavi odakle je mogla znati tog ninju, rukom je dotakla grudi iz kojih je srce ubrzano lupalo. Pogledala je u pravu Zoroa, a zatim su oboje pružili ruku kako bi se dostojno upoznali. Stisnula je snažno ruku prilikom rukovanja, što je iskazalo njeno poštovanje a i snagu zbog jačine stiska.
Primetila je neobičnu enegriju, a zarim opet pogledom potražila Zoro-ev.
Započela je predstavljanje, te su oboje gledali u nju.
Junko Uchiha... A ovo je Zoro Uzumaki“ reče mirno dok ih je predstavila oboje.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu