Delite
Ići dole
Akashi Seijūrō
Jounin
Jounin

Killuina kuca

taj Pon Maj 21, 2018 11:33 pm
Ovo je prilicno velika kuca,iako tako ne izgleda spolja,jako je lepo uredjena ima dva sprata na donjem se nalaze wc kuhinja dnevni boravak i jedna spavaca soba dok se gore nalaze 3 sobe i jos jedan wc!
Akashi Seijūrō
Jounin
Jounin

Re: Killuina kuca

taj Uto Maj 22, 2018 4:44 pm
Nakon sto sam se uselio u kucu,krenuo sam da razgledam kakva je kuca,kuca je bila prilicno velika iznutra,bio sam srecan sto me sam imao srece u vezi kuce.Nisam imao nista od robe sem ovoga sto je na meni,pronasao sam kuhinju i otvorio frizider,na svu srecu bio je pun a ja sam umirao od gladi.Odma sam izvadio 4 jajeta i slanine i krenuo da pripremam kajgana.Nakon sto sam jeo morao sam da nadjem nacin da zaradim pare da kupim se neku odecu sem ove na meni.Ali pre toga sam hteo da odem na jedno pivo da se opustim malo.Izasao sam napolje i krenuo u potragu za nekom kafanom!
Akashi Seijūrō
Jounin
Jounin

taj Čet Maj 31, 2018 8:57 pm
Usavsi u kucu,bio sam jako umoran,i samo sam otisao u sobu da se naspavam.Ujutro me je probudila neka osoba koja je kucala na vrata.Dosao sam do vrata i tu je bila neka osoba koja me je pitala da li zelim da idem na ispite za genine.Ja posto se nicega nisam secao nisam ni znao sta su genini,zatim mi je ne poznata osoba sve detaljno objasnila.Kada sam cuo o
cemu se radi zainteresovao sam se i pristao sam da polazem!(ovo pisem posle genina ispita da bi popunio svoj rp)
Akashi Seijūrō
Jounin
Jounin

taj Čet Maj 31, 2018 9:02 pm
Vrativsi se sa genin ispita koji i nisu bili nesto narucito teski,postao sam zvanicno genin sela peska!Razmisljao sam da li da proslavljam to sto sam postao genin,ali pre svega sam morao nesto da pojedem.Otvorio sam frizider i odlucio sam da napravim neki sendvic na brzinu posto sam bas bio gladan.Izvadio sam potrebne sastojke i napravio svoj sendvic,koji sam na brzinu pojeo.Posto sam imao dosta para od casina,razmisljao sam sta da radim sa njima, i odlucio sam da ih ne trosim za sada vec da odem do parka nekog da se malo opustim i odmorim od genin ispita!
Akashi Seijūrō
Jounin
Jounin

taj Ned Jul 01, 2018 7:52 pm
Otvorio sam pismo u kom je pisalo sledece:

Dragi Killua,nadam se da si jos uvek ziv i da je ovo pismo stiglo do tebe,ako jeste onda slusaj.Verovatno je da si izgubio pamcenje i da se nicega ne secas,ali polako vratices se ti na tvoj stari put i setices se ko si i sta si i zasto si zapravo poslat ovde.Proslo je dosta vremena otkad si tu u selu,verujem da si ojacao i da ces uskoro biti spreman,za zavrsnu fazu tvog tajnog zadatka,ako mislis da je bila slucajnost sto si dobio ovu kucu sa takvim vlasnikom,varas se to je jedan od nasih batlera kojem je bilo naredjeno da uradi sve to za tebe,ne moram nista placati...i tako sve cemo mi odratiti,za koji dan bi trebala da ti stigne jedna batlerka koja ce ti sve pomagati oko kuce.Izvini zbog svega sto si prosao,ali to je tvoj posao,moras se nositi sa time!Zelim ti svu srecu i da ojacas,da konacno dovrsis posao!

Procitavsi ovu poraku ostao sam zbunjen i zacudjen nisam mogao da verujem sta sam upravo procitao nesto sto ce mi promeniti ceo zivot,usao sam u kucu,ali ona je izgledala skroz drugacije bila je mnogo lepse uredjena,na stolu je bila koverta sa jako puno novca,bio sam jako zbunjen i nisam znao sta cu pa sam seo na kauc i naslonio se i poceo da razmisljam ...
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu