Delite
Ići dole
Kawaki Kai
Jounin
Jounin
Biografija : Kawaki Kai usvojeno dete odraslo u obicnoj porodici na ivici nacije u neznanju da njegovim venama tece Uchiha krvi. Sakriven u senci njegovog alijasa ne zna da je zapravo on..Uchiha Shinigami.

Drugi deo ispita za moderatore

taj Uto Maj 22, 2018 10:20 pm
Shigeru je jedini koji je prosao 1. deo moderator ispita,medjutim on je vec moderator,ali je insistirao da
radi ispite.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Deo ispita za moderatore

-Shigeru,cestitam ti na prolasku u drugu fazu ispita za moderatore.Nakon uspesnog prvog dela ispita,u kom si pokazali znanje,u ovom delu ispita ce ti,pored znanja,biti potrebna i snalazljivost,kao i dobro zapazanje.

-Dakle,drugi deo ispita ce biti iz vise delova,bice ti postavljeno jedno pitanje,ako na njega odgovoris tacno ides dalje,ako ne padate.Imaces 5 pitanja.

-Budis se u bolovima i ruke su ti zavezane za sipku iznad tebe.U sobi si koja je veoma mracna,tako da se nista ne vidi.Cujes kako se neki glasni koraci priblizavaju,a onda odjednom nestaju,pa onda opet pocinju da se cuju sve jace i jace,dok ne stignu ispred tebe i onda ponovo nestanu.Pocinje da te hvata panika i pokusavas da pobegnes,ali lanci kojima si bio vezan
ti seku ruke i pocinje da kaplje krv.Soba odjednom pocinje da se puni vodom dok ti polako gubis svest.Sve se desava nekako odjednom,kao u snu.Pitanje je:U cemu se nalazite?
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

Re: Drugi deo ispita za moderatore

taj Uto Maj 22, 2018 11:06 pm
Ako govorimo o orijentaciji u prostoru ja se nalazim u jednoj mračnoj sobi.
A ako govorimo o situaciji u kojoj se nalazim ja sam onda u genjutsu jer posto su mi ruke vezane i stalno čujem korake koje mi se približavaju a ne dolaze do mene i takođe zato što je voda krenula kao i gubljenje svesti počelo onog trenutka kada su mi ruke posečene i kada je krv potekla, kao i to što sve ovo izgleda kao neki san koji me muči, što je i cilj genjutsua da muči onoga na koga je bačen.
Kawaki Kai
Jounin
Jounin
Biografija : Kawaki Kai usvojeno dete odraslo u obicnoj porodici na ivici nacije u neznanju da njegovim venama tece Uchiha krvi. Sakriven u senci njegovog alijasa ne zna da je zapravo on..Uchiha Shinigami.

taj Uto Maj 22, 2018 11:13 pm
Odlicno odradjen posao.Pitanje je napisano tako da sve odvuce misao sa toga da se nalazis u mracnoj sobi,a
ti si to lepo shvatio i formulisao odgovor.Cak ni nema 5 pitanja,vec samo jedno.Sve je to sluzilo da ti odvuce
paznju,ali ti si ostao pribran i resio ovaj deo ispita.Videli smo i Daksi i ja da zasluzujes Moderaora,Tako da je ovo kraj
ispita.
Cestitam,prosao si xD
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu