Delite
Ići dole
Zoro
Jounin
Jounin

Zorova predivna kuca

taj Čet Maj 24, 2018 7:45 pm
Izgled kuce:

Ovo je kuca utlimativnog zoroa, neverovatne je velicine, napravljena je od drveta, obezbedjuje je kapija kroz koju ne mozete proci ako vas ja ne pustim :  -   D
Ima 3 sprata, 8 dnevih soba, 5 spavacih soba, 4 kupatila i 7 kuhinja (razdvojena je u 3 dela) takodje imam i veliko dvoriste, u kome mogu da igram svoj omiljeni sport  kosarku,
posedujem i 20 kuvara koji svakodnevo prave hranu za mene, kao i 5 sluzavki koje mi pomazu u svakodnevnom zivotu, takodje i cistacice, i jos par zabavljaca koji me svakodnevno nasmejavaju.
Zoro
Jounin
Jounin

Re: Zorova predivna kuca

taj Ned Maj 27, 2018 8:31 pm
(lezao sam u svome ogromnom udobnom krevetu, bilo mi je porpilicno dosadno, nisam se dugo video ni sa kim, vec sam poprlicno dugo academy student, zivot mi je postao pomalo dosadan,
pozvao sam svog licnog klovna da me malo zabavlja, uzviknuo sam)

-HEJJ, KLOVNEE DOLAZI NA 2 SPRAT SOBA 7

(nisam dugo cekao klovna, ubrzo je i on stigao, izgled lica mu je bio bas smesan, nisam mogao a da ne ispustim snazni osmeh, on je krenuo da zonglira neke tanjire, odjednom je jedan ispustio i pukao je,
bio je zacudjen i pomalo smesan, izgledalo je kao da to nije zeleo da uradi, dosta sam video rekao sam mu, on je samo klimnuo glavom i otisao iz sobe, idalje mi je bilo dosadno, zanimalo me je ko sve iziv blizu mene, krenuo sam da izlazim iz svoje kuce (vile), utvorio sam kapiju i otisao do prve kuce koje na koju sam naisao)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 10:14 am
(konacno sam se vratio svojoj kuci, pomislio sam, ovo okupljanje je trajalo previse dugo, nemam vremeza za izmotavanje, moram da treniram i ojacam, ne smem da izgubim, nikada, veoma sam ogladneo i otisao do kuhinje, zamolio sam svoje kuvare da mi naprave kari, obozavam da ga jedem, moja omiljena hrana, tako jak i lljut ukus mi se previse svidja, do mene stigle su tri porcije karija, uzeo sam kasiku i krenuo da jedem, posle prvog gutljaja vec sam osetio toplinu i zar ovoga jela, ovaj je bio malo drugaciji, rekao sam u sebi dok sam jeo kari, uspesno sam pojeo sve tri porcije, hrana se ne treba bacati, ustao sam sa stola, ostavio sve spremacicama da srede, i otisao sam u svoju sopstvenu teretanu, na trenining, kako bih ojacao svoje misice i snagu, moram biti jak, i dovoljno spretan i brz kako bih uspeo da polozim chunin ispite, ne smem omanuti i izgubiti ni od koga, ulazim u teretanu, spreman za borbu, za neverovatno iscrpljujuci trening, kao i obicno ne razgibam se jer je to nebitno, odma se bacam na dizanje tegova iz cucnja)

(digao sam 280 puta 100 kila, sto je bilo i vise nego dovoljno, sav sam se oznojao i umorio, bilo je tesko, noge su bolele, ali nisam se smeo opustati, morao sam nastaviti dalje, sledeca vezba, kako bih ojacao misice ruku i nogu, kako bih ojacao celo telo zapravo, uzeo sam 300 kila, stao na ruke i krenuo da dizem nogama, uradio sam 2 serije po 200 puta, pao sam na zemlju od umora i bola u celome telu, misici kao da su se kidali, uzeo sam flasu vode i krenuo da pijem)

Kad sam popio celu jednu flasu od litra, nastavio sam dalje, krenuo sam da radim nesto lakse, sklekove na jednoj ruci (malo leva malo desna) uradio sam sa levom 400 sklekova sa 2 serije, sa desnom 500 sklekova iz 2 serije, moje kosti su drhtale, krenulo je da mi se vrti u glavi, ali nisam smeo da se prepustim bolu i patnji, mozda danas boli, ali sutra bice bolje)!

(kad je krenula krv da mi lije niz ruke i lice, iz celoga tela, znao sam da je to trenutak kad moarm najvise da se trudim, proslo je vec 2h, ali morao sam da nastavim, nisam smeo da odustanem, trebam postati najjaci, izasao sam napolje iz svoje kuce, uzeo najvece stene koje sam imao i krenuo sa novom vezbom, morao sam ojacati ruke, da bih povecao snagu svog udarca na maximum)

(izdrzao sam 3 sata ovo da radim ruke su mi same pale za nemlju krv je bila preko celog mog tela od nasilnog treninga kao i obicno, moje telo nije dovoljno jako, moram ojacati, jos mnogo, pomislio sam,
usao sam u kucu gde su me ugledale moje sluskinje, upitale su me sta se to desilo a ja sam im hrabro odgovorio)

Nista se nije desilo...
(moj trening je bio uveliko gotov, vec je pao mrak, moram u krevet da spavam da se oporavim od svega ovoga, valjda necu imati rane po telu od preteranog treninga, nadao sam se, bacio sam se u svoj ogromni krevet, u utonuo u san)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sre Jun 13, 2018 11:12 pm
(posle dubokok i predivnog sna, mladi Zoro je ustao iz kreveta, koji je bio obojen u crvenu boju, osecao se na znoj, otisao je do kupatila i istusirao se, bio je pomalo isfrustriran, nije znao zasto,
otisao je do kuhinje, gde je pojeo par przenih jaja, zatim, jer nije vise mogao da ceka, bacio se na trening, malo je preskakao i bacio se u svoj djakuzi kako bi se malo opustio, nije bio za trening danas,
nije znao sta da radi umirujuci od dosade, nadao se da ce se uskoro desiti nesto zanimljivo, nastavio je da odmara, i uziva u predivnom danu, sa blagim, smrkunutim osmehom na licu)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 15, 2018 6:12 pm
(mladi Zoro je uzivao u predivnoj kupki, smorio se, nije znao sta da radi, ponadao se da ce ga njegov klovn oraspoloziti, ali ni on nije pomagao, Zoro je izasao iz djakuzija i otisao do svoje sobe, uzeo je da dize jedan teg koji je imao pored kreveta, lazao je i gledao u plafon, dizajuci teg tezak oko 40 kila, nije imao nista pametno za raditi, obukao je svoj crveni ogrtac koji je izgeldao tako seksi na njemu, izasao je napolje u svoje dvoriste, malo udarao u dzak kojije posedovao, posle blagog umora, shvatio je da nema ovde nista zanimljivo, izasao je iz dvorista i uputio se ka jednom parku, nadajuci se da ce tamo imati nesto zanimljivo)..

Zoro
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 21, 2018 8:34 pm
(konacno posle onog glupog okupljanja zbog neke nebitne izjave kazekagea sam stigao kuci, svoj crveni ograc sam bacio na krevet, sto sam ga vise gledao sve me vise pocecao na unistene i krv,
umiranje i patnju, ali briga me za to, pomislih, moram se baciti na trening, sluskinja mi je skinula patike, a kuvari mi napravili da jedem, jer sam bas ogladneo posle ovog sranja, spremili su mi predivno jela za dobrodoslicu, izljubio sam ih kao da su mi braca te se bacio na posao)

(sve sam neverovatno brzo pojeo, morao sam se baciti na trening, pljunuo sam u starnu i naterao cistacicu da pocisti, otisao sam do svoje teretane, sva je svetlucala i izgeldala je predivno, izgleda da su cistacice uradile dobar posao, prvo za zagrejavanje sam iz benca digao 20 puta po 150 kila tri serije, zatim sam malo radio trbusnjake i sklekove, moram izgledati lepo da me junko jos vise zavoli, jos malo sam vezbao tu i tamo, ali mi je bilo i vise nego dosta, trebao bih malo da vezbam taijutsu, krenuo sam malo da udaram u jedan tvrdi ogroman dzak, ruke su me toliko bolele da sam jedva mogao da ih koristim, udahnuo sam duboko i napravio par serija udaraca, te sam otisao do svoje sobe, legao u krevet, ogroman umor me je uhvatio, nisam mogao vise, dosta mi je, mislim da je gotov moj trening,
zalegao sam u nadi da cu zaspati)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 21, 2018 10:10 pm
(izgleda da ne mogu da zaspim, ne ide mi bas, covece, nekako se osecam smoreno, lep je dan napolju, a mene mrzi da izadjem, e zivote lizalico, ustajem iz kreveta i uzimam svoju tenisku lopticu i spremio se, te izasao na svoj licni teren kako bi malo igrao tenis, jer mi je bilo jako dosadno, iskoristio sam jednu masinu koja baca loptice, napunio sam je sa 300 komada, trebao sam da napravim isto toliko udaraca sa reketom, spremio sam se i poceo)

(random lik jer zoro ne igra tenis xD)
(uhh umorio sam se covece, nekako sam uspeo sve da izudaram, ali ne osecam ruke, kao da nisu zapravo tu, ah, ovo je gadno, mogao bi sad malo da vezbam jucsue, da trenitam svoju kontrolu chakre,
i da uzivam u ovom predivnom danu)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 21, 2018 10:22 pm
(otisao sam do jednog blagog uzvisenja, stao uspravno gledajuci u nebo, duboko udahnuo, i spremio se, da vidim koliko cu chakre moci izbaciti iz tela, da li posedujem velike kolicine, pitam se,
ipak nisam uzumaki, vec yuki, ali mislim da cu moci da izbacim i vise nego dosta, zatvorio sam oci, napravio znake, i uradio ono sto sam hteo)

(iz mene prstale su ogromne kolicine chakre, kao da sam izbacio sve sto sam imao, naglo sam otvorio oci i trepnuo, nasao sam se na zemlji, jedva se pomerajuci, zar je odrzavanje ove kolicine snage ovoliko tesko, pomislih, jedva sam nekako dopuzao do drugog kraja dvorista, te kako bih povrati osve sto sam izgubio, poceo sam mirovati, skupljajuci chakru koju sam izgubio)..

(posle sakupljanja podosta chakre, osetio sam se dosta lepo i prijatno, napolju je vreme bilo sjajno, suncani zraci kao da su me terali da poletim u nebesa, nazalost to ne mogu da uradim, ali cu mozda jednog dana moci, ko zna, pomalo mi postaje dosadno, usao sam u kucu, i odlucio da odem do jednog bara ili ti kafane, kako god, oblacim se uzimam nesto novca, i odlazim)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 22, 2018 4:20 pm
(posle odlicnog napijanja i uzitka u kafani zoro nekako uspeva da dolazi do kuce, mrtav pijan, pokusava da udje u kucu ali pada na pola puta, dolazi par sluga ii podizu ga sa zemlje, zatim ga odvode do svog ormonog kreveta, gde su ga i ostavili da malo odspava, verujuci da ce sa njim sve biti uredu)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 22, 2018 7:47 pm
Vracam se na moju perpestivu kako se vec kaze xD
(ahh, covece, sta je bre ovo, zasto se nalazim u krevetu, gde sam to bio, da nisam zaspao, au, pa vec je dan, kad pre covece, moram ustati iz kreveta, aaa, moje telo je tako tesko, ne mogu da ustanem,
pa ostacu jos malo u krevetu onda (par trenutaka kasnije) izgleda da ipak ne mogu da zaspim, ne ide bas kako treba ovo, idem malo napolje da se opustim, verujem da ce to pomoci mom telu da se oseca bolje, polako izlazim iz kuce i lutam u daleki svet sto dalje od ogova mesta, medjutim kad sam izasao napolje shvatio sam da pada mrak, prokledstvo, pomislih, odo nazad u svoju kucu, lezam u svoju predivnu, crnu, tamnu kao mrak, fotelju, te nateram sluskinju da mi donese jastuk, kada je to uradila, i kad sam se namestio, osetio sam zestoki smrad ispod mog pazduha, kao da se nisam kupao godinama,
brzo sam ustao i pljunuo u stranu, te se uputio ka kupatilu da se istusiram, kada sam sve namestio bacio sam se u kadu, krenuo sam da ludujem i slucajno sam slomio staklo, cistacica je dosla i sve ocistila,
ipak je to njen posao hehe, mora da se radi za mene, ja sam poslovan covek, to sto sam i nekim sitnim dugovima trenutno to nije bitno, sve ce to proci, sad se moram opustiti i uzivati u kupku, lezao sam i lezao, uzivao u svemu, zatvorio oci i mirno cekao, kao da ce mi nesto predivno pasti sa neba)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 22, 2018 11:36 pm
(u toku moje predivne kupke cuo sam cistacice kako pricaju o necemu, no to mene nije zanimalo, na to nisam obracao nimalo paznje, kada sam zavrsio, otisao sam do kuhinje da kazem kuvarima da mi spreme nesto lepo, nesto u cemu cu uzivati, zelim da utolim svoju zedj za dobrom i kvalitetnom hranom, zeleo sam da se najedem, kad su sve spremili i pripremili svedski sto, seo sam za stolicu, i poceo)

(u sekundi sve je nestalo, napunio sam stomak ko juce junko (salim se malo XD), iako se to nikad nije desilo, kakve sam srece nikad se nece ni desiti, medjutim vise mi ne prolazi kroz glavu toliko cesto.
jer mi je uvek u glavi i mojim mislima, trebam se vratiti na svoj intenzivni trening, izlazim napolje te shvatam da svice jutro, da zapravo nisam ni oka sklopio, valjalo bi da malo legnem, pa kasnije da odradim trening kad moje telo bude dovoljno spremno za napor koji cu pretrpeti, lagano lezem u krevet sanjajuci kako se borim u najvecoj bici sveta kako osvajam pobedu i unistavam pola planete zemlje svojim udarom, te malo ukljucim glavu i u sebi kazem, "eh kad bi ovo bilo moguce", a mozda i jeste, ko zna, videcemo, u mojoj buducnosti)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 22, 2018 11:49 pm
(posle nekog kraceg vremena zoro se budi i ustaje iz kreveta, prilazi svom ormaru i razmislja sta ce da obuce, izbor je bio prevelik te mu nije bilo lako, kad se odlucio uputio se ka svom dvoristu,
kako bi istrenitao svoje telo, i svoju snagu, kako bi postao jos jaci, kada je dosao u svoje dvoriste, izvadio je kunai iz svoje mini torbice koju uvek nosi sa sobom, zatim i par shurikena, te poceo ciljati jedno drvo u obliznjem delu dvorista, koje se nalazilo blizu njegove kapije, to je za njega bio veoma lak trening, ali nikako nije mogao pogoditi metu koju je zeleo, i posle 30 shurikena i kunaia, idalje nije uspevao,
ljutito odlazi u teretanu i krece sa ogromnim kolicinama, trenirao je svoje noge kako bi mogao dosta duze da izdrzi na borbenoj liniji, zeleo je da moze da udari nekoga toliko jako da mu izbije zube, zeleo je to da postigne, ali ne i da postane taijucs master, zeleo je, da ovlada, iako to nije voleo, svojim ledenim, mocnim, i razornim tehnikama, klan yuki mu se nije svideo zbog mnogo stvari ali je zeleo da ga usavrsi, da postane najjaci yuki na svetu, medjutim, veoma je tesko to postici, mozda cak i nemoguce, ali zeleo je to, zeleo je, nastavio je sa svojim intenzivnim treningom, malo se pocesao po glavi i upitao se, ko je on, i sta zeli da postigne, dok su se mnoge misli prevrtale u njegovoj glavi, nije mogao da stane, zeleo je jos da ojaca, i jos, i jos, dok ne moze, kao sto je zamisljao, da unisti planetu jednim udarom,
verujuci da ce to velikim naporom i trudom ostvariti, nasmejao se, i krenuo jos paklenije, dizao je tegove teske i preko tonu, nije mogao da stane, dok njegove ruke nisu mogle dalje, misao mu je bila da ce moci da izdrzi narednih par dana trenirajuci, ali je ovo bilo previse, cak i za njega, koji se bavi trenitnogom svaki dan, bez prestanka, pomislio je, "mozda su me ruke izdale, ali ne i noge", te je izleteo iz svoje kuce velikom brzinom, zahuhtao se, bio je spreman da pretrci kilometre, krenuo je napred, ne obaziruju ci se ni na sta drugo, verovao je, da ce, uskoro, iako je jos genin, postati, najjaci)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 25, 2018 4:41 pm
(konacno sam stigao do svoje kuce, ah vreme je da se spremam za odlazak iz sela, vreme je, trebam otici za bolju buducnost, ovo selo je lepo i nadam se da ce mi ostati zauvek u srcu, medjutim,
bolje da ga ostavim u zaboravu, kao da nikad nisam bio ovde, ulazim u kucu i nateram radnike da mi spakuju stvari, vreme je za odlazak, hah, rekao sam im da idem na putovanje i da cu se uskroo vratiti,
lagao sam, nikad vise necu krociti ovde, osim, ako ne daj Boze bude bio neki rat, ahh kakav smor, kada su mi spakovali sve potrebne stvari, kofere sam stavio na ledja, nepotrebne stvari sam ostavio,
i krenuo sam, znao sam da je kraj, ljubim vas sve, mozda cu vas zaboraviti a mozda i ne, videcemo tok ove situacije, idalje se nadam da necu imati probleme za kazekageom, i da me nece juriti neki anbu timovi, nadao sam se da ce razumeti, verujem da sam prvi i zadnji, a sad, napustam selo, bilo je lepo poznavati vas, a sada, jedino sto mogu reci selu jeste)

さよなら (zbogom)
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu