Delite
Ići dole
Goku
Academy Student
Academy Student

Gokuova Kuća

taj Ned Maj 27, 2018 8:19 pm

kucu sam napravio od ciglih i crepova
Zoro
Genin
Genin

Re: Gokuova Kuća

taj Ned Maj 27, 2018 8:39 pm
(dok sam setao tragajuci na nesto zanimljivo ugledao sam jednu malu pristojnu kucicu, sagradjenu po izgledu od cigli i crepova, na prvi pogled sam se zainteresovao ko ovde zivi, laganim koracima prisao sam do vrata, stegnuo saku i pokucao na ista, izuo sam svoje crne patike, nisam znao ko ovde zivi, niti nisam mogao predivideti njegov karakter, karakter tog ukucana, ucinilo mi se kao da sam co grmljavinu, odjednom oblaci su se sakupili, pocela je da polako pada kisa, slivala se sa prozora, dok sam ja idalje cekao nekoga da izadje i uvede me unutra, bio sam pomalo zabrinut, da me mozda nece ubiti ovaj covek, pomislio sam, nikad ne mozes znati ko se krije iza u mom slucaju vrata,)..
Goku
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 27, 2018 8:48 pm
Dok sam mirovao u svojoj lepoj i maloj kućici gledao svoju omiljenu emisiju na mom malom televizoru, dok sam gledao emisiju uživao sam i jeo ramen, tokom gledanja emisije pogledao sam kroz prozor i vidjeo da neko prilazi mojoj kući, bio sam uplašen pa sam se sakrio iza stolice i gledao dali će prići ili ne, kada je počeo da hoda prema mome dvorištu i vratima ja sam stajao iza vrata i gledao ga kroz malu rupicu, kada je stigao do vrata odjednom kiša je počela padati i oblaci su bili crni, sacekao je nekih 5 sekundih pa je pokucao na moja vrata, ja sam bio mnogo uplašen pa sam povikao 

-Hejjj tko si ti?!

Dok sam govorio ovo tresao sam se od straha da me neće ubiti ili slično ..
Zoro
Genin
Genin

taj Ned Maj 27, 2018 9:11 pm
(dok sam razmisljao o tome ko stoji iza vrata cuo sam neki piskav glas, pomalo sam se zacudio, taj covek je zvuceo uplaseno, nisam bio siguran da li je uopste on ninja, zustro sam mu odgovorio)

-Ne brini se, gosopdine, nisam ubica, ja sam academy student, mozda ste me nekad videli kako idem na akademiju..

(govorio sam mu dok mi se kisa slivala niz lice, nisam mogao jos dugo da izdrzim napolju, medjutim nisam smeo da odustanem, mogao sam, makar u svojoj glavi, da po kisi ostanem zauvek, nasmejao sam se, izgledao sam kao da sam zeleo da ga ubijem, ali nisam ubica, voleo bih da siti svoju naciju, da pomognem, da pomognem, da budem tu za sve, cekao sam da li ce mi uopste on odgovoriti)..
Goku
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 27, 2018 9:18 pm
Dok sam bio uplašen i tresao se od straha čekao sam šta će odgovoriti, gledao sam ga kako ga kiša mokri čuo sam njegov udubljen iz bunara glas -kako nije ubica- ja sam svoj strah povukao pa mi je bilo lakše pa sam rekao

-Dobro otvorit cu vrata Gospodine

Bio sam se čudio ako je ubica zasto bih on napao svoje selo,otvorio sam vrata i sačekao sam šta će Gospodin da uradi
Zoro
Genin
Genin

taj Ned Maj 27, 2018 9:25 pm
(gledajuci u tog coveka, koji mi je konacno otvorio vrata, zacudio sam se, bio je porilicno velik, njegov glas je idalje bio piskav, bio mi je pomalo smesan, blago sam se nasmejao i upitao ga)

Haha, nego, jel mogu da udjem unutra, vidim poprilicno ti je skroma i lepa kuca, zanima me kako izgleda?

(cekao sam njegov odgorov malo zacudjeno, njegov izgled uopste ne pristoji nejgovom karakteru, idalje sam se smeskao, stavio sam ruku na glavu, protrljao je, u nadi da ce se uskoro osusiti, sav sam bio mokar, pomalo ljut, trebao me je postuti malo brze unutra, ali morao sam da ostanem smiren, cekao sam njegov odgovor)..
Goku
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 27, 2018 10:03 pm
Kada sam otvorio vrata ugledao sam Gospodina koji je bio nasmejan mome izgledu i piskavon glasu, ja sam se isto nasmeao i pustio ga da udje u kucu

-Haha, prati me vamo cemo sedeti, u ovoj sobi

Kada smo usli u moju sobu upitao sam ga

-Zelis li nesto piti, takodje zasto si bas dosao u moju kucu i da ti kazem ja sam Goku a ti? 

Bio sam opušten zato što mi nije ništa uradio
Zoro
Genin
Genin

taj Ned Maj 27, 2018 10:09 pm
(konacno sam usao u njegovu kucu, ubrzo sam saznao i da se zove goku, jako cool ime, pomislio sam, odgovorio sam mu po pitanju pica)

-Hmm, paa, jel imas mozda malo svezeg shakea?
Poprilicno mi je dosadno mogli bi smo malo da se napijemo sta kazes??

(zatim sam mu odgovirio po pitanju svog imena)

-Ja, se zovem, Zoro..
Drago mi je sto smo se upoznali..
Nego, da li bi mogao da mi kazes, iz kog si ti klana, stvaro me zanima?

(upitao sam ga smejuci se, cekajuci da dodnese shako, kao i njegov odgovor).
Goku
Academy Student
Academy Student

taj Ned Maj 27, 2018 10:19 pm
Kada smo seli na fotelju rekao je kako želi Shako ja sam mu klimnuo glavom otišao sam do kuhinje razgledao po frižideru i ostalim laticama iz kuhinje, pa sam se setio dam i je Shako u podrumu, dosao sam do njega i rekao

-Sačekaj trenutatk

Izašao sam iz kuće otišao do podruma otvorio podrumska vrata i upalio lampu,hodao sam malim putićem u podrumu dok nisam našao Shako, Došao sam do mesta gde održavam piće pokupio sam šako vratio se do vrata i ugasio lampu, ušao u kuću i rekao zadihano

-Huuuuuh evo me saću donjeti čašu

Otišao sam do kuhinje kako bi uzeo cašu, kada sam uzeo cašu otišao sam do njega nasuo mu Shako i on je rekao kako bi se mogli napiti ja sam odg.

-Ja ne pijem hahah samo ti Smile

Rekao mi je kako se zove Zoro , to ime mi je bilo poznati pa sam rekao

-Hmm to ima koda sam čuo, nema veze heheh , Trenutno ne mogu ti reći u kojem sam klanu ali sam planirao da uzmem jedan klan, a možes mi reci koji si ti klan?
Zoro
Genin
Genin

taj Ned Maj 27, 2018 10:39 pm
(cekao sam da mi goku donese shako, razmisljao sam, ko je zapravo ovaj lik, odakle je, iz kog je klana, zanimalo me je to, ubrzo se i on pojavio sa mojim shakom, poceo sam da ispijam, hrabro sam mu odgovorio  sa sigurnoscu da laze, klan se ne moze uzeti, mora da krije, ali ne zna da laze, ehhh zivote, odgovorio sam mu)

-Ja sam iz slavnog Uzumaki klana, mozda iz najjaceg klana na svetu..

(rekao sam mu dok sam pio svoj shako, nisam znao sta vise da mu kazem o svom klanu, niti ista drugo, ovaj covek me je zestoko smorio, nisam zeleo vise da pricam sa njim, znao sam da od njega nema Leba, hladnokrvno sam izasao napolje iz kuce trazecu neku drugu, u nadi zaniljiviju)..
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu