Delite
Ići dole
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

Bar "Poker"

taj Uto Maj 29, 2018 7:18 pm
Bar "Poker" je mesto na kom su se skupljale razne ninje kako bi nesto popile.Na ovom
mestu su sklopljeni veliki dogovori vezani za ovo selo.Kroz razne prolaze ovog bara se
moze doci do podzemlja,gde se odrzavaju pokeraski truniri.Zbog toga je ovaj Bar i
dobio ime "Poker".

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

Re: Bar "Poker"

taj Uto Maj 29, 2018 7:25 pm
Posle onih reci o cascavanju Kawaki i Kariya nisu rekli nista.Svako je imao svoje probleme i
drzao ih je u sebi.Kawaki je seo za sank,a odmag pored njega je seo i Kariya.Kawaki tada
naruci dva sakea,a od konobara je cuo samo jedno "Odmah!".
Kada ga je odmerio pogledom Kariya je bio zamisljen i po faci je izgledalo da nesto nije uredu.
Kawakiga tada tuzno pogleda i veoma tesko se nasmeja,a potom i rece:

Ajde.Reci mi sta ti je na dusi.Nije sa tobom sve u redu.Vidi se.Ja mozda ne mogu da resim
taj problem,naravno potrudicu se,ali iako ne mogu da ga resim,osecaces se lakse ako mi
ispricas.

Nakon toga konobar donese dva sakea,a Kawaki,koji je jako mlad,ali opet je navikao na
sake,jer se sake na selu pije kao voda,Kawaki popi na eks i zagleda se u Kariyu.
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Sub Jun 02, 2018 3:42 pm
Kako smo usli gledao sam mesto koje bese prepuno iako pade mrak.Cudno veoma.Bilo je dosta pijanih osoba na cijem se pragu kavga kuva. Otisli smo malo dalje od njih te seli za sank.Narucio je dva sakea , bilo mi je sve jedno sta cu piti.Moglo se videti kako me Kawaki u neku ruku odmerava nakon cega izgovara par reci.Saslusao sam ga pa mi mozak padose u duboko razmisljanje. Da li da mu odgovorim ili .. sta vec uraditi?

Pa vidi ovako...Nedavno sam dosao ovde u selo.."Oni" me proganjaju i ubijaju svakog prijatelja bilo novog bilo starog...To me jedino muci...

Stigao je sake nakon cega sam sipao jednu casicu te je podigao u predelu glave te malo glasnije rekao...

Uzdravlje!

Nakon tih reci kucnuo sam casicom o Kawakievu te popio na eks..

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Sub Jun 02, 2018 3:52 pm
Kawaki je posmatrao Kariyu direktno u oci.Cinilo mu se da on izbegava kontakt ocima i smislja
sta da odgovori Kawakiju.To su bila dva znaka koja su navodila Kawakija da pomisli da Kariya
laze.Kawaki nikada nije mogao da trpi lazljive ljude,ako se oni uopste mogu nazvati ljudima,ali
znao je da takvi postoje na ovom svetu i nije se tu moglo nista.Cim su on i Kariya nazdravili
Kawaki brzo rece,ocekivajuci da se Kariya zbuni i da uspe da ga uhvati u lazi.Mada kada se
Kawaki ponovo zamislio,mozda i ne laze.Mozda je samo takav.Stidljiv,povucen...Nije znao.
Ali nije zeleo da rizikuje pa zato brzo rece:

Oni?Koji oni?

Nakon toga prstom pokaza konobarici da sipa jos jedan sake,a potom ga popi do pola i spusti
casicu na sto.
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Sub Jun 02, 2018 4:56 pm
Nakon sto sam popio casicu spustio sam je na sto. Plasio sam se da ce postaviti pitanje o "Njima" . Nakon pola sekunde cujem njegovo pitanje koje me je manje vise potreslo. Uzdhanuo sam duboko te izdahnuo. Primakao sam se blize Kawakiu te sa punim samopuzdanjem govorim...

Ljudi u crnim mantilima sa crvenim mrljama po njima.

Nakon tih reci konobarica mi sipala casu sakea koju sam krenuo da pijem.Nisam popio odma sve na eks vec sam ostavio nesto pri dnu...
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Ned Jun 03, 2018 9:55 pm
Kawaki je ispijao ono malo sakea sto je ostalo u casici i pazljivo slusao Kariyu.Kawakiju je bio cudan opis tih ljudi.Crni mantili i crvene mrlje.Nikad nije cuo nista o njima.Razmisljao je da je to mozda neka banda lopova,ali ne hte nista da kaze,jer je video da Kariya i ne zeli da prica o tome.Mrak je odavno pao,pa je Kawaki mogao da shvati da je jako kasno i da je vreme za polazak.Tada on rece Kariyi:

Vec je kasno.Moram da krenem.Zelim ti laku noc.Do sledeceg vidjenja...

Nakon toga Kawaki ostavi novac na sto,uz mali baksis i izadje iz bara...
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Ned Jun 03, 2018 9:59 pm
Ispijao sam sake gledajuci u Kawakia.Pozdravio se sto meni nije smetalo naravno,Ostao sam jos koju minutu da popijem nakon cega sam i ja ustao sa pozdravom te izasao iz bara.Jedna pijanica je podigla ruku na mene na sta sam odreagovao odbranbeno. Rukom sam se odbranio nakon cega sam drugom udario pravo u lice. Pijanica je pala dole i lezala neko vreme. Ocistio sam prasinu sa ramena te ziasao napolje...
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu