Delite
Ići dole
Rayleigh
Chunin
Chunin

Rayleighova kuca

taj Ned Jun 03, 2018 9:39 pm
Mala kuca u blizini jedne sume kuca ima pogled na ulice i ima veliko dvoriste.

Kada se udje u kucu ide se jednim malim hodnikom koji vodi u malo veci dnevni boravak.

Rayleigh
Chunin
Chunin

Re: Rayleighova kuca

taj Ned Jun 03, 2018 9:43 pm
(dolazeci pred kucu rastao se sa kupcem koji mu je prodao kucu a onda stade u dvoristu i nastavi cekati decka koji mu je trebao biti cimer .)

Uh..gdje on kako se on ono zove ponovo sam zaboravio moram se nekako setit pre nego sto dodje stvarno moram pocet da zapisujem sto se tice pamcenja.)

(Mrmljao je sebi u brsfu dok je preturao po svojoj torbi kako bi nasao bocicu sa sakeom , a onda izvadi sake i uze nekoliko gutljaja a onda malo prosu na zemlju gledajuci u kucu.)

Hvala ti Boze pa sam se ponovo skucio moram ponovo da se aktiviram kako bi se probio do vrha ovi mladi shinobiji i nisu nesto zainteresovani za treninge tako da cu biti slobodan neko vreme.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Ned Jun 03, 2018 10:06 pm
Velikom brzinom u trku nasljanjam se na kvaku ove kuce jer videh Rayleigha unutra.Usao sam i zamalo pao zbog brzine.Proklizao sam kroz manje vise prasnjav hodnik te usao u prostoriju gde bese Rayleigh te rekoh..

Zdravo Rayleigh....Vidim nasao si nam smestaj..mnogo ti hvalaa..

Seo sam na kauc te rekao...

Treba ocistiti ovu kucu...
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Ned Jun 03, 2018 10:34 pm
(smeskao se dok su ulazili u novi dom i seli su na kauc a onda mu Rayleigh rece.)

Kariya kako ti se cini kuca ? Nisam mogao nista naci ni vece ni manje ni skromnije cini mi se sveo ocuvano i veoma dobro sto se tice enterijera i eksterijera ali nadam se da su i ove stvari sve ocuvane tipa da ne sjednem na stolicu a ona pukne udavicu gazdu ako je tako posto sam mnogo platio.

(Uzimajuci svoju bocu iz torbe ostavi je na obliznju policu a onda pokaza rukom na jednu sobu koja je vodila oravo kroz hodnik .)

Ona soba je tvoja kako vidim da je dobra cisto da imas gdje da spavas ja cu spavati u drugoj dobi koja je pored podruma idi slobodno do nje i proveri stanje.
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Pon Jun 04, 2018 7:11 am
Slusajuci Rayleigha sa osmehom se zahvaljujem...

Hvala mnogo, oduzicu se....

Ustao sam sa kauca te korakom krenuo niz hodnige kretajuci se ka sobi na koju je Rayleigh prst uperio.Polako sam otvorio vrata te video da je izuzetno lepo, lepse nego moj pravi dom koji bese spaljem i sravljn sa zemljom...
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Pon Jun 04, 2018 10:16 pm
(Pogleda u pravcu Kariya a onda mu rece laganim tonom .)

Ne brini , vec si se oduzio za sve ali nista se ne brini imamo mi jos mnogo toga da pregazimo sto se tice obuke tvoje naravno hahah....nego idi ti slobodno nista se ne sikeraj samo je vazno da se napsavas i odmoris a ja cu malo da budem ovde cisto onako da razgledam.

(Ustade sa kreveta na kom je sedeo a onda poce da se secka po dnevnom boravku u kom su visile mnogo lepe slike koje su mu zapale za oko a onda promrmlja sebi u bradu .)

Pitam se ko ih je slikao ....
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Uto Jun 05, 2018 3:28 pm
Izuzetno srecan ulazim u sobu gde se oblacim te pravo u krevet. Krevet je bio udoban u odnosu na ulicnu klupu. Par uzdisaja pre sklapanja ociju gde sam mirno pao u san. (Ocajan i kratak rp ali nemam nesto vremena).
Rayleigh
Chunin
Chunin

taj Uto Jun 05, 2018 7:37 pm
(kada je Kariya sasvim zaspao Rayleigh se privuce njegovim vratima te ih lagano jedva cujno zatvori a onda izadje napolje te izvadi cigaretu i zapali je izvlaceci dim kroz nos a onda ustade te ugasi cigaretu i nastavi hodati prema selu .)
Kariya Matou
Genin
Genin

taj Pet Jun 08, 2018 9:11 pm
Prodjose neko vreme,za to vreme nisam izlazio iz kuce. Toplina doma je nesto najlepse sto mi se desilo.Uzivao sam u udobnom krevetu, gledao sam kroz prozor. Nakon tog vremena odlucujem da izadjem iz kuce i da prosetam malo. Koraci niz hodnik behu lagani. Drvo je skripalo niz ceo hodnik. Ruka uhvatise kvaku i otvorise skripava vrata. Promaja me udarise udisuci cist svez vazduh. Osecaj je bio predivan. Koraci me odvedose van kuce na ulice...
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu