Delite
Ići dole
Vergil
Admin
Admin
Biografija : Ovo je jedan od glavnih admina kome se mozete obratiti oko bilocega u igri.

Shimazu vs Kawaki Kai

taj Pet Jun 08, 2018 11:58 pm
Teren je neutralan, sveze pokosena livada. Imate 4 skill poena da birate , kao da ste level 200. Imate sve vrednosti na 1000 a sposobnosti sami birate (500 poena). Obavezno nekom od admina javite u priv pre prvog posta sta imate od skilova i sposobnosti, takodje i inventar.
Kawaki Kai
Jounin
Jounin
Biografija : Kawaki Kai usvojeno dete odraslo u obicnoj porodici na ivici nacije u neznanju da njegovim venama tece Uchiha krvi. Sakriven u senci njegovog alijasa ne zna da je zapravo on..Uchiha Shinigami.

Re: Shimazu vs Kawaki Kai

taj Sub Jun 09, 2018 9:49 pm
Kawaki je dosao i dugo cekao napad nepoznatog protivnika.Video je da njemu i nije u planu
da napadne pa se Kawaki nasmeja i rece:

Nije ti pametno to sto me pustas da napadnem prvi...

Nakon toga se Kawakijevo telo naelektrisalo i kosa na glavi mu se digla.Misici su poceli da
mu se stezu,a on ulozi jos chakre i telo mu se naelektrisa u potpunosti i munje pocese da
kruze oko njega,a nakon toga Kawaki jos jednom rece:

Dacu ti jos jednu sansu da napadnes prvi...

H-1000
E-1000
C-500
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 1:23 am
Radim znakove rukama te srvaram vukove koji su na terenu dok ih ne unistis.

Sad te napadam sa 250 Dmg-a

Hp 1000
En 1000
Ch 1000-30-30=940
Kawaki Kai
Jounin
Jounin
Biografija : Kawaki Kai usvojeno dete odraslo u obicnoj porodici na ivici nacije u neznanju da njegovim venama tece Uchiha krvi. Sakriven u senci njegovog alijasa ne zna da je zapravo on..Uchiha Shinigami.

taj Ned Jun 10, 2018 2:38 pm
Kawaki se nasmejao i aktivirao svoje dve tehnike kojom se dodatno ojacao.

Nakon toga Kawaki primi dmg,pa napravi 5 klonova i opet odluci da ne
napadne protivnika.

Vrednosti:

H-1000
E-1000
C-410
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 3:22 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Pretvaram se u Miu Khalifu i sad me ne mozes napadati sljedeci potez.

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Ned Jun 10, 2018 9:23 pm
Ne napadam te
Postaj
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Ned Jun 10, 2018 10:37 pm
( U proslom potezu sam zaboravio skinuti ch za sexy jutsu pa cu ju sad skinuti 940-30=910 )

Prvo letim visoko u zrak

( 910-30=880 ch )

Sad pojacavam vatrene napade za 300 Dmg-a

( 880-30=850 ch )

Sad stvaram 5 klonova

( 850-30=820 ch )

Klonovi ch 820:10=82 ( 80 )
Klonovi en 1000:10=100
Klonovi hp 10
Klonovi kontrola ch 250
Svi moji klonovi lete i imaju +300 Dmg-a na vatru

Sad te svaki klon napada sa tehnikom vatre od 300 Dmg-a
+300 Dmg-a svih 5 klonova te napadaju sa 600 Dmg-a vatre oni kombiniraji svoj napad vatre 3000 Dmg-a sad se gledao kao da je ova tehnika lvl 300
Klonovi :
Hp 10
En 100
Ch 80-50=30

Sad te i ja napadam sa 500 Dmg-a +300 = 800 Dmg-a sad to konbiniram sa onih 3k dmg-a sad na tebe ide 3800 Dmg-a tehnika je lvl 380

Ovo je aktivno meni i mojim klonovima cjelu borbu

Hp 1000
En 1000
Ch 820-30=790
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 12:01 am
Kawaki pojede 3 pilule i prizva kapije i odbrani se prizivajuci kapije koje zaustavise sav dmg.

#item16

A nakon toga on uradi sexy jutsu...

Nakon toga Kawakijevi klonovi sedose i pocese da skupljaju chakru,a Kawaki brzo otrca
na metar od protivnika koji je izgledao zbunjeno...

(Nije jos izbacena karta za chakru,ali mocice da se skuplja 50 chakre po potezu.)

H-900
E-1000
C-30
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 2:06 pm
Kad sam vidio da mi se priblizava ja i moji klonovi smo od letjeli cim dalje od njega u zraku smo visoko pko 50 metara.
( Ako mi se opet pocne priblizavati odlazim cim dalje od njega )

Sad stvaram vatrenog pauka na terenu.

I ja stavljam mojih 5 klonova da miruju i sakupljaju ch.

I sad jos 1 tvog klona napadam sa 400 Dmg-a +300

Sam odluci kojeg klona napadam sa 700 dmg-a samo si ti napravio sexy jutsu tako da tvoje klonove mogu napadati.

Samo da napomenem da je ovo svaki potez aktivno.
Vatra na terenu je trenutno 760+140=900

( Shimazu ne moze poustati jer mu nes ne radi i njemu ide xp za ovaj poust heheh )

Hp 1000
En 1000
Ch 790-30-30-30=700
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kawakijev provibitni plan nije uspeo,pa je zato znao da mora brzo da misli,te on ubrzo smisli plan B.Kawaki brzo
kreira znakove rukama,a nakon toga snazno udari u zemlju i iz zemlje izadjose stubovi koji bi trebali da zaslepe
protivnika...(Bez obzira koliko si visoko,letenjem ne mozes da izbegnes ovu tehniku,jer ovde pise samo da mozes
da letis,a ne da mozes da izbegnes napade.)

Nakon toga Kawaki vide kako jedan klon njegovog protivnika salje vatrenu loptu na jednog svog klona,kojeg ubiija,
a njegova chakra se vratila Kawakiju.Nakon toga i ostala 4 klona nestadose i sva chakra biva vracena Kawakiju.
Sada je Kawaki bio poprilicno siguran u svoju pobedu,pa rece:

Nisam zeleo da se ova borba oduzi,ali je se ipak oduzila.Ne volim da cekam.Ovo je tvoj kraj...

H-900
E-1000
C-750(Svaki klon mi donosi po 150 chakre,jer nisu trosili chakru,a mirovali su i onda je to 5*150 i to je ukupno 750)
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 2:06 pm
Onaj post gore pre mog je bio Kicukijev jer on ima nekakvih problema,a dole je moj post.
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 9:52 pm
Njegov post:

Prvo radim tehniku zamjene kako bih se obranio od tvoga napada.

-30

Sad na terenu stvaram pepeo koji meni i mojim klonovima dodaje +300 Dmg-a na vatru ( zato sto je pepeo na terenu i klonovi imaju +300 )
Sad nam sve vatrene tehnike imaju +600 Dmg-a

-100

Sad moji klono i ja radimo vatrenom tehnikom od 100 Dmg-a +600 700x6=4200 Dmg-a Sad 3 klona kombiniraju svoje napade 2100 Dmg-a, i ja sa 2 klona kobiniram nas napad 2100 Dmg-a

-30 Ch
Nakon sto napadnu moji klonovi nestaju i daju mi +250 Ch

Vatra na terenu 900+840=1740 lvl

( Skini si 500 Ch u sljedecem potezu )

Hp 1000
En 1000
Ch 700-30-100-30=540+250=790

Moj post:

Kawakijev plan nije uspeo iako je bio siguran da je sada njegov protivnik izgubio.Sada je
Kawaki bio siguran da je izgubio,a kada je video napad koji je isao ka njemu bio je jos
sigurniji.Kawaki se zamislio.Ovo nije mogao da bude njegov kraj.Ovo nije moglo da bude.
Kawaki se iznervira i stvori kapije ispred njega,ali napad probi kapije i mali ostatak vatre
pusti da ga pogodi.Kawaki se glasno nasmeja,a potom napade svojim taijutsuom.

H-700
E-0
C-720
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jun 11, 2018 11:39 pm
Predajem se.Srecno!
Vergil
Admin
Admin
Biografija : Ovo je jedan od glavnih admina kome se mozete obratiti oko bilocega u igri.

taj Uto Jun 12, 2018 8:26 am
Prolazi Shimazu
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu