Delite
Ići dole
Hagoromo Otsotsuki
Admin
Admin

Ichiraku Ramen Shop

taj Ned Jun 10, 2018 11:52 pm
Ovo je jedna od radnji u selu skrivenom u liscu....Ovde dolaze shinobi kako bi pojeli i popili nesto u toj radnji i susreli se sa svojim poznanicima.....

Kuvar Taicho

i njegova cerka ljupka Ayame

Ce vas lepo ugostiit kada dodjete kod njih u shop...
Kaneki
Academy Student
Academy Student

Re: Ichiraku Ramen Shop

taj Pon Jun 11, 2018 10:02 pm
Seo sam i narucio ramen kada je odjednom usao jedan decak otprilike mojih godina. Seo je pored mene i narucio ramen. Izgledao je tuzno a ja sam bio srecan pa sam mislio da pricam sa njim da ga malo razveselim. Pitao sam ga kako se zove.
Itachi Uchihaaa
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 11, 2018 10:47 pm
Zovem se Itachi (razmisljao sam kako cu konacno uspostaviti prvo prijateljstvo od kada sam dosao u Konohu; bio sam srecan). Kako se zoves ti? I da li oduvek zivis u Konohi?
Kaneki
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jun 11, 2018 11:09 pm
Zovem se Kaneki i u Konohi zivim od rodjenja. Inace ovde je hrana stvarno odlicna mnogo mi se svidja. Gospodin Taicho sprema dobar ramen. Nego Itachi kako ti se svidja ramen i koliko dugo zivis ovde posto te nisam ranije vidjao u Konohi?
Itachi Uchihaaa
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jun 12, 2018 12:28 am
Kaneki ramen je odlican, cak mogu reci da je najbolji koji sam ikad probao.U Konohi sam relativno kratko, tacnije mozda sam ovde nekoliko meseci. Kaneki opisi mi sebe ukratko npr. koje su tvoje zelje, ambicije, cilj?
Kaneki
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jun 12, 2018 12:54 am
Zelim da budem dobar nindza kao svoji roditelji, a cilj mi je da postanem Hokage. Drago mi je sto smo se upoznali, mogli bi smo se druziti kasnije. Ja sad idem vidimo se kasnije.
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Uto Jun 19, 2018 10:04 pm
Kada smo stigli u Ichiraku ramen radnju, seo sam ja za sto prvi a Shimazu posle mene te sam rekao sledeće.

Dajte mi osam porcija ramena i jednu čašu vode, molim.

Kada smo se smestili upitah ga.

Pa, Shimazu reci mi kako si?
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jun 19, 2018 10:58 pm
Sjeo sam za stol te pozdravio covjeka koji je tamo radio onda sam narucio 2 porcije knedli i 1 sake.
Te sam se okrenuo prema Shigeru-u i zapoceli smo razgovor upitao me kako sam onda sam poceo govoriti
Pa moglo bi se reci da sam dobro polagao sam Chunin ispit ali jos uvijek ne znam rezultate, kako si ti ?
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Uto Jun 19, 2018 11:01 pm
Kada je poručio svoju narudžbinu i kada su stigle za nas oboje ja sam počeo da jedem svoju polako te sam se okrenuo ka njemu i rekao sam.

Dobro sam, i ja takođe sam učestvovao na Chuunin ispite i položio sam, nadam se da ćeš i ti isto položiti.

A onda se opet vraćam svojim osam činija ramena i nastavih da jedem i ispijajući vode pomalo.
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jun 19, 2018 11:20 pm
Shimazu se osmijehne te nakon sto je pojeo knedle pocne govoriti
To se i ocekivalo, pa čestitam !
Nakon toga sam narucio i ja jos 3 porcija ramena i poceo ih jesti dok sam ih jeo vani je padala noc i postajalo je sve hladnije ali to nije bilo toliko bitno jer sam se dobro zabavljao
Pa što ces ucitiniti sad kad si postao Chunin ?
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Uto Jun 19, 2018 11:23 pm
I dalje sam jeo svoj ramen i odgovorih.

Hvala.

A onda kada sam pojeo sedmu činiju, počeo sam i osmu da polako jedem i odgovorih Shimazuu sa osmehom.

Šta ću učiniti, pa penjaću se dalje na lestvici.
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jun 19, 2018 11:27 pm
Nakon sto sam pojao ramen pogledao sam na sat i shvatio da sam vec morao biti kod kuce izvadio sam novcanik iz đepa te platio ono sto smo ja i Shigeru pojeli onda sam ga pozdravio te otcao kuci.
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Sre Jun 20, 2018 6:46 pm
Junko Uchiha je prekrstila svoje ruke I uzahnula. Propratila je pogledom ostale goste kod Ichirakua, I svi su prisutni, nesto bili smrtno ozbiljni. Cinilo se kao da gledaju negde u daljinu, nigde zapravo konkretno. Bili su bezbrizni, ali zbog toga I nedovoljno fokusirani. Nije joj bilo potrebno ni malo ubedjivanja, te je najzad sela na prvu stolicu do sanka I rucala okruzena nepoznatima, pre nego sto je nastavila ka kuci...
Zoro
Jounin
Jounin

taj Pon Jul 02, 2018 9:55 pm
(ulazim bes stida i srama u ichiraku ramen lupajuci nogom o vrata, pljujem po strani i sedam za prvi bezvredni stolcic, pogledah u konobaricu, zlobno se nasmesih, uvidevsi kako ima jako velike obline koje su me poprilicno privukle, pocne ona polako da mi prilazi, ja se okrenem praveci se da me boli khm za nju, hvata me za (perverznjaci) rame i govorimi kako trebam da se smirim inace ce me izbaciti, ja u fazonu pali ribo donasi mi da jedem, te me je konacno upitala sta zelim da jedem, ja onako gledajuci zbunjeno u nju u fazonu "ali ovo je ichiraku ramen zar nema samo ramen", ona meni krene prepricavati kao istoriju sva jela, ja se smorih i samo kazem "donesite mi jednu veliku porciju ramena", ona klimnu glavom i posle par minuta dolazi do mog stola sa mojom narudzbinom, krenem da gucam kao da nikad nisam gucao, posle svih gucaja i pojedenog ramena, ostavim nesto novca na stolu, znajuci da nije dovoljno ali boli me khm, izlazim iz prostorije tako zvane ichiraku ramen, usput ljujem gde god stignem jer mi se moze)..
Sponsored content

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu