Delite
Ići dole
Vergil
Admin
Admin
Biografija : Ovo je jedan od glavnih admina kome se mozete obratiti oko bilocega u igri.

Finale

taj Sre Jun 13, 2018 8:07 pm
Pravila su ista osim sto se sada borite 1v1v1 tacnije svako za sebe.Mozete se udruzivati, roleplayati sta god. Roleplay ce imati veliku ulogu u proceni pobednika. SRECNO- NSW Administracija
Shimazu
Academy Student
Academy Student

Re: Finale

taj Sre Jun 13, 2018 9:44 pm
Izlazim iz grmlja na svojem golemu moji neprijatelji su vec bili tu.
Moje ime je Shimazu, a vi ste ?

Hp 1000
En 1000
Ch 970
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Sre Jun 13, 2018 11:16 pm
Stojavsi na vec dogovorenom mestu sa jednim sarenolikim,cekali smo treceg protivnika da bi poceli.Dok smo cekali samo smo se gledali u oci i postajali nestrpljivi jer ga nema.Odjednom je izasao iz zbuna zajedno sa golemom i predstavio se i pitao nas za imena na sta sam mu odgovorio:

Nisam dosao ovde da pricam ali iz postovanja prema protivnku cu se predstaviti.Ja sam Killua Zoldyck.Posto si kasnio na tebe cu prvog da uputim napad!

Prvo stvaram 5 klonova ispred sebe!

Zatim povisavam temperaturu!

A mojih 5 klonova rade znakove rukama i ispaljuju vatrene kugle na tebe i golema!

(jedan taj napad zbog povisene temperature ime 600*5 takvih to je 3000)

Ja:
Hp-1000
Ep-1000
Ch-960

Klonovi
Hp 500
En 500
Ch 450
Vule
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 14, 2018 8:54 am
Čekajući trećeg protivnika malo sam se rastezao i uradio par čučnjeva. Mali dečko i ja smo razmenjivali neke oštre poglede čekajući trećeg protivnika. Nismo ni reč progovorili. I konačno došao je treći protivnik i na golemu izleteo je iz žbunja. Izgleda dosta samouvereno. Mali dečko uopšte nije naivan. Poslao je veoma jako napade na ovog Shimazua, a mali dečko se zove Killua. Eh pa da krenem i ja da se igram.
Moje ime je Vule, vama na usluzi.

Odlučio sam da pošaljem vatrenog zmaja na Shimazua jer već dosta napada ide na njega pa bi bilo lepo da ga se što pre otarasimo pa da Killua i ja možemo u četiri oka da pričamo.

(500+300=800dmg)

Hp=1000
Ep=1000
Cp=1000-30=970
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Čet Jun 14, 2018 9:20 am
Kao prvo posto si buffao vatru nakon sto si napravio klonove samo ti imas buff a tvoji klonovi ne.
Onda vule na tebe isto ne radi buff...
Posto nisi kombinirao napad na mene ide 5 odvojenih napada od 300 Dmg-a i 1 od 500
Sad moj golem radi znakove rukama i stvara vukove pomocu kojih se branimo od svih napada

Kad sam vidio koliko su jadni nisam ih napadao nego sam im se samo smijao.

Hahaahahah hehehehehe gagagagaga

Golem
Hp 500
En 500
Ch 500-300=200

Moje vrijednosti
Hp 1000
En 1000
Ch 970
Vergil
Admin
Admin
Biografija : Ovo je jedan od glavnih admina kome se mozete obratiti oko bilocega u igri.

taj Čet Jun 14, 2018 9:35 am
Povecana je temperatura tako da je bilokakva vatra jaca za 300 dmg. Na primer da sada Vule poveca temperaturu , nece se racunati jer bi umrli od vrucine Wink . Shimazu uvek pre posta za koji nisi bas siguran pitaj admine. Posle ovog posta pravis post (ovaj iznad ne racunas da postoji).
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Čet Jun 14, 2018 3:37 pm
Kao prvo moj Golem radi napad od 600 Dmg-a i napada tvoj napad od 3000 Dmg-a sad na nas ide 2400 Dmg-a i jos 500 sad moj Golem staje ispred napada i prima 500 dmg-a 2400-500=1900 sad je moj golem mrtav a na mene ide 2 napada jedan od 1800 i jedan od 500

Sad stvaram 3 rashomona kako bi se obranio od 1900 dmga

I sad stvaram vukove sa kojim se branim od tog napada

Hp 1000

En 1000

Ch 970-30-30=910
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

taj Čet Jun 14, 2018 7:28 pm
Nakon sto sam uputio moj napad,bio sam otvoren da me sarenoliki napadne,mada na moje iznenadjenje on se predstavio i rekao da se zove Vule,i uputio napad ga Shimazu-u.No nasi napadi nisu bili uopste jaki i on se lagano odbranio od njih,ionako je to bio moj napad da se zagrejem,a verujem da i za Vuleta isto vazi.Posto mi je pomogao oko napada na Shimazua i nije me napao dok sam bio otvoren,iz postovanja sam odlucio da ga ne napadam,dok se ne resim Shimazua.Pa sam odlucio da tri klona stanu do mene a ostala 2 malo ispred nas.
2 klona koja su ispred nas rade znakove rukama i stvaraju vatrene pauke koji se spajaju u jednog velikog pauka!

( i ja i moji klonovi imamo buff od ovih pauka)

Zatim ja skacem u vis radim znakove rukama i prizivam vatrenog  zmaja!

Onda moja tri klona do mene rade znakove rukama i ispaljuju vatrenene kugle koje se sve kombinuju sa mojim zmajem i zmaj uvecava moju vatru koja ide na tebe!(Dmg zmaja 500+buffovi +300+300+=(1100+(200 od napada vatrene lopte+300+300+)*3)=3500dmg ide na tebe i prati te!

I vicem Vuletu:

Hvala ti sto me nisi napao kad sam bio otvoren za napad,odlucio sam da te ne napadam dok se ne resim Shimazua,pa cu onda stobom fer borbu 1na1,ako oces da mi pomognes ili kombinujes tvoj napad sa mojim samo napred!

Ja
Hp-1000
En-1000
Ch-930

Kloni pored mene:
Hp-500
En-500
Ch-450-30=420

Klonovi ispred mene:
Hp-500
En-500
Ch-450-150=300

Pauk 600hp i 600 defence

Poslednji put izmenio Killua Zoldyck dana Čet Jun 14, 2018 10:10 pm, izmenio ukupno 3 puta
Vule
Jounin
Jounin

taj Čet Jun 14, 2018 8:15 pm
Nakon što sam poslao mog vatrenog zmaja, samouvereni Shimazu  je uspeo nekako da se odbrani prizivajući Rashmon kapije. Hm iznenadio sam se kako je ninja njegovog kalibra uspeo da prizove tri te kapije... Mali dečko Killua je poslao ogromnog i destruktivnog vatrenog zmaja ka Shimazuu, odgovorio sam mu:
Ha, dobar si ti dečko, namazan si. Možemo se slagati.

Nakon što sam mu to rekao prizvao sam mog brata golema

Golem:
Moj brat golem zagreva se i šalje puno oštrih iglica ka Shimazuu! Ovaj napad ide posle Killuinog.

Hp=500
Ep=500
Ch=500-450=50

Nakon što sam prizvao golema ja radim znake ruku kako bih napravio zemljotres! Zemljotres pravim posle napada iglica mog golema.

Hp=1000
Ep=1000
Cp=970-60=910
Shimazu
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 6:40 pm
...

Poslednji izmenio Shimazu dana Sub Jun 16, 2018 12:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Vergil
Admin
Admin

taj Pet Jun 15, 2018 8:39 pm
Zbog odugovlacenja poslednje runde finala bice odlucene prema roleplayu. Da nisam ovo uradio odugovlacilo bi se jos 10 godina sto i nije cilj. Pa evo pobednika

Pobednik!:

Cestitam Vule osvojio si 1. mesto zbog najboljeg rp-a, jeste tuga u nekim aspektima ali najbolji od svih.

Osvojio si 100 tokena.

2. mesto:

Cestitam Kilua na drugom mestu. Tuga ali eto imas neki rp.

3. mesto:

Cestitam Shimazu na 3. mestu. Iako sam rekao da ce RP imati vaznu ulogu u odluci nisi imao dobar RP.

Sledeci turnir ce biti odrzan sledeceg meseca.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu