Delite
Ići dole
Killua Zoldyck
Chunin
Chunin

Park "Ronten"

taj Čet Jun 14, 2018 11:43 pm
Ovo je park u selu peska.Najveci je park u selu peska,nalazi se malo dalje od kagaeove kancelarije,veoma je prostran i tu deca dolaze da se igraju svaki dan,i ljudi koji oce da se opuste u ovom prelepom parku!
Zoro
Genin
Genin

Re: Park "Ronten"

taj Pet Jun 15, 2018 7:55 pm
(posle kratke setnje konacno stizem do parka, zeleci malo da se odmorim od svega, sunce je idalje przilo, malo mi je smetalo, ali na svu srecu naisao sam na jednu klupu ispod drveta, u hladu,
seo sam na nju, medjutim nije bilo ljudi koji su mi izgledali interesantno,setio sam se one devojke koja me je malo pre toga pratila, gledao sam sa strane, medjutim nisam mogao da je nadjem, niti sam znao gde se nalazi, valjda ce uskoro da dodje, sad bih iskreno voleo da je upoznam)..

Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 8:13 pm

Junko je bila odlicna u igri praćenja, te je sačekala nekoliko trenutaka pre nego što je stigla u park. Usporila je svoj korak kako je naišla, praveći se da je umorna. Iako je prešla kilometre i kilometre, i nakon toga šetala satima, nije bila na izmaku snage kako se možda činila mladom ninji sa zelenkastim bojom kose i istim takvih zelenkasto-safirnim očima.  Prišla je klupi gde je sedeo i nehajno sela do njega, opet praveći se da je umor savladao. Junko ga je pogledala na neke tri sekunde i pokušala da kaže nešto no ipak se samo naslonila na naslon klupe opuštajući se. Slučajno kako je ruke oklembesila na naslon klupe, dotakla je i njega, ali se brzo povukla na svoju stranu, pogledavši i čekajući na njegovu reakciju...
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 8:35 pm
(ta misteriozna lepa devojka se odjednom pojavila, bila je sva zadihana i umorna, trcala, siguran sam u to, sela je odjednom pored mene, te sam se blago zacudio, nadao sam se da ce se makar predstaviti, ali ni to, na sekund se naslonila na mene, te pomerila, blago sam se nasmejao, ovakve stvari mi se nisu desavale cesto, nisam bio siguran u trenutku sta trebam da uradim, srce je odjenom krenulo jako da mi lupa, osecao sam se kao da se borim sa nekim, okrenuo sam se prema njoj, i video kako me gleda, kao da je cekala moju reakciju, medjutim nisam smeo da trosim svoje vreme na devojke, trebam postati najjaci ninja, pa tek onda mogu da se zajebavam, ipak idalje me je zanimalo ko je ona, malo sam joj se priblizio, i stavio svoju ruku na njego rame, gledajuci je, dok sam drhtao,
upitao sam je za njen identitet)

Hej, hej, mlada damo, da li bi mogla da se predstavis?

(strpljivo sam cekao njen odgovor, spremajuci se da konacno saznam ko je ta osoba zapravo)..
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 8:40 pm

Junko iz klana Uchiha. Pratila sam te... Znala sam da ćeš me dovesti do finog mesta...“, Junko reče naslonivši svoju bradu na ruku i posmatravši ga.
Mesecima je već zujala tim ulicama i ni sama nije verovala da do tada nije našla ovaj park. Ovaj park je bio za nju glavna atrakcija.
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 8:50 pm
(gledao sam u nju pomalo zacudjeno, nisam verovao da sam upoznao nekog uchihu, tako talentovane ninje se ne vidjaju tako cesto, shvatio sam da joj polako postaje dosadno, kao i meni, razmisljao sam da je odvedem do nekog restorana ili nesto slicno ali sam dosao na bolju ideju, presao sam joj svojom sakom preko lica, malo nakrenuo glavu i blagim glasom je upitao)

Da li zelis sa mnom do moje kuce? Ovde vec postaje pomalo dosadno..

(cekao sam njen odgovor, pomalo se smeskajuci, izgledala mi je sve sladje i sladje, pomislih, ali nisam to iskazivao, samo mirno cekao).

Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 9:28 pm

Okruglo narandžasto sunce je padalo iza krovova kuća koje su se nalazile u selu peska. Junko je ustala sa klupe i blago bacila pogled na taj prizor. Vratila je ubrzo pogled na ninju čije ime još uvek nije znala, pre nego što mu odgovori na njegov iznenađujući poziv. Trepnula je dok ga je posmatrala, a onda rukuom pa pozvala da krene s njom, da obiđu još jedan krug po parku. Iako nije mogla videti kako izgledaju iz tuđe perspektive, mogla se kladiti da su bili primamljivi za oko. Najednom osetila je kako joj se nešto steže u stomaku toliko jako da je uspela da napravi još samo par koraka desno od njega. Stala je, nesposobna da nastavi dalje. Zgrabila je naslon prve klupice koja se tu nalazila a zatim se okrenula ka mladiću. „ Izvini“ prošaptala je jer je bol onemogućio da nastavi dalje s njim.
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 9:40 pm
(odjednom ustala je krenuvsi ka suncu, kao da je nesto privlaci, dala mi je doznanja da trebam da krenem za njom, odjednom izgledala je kao da ce pasti u nesvest, nekako je uspela da se odrzi na nogama ali jedva, brzo sam joj prisao i zagrlio je ne dopustajuci joj da padne, gledao sam u nju ne znajuci sta joj se upravo dogodilo, primakao sam se sto sam joj vise mogao, te je blago upitao)

Da li trebam da te odvedem do bolnice??

(pomalo drhtajuci cekao sam njen odgovor)..
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 9:57 pm

Ma jok, ovo nije ništa novo za mene....U redu sam, stvarno.
Junko je provukla prste kroz svoju divnu kosu kada joj se priblizio. „Izvini zbog gubljenja vremena i ovog zastajajnja“ rekla je. „U poslednjoj minuti sam osetila da...

A onda je Junko spustila svoje ruke na njegova ramena i uzdahnula. Gledala je u njega i oči su joj slajile posebnim sjajem dok je posmatrala još uvek ozbiljan izaz na njegovom licu. Činilo se kao da gleda kroz nju, negde u daljinu, nefokusirano, kao da nije ni svestan prisustva njenog. Junko se toga i najviše plašila, da ljudi i njeni suseoci neće moći da se fokusiraju. Izgledalo joj je kao da ih treba uveđivati i najzad ona odluči da se zbliži s njim te iskoristi momenat i poljubi ga iznenada

Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 10:08 pm
(gledao sam u njene oci, idalje ne shvatajuci sta se desava, sve se dogodilo u trenutku, velikom brzinom mi je prisla i poljubila me, prvi put da mi se ovako nesto desi, bio sam pomalo zbunjen,
srce samo sto mi nije iskocilo iz grudi, takav sam osecaj imao, nisam zeleo da je ispustim iz zagrljaja, stegnuo sam jos jace, ubrzo sam i pocrveneo, toliko mi se svidela da nisam mogao da stanem, krenuo sam da joj lizem vrat i uzivam u ovakvom momentu ne obracajuci paznju na nista vise)
Junko
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 15, 2018 10:29 pm

Njihov momenat zanosa prekinuo je lavež i režanje vučjaka ili bolje rečeno besnijeg psa.

Junko se trgla ali je lukavo prišla i krenula da se mazi s njim. Shvatila je da bi mogli svratiti do prodavnice koja se nalazila na kraju ulica gde su bile poređane raznolike kuće ninji koji su živeli tu.  Mrzela je te prodavnice u sred naselja, koja su mnogima služila mesto za sastančenje i slično, a njoj je to stvarao problem jer je volela da provodi mirno vreme kada je u kući, meditirajući ili uživajući u toploj kupki, a sada je imala i društvo za igru. Na kraju odluči da ih oboje, i pso-vuka i dečka povede sa sobom u svoj kraj
Zoro
Genin
Genin

taj Pet Jun 15, 2018 10:47 pm
(dok sam uzivao u ljubljenju neka glupa kerina je dosla i sve prekinula, doslo mi je da ga isutiram do smrti, trudio sam se da ne iskazujem svoju ljutnju ali to nije islo, Junko je spomenula neke kuce i prodavnice, nisam je skroz razumeo, odjednom je krenula da mazi tog psa, zatim ga povela sa njim, ja sam naravno bio pored Junke, lagano sam je uhvatio za njenu ruku, prateci je gde god da ona ide)..

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu