Delite
Ići dole
Zoro
Jounin
Jounin

Zorova kuca

taj Pon Jun 25, 2018 9:21 pm
First topic message reminder :

Ovde ja Zivim

Zoro
Jounin
Jounin

Re: Zorova kuca

taj Sub Jul 21, 2018 11:47 pm
(posle nekog vremena igranja, uvideo sam da mi je macka jako jako gladna, otisao sam da proverim da li se kukuruz ispekao, i stigao sam na vreme, bio je savrsen,
skuvao sam dva komada za mene i macu, dao sam joj kukuruz, ona ga je jela kao da joj je prvi put posle ne znam ni sam koliko, bilo mi je drago sto sam je pronasao, bila je tako kawaii maca, uzivao sam jesti kukuruz, a moram da priznam, i ona je).
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sub Jul 21, 2018 11:56 pm
(Kad sam pojeo kukuruz, i ocistio tanjire, otisao sam do svoje sobe zajedno s macom, nisam imao nista pametno za raditi, pa mi je sinula ideja o njenom imenu, nisam je vise mogao zvati macka,
ili maca, nekako je neprikladno, ne svidja mi se to, imam i ja ime, bez njega ne bih bio to sto jesam, "verujem da ti je neko dao ime pre mene, valjda ti ovo nece smetati" rekao sam joj gledajuci je praov u oci,
mirnim i blagim tonom, bez imalo razmisljanja, izgovorio sam njeno ime, "zvaces se Emily", smeskao sam se zajedno s njom, izgledalo je kao da joj se ime svidja, legao sam u krevet, jer sam bio pomalo umoran, i ubrzo zaspao)..
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sre Jul 25, 2018 10:04 pm
(Posle par sati spavanja zoro se budi, pomalo namrgodjeno zbog glupih stvari koje je sanjao, "zasto ne mogu sanjati o nečemu normalnom" rekao je u sebi, ne dopuvsivsi si da imalo razmišlja o onome sto je sanjao, bilo bi jako lepo da nekad razmišljam o tome kako postajem najjaci ninja ovo ono, a ne ove gluposti, njegova macka emily ga je dočekala sa jednim velikim zagrljajem, zoro se nasmeskao i otisao da nesto pojede, spremivsi sebi i macki svezu ribu, posle jela, Zoro odlazi do svoje sobe, oblaci svoje odelo, te izlazi napolje trcecim korakom spreman za svoj trening).
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sre Jul 25, 2018 10:07 pm
(Tek kada sam izasao napolje kako bi trenirao, shvatio sam da sam zaboravio ono najvaznije, moju vernu katanu, utrcao sam u kucu, uzeo je, te istrčao iz nje, sa blagim osmehom na licu, otisao sam do brdasceta na kome uvek treniram, seo i poceo mirovati, zajedno sa mojom katanom..
Posle sat-dva ustajem, osecajuci Jos vecu povezanost sa svojim oruzijem, približavam se jednom drvetu te ga secem na pola, medjutim, ako bi ovo bio covek, nista mu ne bi mogao, moram istrenirati svoje noge i ruke, moram biti necujan, ne sme da zna da sam tu, krenuo sam raditi vežbe kako bih prikrio svoje prisustvo i smanjio svoje postojanje na minimum, trenirao sam, i trenirao, nisam mogao da prestanem, kad su mi noge odkazale, krenuo sam Jos jace, brze, vise, krv je lila niz mene kao najveci vodopadi, ali na to nisam obraćao pažnju, kad je poceo padati mrak jedva sam sa zadnjim atomima snage usao u kucu).
Zoro
Jounin
Jounin

taj Sre Jul 25, 2018 10:10 pm
(na vratima sacekala me je moja verna cica maca Emily, koja mi je pokusavala pomoci da dodjem do svoje sobe, kad smo se nekako snasli, cuo sam kako joj krce creva, "ponovo"? zapitao sam se u sebi, dopuzao sam do kuhinje gde sam joj napravio da jede, vratio sam se u svoju sobu, i nekako uspeo da se presvucem, te legao u krevet u nadi da se malo odmorim, moja macka je dok sam ja spavao skocika na mene, "sta sad oces" upitao sam je sa malo visim tonom, ona je legla pored moje glave, zelela je da spavamo zajedno, nisam trebao tako burno reagovati, pomislio sam u sebi, zagrlio sam je te zajedno sa njom utonuo u duboki san)..
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu