Delite
Ići dole
Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

Densetsu No Yonnin - (Susret)

taj Uto Jun 26, 2018 9:53 pm
Kroz mnoge pleme, rata i vremena... Postojale su dve porodice koje su bile vrlo bliske.. Jedna od njih bila je porodica Otsutsuki... Dok je druga porodica bila nazvana Hagoromo porodica... U jednom trenutku cela Hagoromo porodica je istrebljena do svakog ninje, dok su Otstsuki porodica u tom trenutku nestali.... U tom momentu preziveli iz porodice Hagoromo su bili cetvoro dece po imenu Aoi , Junko , Shigeru, Kawaki.... Takodje je i njihov otac u tom momentu bio ziv.....

U jednom trenutku kad su se skupili svi zajedno otac je podelio pecat Hagoromo na cetiri dela te ih nazvao Denesetsu No Yonin-(Legendarna Cetvorka)....- Te im nalepio pecate po raznim delovima tela i transportovao ih na cetiri strane sveta....

Godinama kasnije deca su odrastala u ruznom vremenskom periodu, vreme rata, krvi, boli, patnje i tako dalje.... Vremenski vremeplov pecata je poceo da svetluca po njihovim telima, te su se svi setili u tom trenutku ocevih reci da kad pecati pocnu da svetlucaju, da se u tom momentu njih cetvoro pocnu traziti jedni druge, i offormiti tim Legendarnu Cetvorku..... Vreme je prolazilo dok bi Aoi stigao prvi na mesto sastanka, te leze ispod jednog drveta, pogledao ka nebu i rekao......

Ehm, mislim da nisam nista pogresio... Rekao bih da je to ovo mesto gde se trebamo sastati, zar ne????

Pogledavsi malo unaokolo, proseta se jedno desetak minuta, te se vrati na isto mesto govoreci sledece.....

Da li ce oni uopste doci?? Pitam se pitam??? Pa dobro, sta je tu je... Sescu ovdde i lepo sacekati do jutra...

Aoi u tom trenutku sklopi oci i laganim snom cekao svoju familiju.....
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

Re: Densetsu No Yonnin - (Susret)

taj Uto Jun 26, 2018 10:27 pm
Da.Potpuno sam siguran.Opet svetluca.Sve cesce i sve jace.

Mrmljao je Kawaki sebi u lice,a potom pocesao svoju bradu.Pre ne tako puno vremena napunio je 23.
godinu.Od svoje 13 kada je poceo sa treninzima i kada ga je otac razdvojio od svoje porodice i dao mu
deo Hagoromo pecata,pa do danas,Kawaki je dosta napredovao.U stanju je da koristi vatreni element,
odlicno se sluzi genjutsom.Kawaki je za tih 10 godina ziveo sam u sumi.Istrenirao je svoje telo i svoje
jutsue sto je bolje mogao.Povremeno bi mu zasijao pecat na ruci,ali to se desavalo jednom godisnje,uvek
na njegov rodjendan.Danas 10 godina kasnije kada je napunio 23. pecat se potpuno drugacije ponasa.
Sijao je cesto i jace.Kawakiju je bilo cudno sto tokom ovih godina pecat nije pokazao nikakvu sposobnost.
Bilo mu je cudno da je pecat dat samo da se pronadju jednog dana...

Nakon dugog hoda dosao je do jednog mesta.Bila je to ogromna livada,sa samo jednim drvetom i osobom
ispod drveta.Kawaki je bio mali, i od tad je dugo proslo,pa nije mogao da prepozna Aoija.On izvadi kunai
prisloni mu ga na vrat,a onda viknu:

Ko si ti i sta radis ovde?Predstavi se ili cu da ti izrezem grkljan!

U tom trenutku i Kawakijev i Aoijev pecat zasija.Kawaki je tada znao da je to neko iz njegove loze,a kada je
Aoi otvorio oci,i Kawaki ga dobro osmotri,shvatio je ko je to.Tada Kawaki podize Aoija,a kunai baci.

Aoi?Da li si to ti?
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Sre Jun 27, 2018 8:07 pm
Kiša je padala srednjom jačinom, noć je bila mesec i zvezde sa nebeskog svoda obasjavaše ovu našu zemlju zatrovanu konstantnim ratovima i borbama dobra protiv zla. Beše to na jednom udaljenom mestu, odvojeno od civilizacije, malo mesto, šest-sedam kuća svi su porodica da ne kažem rodbina. U jednoj kući jedno mlado dete koje tek treba prihvatiti svoju sudbinu kao i nasleđe za koje je veoma malo znalo ali u dovoljnoj količini da bude svestan porekla je nemo posmatrao sa svog prozora prizor kiše i tamne noći sa po kojim svetlom koje sija se nebesa se pripremao od malih nogu još od kada je imao nepune četiri godine i otkad je učen o svom poreklu kao i o zavetu predaka i nasleđu koje će primiti. Poslednji put kada je primetio da se znak na njegovoj ruci pojavio i zasijao jednom slabijom svetlošću znao je šta mu je činiti. Izvadio je iz svoje tajne prostorije jedan svitak u kome su se nalazile informacije koje su se prenosile sa generacije na generaciju još od vremena nastanka shinobija kroz četiri loze da bi on nasledio to od svog oca, a njegov otac od njegovog, pa njegov deda od svog oca i tako sve do prvih ljudi koji su sačinjavali Legendarnu Četvorku(Densetsu no Yonnin). U tom svitku su ležale informacije koje su bila od velikog i svetskog značaja ne samo za njegovu lozu nego i za preostale tri kao i za njegove potomke sa kojima je bio siguran da će se jednoga dana naći na tajnom mestu na kom se prva četvorka sastala. Toliko je puta taj svitak pročitao da mu je urezan u pamćenje, imena preostalih izdanaka tri loze je znao kada bi ga i probudili u pola noći, toliko su te informacije bila veoma važne. Sa otvorenim svitkom u ruci ovaj mladi sada već dečak od 13 godina je čitao sve ispisano u svitku po ko zna koji put, kao da mu je bila navika.
Zatvorivši ga i zavezao ga je kanapom te ga vratio u svoju tajnu sobu i zatvorio je vrata i legao u krevet da spava. Zanimljivo je bilo to što je od narednog dana često provodio vreme sa ocem koji mu je sve više i više pričao o njegovim slavnim precima koji su bili junaci tokom mračnih vremena čak i kada je jednom svet bio u doba mira kao i o zaveštanju i nasleđu koje će jednog dana pasti na njega kao što je i bio slučaj sa njegovim ocem koji je učio od svog dede, i tako kroz vekove, dok je taj mladi šinobi sve očeve informacije kao i od svoje rodbine upijao kao sunđer ne zaboravljajući ih nego ih je veoma dobro i pažljivo uskladištavao u svom umu jer se ne zna vreme kada će mu sve to biti od koristi a to vreme se svakim danom, ne svakim minutom čak i sekundama približavalo. Spremao se, trenirao kao blesav, fizički i mentalno, pripremao je svoju psihu, svoju izdržljivost svoju spremnost, odlučnost svakim danom.  Polako je vreme prolazilo, mada što se tiče ovog mladog šinobija to je bilo dok trepneš, vreme leti samo tako i dok se okreneš za njega je prošlo dobre dve godine kada je sve saznao. Međutim ono što će se otkriti je bilo mesto sastanka očuvano kroz vekove, to će morati sam da otkrije, otac mu to nije hteo reći sem sledećih reči koje je mladi šinobi urezao sebi u svom umu. "Prati znak, a znak će ti put otkriti, te ćeš znati".
Trebalo je samo pola godine da otkrije to da znaki svetli sve jače i jače kada je blizu tog mesta, pa je odlučio da jednog dana krene na putovanje koje će ga odvesti do tog mesta, pa makar i sam bio tamo, znajući da će i ostala trojka saznati kada dođe njihovo vreme, a bio je siguran da su i oni radili isto ono što je i ovaj mladi šinobi radio sve ove godine, priprema, jačanje tela i duha i prihvatanje nasleđa koje će se preneti i njihovoj deci kao i unucima i tako dalje. Što je vreme više prolazilo to se njegova kontrola znaka povećavala pa ga je mogao svojevoljno da ga aktivira, ali tokom jednog dana, dana njegovog rođenja, taj dan je pečat sam od sebe radio.

Nakon nekih osam godina je i taj dan došao, pripremao sam se za polazak kroz brda i doline, tragajući neprestano da pronađem to tajno mesto i konačno je sudbina pala na mene kao i nasleđe predaka koje je potpuno upijeno. Put je bio dugačak, ni ja sam nisam znao dokle će sve to trajati, ali tokom putovanja prisećao sam se svega, treninga, očevih reči, svitka i svih infoprmacija koje sam znao i koje sam naučio tokom mog detinjstva. Nisam znao odakle da krenem te sam jednostavno napustio taj mali predeo iz onog mesta gde mi je znak sam zasvetlio, možda mi je davao uputstvo odakle krenuti.
Prešao sam veliki broj kilometara imao sam hranu vodu, na svakom mestu sam stao da odmorim ako zatreba koraci mi bili lagani. A onda kao iz vedra neba znak je toliko zasijao kao da mi je govorio da sam veoma blizu, kao da mi fali još nekih stotinak metara te nastavih sa kretanjem. Ubrzo videh jedno mesto i jedno drvo na kom je ležao jedan shinobi jasno se videlo, čakra se osećala dok mu je drugi prišao i prislonio kunai za vratom a ubrzo ga je sklonio te su postali prijateljski nastrojeni. Opet se desilo, znak za sekund zasvetluca i ugasi se što sam protumačio da je to mesto baš ono koje sam morao naći i bio sam siguran da su to dvoji u stvari Kawaki i Aoi. Nasmejao sam se te im prišao polako gazeći travu i prišao sam im dok su njih dvoje svoje sumnjičave poglede uputili ka meni a ja i dalje sa osmehom rekoh sledeće.

Dobar dan, braćo.
Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

taj Čet Jun 28, 2018 11:12 pm
Duze vremena kako je vreme prolazilo proslu su sati... Aoi otvara oci te ugleda dva momka koji su stajali ispred njega... Pogleda sebi na ruku te ugleda pecat koji je svetlucao, a potom vrati pogled ka dvojici momaka, obrativsi im se smireno...

Pa koliko mogu da vidim vas dvojica ste stigli hehe. Ali fali zenska osoba "Gina" zar ne??

Rekao je to a da ih nije ni upitao ko su oni, sta su oni ili slicno tome.. Zatim prebaci pogled ka nebu i zamisli se..

(Mozes li da vidis oce?? Tvoji sinovi su se okupili, jos samo fali jedna zenska osoba da legendarna cetvorka bude kompletna)..

Zatim prebaci pogled ka braci pokazavsi znak rukom gore ka nebu, a pritom doda par reci..

Budite sigurni da nas otac posmatra.. Davni pecati koji je on nama preneo na svoja tela, su nastali od samo jednog pecata, pecat zvani "Moc Hagoromo Porodice".... Ne znam koliko ste upoznati sa istorijom nase porodice, ali ne daleko odavde postoji jedna kolibica u kojoj mozemo uci samo pomocu pecata, ali nam je potrebna Gina za to....

Nakon toga sede kraj istog drveta, sacekavsi da vidi sta imaju reci njegova braca...
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jun 29, 2018 10:46 pm

Gledala sam sa malim osmehom kako sam stizala izgleda „malo“ kasnije oddogovorenog, a bila sam im preko potrebna zbog pecata. Ja sam se kretala u njihovom smeru, prodravsi se da ne ulaze bez mene u prostoriju a zatim se brzim spretnim skokom stvorila odmah pored mojih saputnika.

„Drugari moji, iskreno jako idiotski od mene sto kasnim, al ne nisam mogla nikako stici na vreme...“ Gina im se pravdala prateci ih sve svojim zenstvenim pogledom, a zatim im se radosno i iskreno osmehnu, kao neko uzbudjeno detence.
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pet Jun 29, 2018 11:04 pm
Kawaki je bio veoma srecan.Njegova dva brata su bila tu.Nije mogao da veruje koliko su porasli i koliko su se
razvili kao muskarci i kao shinobiji.Izgledali su vesto.Veoma vesto i snazno.Njihovi pecati su poceli sve cesce
i cesce i sve jace i jace da svetle i formaraju cudne oblike.Kao da su se svaki put kada zasvetle menjali svoj
oblik.Kada je Kawaki malo bolje pogledao,sada su svi pecati imali razliciti oblik.Svaki oblik je bio potpuno
razlicit,ali kada se Kawaki dobro zagledao i u svojoj glavi izdvojio svaki pecat,shvatio je nesto.Niko od njih nije
imao pecat.Svi su imali delove pecata,a pecat ce biti kompletiran kada svi budu tu.Fali jos samo ona.Kawaki
taman to pomisli,kada iza sebe cu jedan odrasli,zenski glas.Iako se glas poprilicno promenio,nacin pricanja
je bio potpuno isti.Iako je zvucala odraslo,mogla je da se oseti nijansa decijeg glasa.Kada se Kawaki okrenuo
nije mogao da veruje.

Gina?Ne mogu da verujem da si to to.Hejj!Pogledaj se!Odrasla si u pravu zenu!

Tada joj Kawaki snazno zagrli,a onda se okrenu ka ostalima i rece:

Konacno smo svi tu.Cela porodica je na okupu.Ne mogu da vam opisem koliko ste mi nedostajali.

Rekao je Kawaki potpuno iskreno,iz dubine duse...
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Pet Jun 29, 2018 11:42 pm
Osmeh na licu mi se pojavio, došlo je do novog sastanka, braća su ponovo bila na okupu ali je falila još samo sestra Gina. Povremeno bih bacio pogled na svoj znak koji je sve jače svetleo jer se sve ujedinjuje pečat mora biti kompletan ali nam je za to potrebna Gina. Osećaj je bio lep i dobar znajući da je za sada sve dobro. Odgovorih kratko Aoiu.

Pa, brate kao što vidiš, tu smo. - a onda rekoh dok sam ponovo pogledao svoj znak - Doćiće ona još malo, siguran sam.

A onda okrenuh se ka Kawakiu i sa malom dozom smeha koji je bio pomalo misteriozan te upitah obojicu.

Kako je prošlo putovanje, nadam se da vam nije bilo zamorno? - a zatim odgovorih Aoiu - Naravno da znamo, još Gina da dođe i počećemo sa procesom.

Odjednom u svom perifernom vidu primetih da je moj znak kao i njihov odašiljao jakom svetlošću, te se nasmejah i rekoh njima.

Pa, ljudi evo i nje, Gina nam dolazi ljudi.

Osmehujem se i u tom trenutku se okrećem i videh siluetu koja je jako podsećala na oblik tela ženske osobe pa kada nam je prišla i izvinjavala što kasni ja rekoh.

Evo naše sestre, nema veze ako si malo zakasnila i ja sam malo okasnio šta da se radi, a inače nam je jako drago što si stigla, pogledaj samo kako si porasla.

A onda se okretoh ka ostalima dok je Gina prišla formirajući uži krug pa rekoh.

Pa, da započnemo ono što nam je povereno?

Gledao sam ih uzbuđeno a i u isto vreme smireno i čekao da krenemo.
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Čet Jul 05, 2018 12:15 am

„Densetsu No Yonnin i dalje zajednički činimo jedno, Aoi Rokusho, Kawaki Kai, Shigeru Uzumaki i moja malenkost. Aoi oćeš li se prihvatiti te časti te vršiti instrukcije i ovaj put?“

Gina Uchiha htela je da vrisne. Nije joj bilo jasno kako su mogli dopustiti da se ne vide tako dugo? Šta se to desilo u prošlosti pa su morali sebe da osude na tako neku torturu? Ona je imala najgore izglede od svih što se napredovanja tiče i znala je to. Isto kao što je znala da mora da uspe. Da je bila iskrena prema sebi, sama bi bila iznenađena što je i dogurala dovde gde se sada nalazila i u poziciji koju sada ima.
Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

taj Pet Jul 06, 2018 6:17 pm
DSDok je hodao i razmisaljo o svojoj familiji, pojavljuje se Junko, te se Aoi samo nasmesi, dodavsi reci pritom..

Pa dobro sada kada smo svi ovde, zapocecu pricu za koju samo ja znam, ali pre toga zahvalan sam vam sto ste odredili da bas ja budem vodja. sada mogu zapoceti. Ovako pre mnogo vremena nasii roditelji i cela familija zivella je u malom selu, doduse malo siromasnom. Ali imali smo desetak jacih shinobia ukljucujuci naseg oca kao i strica.. Vreme nije dozvolilo da to selo opstane pa su nas namali u toku rata, nase selo je tada unisteno a mi sa nasim ocem smo preziveli..

Ubrzo zatim otac nas je odveo do tajnog skrovista te nad nama odradio ritual. Ritual zvani bozanski cetvorostruki znak ili ti ime nase grupe Densetsu No Yonnin. Iz jednog pecata stvorio je cetiri istih te ih raspodelio u nama bas zbog ovog dana, tek kada nas cetvoro budemo zajedno mozemo odraditi ritual i aktivirati pecat. A tada mozemo se dogovoriti za nas cilj, pre toga nista. A sada jeste li spremni da zapocnemo potragu za tajno skroviste rituala???

Upitao je to veoma radoznalo htedevsi samo da skloni misli od buducnosto, te pogledao u svoju porodicu i sacekao njihove odgovore...
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pet Jul 06, 2018 7:05 pm
Kawaki je nasmejano posmatrao svoje rodjake.Sa njima je proveo celo svoje detinjstvo.Svi su tako...
Ni Kawaki sam nije znao da objasni.Posle dugo vremena u njegovim hladnom,mracnom srcu je zaigrao mali
plamen ljubavi.Osetio je kako je biti voljen i kako je voleti nekoga.Tada se zagledao u oci njegovog najstarijeg
brata.Njegove oci su pod uticajem sunca pocele da se zelene.Kawaki se duboko zagledao u njih,sve dok on
nije poceo da prica.Aoi je pricao dugo,ali ne nezanimljivo.Njegova prica je Kawakija veoma zainteresovala.
Njihov otac je ipak krio nesto od njih.Aoi je uvek bio ocev miljenik.Uvek je stavljan na prvo mesto.I sada je vodja.
Kawaki to nije zeleo.Uvek je bio tuzan jer su ga tretirali kao najslabijeg jer je bio najmladji.Kawaki nakon toga
okrenu pogled u drugu stranu i zagleda se u daljinu.Aoi je pricao neko vreme,a kada je zavrsio,zavladala je
neprijatna,grobna tisina.Kawaki presece tu tisinu i rece:

Mislim da treba da krenemo u onom pravcu.-pokazao je Kawaki rukom ka jednoj strani...

Nakon toga on saceka njihov  odgovor...
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Pon Jul 09, 2018 5:18 pm
Slušao sam ih pažljivo, moje oči se od njih nisu odvajale. Slušao sam Aoia koji je pričao udubio sam se u njegove reči, konačno je došao taj trenutak. Nakon njegovog završenog govora odgovorio sam mu sledećim rečima.

Ja sam spreman.

U tom trenutku Kawaki pokaza prstom u jednom pravcu te je rekao da se tamo moramo uputiti, okrećem pogled ka tom mestu i upitah.

Tamo?
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jul 09, 2018 6:48 pm

/sećanja../
 Mlada devojka stajal je na kartonskoj kutiji koaj je bila puna nekog djubreta, jedna od mnogih koje su se mogle naći u selu, pogotovo u prolećnoj sezoni kada ljudi sređuju i bacaju djubre i ostatke od zime. Unutrašnjost kutije i supstanca kojom je bila ispunjena nije brinulo dvanaestogodisnju devojku, samo je zanimalo lokacija na kojoj se nalazila, a bila je u pitanju lokacija centra njenog sela. Akcije koja je ona izvodila i performanse na kutiji bile su drugačije i nimalo slične ičemu što su stanovnici sela videli do tada, te je malena privlačila gužvu povećeg broja skupina koje su se okupljale oko deteta kako bi posmatrali njen zapažen nastup.

Selo u kojem je živela bilo je tu i tamo puno ninji, a ljudi koji su živeli su bili u nekoj vrsti iluzije da je tu večni mir, ali nisu bili sasvim u pravu. Selo je ispunjavalo svoje dužnosti i obučavalo ninje da se bore za stanovnike sela kao i za selo samo. Većina ninji se suprotstvaljalo neprijateljskim ninjama u bilo koje vreme, na bilo kom mestu. Teško da se takva vrsta konflikta i nasilja moglo nazvati mirom. Koliko god da su prava imali i ućivali u njima, i verovali u taj mir- činjenica je bila da su seljani živeli u mestu ispunjenim nabreklim  mišićavim ljudima koji se nisu stideli da ubiju. Možda je baš zato ova devojka uspela da probudi interesovanje u očima publike.

Devojka je imala blago tonirano kožu i crnu kosu koja je dosezala ispod njenih ledja i koja je bila podignuta i vezana jednom od traka tog sela. Imala je i oznaku na sebi. Nosila je kežual cvetnu crnu haljinu sličnu onim koje nose devojčice njenih godina i sandale kole su joj omogućavale da izvodi plesne i magične pokrete kako mi zadivli publiku. Njeni perforamnsi su se satojali u tome što su bili jednostavni a koristila je nin jutsu, nešto što mnogi nisu videli do tada. Ninjutsu je uvek bio pre koriščen kao oružje za ubistvo ili krađe, a ovo dete koristilo ga je da bi zabavilo publiku, praveći bezopasne ali visoko vizuelne i izražajne pokrete. Koristila ga je prirodno, uz pomoč blagih pokreta ruku, brzo je uspevala da sakriva predmete a kasnije ih otkriva, poput magije. Publika je dizala ovu devojcicu u nebesa....

Devojka je otvorila svoje oči a jutarnje sunce osetilo je potrebu da obasja njene zatvorene kapke, malo pre, nego što je ova sad već žena jounin to poželela. Ona je protrljala svoje umorne oči, nastavila da stoji u mestu ali gledala oko sebe i mesto na kojem su se našli. Bila je nervozna zbog nečega, verovatno umorna, čim su se njene oči i dalje zatvarale, uzela je svoju knjigu te je stavila ispred sunca, kako bi se zaštitila. Nakon par sekundi, njena ruka se brzo spustila, te vrati knjjigu na mesto.
„Hvala, zapamtiću ti ovo“ pomisli Gina sakastično, jer se u mislima obraćala liku iz knjige koja ju je zaštitila makar na kratko. Na prednjoj strani knjige nalazila se ilustracija nekog ninje, kojem se zahvaljivala do malo pre kao da je smisao tog lika i knjige da nju štite od prirodnih pogoda.. Život joj je bio lakši kada ga je zamišljala kao neku fikciju...

„Braćo, kada mislite da krenemo!? Ne želite valjda da ova tura potraje duže no što je neophodno, zar ne ?“ njen glas proizvodio je eho. Ova ženska persona, bila je jounin, nekada pripadnica sela, nekada mala devojcica koja je zabavljala publiku glasom i stasom. I dalje je imala moćan glas. Bila je intelektualka, te je njen glas imao neki prizvuk samopouzdanja i snage bez ikakvog truda, nije bio mračan nikako. Imala je savršen glas za nekog ko želi da podučava, ali nije joj se to dalo nikada. Gina je to podučavanje uvek zamišljala kao neku vrstu okupljanja na kojem ljudi pričaju ponosno drugima o svojim nasilnim postupcima, toliko se na kraju hvališu da se zapravo zapitaš koliko od toga je istina. Skoro je čula od nekoga da je skočio 15 m u vis kako bi dohvatio scroll, a to nije baš bilo relano zar ne ?
Za trenutak se izgubila, ali vratila se priči svvoje braće, oni za koje je znala da neće izmišljati priče, onima koje je volela slušati i pođe sa njima...

Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jul 09, 2018 7:14 pm
Dok je pricao i trosio jezik za dzabe, razmisljao je o samo jednoj stvari, sta li ce biti sa njima u zivotu?? Na to pitanje Aoi nikako nije mogao shvatiti odgovor, te primetivsi da je Kawaki pokazao rukom pravac gde da krenu.. Aoi mucno progovori..

Pratite me.

Rekavsi to, skrenuo je u suprotnom pravcu od onog sto je Kawaki rekao, namerno terajuci njemu u inat.. Dok je hodao, poceo je da se priseca sta mu je otac govorio na samrti, dok su bili sami..

(Da, bas tada. Bas tada smo otac i ja bili sami kada mi je preneo tajne informacije. Informacije o tajnom mracnom skrovistu u selu gde su ziveli. To skroviste je bila jedna pecina u kojoj se po prici nalazi veoma poznati bogatas Gato. Gato je vrlo mocni bogatas iz jedne poznate kompanije, to je tacno. Ali sa istom nemilosrdnom metodom preuzima rivalske poslove i krijuncari bande i nindze. On prodaje drogu i odrzava celo selo pod njegovom kontrolom..)

Zastade sa secanjem od jednom, te pogleda u svoju familiju i rece...

Da li ste culi za brodovlasnika "GATOA" ???

Upitao je to, a onda nastavi hodati pravo. Cekajuci odgovor svoje familije.....
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Pon Jul 09, 2018 9:43 pm
Na Kawakijeve reci Shigeru je rekao jedno "Tamo?",a Gina je rekla da je vreme da krenemo,sto je
Kawaki shvatio kao slaganje sa njegovim recima.Bio je ponosan sto su njegove reci konacno bile
saslusana,a onda se blago nasmeja.Otvorio je usta da da znak za polazak kada je zauco Aoijeve
reci.Kada je Kawaki cuo njegove reci,osmeh sa lica mu se izbrisao.Opet je Aoi bio taj kojeg je otac
predodredio za vodju,a Gina i Shigeru su ga pratili kao psi.Kawaki je znao da sa njima mora da
ostane ako hoce da vidi moci pecata,a nakon toga on izusti jedno tiho,necujno:

Ubicu te.

Reci su bile namenjene Aoiju.Kada je bio manji Aoi mu nije smetao.Zapravo izgledalo mu je kao i
da on nije tu,ali vremenom je Aoi pokusavao da se izdvoji.Kawaki je gajio mrznju prema njemu,
Kawaki tada poce da hoda za njima,a onda je zavladala tisina,koju je presekao,niko drugi do Aoi.
(Brodovlasnik Gato,hmm)-razmislio je Kawaki,a onda se sedio jednog lika brodovlasnika Gato-a.
Kawaki je dosta putovao,tako da je upoznao puno ljudi.Dok je prolazio kroz jedno selo i spasio ga
od par ninji koje su napale to selo,seljanini su mu pricali i Gatou i njegovoj bandi.On je bio diler
droge i jedan od onih koji je kontrolisao celo selo.Sam on nije jak,cak nije ni shinobi i ne ume da
koristi chakru,ali on poseduje dosta jakih ninji kao svoje obezbedjenje.Kawaki je otvorio usta da
isprica sve sto je znao o njemu,ali zacuta,pa onda vesto slaga,stavljajuci Aoija na mali test:

Brodovlasnik Gato.Hmmm.Ne.Nije mi poznato...

Rekao je Kawaki,dok je sunce lagano zalazilo....
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Pon Jul 09, 2018 11:14 pm
Zatvorio sam na kratko oči, nešto me je ispunilo, duh mi se protrese. Nisam hteo razmišljati o tome, nego sam samo gledao u tminu zatvorenih očiju ignorišući svoja osećanja na jedan veoma čudan način. Čim je Aoi rekao da ga pratimo krenuli smo svi za njim. Otvorio sam brzo oči te ih sve redom pogledam pažljivo i načinio sam jedan blagi smeh da se opustim, ipak je prošlo mnogo vremena. Kontrolisao sam svoja osećanja dobra i loša i hodao sam sa njima u grupi. Nešto sam primetio, jednu malu suprotnost Kawaki je pokazao u jednom pravcu a pratili smo Aoia u drugom, bilo mi je smešno a u istom vremenu i malo zabrinuto, valjda ćemo se lepo slagati i da ćemo uspeti u našoj kolektivnoj nameri.

Gato? Poznato mi je ime a i znam čime se bavi.

Pogledao sam ih na kratko videći da smo malo zategnuti verovatno zbog zadatka kao i udaljenosti odlučio sam da im postavim pitanje koje je zvučalo kao šaljivo.

Vidim da smo se svi uozbiljili, imam jedno brzo pitanje i želim brz odgovor ako popijem pet flaša vode za deset minuta koliko će mi trebati da popijem samo jednu flašu?

A onda čekam njihovu reakciju kao i njihov odgovor.
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jul 09, 2018 11:30 pm
„Šta je odgovor Shigeru?“ Gina ga je upitala iziritirano. „I šta god da je, bolje bi ti bilo da je neki dobar.“ Reče mu, „Upravo smo se zaputili da susretnemo Gato-a“ Ponovila mu je.

„Htela sam da vam kažem nešto zapravo.. jedno pismo stiglo mi je, međutim izgleda da je neko greškom dostavio kod mene, pismo je zapravo bilo namenjeno našim roditeljima, ko god da je slao mora da se zubnio... “ Rekla je pre nego što je predala pismo njihovom izabranom vođi.
Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

taj Pon Jul 09, 2018 11:51 pm
Gledajuci u svoje ljude koji su ga bez oklevanja pratili, samo je terao inat Kawakiu, te se nasmesi a potom zastade okretavsi se ka svima njima, te poce govoriti..

Pa ovako, posto izgleda jedino Kawaki ne zna nistao o Gatou, to i nije toliko iznenadjenje zar ne.. Kawaki od malih nogu si bio takav, neznalica jednom recju.. Ne shvataj ovo kao neku uvredu ali ti i sam znas, zar ne?? Rivali u ovoj cetvorki smo nas dvojica, i ako ni mi sami ne znamo. Ne znamo da li da se drzimo zajedno, ili da se borimo za vodjstvo i slicno. No nebitno, da se vratimo na Gatoa..

Zastade na trenutak, uze blagi uzdah te nastavi...

Brodovlasnik Gato, je vrlo mocni bogatas, iz poznate kompanije to je tacno. Ali nesto na dnu se ne slaze sa njim. On prodaje drogu i krijuncari bande i ninje ovog sveta. Napadnuvsi nase selo pre mnogo vremena, isterorisao je sve, ukljucujuci i nasu familiju, cak i ako sam znao za to, svo vreme sam se pravio da ne znam. Ali opet sam ja ovde onaj koji zna najvise, zar ne Kawaki.. Pa dobro, dosta je bilo odmora.. Krenimo dalje..

Rekavsi to, nasmesi se Kawakiu u lice kako bi ga samo iznervirao. No brzo se okrenu i nastavi hodati, ocekivajuci od svojih saborca da ga prate. Dok je tako hodao, poceo je da oseca moc, te poce misliti..

(Hm, ova moc sto je ja osecam, da to je to. Pecat pocinje polako da reaguje na glavnu bazu, medjutim to mogu osetiti samo ja, zato sto se u mom pecatu nalazi glavni deo tog pecata, ostali to nemaju i ne mogu ovu bol, stezanje ili sta god da je. Oni to ne mogu osetiiti...)

Medjutim, ne rekavsi ni rec, samo se nasmesi te nastavi hodati..
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Uto Jul 10, 2018 1:45 am
Iako je hod bio jako dug,ni kod koga Kawaki nije mogao da primeti umor.Kretali su su u jednom pravcu,po zavrtanoj liniji,ne skretajuci svoju putanju.Vladala je grobna tisina i niko se nije usudio da je prekine.U jednom trenutku je prekide Shigeru jednim obicnim,bezobzirnim pitanjem.On i Gina su pricali dok je Aoi bio nekoliko koraka ispred svih,isto koliko i Kawaki iza svih.Kawaki je svoje ruke drzao u dzepovima,a pogled je drzao na prelepi zalazak sunca koji je svetleo u njegovim mracnim,tamno crnim ocima.Kada je Aoi stao Gina i Shigeru su odmah stali,a Kawaki napravi par koraka pa stade,kada je cuo njegovo ime u Aoijevom govoru.Njegova prica se svodila na provokaciju Kawakija vise nego na informacije o Gato-u.Provokacije su bile isuvise ocigledne.Tada Kawaki steze svoju pesnicu i u glavi zamiski sliku kako unistava taj Aoijev osmeh,ali se brzo nakon toga opusti i rece:

Rivali ili ne,nisam dosao ovde zbog toga.To pokazivanje da znas najvise je delo naseg oca ciji si ti mezimac oduvek bio.A taj tvoj idiotski kez zadrzi za nekoga drugog,jer cu ti ga sledeci put razbiti kao i tu podignutu njusku...

Nakon toga Kawaki nastavi da hoda u istom pravcu,a sunce potpuno zamace za horizontom dok je mesec preovladao tamnim nebom...
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Uto Jul 10, 2018 2:26 am
Gledao sam ih, slušao, analizirao svaki put kada bih zatvorio oči razmišljajući veoma jasno. Otvaram ih ponovo te pogled postade čudan posmatrajući zalazak sunca kako se njegovi zraci polako gase da usledi noć. Okrenuo sam se ka Gini i pogledao sam je svojim neshvatljivim i zabrinutim bratskim pogledom u njene oči koje su odisale nekakvom nervozom postavivši mi pitanje nervozno kao da sam je iziritirao mojim pitanjem te rekao sledeće sa mirnim glasom bez obzira na njenu reakciju.

Odgovor je dobar, draga moja sestro ali je pitanje zašto.
- a onda sam dodao - Znam veoma dobro šta nam je činiti i gde treba ići kao i zbog čega.

Na osnovu njihovih reakcija, pre će biti nereagovanja nikakvog što sam i predvideo nadajući se da neću, pogled mi se oborio. Kada smo zastali Aoi poče pričati dok bih ja uputio jedan misteriozan pogled ka Kawakiu prešavši zatim do Gine i na kraju ponovo na Aoia koji je govorio ono što smo već svi znali. Ubrzo tokom njegovog govora uzdahnuo sam duboko gledajući u pod da bih ga nakon toga podigao.

Ah..

Primetih nešto kod Aoia, sumnjao sam u nešto, gledao sam ga analizirajući njegove pokrete i govor tela, predviđajući o čemu misli, mogao sam pretpostavljati, mada sam imao osećaj da nisam bio daleko od istine, da bih nakon toga pogledao u svoj svetleći znak.

Čuo sam Ginu potom koja je pominjala neko pismo koje je greškom stiglo do nje umesto našim roditeljima da bi ga predala Aoiu. Okrenuo sam se ka njoj i rekao sam joj sledeće.

Pismo? Zanima me šta piše.

Aoi Rokusho
Academy Student
Academy Student

taj Uto Jul 10, 2018 9:05 pm
Slusajuci pazljivo u reci svog brata Kawakia, u Aoi se moglo videti velika izmena na licu.. Ljutito je pogledao u Kawakia, te mu malo podviknu opakim glasom...

Kawaki. Da li zelis da te ubijem sada i ovde..? Tvoja zelja ako zelis moze biti poslednja..

Rekavsi to skrenuo je misli sa svega te se skoncentrisao na Kawakia polako prilazivsi mu... Te kad stize na jedno tri metra od njega pogleda ga ljutito te rece..

Pre nego sto te sada uubijem, reci mi.. Kako sam ja ocev ljubimac?? Po cemu to??? Cak i da je tako, sve je tvoja greska jos od malih nogu, bio si uvek takav. Nikada nisi znao da postujes nesto ili nekoga. Uvek je tako bilo sa tobom, a sada pogledaj se.. Jadan si mali moj brate.

Rekavsi mu to, prekrstio je ruke te sacekao da vidi reakciju Kawakia....
Gina
Academy Student
Academy Student

taj Sre Jul 11, 2018 6:20 pm

Jutanje sunce bacalo je svoje zrake po putu na kojem su krenuli. Gina je stala između dva svoja brata koja su bila smrtno ozbiljna. Jedan od njih kako se moglo reći, bio je zamalo pa na korak u grobu. Sunce se poigravalo kao i senke na njihovim licima, kao da je htelo da još više naglasi njihova namrgođena lica. Ona je godinama unazad već želela da raščiste to što imaju, da Kawaki kaže sve što mu leži na duši. Ona uzdahnu, spuštajući svoj ranac na polje, a zatim upudi pogled jednom pa drugom bratu zamišljajući ih obojicu u grobu. Iako nije mogla da vidi reakciju trećeg brata, sa tog mesta na kojem je stajala, znala je tačno da i on negoduje i da je tu da priskoči ukoliko zatreba. Njen stomak se okrenuo zbog nastale napetosti, kako je napravila nekoliko koraka ka Kawakiju. Zatim je zastala, nesposobna da nastavi dalje do njega. Snažno je uhvatila naramenice svog ranca i podigla ga nazad na svoja leđa. “Žao mi je”, prošaptala je. “Ali moramo biti brzi, ne želite da se ovde i sada zadržavate”
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Sre Jul 11, 2018 11:38 pm
Aoi se uz pricu priblizavao Kawakiju.Kawaki je slusao njegovu pricu,ali je posebno obracao poznju na njegove pokrete.Kawaki je znao da Aoi nikada nije imao petlju da uradi bilo sta,ali Kawaki je znao da je on kroz godine dosta ocvrsnuo,tako da je to moglo i da znaci i za Aoija.Aoi je stao na maksimalno tri metara od njega koliko je on mogao da proceni kraickom oka,pokusavajuci da ga posmatra i ne sklanja pogled sa njega.Aoi je pricao neko vreme,a kada je ucutao,zavladala je kratka tisina,koju je prekinula Gina.Ona je pricala nesto o polasku stajuci ispred Kawakija i Aoija.Kawaki je laganim korakom prisao do Gine i rekao joj tiho,tako da samo ona moze da cuje,iako su ostali bili blizu.

Gina.Pomeri se.Ovo je izmedju Aoija i mene.

Nakon toga je Kawaki laganim pokretom ruke pomerio Ginu u stranu i prisao Aoiju veoma blizu.Gledao ga je sa puno besa u ocima i tada obojica,kao na znak,uhvatise jedan drugog za kragnu...(kao na slici dole xD)

Nakon toga Kawaki rece:

Aoi.Ovo ce se zavrsiti ovde i sada...

Nakon toga Kawaki brzim pokretom pusti Aoijevu kragnu i skloni Aoijeve ruke sa njegove kragne.Nakon toga se jako odrazi unazad i uz brz salto izvadi jedan kunai iz torbe,i onog trenutka kada dotace zemlju,baci kunai jako i precizno,ciljajuci Aoijevu vitalnu tacku...

Vrednosti i Sposobnosti:

H-400
E-390
C-950
Kontrola chakre:275
Ostale sposobnosti su 0
Shigeru Uzumaki
Chunin
Chunin

taj Čet Jul 12, 2018 12:02 am
Postalo je loše, situacija se promenila nagore, Kawaki i Aoi su nasrnuli jedan na drugoga što sam i očekivao, uvek su bili glupi i svadjali se, takmičili ko je bolji, čista glupost a ne shvataju da nam je glavni cilj zbog njihove gluposti ispušten iz vida kao i misli. Nervoza je postala jača u meni, hteo sam da ih zaustavim ali nisam želeo da na vatru odgovorim vatrom da ne nastane veći požar pa se nisam fizički umešao, samo sam prozborio ljutito i glasno.

Dva, odgovor je dva a taj odgovor će uvek biti ako nastavite da budete glupi i da idete stranputicom koja će voditi do bratoubistva i na kraju samog očaja!! Da li su se zbog ovoga naši preci borili i ginuli, da se svađamo među sobom?!! Da li se mi smemo nazvati Legendarnom Četvorkom i da li smo dostojni naših predaka koje vas dvoje sada sramotite ovime?! Šta vi mislite ko ste?! Koga vi izigravate!! Ovime ne postižete ništa, samo stvarate veće zlo, isto ono protiv kog su se naši preci borili!! Da li je to ono što želite?!! Ovo nije Legendarna Četvorka kakva treba biti, ovo je običan skup od četvoro osobe samo da bi se svadjali i tukli!! Bolje bi vam bilo da vam dođe iz dupeta u glavu i da se fokusirate da zajedno istrebimo zlo, a ne da ga stvaramo!! Ako ste toliko snažni koliko tvrdite onda ćete imati snage da oprostite jedno drugome i zaboravite na svadju!! Opravdajte ime Legendarne Četvorke, nemojte ga ukaljati!!

Čekam njihovu reakciju nadajući se da će barem nešto shvatiti i da će se smiriti da bi se ova svadja jednom za svagda ugasila.

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu