Delite
Ići dole
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

Kariya vs Kawaki Kai

taj Čet Jul 05, 2018 5:01 pm
Neutralan teren.Nema drveca,planina,reka,jezera,itd.
Nizi si level i rank i ti napadas prvi.Srecno <3
Kariya Matou
Chunin
Chunin

Re: Kariya vs Kawaki Kai

taj Čet Jul 05, 2018 5:23 pm
Blagi povetarac susti pri prolazu kraj moje kapuljace. Osecaj je bio cudan, ispred mene stoji neko a ne znam ko. Spreman je za borbu sto mu se i vidi. Par koraka napred pri zvuku koraka po travi. Razmak izmedju nas bio je oko 7 metara, mogao sam ga jasno videti. Neka mracna aura se pojavljivala okolo njega. Iz torbice bacam dimnu bombu na osobu ispred.

HP-200
EP-290
CP-420

Kontrola-175 (lvl 70 sam )

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Čet Jul 05, 2018 5:49 pm
Kawaki je gledao njegovo lice.Izgledao je ozbiljno,ali ne tako jako,ali ne treba podcenjivati protivnika.Kawaki je
bio spreman da napadne,ali vide da on zavlaci njegovu ruku u dzep,a tada odjednom teren prekri dim.Kawaki
brzo i snazno uz salto odskoci unazad na vise od 10 metara od protivnika,koliko je on mogao da oseti u ovom
gustom dimu.

Kawaki je osetio da nesto ide prema njemu,ali nije znao sta,pa zato brzo posla jak vatreni napad u tom pravcu.

Vrednosti:

H-400
E-400
C-695
Kontrola chakre:275
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Čet Jul 05, 2018 6:03 pm
"Hmm lepo odigrano, unistio je moje senbone i loptu , ali dobro je to sto je zmaj nestao." Dime je iscezao pa skakucem do njega , izgleda da je slab ali ipak da drzim odstojanje. Sklapam ruke i pravim bljesak koji je IZA mene i zaslepljuje te.

HP-200
EP-220
CP-295

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Čet Jul 05, 2018 6:16 pm
Kawaki vide  da njegov protivnik iza njega stvara cudnu belinu koja je postajala sve jaca,a Kawaki brzo razmisli.
(Ova belina je veoma jaka.Ako ne uradim nista,ova belina ce mi sigurno ostetiti vid.Ukoliko zatvorim oci ili rukama
zaklonim svoje oci,ostacu otvoren za napad.Hmmmmm...Ko bi rekao da ce ova borba biti interesantna.Paa da.
Kako se ranije nisam toga setio.Ovo je jedan detinjasti jutsu,ali mozda pomogne.Nema druge...)
Tada Kawaki glasno rece:

SEXY JUTSU!

...i za tili cas se pretvori u jako zgodnu zenu,a sva belina ga zaslepi...

Vrednosti:

H-400
E-400
C-665
Kontrola chakre:275
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Čet Jul 05, 2018 6:26 pm
Skriveni potez:
Skriveni potez
prilazim na razmak od 10 metara i pazim da tako i ostane

Cestitam stunovan si na 2 poteza, ovaj Sexy Jutsu ne moze da spreci napad koji je vec poslat.

Samo odmaram i prikupljam 17.5 chakre AA MOCC takodje dobijam 30 energije. Inace da si zatvorio oci u transformaciji bio bi stun samo 1 potez.

HP-200
EP250
CP-312,5

Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Čet Jul 05, 2018 6:35 pm
Stun sam ajde postaj.
Vrednosti:

Sve isto samo hp 300
Kariya Matou
Chunin
Chunin

taj Čet Jul 05, 2018 6:47 pm
Vise nisi Sexy, gadjam te nekim shitom sto sam izvadio iz skrola te te stunujem jos malo :3. To ti se obmotalo oko ruku i oko nogu. Takodje kroz zemlju prolazi struja i pocinjes da pleses. Odigrao si svoj tango smrti <3

HP-200
EP-110
CP-187,5
Kawaki Kai
Jounin
Jounin

taj Čet Jul 05, 2018 7:43 pm
Pobedio si.Bravo.Imao sam ideju,ali posle bi rekao ne moze to,al nmvz.Bra'o.

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu