Delite
Ići dole
Mojsai
Academy Student
Academy Student

Mojsaijeva kuca

taj Pet Jul 06, 2018 5:10 pm
Na kraju konohe nalazi se jedna lepa kuca.Ipak ona broji samo jednog clana jer su ostali poginuli.Kuca pripada Mojsaiju,a njemu je to nasledje od pokojnih roditelja.Kucu retko ko obilazi jer Mojsai kao siroce nikad nije mogao da pronadje pravog prijatelja.Kuca je lepo opremljena.I spolja a i iznutra izgleda lepo i bogato.

Poslednji put izmenio Mojsai dana Sub Jul 07, 2018 2:18 am, izmenio ukupno 3 puta
Mojsai
Academy Student
Academy Student

Mojsaijeva kuca

taj Sub Jul 07, 2018 2:24 am
Napolju je lose vreme.Pada kisa,grmi,seva,ljudi se sklanjaju sa ulica i beze u svoje kuci.Ja sam za to vreme spavao.Medjutim,probudio me je jedan snazan grom.Skocio sam iz kreveta i pogledao kroz prozor.Grom je pogodio kucu mog komsije koji zivi kucu od mene.Preplasio sam se.Svakakve misli su mi se motale po glavi,ali najvise ta da sam imao srece sto nisam poginuo.Popio sam lekove za smirenje i ubrzo zaspao.
Mojsai
Academy Student
Academy Student

Mojsaijeva kuca

taj Sub Jul 07, 2018 2:42 am
Probudio sam kao da se nista nije desilo.Napolju je zasijalo Sunce i ogrejalo dvoriste nad prozorima se smesilo cvece.Ustao sam i otisao do wc-a,umio sam se i oprao zube.Dosao sam do kuhinje i otvorio frizider.Izvadio sam pirinac i skuvao ga.Gledao sam TV i nazalost ugledao sinocni dogadjaj ,opet su me crne misli prolazile.Nekako sam zaboravio za to i doruckovao.
Sponsored content

Re: Mojsaijeva kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu