Delite
Ići dole
Vergil
Admin
Admin

Vergil -Prvi Genin Ispit

taj Ned Jul 08, 2018 11:47 am
(Ovo je primer najobicnijeg genin ispita.)

Ovde cu polagati svoj I genin ispit
Vergil
Admin
Admin

Re: Vergil -Prvi Genin Ispit

taj Ned Jul 08, 2018 11:53 am
Laganim koracima koracam dugackom stazom kojoj kraja nema. "Zasto li me sensei trazi tamo?" - pitao sam se vec nekoliko puta na putu do odredista. Nesto nije bilo u redu jer sam imao osecaj da me neke oci posmatraju. Osvrtao sam se iako sam uvek govorio "Nikada se ne osvrci." Tako su me i prijatelji ucili no sada je bilo dosta drugacije. Strah je poceo strujiti kroz moje vene i chakra kanale. Odjednom cujem sustanje grmlja te u okretu vidim osobu moje visine cak mi se cini i mog godista. Drzao je kunai u ruci i njegova spremnost i zelja za borbom se osetila u vazduhu. Zgrabio sam kunai te ga velikom brzinom bacam ka ,vreovatno, zloj osobi.

AAA?STA HOCES OD MENE? STO ME PRATIS?

HP-100
EP-100-10=90
CP-100

(Kao sto vidite za kunai je potrebno 10 energije pa sam skinuo 10 energije)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako baciti opciju?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NSW GAME MASTER
Admin
Admin

taj Ned Jul 08, 2018 11:53 am
The member 'Vergil' has done the following action : RP:OPCIJE

'Npc Genin ' :
Vergil
Admin
Admin

taj Ned Jul 08, 2018 12:10 pm
*Katon, huh?*

Ovo je izgleda korisnik vatrenog elementa. Moram sto brze reagovati sada. Izgledalo je kao da sam zapaljen i da me nema ali na mom mestu se samo nalazio jedan vec crn i upaljen panj.

(Posto sam 10 lvl imam i 25 kontrolu chakre tako da skidam 100-25 chakre)

Previse se osecam umorno i ne znam koliko bih mogao izdrzati. Mislim da je najbolje da se povucem. Srecom iza mene se nalazi selo tkao da ova taktika moze da prodje. Obe ruke zabacujem u torbicu te istog momenta na sebe bacam dimnu bombu a van dimne bacam flesh bombu, ovako necu biti pod uticajem svetlosti.

Povlacim se u selo.

HP-100
EP-90-(20+10)=60
CP-100-(100-25)=25

(Sada ne bacam opciju jer sam pobegao, ako ubijete NPC-a dobijate +10 levela bonus.)
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu