Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kancelarija Hokagea

Ići dole 
+8
Gas
Madara Uchiha
Hei
Guts
Naruto Uzumaki
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 2:19 pm

Lord Hokage Kancelarija
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 3:58 pm

Gledajuci u razne papire sta cu raditi sa njima, bio bi mi potreban neki Jonin za samu misiju, gledajuci neke papire gdje je bio tajni svitak Konohe, poceo sam da citam sasatave koje sam pisao i mogao , pozvao sam sve Jonina sela lista kako bi dao neku misiju , novac u selu nam je potreban imamo ga puno ali treba nam vise te sam sebi rekao

Ja sam Lord Hokage, moram ovo selo uciniti boljim i jacim.
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:06 pm

Dosao sam do kancelarije Lorda Hokagea jer sam imao pitanje za njega, lagano sam pokucao I cekao da mi kaze da mogu da udjem. Cekajuci bio sam malo nervozan jer je to ipak Hokage ali sam skupio hrabrosti I sacekao.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:10 pm

Dok sam rasporedjivao papire za misiju , skrivene i zabranjene tehnike cuo sam da mi netko kuca , pomislio sam tko bi sada mogao biti jer nisam nikog pozvao da dodje , ostavio sam papire na stol i svoju cigaretu sam izvadio iz usta i onda rekao:

Da, izvoli te

Cekao sam da otvori vrata kako bi mogao da vidim koji shinobi je usao u moju kancelariju bez poziva i koga je samo pustio od mojih cuvara zapitao sam se mozda je neki protivnik koji je uspeo da se provuce kroz gradjevinu Hokage-a , odlucio sam da se pripremim da ne pustam gard, gledao sam u sve prozore mozda nije sam dosao.
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:19 pm

Kada mi je Lord Hokage rekao da udjem otvorio sam vrata I laganim korakom usao u kancelariju i stao ispred njegovog stola. Upitao sam ga: Kako da brze postanem jonin? Upitah ga jer sam mnogo bio na akademiji I imao sam zelju da postanem jonin.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:27 pm

Kada je otvorio vrata bio sam spreman da vidim tko je, kada je usao video sam da je dete sa akademija , spustio sam gard i onda sam se nasmejao vidjevsi da nije opasan , onda sam mu rekao

Put do Jonina je tezak kao i za sve rankove ovog sveta, dete drago prvo moras da polozis za Genina a onda za chunina i tek onda za jonina mlado dete, dacu ti primer kako da budes jak shinobi , budi uporan i veruj u sebe , nemoj slusati druge sta ti govore iza ledja samo budi uporan i treniraj.

Rekoh mu kako bi ga malo motivisao da ne place kada ga neki klinci ili ljudi napadaju i uderaju , svaki put do ninje je tezak
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:33 pm

Pazljivo sam saslusao reci Lorda Hokagea I malo sam razmisljao o njima jer takve reci nisam jos ni od koga cuo. Rekao sam mu: Hvala na savjetu. Te sam laganim korakom izasao iz kancelarije I odmah sam krenuo da vjezbam da bih sto prije postao jaci I postao genin.
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:00 pm

dok sam se setao u blizini zgrade gde se nalazi hokageova kancelarija odlucio sam da odem da ga pitam da odem na jednu misiju jer sam hteo borbe. pokucao sam na vrata i uso sam hokage je sedeo a na stolu su bili papiri ko krompiri na pijacu. izvinte sto vas ometam u poslu hteo bih da vas pitam mogu li otici na misiju odavno nisam bio na neku dobru misiju koju bi se zadrzao malo duze jer sam isao na nize rangirane misije. bio bi vam zahvalan ako bi me pustili.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:06 pm

Listajuci moje papire , dodje jedan Jonin i zapita za misiju, ovo sam vec cekao da sam neko dodje i pita za mu dam misiju bio sam mnogo ubudjen sto cu napokon nekom da dam buducu misiju te sam rekao joninu:

Dobro mladicu dobit ces misiju A ranga tako da ces izaci iz sela i otkrit ces Selo "Ibicha"
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:10 pm

kad mi je hokage dozvolio da idem na misiju sta cu morati raditi tamo. kad sam ga upitao mirno sam cekao njegov odgovor. nadam se da cu  morati raditi nesto zanimljivo.
posto mi je vec postalo zanimljivo i ako nisam krenuo
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:44 pm

Mladicu, ides u selo Ichiba da prikupis informacije o Akatsukiju tako da daj sve od sebe ovo te kosta zivota i smrti

Govorio sam mu da se malo skoncetrise a ne da uleti u selo kao neki pacov, tako da ocekujem od njega da ga nitko ne primeti da je usao u njihovo selo ovo mora da bude tajno obavljeno te sam mu rekao

Joninu, ovo ces uraditi da te nitko ne vidi da si usao na glavni ulaz tako da ces uci preko Sume "Icha"
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:48 pm

uredu a sta tacno treba da saznam i dal ce tamo uopste biti nesto o akatsuki. upitao sam ga veoma zabrinuto posto ne znamo nista o njima a i da udjem da me niko ne primeti nece biti nikakav problem osim da saznam nesto o njima ali nekako cu uspeti.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 5:50 pm

Treba da saznas tkoji ninja najvise dolazi u selo "Ichiba" tako da ces mi opisati njegov karakter kako izgleda.

Rekoh mu kako bi saznali dovoljne informacije i kako bi mogao javiti Sunagakure za to, sto vise infomracija skupi to je bolje za nas , nadam se da ce resiti misiju.
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki


|Svet| : Umro drug Alen
|Level| : 100
Broj poruka : 11

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 5:38 pm

Guts i ja smo ušli u kancelariju lorda hokagea i ja sam rekao:Dobar dan Obito dugo se nismo vidjeli.Kako si?Ovo je Guts budući sannin,ali još nije ništa 100%.Posle tih riječi samo sam ga upitao:Kada počinje sastanak imam mnogo pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Guts

Guts


|Svet| : Sunagakure
|Level| : 100
Broj poruka : 8

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 5:58 pm

Guts je stigao u kancelariju Hokagea zajedno sa svojim Kazekageom. Usao je unutra i poklonio se Hokageu u znak postovanja. Nije nista govorio samo je slusao sta je govorio njegov Kazekage. Nestrpljivo je iscekivao da sastanak pocke kako bi saznao zbog cega su putovali dovde.
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 7:52 pm

dolazio sam u kancelariju hokagea zato sto me hokage zvao nesto oko sastanka kad sam dosao do vrata pokucao sam i usao ugledao sam kazekagea, hokagea i jos nekog lika poklonio sam se hokageu a zatim sam i pozeleo dobrodoslicu kazelageu
zvali ste me lorde hokage
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 8:25 pm

Gledajući kroz prozor u drveća i čekajući Sasukea i Kazekage za sastsnak, čuo sam netko da kuca na moja vrata i ugledao sam to da je Kazekage sa nekim tipom, rekao sam Kazekageu

Dobro došao, ovo je sastank između Kagea sveta, u pitanju je Akatsuki , pa sedi te na stolicu

Te kada je Kazekage ušao video sam i da Sasuke ulazi, te sam rekao Sasukeu

Dođi Saske kod mene sastanak je
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Hei

Hei


Broj poruka : 7

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 8:54 pm

Hei je dobio pismo od kagea sela lista da dodje u njegovu kancelariju povodom sastanka kage-a.Kazekage sela pjeska je takodje dosao zajdeno sa svojim pratiocem.Hei posto je zakasnio par minuta prvo je pokucao pa tek onda usao.Dobar dan izvinjavam se sto kasnim.Poklonio se kazekageu te stao sa druge strane hokagea.Kao i uvjek hei je nosio svoju masku.
Nazad na vrh Ići dole
Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki


|Svet| : Umro drug Alen
|Level| : 100
Broj poruka : 11

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 10:05 pm

Jako sam priželjkivao da sastanak počne i sa nestrpljenjem sam gledao u lorda hokagea i u njegova dva zaštitara Saskea i još jednog kojem nisam saznao ime.Nisam više mogao da čekam pa sam rekao:
Sad sastanak da počne.Nadam se da niko više ne mora da dođe.Gdje ćemo da sjedemo?
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 10:10 pm

Vidjevši da Kazekage stade sa pričom, bio sam zbunjen jer je pozvao jednog sa sobom a uvek je potrebno dvojicu ili više ali nema veze to , rekoh Kazekageu

Sedi te ispred ti Kazekage i vaš ninja niko neće doći

Te sam rekao Saskeu i Heiu nešto

Vas dva s jonina stani te pored mene
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 10:18 pm

nakon sto smo se sbi okupili sedeo sam i cekao da sastanak pocne zanimalo me o cemu ce biti dal ce biti o nekom selu ili u akatsukiju a mozda o skroz drugim ljudima mozda postoji jos neka organizacija mehh cisto sumnjam. sedeo sam i kao uvek morao sam da buljim u novo izdanje raj za zavodnike ahhh bas zanimljiva knjiga
Nazad na vrh Ići dole
Hei

Hei


Broj poruka : 7

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 10:28 pm

Hei je stajao pored kagea nije htio da sjeda posto cuvari ipak moraju uvek da budu spremni na sve.Posmatrao je tok ovog sastanka i iskreno mu se nije svidjelo kako napreduje,Osjecao je neku napetost u vazduhu.
Nazad na vrh Ići dole
Guts

Guts


|Svet| : Sunagakure
|Level| : 100
Broj poruka : 8

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimeČet Jan 09, 2020 10:56 pm

Guts je dobio dozvolu da sedne, ali nekako od uzbudjenja kojeg je imao zbog samog prisustva ovoliko bitnih ljudi oko njega, iz postovanja nije hteo da sedne. Stojao je pored svog Kazekagea, i pripremao se da slusa o Akatsukiju.
Nazad na vrh Ići dole
Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki


|Svet| : Umro drug Alen
|Level| : 100
Broj poruka : 11

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimePet Jan 10, 2020 10:28 am

Sjeli smo hokage i ja dok su čuvari stajali pored nas.Osjetio sam da sastanak može početi te sam rekao:
Mislim da ovaj sastanak treba shvatiti ozbiljno radi se o Akacukiju.Moje selo još ništa nije našlo.Da li ste vi otkrili neku korisnu informaciju koja će biti od koristi?
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitimePet Jan 10, 2020 2:09 pm

Vidjevsi da su svi sjeli i spremili se za sastanak odlucio sam da ga zapocnem, sastank je kreiran tako da bi se dva najjaca sela ovog sveta udruzila i porazila "Akatsuki" jer ipak to su sve jake ninje mozda cak i jace od nas dvojice zajedno, te sam rekao

Dobro dosli svi ucesnici ovog sastanka, ko nije znao u pitanju je Akatsuki, Sasuke je pronasao jednog iz Akatsukija i cak mu je prisao lice u lice ali nisam siguran sta se desilo Saske ako mozes pojasni Kazekageu sta je se sve izdogadjalo u selu Ichiba
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Sponsored content





Kancelarija Hokagea Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kancelarija Hokagea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Kancelarija Lord-a Hokage-a-
Skoči na: