Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kancelarija Hokagea

Ići dole 
+8
Gas
Madara Uchiha
Hei
Guts
Naruto Uzumaki
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:21 am

Lijep i suncan dan ali ja moram da obavljam duznosti hokagea. Ispijao sam caj radeci sve moguce poslove kako bi mi za sutra ostalo sto manje. Kada sam se previse umorio odlucio sam da malo gledam kroz prozor i uzivam u caju. Gledao sam djecu kako se igraju, ljude kako setaju i druzes se. Taj prizor je bio veoma lijep i dobro mi je dosao ovakav mali odmor. Nastavio sam raditi marljivo svoje poslove
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:25 am

Laganim korakom bi šetao se ulicom sve dok mi jedna ideja nije pala na pamet, volio bih da popričam sa Lordom Hokageom o budućnosti i o ratovima jer me to baš zanimalo, laganim korakom sam hodao prema kancelariji Hokage-a, idući do kancelarije osetio sam da sunce postaje crveno ali nisam obraćao pažnju, kada sam stigao do ogromne građevine gde Hokage boravi , laganim korakom sam se penjao uz stepenice do njegove kancelarije, stigoh na 3. Sprat te otiđe do njegovih vrata i te pokuca tri puta i onda sam otvorio vrata i ugledao Lorda Hokagea kako gleda kroz porzor te sam mu rekao:

Dobar dan gospodaru Hokage došao sam da vas upitam par pitanja ako mogu naravno.

Sve dok sam ovo pričao bio sam na koljenima i moje tjelo se savilo prema njemu uz riječ poštovanja te sam sačekao njegov odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:29 am

Ostavio sam posao koji sam do tada radio i rekao mladicu: Naravno da mozes ostavih sve i skoncentrisa se da cujem sta ima da kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:34 am

Saslušao sam Lorda Hokagea i gledao kako gleda u mene, ustao sam te sam se nasmejao i počeo sam da pričam o onome što me zanimalo već od kada sam bio Jonin, laganim korakom sam uzeo svoju Anbu masku te sam je skinuio, i počeo sam da pričam Lordu Hokageu

Ovako Lorde Hokage, imam par pitanja pa da krenem, u svetu je suviše mir nije bilo rata već od kada je bila generacija klanova to je bio zadnji rat, šta mislite kada će se desi novi rat ?


To je bilo moje prvo pitanje, sačekao sam da Lord odgovori kako bi ga saslušao i postavio sledeće pitanje
Nazad na vrh Ići dole
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:37 am

Odgovorio sam djecaku:

Kao Hokage trudim se da rata nema, ali niko ne zna kada ce se rat desiti, zato moramo biti spremni na sve.


Bio sam zacudjen jer ne mladic pitao ovako nesto ali sam nastavio da slusam sta ima da kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:40 am

Bio sam začuđen i sviđao mi se njegov odgovor te sam počeo da pričam dalje

Kako to da baš nems dugo zli ljudi koji će uništiti ovaj svet i pokušati ga okrenuti na lošu stranu ?

Sačekah odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:43 am

Odgovorih mu ponovo:

Niko ne zna da li ima tih zli ljudi, mozda cak neko nama blizak planira nesto tako zlo.


Odgovorih mu na pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 12:46 am

Coveče zar tako stvarno misli Lord, zabunio sam se te sam rekao

Uhhh ne znamo još ajjde idem ja moram na sastsnak sa ženom


Poklonih se te izađe i otiđe da luta jer ga njegova mržnja dira po srcu
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru Nara

Shikamaru Nara


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 40
Broj poruka : 14

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 2:35 pm

Stigo bi do kancelarije sa razlogom koji zelim da odradim laganim korakom sam pokucao na vrata te sam unisao i pozdravio Hokagea te rekao

Pozdrav Hokage imam nesto da vam kazem

Rekoh mu i saceka odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 2:37 pm

Ostavio sam sav posao kojeg sam imao jos malo i rekao mladicu:

Reci slobodno


I saceka da krene pricati
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru Nara

Shikamaru Nara


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 40
Broj poruka : 14

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 2:42 pm

Posto Uchiha Policija vec godinama nema nikoga za glavnog niti ikog ima tamo mogul ja uzeti glavnog za Policiju, iskusan sam veoma cak sam i Uchiha takodjer imam clana kao da mi bude desna ruka, sta kazete?


Rekoh ovo te saceka da odgoovri
Nazad na vrh Ići dole
Obito Uchiha

Obito Uchiha


|Rank| : Hokage
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 73
Broj poruka : 30

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 2:46 pm

Posto Uchiha policija nije imala vodju nebi bilo lose da odredimo jednog, a s obzirom da on ima iskustva mislim da bi se dobro prilagodio tome te mu rekoh:

To bi bila dobra ideja, postavljam te sada za glavnog u Uchiha policiji
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru Nara

Shikamaru Nara


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 40
Broj poruka : 14

Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 16, 2020 2:47 pm

Zahvaljujem vam se Lorde Hokage, sada idem do policije kako bi odredio sve.


Laganim korakom bi izasao iz kancelarije i krenuo ka policiji
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kancelarija Hokagea - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kancelarija Hokagea
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Kancelarija Lord-a Hokage-a-
Skoči na: