Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Park KOnoha

Ići dole 
+5
Gas
Ee
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 2:50 pm

Glavni park Konohe
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 2:55 pm

Uputio sam se ka ledenoj vodi I na putu do tamo prolazio sam kroz jedan park. U tom parku bilo je mnogo ljudi I svi su bili sretni, djeca su se igrala, neki su se odmarali a ja sam setao. Nakon nekog setanja sje sam na jednu klupu da se odmorim, I dok sam sjedio gledaoi sam prirodu I ljude koji su bili u parku. Jedva sam cekao da stignem do ledene vode da se malo okupam.
Nazad na vrh Ići dole
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 2:57 pm

Kada sam se dovoljno odmorio ustao sam lagano sa klupe i krenuo dalje do ledene vode. Setao sam I setao dok nisam konacno izasao iz parka. Kada sam izasao iz parka ugledao sam ledenu vodu u kojoj sam se htio okupati. Nastavio sam setati dok nisam stigao do ledene vode.
Nazad na vrh Ići dole
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Broj poruka : 12

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeUto Dec 31, 2019 4:02 pm

Iduci putem posmatrao sam nebo I oblake. Tako posmatrajuci nebo I oblake pogled mi je skrenuo na jednu veliku planinu. Na toj planini bila su uklesana lica nekih ljudi. Prisjetio sam se da mi je jedan prijatelj rekao da su na toj planini uklesana lica svih Hokagea. I pozelio sam da I moje lice bude uklesano tamo I da budem Hokage. Tako sam razmisljao iduci putem do Hokagea kojeg sam htio pitati nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 01, 2020 4:01 pm

kad sam se vratio sa misije par dana par dana kasnije hteo sam malo da se prosetam parkom. nakon duge setnje seo sam malo na klupici da se odmorim i razmisljao sam o akatsuki organizaciji zasto to rade cak i ako postignu svoj cilj sta ce time postici pihhh za sada se samo nadamo da nece nesto da urade od konohe. sedeo sam na klupici i sve vreme razmisljao o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:15 am

dosao sam u park kako bi se malo prosetao vreme je bilo odlicno deca su se igrala a ja setao parkom kako lepo. posle duze setnje seo sam malo na klupicu i gledao kako se deca igraju dok sam ih gledao virnuo sam malo u nebo oblaci su bili raznih oblaka jedan je bio u obliku lava drugi u macku… I ako je duvao hladan vetar meni nije bilo hladno vreme je bilo bas kakvo ja volim dok sam gledao u oblake uspavao sam se. dok sam spavao sanjao sam da sam piratski assassin I rusio sam tudje brodove isao po ostrvima… kako lep san.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:28 am

Šetajući se kroz parkić, odlučih da potražim neku osobu za priču, vidjevši da se mnoga deca igraju ninji i nekih drugih igara, vidjevši jednog Jonina iz našeg sela , njegova uniforma sve govori, laganim koracima sam prišao Joninu i te sam ga upitao

Dobar Dan, zovem se Zabuza, kako mogu videti vi ste Jonin , kako se vi zove te?

Upitah ga jer sam želeo da popričam sa nekim jačim shinobijem
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:35 am

dok sam sanjao kako ubijam vodju kapetana od jednom me neki covek probudi pomislio sam da je to neprijatelj brzo sam izvadio kunai a zatim sam video da je neki covek iz konohe. oh ja sam sasuke, sasuke uchiha drago mi je. rukovao sam se sa njim a zatim sam ga upitao: a i vi ste takodje jonin nisam vas ranije vidjao ovde.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:40 am

Vidjevši da je spavao te sam ga slučajno probudio nisam znao da je spavao od njegove kose ogromne, izvadio je kunai misleo je da sam protivnik, ali je skontao da nisam , pružio sam mu ruku u znak pažnje te sam mu odgovorio na pitanje

Ne, ja sam na Akademiji i želim da postanem Ninja, vidim da ste Jonin pa sam hteo da mi date neki predlog ako bi mogli
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:46 am

hmm predlog okk moj predlog ti je da vise ucis iz knjige nego od tih ucitelja tamo nista nema da naucis knjige su ti 100
puta bolje tu mozes i nesto vise da naucis dok bi ucitelji da sve to brzo odrade jer se prave cool meh
kad sam odgovorio na pitanje od zabuze upitao sam ga
a ti si skoro krenuo na akademiji?
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:55 am

Saslušao sam jonina Sasuke-a i poslušao njegov predlog, baš sam se začudio da knjige pomažu od učitelja te sam mu rekao

Hvala na predlogu ali kako ste saznali da su Knjige bolje od Učitelja?

Te sam mu odgovorio na pitanje

Ne, već sam 7 meseci tamo
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 12:58 am

u brate ovo ko da je intervju. pa lepo mislis ja nisam bio na akademiji vise sam naucio iz knjige nego iz glupave nastave svaki put bi se pravio da slusam a nmp o cemu prica nakon sto sam odgovorio video sam slobodnu ljuljasku i krenuo da se ljuljam pihhh kolko mrzim akademiju.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 1:07 am

Vidjevši da je stao sa pričanjem o knjigama i učiteljima odlučio sam da mu odgovorim

Hmm, dobro hvala na predlogu, moram sada da idem kući, vidimo se

Laganim koracima sam krenuo kući
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSub Jan 04, 2020 1:11 am

nakon sto je otisao zaputio sam se i ja kuci razmisljajuci sta cu sa zivotom odavno se nisam dobro zabavio voleo bi malo da istrazim svet non stop sam unutar zidina konohe ahhhh mozds cu izaci nekad da istrazim svet.
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 08, 2020 12:52 am

dok sam hodao prelepim parkom konohe seo sam malo i udisao svez vazduh zatim sam izvadio knjigu neku romsnticnu kupio sam na kiosku ne znam ni sam a zatim sam poceo da citam dok sam citao kao i uvek moram da se uspavam pa sam malo dremnuo ali sam se brzo probudio i nastavio sam sa citanjem knjige.
Nazad na vrh Ići dole
Ee

Ee


|Svet| : Konoha
|Level| : 11
Broj poruka : 11

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 08, 2020 12:55 am

Hodao sam selom i odlucio sam da krenem do parka sto da ne. Poceo sam da krecem do parka jer mi je bilo dosadno u selu biti sa ostalim gradjanima pa sam odlucio da tamo svratim. Dosao sam do parka ugledao nekog ninju kako cita knjigu na klupi prisao sam mu i upitao ga "Zdravo mladicu kako se zove ge?"
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 08, 2020 12:59 am

dok sam citso neki decak mi se pojavio ispred mene i upitao me kako se zovem odgovorio sam mu: o zdravo ja sam sasuke, sasuke uchiha drago mi je a ko ste vi? decak mi je izgledao kao da je na akademiji ali me to i nije tolko zanimalo.
Nazad na vrh Ići dole
Ee

Ee


|Svet| : Konoha
|Level| : 11
Broj poruka : 11

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 08, 2020 1:03 am

Video sam kako gospodin zatvara knjigu i poceo da prica sa mnom rekao je da se zove Sasuke Uchiha te sam mu odgovorio, "Drago mi je ja se zovem Zabuza Momochi dolazim iz klana Nara, novim sam na Akademiji."
Nazad na vrh Ići dole
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeSre Jan 08, 2020 1:06 am

o drago mi je nadam se da ces biti dobar ucenik tamo na akademiji da ti kazem knjige su ti bolje od onih glupih ucitelja i nemoj da slusas ostale ako te vredjaju oni to iz ljubomore pih samo to i umeju.
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 5:03 pm

izasao sam iz konohe isao sam od granie do grane dok se jednom nisam sapleo (ahhh) pao sam i sa rukama izlecio svoju ranu krenuo sam dalje i naleteo sam na tragove lopova pratio sam ih i nasao sam 3 lopova
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 8:54 pm

Kada sam ugledao neprijatelja izvadio sam mač i pretvorio ga u munjeviti mač zaleteo sam se na jednog neprijatelja u nadi da cu ga probostiPark KOnoha Picsar19HHP:700
ENG:700
CH:700-25=675
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 8:54 pm

The member 'Sasuke' has done the following action : RP-Opcije


'Jonin Misija' :
Park KOnoha Picsar85
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:02 pm

Zaletavsi se na njega probo sam ga.Neprijatelj je iskoristio vazdudnu tehniku,ali ja sam uradio tehniku zamene te sam mu se stvorio iza leđa i napao ga tehnikom vatreni zmajeviPark KOnoha Jppisx13
Park KOnoha Picsar20hp:700
eng:700
ch:675-200=475
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:02 pm

The member 'Sasuke' has done the following action : RP-Opcije


'Jonin Misija' :
Park KOnoha Picsar84
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:09 pm

Aktivirao sam sharingan dok me je neprijatelj gadzao i potom sam aktivirao sharingan copy.
Iskoristio sam sharingan fopy da kopiram njegove vazdusne ostrice iza ledja
Park KOnoha Picsa110

Park KOnoha Picsa111




Hp: 700
Eng; 700
Ch: 350
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Park KOnoha Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Park KOnoha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Rp park |RPG|

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Konoha Park-
Skoči na: