Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Park KOnoha

Ići dole 
+5
Gas
Ee
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:09 pm

The member 'Sasuke' has done the following action : RP-Opcije


'Jonin Misija' :
Park KOnoha - Page 2 Picsar34
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:19 pm

Odbranio sam se zamenom,zatim sam otisao po torbu koja je bila na podu iskoristio sam brzinu potom sam bacio 2 dimne bombe i explozivni kunai potom sam pobegao nazad u selo lišća i predao torbu hokgeu
hp:700
eng:660
ch:250

Park KOnoha - Page 2 JPPIsxI
Park KOnoha - Page 2 Picsar21
Park KOnoha - Page 2 Picsar23
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:25 am

HEJ TI SI ZADNJI STA SASUKE UCHIHA?
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:25 am

The member 'Sasuke' has done the following action : RP-Opcije


'Jonin Misija' :
Park KOnoha - Page 2 Picsar34
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:27 am

PRIMIO SAM OSTETU ZMAJEVE GLAVE NEEE(BOLOVI AH)
(u sebi razmisljam jao imam malo čakre sta cu sada)Izvadio sam papirnu bombu i kunai i bacio na njega u nadi da cu ga probosti/pogoditi
hp 200
eng 630
ch 55
Park KOnoha - Page 2 Picsar36
Park KOnoha - Page 2 Picsar37

eng 


Poslednji izmenio Sasuke dana Uto Apr 14, 2020 12:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:27 am

The member 'Sasuke' has done the following action : RP-Opcije


'Jonin Misija' :
Park KOnoha - Page 2 Picsar85
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:32 am

Izbegao sam sve njegove napade pomocu sharinagana i probo ga sa svojom katanom 3x puta i sa 2x papirne bombe I rekao mu SAMNOM NE MOZES DA SE KACIS JESTE DA MI JE OSTALO MALO CAKRE ALI SMA SE IZVUKAO ODNECU VAS SVE DO LORDA HOKAGEA
HP 200
ENG 630
CH 55
Park KOnoha - Page 2 Picsar38
Park KOnoha - Page 2 Picsar39
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 7:02 pm

Laganim korakom sam stigao do parka i seo sam na klupu, te sam gledao u nebo i razgledao ptice , uzivao sam u svom kage poslu
Nazad na vrh Ići dole
Doctor Graves




|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 7

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 11:29 pm

Prolazim kroz park na putu do ichiraku ramena da nesto prezalogajim jer sam frizider ispraznio, vidim na putu jednu macku i idem prema njoj da je pomazim. Kada sam dosegnuo ruku do nje ona me je ogrebala, tada sam shvatio da ne volim macke, sva sreca sto sam trenirao bacanje surikena jer sam uspeo da je pogodim sa 20 metara kada je pocela da bezi od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru

Shikamaru


|Rank| : Anteiku
|Svet| : Anteiku
|Level| : 50
Broj poruka : 6

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:09 am

Шетао бих паркићем и гледао у звездано небо. Видео бих звезду падалицу и брзо замислио жељу. Сео бих на клупу и размишљао о сутра, али би ме мучио проблем како да сутра устанем рано ако сад легнем. Тужно бих се љуљао на љуљашци.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:14 am

Лаганим кораком сам тражио десну руку Кагеа и видјевши да један млади господин сједи пришао сам и те сам рекао

Добар дан, ја сам Мадара хокаге ако ниси знао, који си ранк ?


Упита га те сачека одгобор
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru

Shikamaru


|Rank| : Anteiku
|Svet| : Anteiku
|Level| : 50
Broj poruka : 6

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:17 am

Аааааа ја сам Шикамару, знао сам и ранк сам академски студент, одговорио сам. За шта вам тачно требам, јел тп нека кул мисија!? Узвикнуо сам узбуђено.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:20 am

Насмејао сам сем те сам дечаку рекао

Хахах, није акп желиш да те учим техникама и да будеш моја десна рука


Упита дечака јер има понтецијала у себи то сам осеџао те сам га питао

Који си клан?
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru

Shikamaru


|Rank| : Anteiku
|Svet| : Anteiku
|Level| : 50
Broj poruka : 6

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:23 am

Oduševljenonsam odgovorio:
Ja sam član Nara Klana. Nadam se da to neće smetati tome da postanem vaša desna ruka.
Nasmejano sam to rekao, pogledao sam u vedro nebo i pomislio sebe kao odraslog.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:26 am

Čuo sam da je dječak iz Nara klana, oni su najpametniji ljudi ovog sveta, te sam dečaku rekao

Zanimljivo, potreban si mi tako da kad želiš sa treningom da počnemo ?


Upitah ga jer imam vremena za sada da ga treniram sve do genina tako da čekao sam njegov odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru

Shikamaru


|Rank| : Anteiku
|Svet| : Anteiku
|Level| : 50
Broj poruka : 6

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 4:31 am

Када сам чуо његове речи, одговорио је сам брзином светлости:

Да, било би лепо сутра.

Одговорио сам чекајући Хокагеов одгпвор на ово.
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2020 1:18 pm

Хм, видјевши да је Шикамару пристао на тренин, рекох му

Супер кренимо сутра са тренингом

Лаганим кораком сам ишао ка канцеларију
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Itachi Uchiha




Broj poruka : 1

Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 14, 2020 8:44 pm

Itachi je bio prvo dijete rođeno u Mikoto i Fugaku Uchiha. Njegovo rano djetinjstvo bilo je obilježeno nasiljem: kada je imao četiri godine, treći Shinobi svjetski rat vodio je i svjedočio je iz prve ruke mnogim ratnim žrtvama. Smrt i razaranje koje je doživio u tako mladoj dobi traumatizirao je Itachija i učinio ga pacifistom, što je dovelo do toga da neprekidno trenira svoj san da postane ninja među ninjama kako bi se izbrisale borbe iz svijeta. U dobi od 5 godina, nakon što je postao stariji brat Sasukeu, Itachiju je prišao Shisui, koji se ponudio da trenira zajedno. Uskoro, njih dvoje postali su najbolji prijatelji, formirajući bratovštetu dok su nastavili podučavati druge nove trikove. Tijekom napada demonske lisice s devet repom, bio je sam kod kuće brinući se o Sasukeu, a slijedi ga itachi spašavanje Mikota od pada krhotina, i u anime tražeći sklonište s Izumijem. Napad devet repova ukiselio je odnose između Konohinog vodstva i Uchihe, bivšeg koji je vjerovao da je potonji odgovoran. Uchiha su premještene na rub sela, izolirajući ih od ostatka sela i olakšavajući njihovo praćenje.
U dobi od šest godina, Itachi se upisao na Akademiju, gdje je dosljedno postigao najviše u svakoj temi i brzo naučio bilo koju vještinu koja ga je naučila, što je rezultiralo hvaljenim kao najboljim u svojoj generaciji. Nakon četiri mjeseca, njegovi učitelji jednoglasno su se složili da polaže ispit za maturu ranije zbog toga što je Itachi bio dovoljno više nego dovoljno napredan za geninsku razinu, koju je položio kasnije tog mjeseca. Tijekom tog vremena počeo je ozbiljno proučavati povijest svijeta, stječući veliku zahvalnost za to. Na dan kada je diplomirao kao najmlađi poslijeratni diplomac, prišao mu je Danzō Shimura, koji je procijenio Itachijevo razmišljanje.
Učlanio se u tim 2, Itachi je nastavio brusiti svoje vještine na chūnin razini, što je dovelo do toga da privuиe pozornost Konohinih voрa. Ispunjavajući kriterije, Fugaku mu je dopustio da sjedi na sastancima klana u podrumu Svetišta Naka. Gotovo godinu dana od završetka, Itachi je savladao ninjutsu u mjeri u kojoj su njegove misije postale prelake, iako ga Yūki Minazuki nije preporučio za Chūnin ispite. Nakon osme godine, budući da se genin tima 2 najviše razlikovao tijekom godine, bili su zaduženi za čuvanje Fire Daimyō tijekom svojeg godišnjeg putovanja u Konohu. Tijekom misije konvoj je napao maskirani pojedinac, koji je ubio Tenmu Izumo prije Itachija, što je rezultiralo buđenjem svog Šerifa, kojeg je savladao u istoj dobi. U dobi od 10 godina, dužnosnici Konohe dopustili su Itachiju da se sam natječe na Chūnin ispitima, koji je sam položio i postao chūnin.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Park KOnoha - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Park KOnoha   Park KOnoha - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Park KOnoha
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Rp park |RPG|

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Konoha Park-
Skoči na: