Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kancelarija Hokagea

Ići dole 
+8
Gas
Madara Uchiha
Hei
Guts
Naruto Uzumaki
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Jeej

Jeej


|Svet| : Konoha
|Level| : 100
Broj poruka : 27

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimePet Jan 10, 2020 7:11 pm

dok sam citao najbolji deo u raj za zavodnike hokage me je pitao da li mogu da objasnim sta se desilo u selo ichiba pa sam reko.
a naravno lorde hokage, dok sam isao da trazim nekog iz akatsukija naisao sam na nekog lika imao je crn kaput sa crvenim oblacima prisao sam mu malo kako bi mu video izgled kosa mu je bila narandzasta i imao je neke sipkice na nosu kad me ugledao video je da sam iz konohe i samo je nestao nekom cudnom tehnikom takodje imao je i neki prsten na ruci.
Nazad na vrh Ići dole
Hei

Hei


Broj poruka : 7

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimePet Jan 10, 2020 9:46 pm

Hei je bio u selu ichiba par dana pre tog dogadjaja ali nije vidio nikog ko izgleda tako.Hei nije nista govorio,samo je slusao sta ostali pricaju te je polako razmisljao sta bi uradio da ga sad sretne.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 1:19 am

Moj posao Kage nije jednostavan, poslova milion , papira milion, svašta problemi su uvek tu također i mnoga ubistva u selu su tu , jedostavno Konohu niko nije vodio već 2 godine ali sam ja postao Hokage i počeo je red u selu, manje problema ima danas nego što je prije bilo puno, te sam izgovorio ove reči tiho

Bože ne mogu ja to ovoliko papira za sedmicu dana da uradim


Ali Konoha je Konoha predivno selo koje žive dosta ljudi i godinama su živili bez Hokage-a , uzeh papir na kojem potvrđujem da je Obito Uchiha novi lider Uchiha klana, i šaljem ga po orlu njemu, vidjet ćemo koliko je talentovan za lidera , dali će voditi svoj klan kao da ga previše voli i svoje ljude ili će ga biti briga za to
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: zeljena misija   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 3:12 pm

(kuc kuc)Lordw hokagea dosao sam do vas vidim radite da li bih mogao dobiti misiju
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 3:18 pm

Misleći na svoj rad čuo sam korake u hodniku, misleo sam tko li je mogao sada biti i šta želi, vidjevši da pokuca te reče


Da?


Mladi Uchiha mi je došao u kancelariju i te je upitao za njegovu prvu misiju, razmišljao sam te sa gledao papire neku misiju da mu dam i da to obavi te sam ga upitao


Koji si rank gospodine i kako se zoveš ?
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 3:21 pm

Ja sam rank jonin,A zovem se Sasuke Uchiha
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 4:27 pm

Očigledno da je Jonin meni izgleda kao neko malo dete ( Genin ) te sam mu rekao


Kakvu misiju želiš ?


Upitah ga da vidim šta ga interesuje
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 4:29 pm

Želim misiju de ima puno akcije i borbi kao napravim b rank ili a rang
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 4:32 pm

Hmmm, ićit ćeš na misiju B Rank-a tako da morat ćeš poraziti 3 lopova koji su oteli jednoj građanki torbu porazi ih i donesi torbu meni ja ću joj poslati


Uzeo sam hemisku te sam potpisao potvrdu da Sasuke može ići na misiju B ranka !
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2020 9:22 pm

(Kuc kuc) Lorde hokage uspesno sam izvrsio misiju evo vam torba i dovidjenja
Nazad na vrh Ići dole
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 12:34 am

KUC KUC LORDE HOKAGE UZ DUZNO POSTOVANJE SAM VAM DONEO OVE IZDAJICE BILO JE TESKO IMAM MALO CAKRE POSALJI TE ME KOD NEKOG MEDICINSKOG LEKARA MOLIM VAS
Nazad na vrh Ići dole
TKW Helper
Admin
TKW Helper


|Rank| : Developer
|Svet| : Admin
|Level| : 500
Broj poruka : 216

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 1:27 am

Dobar posao odrađen, šaljem te kod lekara


Specialni Jonini dolaze do Sasuke-a i nose ga u bolnicu zbog nedostatka chakre
Nazad na vrh Ići dole
https://narutoshinobiway.serbianforum.info
Gas

Gas


|Rank| : Warrior
|Svet| : Konoha
|Level| : 50
Broj poruka : 80

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2020 2:27 am

Lorde hokage doneo sam tragove koje ste trazili (predaje na sto ranac i vadi tragove) tragovi su od jaisona
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 15, 2020 11:35 pm

Ahh ovaj život nema smisla - rekoh u sebi, ne znam zašto ljudi ratuju i ghoulovi stalno napadaju, imam ogromnu ideju koja će ovaj svjet obrnuti u normalan, čak sam obavešten da je netko postak Bog Tame ali ne znamo tko je, iskreno i da može sve ovaj svjet neće učiti paklenim, sedim na stolici i gledam kroz prozor bio je to mrkli mrak, razmišljao sam samo kako da ovaj svjet okrenem ja kao prvi hokage ove generacije, suviše sam pre mlad tek mi je 29 godina ali vremenom ću svatiti šta je zapravo život i zbog čega sam odabran kao hokage, odrastao sam kao rival između ghoul protivnika ali jednostavno ne mogu to da podnesem ljudi smo čak i ghoulovi, vjerovatno oni to ne svataju da su ljudi od mesa i krvi oni sebe nazivaju monstrumima također odlučio sam šta da napravim narednih dana u ovom selu i nova pravila i sve novo će biti, tako da lijepa konoho spremi se za lijep trenutak tvoga postojanja , svi te branimo i volimo, ustadoh sa stolice, legao sam na trosjed pored stola i počeo sam polako da spavam, ali nisam mogao razmišljao sam i dalje o Ghoulovina i nama.
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 2:50 pm

Toplo ploćeno poslepodne prolazilo je sporo a preko plavog neba oblaci su putovali čak iznad visokih i tankih planina Konohe. Ulice sela su bile pune, gužva ljudi i deca koji uživaju u cvatu trešnje. U celom ambijentu je bila prijatna atmosfera, a svi pređašnji događaju, kao da su isparili, kao da su bili samo još jedan loš san izgubljen između smeha i nade za bolju budućnost.
Zvuk kucanja na kageova vrata, poremetilo je za tren ovu mirnu tišinu.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:24 pm

Vodeći ovaj svet već nekoliko godina, moj put je napokon postao stvaran riječi glavnog sunčanog Boga su bile

"Nema mira u ovome svetu, nikad ga neće ni biti"

Dok sam razmišljao čuo sam da mi netko dolazi ali sam misleo da neki Special Jonin hoda po hodniku prema biblioteci ili nečemu drugo, ali nije to bilo čuo sam kako mi netko kuca na vrata te sam pomislio tko je i rekao

Slobodno je, uđi !

Sačekao sam da otvori vrata i da vidik tko je
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:31 pm

Tsunade se uhvatila za kvaku i otvorila vrata, zatekavši Madaru u unutrašnjosti kancelarije.

„Tu ste, Lorde Hokage“ reče sladak glas, koji je pripadao devojci ispred njega. „Pitala sam se da li vam je potrebno nešto da se obavi? Da li je sve u redu? Izgledate mi zabrinuto, gospodine... Nemate potrebe. Znate koliko li vam se ljudi divi. Sa Vašom snagom i časti uspeli ste očuvati i dobiti svo moguće poverenje “
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:36 pm

Slušao sam Tsunade kako razgovara i te se pomalo obradovao kad sam čuo iz njenih usta da sam ponosan u selu te sam rekao


Ahh, zahvaljujem mnogo, za sada mi treba neke papire odnjeti do ulaza/izlasa iz sela ali ne mogu sam pa ako si za možemo zajedno otići

Pitajući je za jednu malu pomoć kako bi što pre završio sa napređivanje kapije sela
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:44 pm

Klimnula je glavu kada je izrekao zahtev koji trebaju da obave i počela da traži papire koje je bilo neophodno poneti.

Podigla je pogled najedno sa papira i jednu obrvu i pogledala ka njemu. Sledeći put kada je progovorila glas joj je bio blag ali zabrinut. „Da li je sve u redu, Lorde? “
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:50 pm

Naravno krenimo ka izlazu


Zapravo sam se osećao grozno, skoro pa nisam mogao hodati uzeo sam papire te sam počeo hodati ali sam pao na pod, papiri su se razneli po čitavoj kancelariji, mantalo mi se u glavi te sam stajao i ležao na pod nisam mogao pričati, mislim da znam zbog čega iskoristio sam sigurno previše chakre od svete tehnike
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:53 pm

Trepnula sam nekoliko puta brzo u neverici i zurila dok mi je sve belo bivalo pred očima. Ispustila sam krik kada sam rukom krenula da dohvatim Madaru malo pre nego što je njegovo telo dotaklo tlo. „Lorde hokage...Izvinite!“ rekla sam glasno pokušavajući da ga dozovem svesti i udarila ga nekoliko puta po licu „Nisam ovo mogla da predvidim nikako“ bilo je zadnje što sam prekla, pre nego što su se moje usne spustile na njegove, pokušavajući da mu povrate dah u pluća.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 3:57 pm

Moj svest se vratio nakon što me je Tsunade spasila, rekao sam joj


Zahvaljujem ti se srcem moj život si spasila.

Te sam ustao na noge i seo na trosjed jer mi je bila muka i jedva sam do hodao te sam rekao

Izvini neću moći to danas da uradim, sedi na stolicu moju i da popričamo.
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:08 pm

Bacila je još jedan pogled ka njemu, da proveri kako se drži, nadajući se da ne može da čuje brzinu kojoj joj srce lupa, kao i da ne može da oseti toplotu, koja kao da oće da izbije na njenom čelu, nada se da ne izgleda glupo kao što se oseća. Stavila je ruku u džep u pokušaju da nađe lek. „Sranje!“ Osim malog noža ništa drugo nije napipala, te je još jedan saosećajan pogled uputila ka njemu pitajući se po ko zna koji pud danas „šta nije u redu“ a onda sela kraj njega.
Tu, baš na njegovoj stolici osetila se kao ono dete koje želi da se igra, ali zna da treba da bude poslušno.

Otvorila je prozore širom kako bi vazduh ušao,ali samo malo jer je jako sparno bilo i napolju, a do njih su dopirali zvuci povremenih parova ljudi koji su prolazili ispod ulicom. A onda je prošetala do vrata i otvorila ih da napravi malu promaju na tren kako bi se sve lepo izluftiralo a onda zatvorila.

Uzela je i skupila sve papire koji su se našli na zemlju, pokušavajući da ne obraća pažnju na njih niti njihov sadržaj, ipak je to bilo nešto poverljivo.

Zatim je sve poređala natrag na stolu, malo navukla zavese i time ugušila svetlost, ostavila mesta za blagu romantiku. Gledala je da uradi sve to u tišini kako bi se on odmorio. Još jednom, bacila je pogled preko svog ramena na njega i proklela svoju sreću jer je videla da je on još u svesnom stanju, a onda se potpuno okrenula ka njemu i prisla mu šireći svoj osmeh.

„Lekovi? Gde Vam stoje? “ upitala ga je s pola glasa, ne želevši da napreže njegova čula. Približila mu se još više i tek iz te blizine mogla je jasnije da ga vidi. Izgledao je ozbiljno ali opet nekako mlado i snažno, što i jeste bio, kako su svi mogli predpostaviti.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:19 pm

Ahh, ne trebaju lekovi nadam se da sam super

Rekao sam da se nebi toliko brinula ipak je cura poslušna i želi da pomogne te sam joj nasmejano rekao

Put koji ja idem je komplikovan za objasniti ali pokušat ću.


Počeo sam malo da menjam glas u tužniji jer za mene je to emotivno


Ahh, nadam se da se sećaš prošlog rata sa ghoul članovima, mnogi shinobiji su preminuli čak je moj voljeni mlađi brat također preminuo, prije 7 godina dobio sam u snu pozivnicu za neki sastanak, čim sam se probudio bela senka me je odnela i našao sam se pred svetinjom glavnim sunčanim Bogom, pričao mi je kako ću naslediti njegovu potpunu moć i to sam nasledio, tokom rata sam spašavao pričao mi je razno, prije neki dan sam bio sam i aktivirao sam jednu moć ali nije uspelo automatski sam pao na noge te sam u zadnjih dana pomalo umoran nemam nikoga da mi pomaže oko posla...


Rekoh joj kako bi lakše svatila ali ima toga još nisam smeo govoriti celu istinu budućnosti i prošlosti
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:24 pm

„Pitaću te evo još jedno pitanje i to je to. Madara, šta planiraš?“Tsunade je blago gledala u svog kagea, prvog koji je vladao u njeno vreme, i jedinog za kojeg je znala. Videla je ljubav prema svom narodu, kao i ponos, u njegovim očima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kancelarija Hokagea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kancelarija Hokagea
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Kancelarija Lord-a Hokage-a-
Skoči na: