Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Naruto Shinobi Way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG Svet !
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kancelarija Hokagea

Ići dole 
+8
Gas
Madara Uchiha
Hei
Guts
Naruto Uzumaki
Jeej
Minato Namikaze
TKW Helper
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:29 pm

Planiram da spasim vas sve vi ste moja svrha za život i vi mi dajete moć koju imam, bilo kakav jak napad žrtvujem se i spašavam vas.



Narod mi je bio sve u mome životu niko me skoro nikada nije primećivo niti volio ali sada vidim da me neki ljudi stvarno vole.

Ako možeš ostani ovde vjerovatno neću sam jer mi se chakra skoro istrošila
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:33 pm

Tsunade je naslonila svoju glavu na njegove grudi i zagrlila ga. „Svi ćemo da uradimo sve što možemo da pomognemo. To je jedino što je bitno.“

Ali u svetu i životu je bilo toliko stvari koje su bile bitne. Tsunade je bila naslednica svog Senju klana. Rasla je odgajana kao princeza, kao buduća glava čela porodice. Prvorođena. Posebna. Ali nije bilo šanse da neko iz plemićkih porodica Konohe dozvoli da ona, žena donosi odluke sama i šefuje celoj porodici. Iako Tsunade nikada nije direktno to izjavila, sama tišina bila je dovoljna da njen otac donese zaključke.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:37 pm

Nadam se trebaju nam jake ninje


Zagrlih takodjer Tsunade te pusti malu suzu, napokon sam dočekao da me neko voli i da to vidim svojim očima, govorio sam u sebi Hvala Tsunade , bio sam umoran oči su mi se same sklapale te sam zaspao, u snu su mi se pojavili razni snovi.
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:41 pm

„Ja sam tu, i želim biti uvek tu kraj tebe.Nemoj to nikada da zaboraviš, Madara. “ bile su njene reči dok je mladi Hokage putovao ka carstvu snova. Ovaj put Tsunade je baš bila razočarana u sebe, što mu ranije nije to stavila do znanja.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:46 pm

Kao i uvjek Gospodar mi je rekao da ne smijem puno spavati, jer će se pojavljivati čudne stvari zbog moje moći, prošlo je desetak minuta probudio sam se video sam tsunade kako je kraj mene u zagrljaju, te sam rekao


Hvala ti puno što si uz mene..

Osjećao sam nešto prema njoj ali nisam bio siguran još
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:50 pm

„Izvini, Madara. Totalno sam zaboravila da si umoran!“ reče plavokosa devojka, sklonivši ruke koje su ga grlile, i ne zaboravivši da pri tome doda mali osmeh koji instant ubija svaku ljutnju u čoveku.

Tsunade je pogledala u drugu stranu „ Brinem se, ali ne toliko kada znam šta se dešava“ promrmljala je, obraćajući se Madari. Ovo je bio nebrojeni put da zaboravi i ne iskoristi priliku i pita sve šta je interesuje kada je s njim „Šta ti zapravo misliš o meni?“ Tsunade ga je upitala, glasom koji je bio jako ozbiljan.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:54 pm

Zacrveneo bi se nakon njezinog pitanja, ali nisam imao nade i nikada nisam do sada lagao te sam joj rekao

Ah, ti si prekrasna devojka , prelepa si i ne znam kako bi ti rekao a da se ne ljutiš, počinješ mi se sviđati ako razumeš

Supsti glavu nadajući se da ga devojka neće odbaciti ili mi nešto loše reći.
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 4:59 pm

„Eh?“ Devojčine zelene oči i zenice su se raširile još više, a glazura sjaja se prolila preko njih. „Ako si ozbiljan neću se ljutiti. Ti se meni naravno dopadaš. Zar sumnjaš u mene, Madara?“ Tsunade ga je upitala drhtavim glasom, a svoje lice je prekrila sa obe ruke. „Ne bih želela nikako da te razočaram!“ rekla mu je a onda je ustala i polako krenula da odlazi od Madare koji se nije pomerao sa stolice.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:02 pm

Ah, mislim iskreno ...

Reče najiskrenije što je mogao te je stidljivim glasom rekao


Tsuuu.. Tsuuunnaa..... Tsuunadee .... volim te.

Osjećao sam sada pravu ljubav prema njoj i čekao sam njezinu reakciju
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:06 pm

Bleda mlada devojka je na tranutak mogla samo da ostane tiha i da promisli o njegovim rečima. „Ne šališ se, jel da?“ promrmljala je.

Tsunade je samo stajala na kraju prostorije, odmah do njegovih vrata. Iako je prošlo samo par sekundi od kad su progovorili o svojim osećanjima, Tsunade je znala kako okrutno može biti kada čekaš na odgovor u vezi ovako nekih osećajnih pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:09 pm

Daaa, volim te iskreno sviđaš mi se

Reče tihim glasom

Ne znam kako to ti svataš ali ja te iskreno volim... nije me stid ali sam makar iskren



Pomislih šta će da kaže molio sam se da ne ode samo ili nešto drugo ne uradi
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:13 pm

„Ahhh“ prelepa devojka se vratila natrag i sela kod njega u stolicu. Nije mogla ni da pomisli da postoji mogućnost da bude sa nekim kao što je on, čak se ljutila na sebe što nije ranije promislila to i još je nadolevala ulje na vatru sumnjajući u tako nešto iskreno kao što su ljudska osećanja.

Bacila mu se u zagrljaj u krilu i poljubila ga još jednom, al ovaj put svesna toga šta rade. „Da li te volim? Ne. Ja te obožavam.“ rekla je šaljivo i zapečatila svoju ijavu sa još par poljubaca koji su usledili....

Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:21 pm

Tokom sto je Tsunade prelepa devojka skocila u moje krilo pocela me je ljubiti ali i ja sam nju, bio sam sretan sto sam nasao svoju sreću u životu te sam joj rekao

Nikada te neću ostaviti , veruj mi !


Nastavih da se ljubi sa Tsunade
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:26 pm

„Da li je moguće da će Madara da me ostavi i napusti potpuno...? “ Tsunade je počela da razmišlja o nekim tamnim mislima koje su je opsedale i koje su mogle da se dese u nekoj mračnoj budućnosti „Plašim se...“ promrmljala je a onda je zarila svoje lice u njegovo rame, koje je bilo meko poput jastučnice.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:40 pm

Nema potrebe da se plašiš, štiti ću te svojim životom ako treba uzmi mi sve ja ću te i dalje voleti..

Nagnu se na trosjed a Tsunade je nagnula glavu na moje rame, te sam sačekao njezin odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:45 pm

„Madara, ja sam sad tvoja i nikako ne bih želela da ti oduzmem ništa a ni sebe. Jedino želim da te upoznam sve više i više! “ Tsunade se glasno izjasni i time preseče svoje sumnje i njegove nedoumice u vezi toga, ako ih je imao.
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:52 pm

Dobro sunce moje, ići ćemo negde kasnije ako si za da ti pokažem nešto..

Naravno nisam mislio na sunčau moć, kasnije nekada ću joj dati sve a ja ću umreti, samo želim da bude ona srećna celoga života, pokazat ću joj mesto gde smo ja i moji prijatelji se družili kao mali nažalost njih nema više
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 5:57 pm

„A gde je to mesto..? Dečko moj“ nasmeja se zarazno na ovaj dodatak a onda zevne na tren i zatim se ućuta.
Pažljivo je ustala i protegla se, te laganim koracima otvorila prozore širom još jednom.
Vratila se potom da sedne na zlatno mesto, stolicu vladara sela, pravo kod svog voljenog.


Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 6:01 pm

Dođi na moja leđa ovo moram da uradim zbog mog treninga tako da odvest ću te veruj mi !


Sačekah da Tsunade ustane sa moje stolice i popne mi se na leđa te da je odnevedm do tog mesta
Nazad na vrh Ići dole
Tsunade

Tsunade


|Rank| : Academy Student
|Svet| : Konoha
|Level| : 53
Broj poruka : 35

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 6:12 pm

„Nadam se da neću zažaliti zbog ovoga Lorde Madara. Razumeš da te podržavam u suludim idejama, jel da ? “ devojka je progovorila, koja je inače bila totalno tip za zabavu, bledolika kao i njena majka. „Moraću posle da se presvučem onda i sredim kosu, momče, ne mogu više da nosim ovu uniformu tesna je previše..“ devojka je dodala. Usput je izvadila iz torbe i ostatke doručka koji je pojela do pola po dolasku ovamo, uzela još jedan zalogajčić a onda krenula hraniti i njega. „Izvini!?“ prodrala se i šaljivim tonom dodala „Pravila sam ovo jutros, nisam znala da li si ti gladan? Svašta tu ima“. Nastavila je da se smeje terajući i njega da počne, tako što je rukama prelazila na golicljivim delovima njegovog tela
Nazad na vrh Ići dole
Madara Uchiha

Madara Uchiha


|Rank| : Anbu
|Svet| : Missing Ninja
|Level| : 300
Broj poruka : 58

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 18, 2020 7:31 pm

Može jedan komadić , bez brige jak sam ti ja haha nisam star još, i ja se moram tuširati.. pa krenimo baš si teška uff



Laganim korakom sam hodao prema mesto sa treniranje sa Tsunade i čekao sam dali će mi dati neki zalogaj
Nazad na vrh Ići dole
Kaguya

Kaguya


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 37
Broj poruka : 9

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimePon Jun 15, 2020 2:12 pm

Moj hokage put napokon krenuo pozvao sam svoju desnu ruku kako bi mi ispunio misiju. Poslao sam pticu koja nosi poruku u pismu a u pismu pise:

Minato, trebas mi za teritorije - Hashirama


Laganim korakom sam sacekao da Minato dodje
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru Nara

Shikamaru Nara


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 40
Broj poruka : 14

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimePon Jun 15, 2020 2:15 pm

Stigoh odma cim je ptica sletila na moje rame. Zaputio sam se ka kancelariji Hokagea. Brzo sam stigao te sam usao u kancelariju sa kucanjem na vrata, usao sam i rekao Lordu Hokageu


Lorde Hokage tu sam na koju zonu trebam da odem ?


Sacekao sam da odgovori
Nazad na vrh Ići dole
Kaguya

Kaguya


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 37
Broj poruka : 9

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimePon Jun 15, 2020 2:18 pm

Minato, danas treba da zauzmes zone pod brojem 5 , 3 i 4 tako da ides sam pazi se dobro jos si mlad !


Kada sam mu rekao nastavio sam da pravim planove za buducnost. Uskoro su chunin ispiti samo za ninje u Konohi tako da sam se opustio i razmisljao kada bi mogli biti
Nazad na vrh Ići dole
Shikamaru Nara

Shikamaru Nara


|Rank| : Genin
|Svet| : Konoha
|Level| : 40
Broj poruka : 14

Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitimePon Jun 15, 2020 2:19 pm

Dobro Gospodaru te zone ce biti zauzete danas !


Izasao sam iz kancelarije te sam se uputio ka zoni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kancelarija Hokagea - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kancelarija Hokagea   Kancelarija Hokagea - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kancelarija Hokagea
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Naruto Shinobi Way :: | Mapa Sveta | :: Selo Lista :: Kancelarija Lord-a Hokage-a-
Skoči na: